Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) #81556480 válasza Plata (#47700) üzenetére


#81556480
törölt tag

A "tali" a golf klub parkolóban 99%ban elegyel történt. aztán itt már free roam volt, meg hülyéskedés.

(#47702) ProgenXL válasza Plata (#47700) üzenetére


ProgenXL
őstag

én sem tudtam ott lenni. (elegyem sincs) előtte fél órával léptem le. majd legközelebb összehozzuk. :)

Gunner for life

(#47703) Plata válasza ProgenXL (#47702) üzenetére


Plata
félisten

Nekem valamelyik garázsban van egy.

(#47704) Geryson


Geryson
addikt

Hallod, én azt sem tudtam, hogy mi az, hogy Elegy (azt hittem egy magyar szleng szó)! :)

A reptérre már nem akartam menni zavarni, de ahogy látom egy csomóan mással voltak (a repülőkről nem is beszélve), így szerintem odafértem volna. Mondjuk pont akkoriban szedtem ki egy házaspárt a tetőcsomagtartós kombiból, ami most már tuningolva az enyém... :D

Apropó! A rendőröknek mi az értelme? Álltatok szépen a strandos is, erre jött a yard, majd a gránátok és miegymás. Vagy pár perc normális szakasz után jön a szabad foglalkozás és széttrollkodjuk az összejövetelt?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47705) #81556480 válasza Geryson (#47704) üzenetére


#81556480
törölt tag

egy-két emberre jöttek a zsaruk, akik pl elütöttek engem majd kaptam 2 csillagos körözést. mondjuk én egyből hívtam lestert, de mások nem voltak ennyire elővigyázatosak, így néhol kicsit eldurvult a helyzet.

(#47706) Feherfy


Feherfy
tag

Üdv.
Pár napja kezdtem az online-t. Még csak ismerkedek a rendszerrel, de jelentkeztem a ph crew-ba. Remélem hogy tudtok fogadni. :B

(#47707) #81556480 válasza Feherfy (#47706) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link] & [link]

ha ez megvan , írd meg kb hányas szinten vagy, mennyit játszol, mikor , hogyan :D

[ Szerkesztve ]

(#47708) Plata válasza Geryson (#47704) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem az elegy valamiért ingyen vehető autó,bár eladni asszem nem lehet.
Gondolom azért mert ingyenes.
Vicces lenne ha el lehetne adni,akkor könnyű lenne pénzt csinálni. :DDD

(#47709) Mr.Csizmás válasza Plata (#47708) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viszont többet is le tudsz kérni a garázsba, ha esetleg ilyen perverziód van, hogy megtöltsd a privát helyeidet :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47710) Feherfy válasza #81556480 (#47707) üzenetére


Feherfy
tag

Jelenleg 17-es a karakterem. (Tudom nem sok, de még most kezdtem.) Késő esténként tudok játszani munkámból adódóan, remélhetően egy héten minél több napon. :D
Még erősen ismerkedem az online rendszerrel, de próbáltam már mission-t/heist-et és ez a része jobban bejön mint az agyatlan DM. Ehhez keresek magyar nyelvű, értelmes társaságot. :)

(#47711) Flynth válasza Plata (#47708) üzenetére


Flynth
tag

El tudod adni Bikers DLC ota, csak az upgrade felet kapod vissza. Az auto alap ara 0, ha jol emlekszem akkor ingyenes, ha van GTA appod telon.

A kov ingyenes auto, a PS3 / XBox jatekosoknak az Armored Duke lesz ha jol tevedek.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47712) Mr.Csizmás válasza Flynth (#47711) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

használható az az autó?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47713) #81556480 válasza Feherfy (#47710) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jelentkezz a crew-be és elfogadom a kérelmed, ha megírod mi az SC neved

(#47714) Feherfy


Feherfy
tag

Ugyan az mint itt. :D
De már bent is vagyok, köszönöm a felvételt!

(#47715) #81556480 válasza Feherfy (#47714) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja jóvan, csak aki felvett nem írt be ide, én meg kerestelek ;] ejnye cactus ;]

(#47716) Aakisan válasza #81556480 (#47715) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Én vettem fel ;]

(#47717) Geryson válasza Feherfy (#47714) üzenetére


Geryson
addikt

Heistre én is vevő vagyok! Kellene a zikszpé nekem is! :) Geryson névvel megtalálsz!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47718) CactuS válasza #81556480 (#47715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem én voltam én egy félhomályban készült csoportképből próbáltam kihozni a maximumot, hogy fejléc képet készítsek. Azt hiszem lassan végzek vele.

Eredeti:

"Végleges":

De a Phhu - autó szépségverseny nekem túl hosszú vagy nem tudom, furcsa. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47719) #81556480 válasza CactuS (#47718) üzenetére


#81556480
törölt tag

szerintem nem szépségverseny volt ez hanem autós találkozó, mivel itt már mindenféle kocsik voltak. hacsak nem kifejezetten egy szépségversenyes topichoz készül. szerintem egyébként a második elég SA:MP-s lett :C

(#47720) Segal válasza Plata (#47700) üzenetére


Segal
veterán

Sajna nekem is ki kellett hagynom mert hajnalig toltotte a gta-t.
Ugyan reggel mar kevesebbszer csinalta a par hsz-el elobb linkelt problemat de sajnos meg az ujratelepitessel sem sikerult teljesen megszuntetni:(
Van valakinek valami otlete hogy mitol lehez ez?
Lenyegebe annyi hogy amikor inditom a jatekot akkor csak a kis toltokepernyoig jut el a jatek es amikor annak el kene tunnie es indulni a jateknak akkor kiirja hogy nem elerheto a rockstar szolgaltatasa (nyilcan a social clubra gondol mert a nevem mellett offlene van) probalkozzak vele kesobb vagy nezzek ra a linkre amin azt mutatja melyik platformon fut jelenleg a jatek. Persze mindegyiknel azt mutatja hogy mennek a szerverek es ha egyszer engem is beenged akkor mar semmi gond stabilan bent is maradok csak nem elsore sikerul bejutni hanem valamikor csak 10 perc utan ami elegge frusztralo.
Egy kis on is:)
Nagyon jok lettek a kepek sajnalom hogy nem lehettem ott:(
Legkozelebb biztos fent leszek:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47721) Kelecar válasza CactuS (#47718) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hogy csináltál ilyen 21:9(?)-es képet?

Egyébként jó a segge annak a csajnak ott középen :P

(#47722) CactuS válasza Segal (#47720) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem ez hálózati problémának tűnik. Win újratelepítés után - már ha volt, mert 8/10 esetén azért elég sokat túlél már, nem olyan, mint a w7 és elődei voltak - jött elő ez a gond? Mondanám, hogy tűzfal probléma, de akkor ugye állandó lenne, ahogy a talált megoldások legtöbbje is (pl: DNS csere a google-éra (8.8.8.8., 8.8.4.4.), új tűzfalszabályok, stb.). Azt sem hiszem, hogy letöltési hiba, de akár egy file-check mehet a friss letöltésre, az nem tart olyan sokáig. Alaplapot nem cseréltél, ugye?

LaciCRM: Igen, kell bele egy kis napfény, mint SA-ban volt. :D

Kelecar: WQHD monitorom van. Néhány játékban vannak érdekességek, de alapvetően számomra sokkal nagyobb élmény volt, mint anno a TFT-re váltani, egyszer kipróbáltam, azóta nem akarok mást. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47723) HussarF válasza Kelecar (#47721) üzenetére

Ja csak már kicsit "büdös lehet a πcsa", mert mindig ugyanebben a gatyában mászkál. Há fürgyön má, milyen igénytelenség ez ;]

(#47724) Segal válasza CactuS (#47722) üzenetére


Segal
veterán

Nem.volt win ujrarakas. Csak a tap a videokartya es annak drivere valtozott azon kivul minden tokugyanaz mint elotte amikor semmi gond nem volt de ezek szerintem nem jelenthetnek problemat foleg ugy hogy semmi masik jatekba nem jelentkezik ilyesmi es itt is ha bentvagyok akkor utanna no problem.
Olyan mintha elsore nem fogadna a social club az (automatikus) bejelentkezesem de mar el nem tudom kepzelni hogy mitol lehet. Tuzfal egyszer sem engedne be ha az lenne a gond szerintem az is lehuzhato mint problemaforras. Netem sem valtozott, instabilabbnak sem erzem el nem tudom kepzelni mi lehet a gond de bosszanto dolog:(

Cactus: Finomitani kene meg azon a kepen kozeprol azt a csajt is ki kene photoshopolni nem illik oda:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47725) Met


Met
nagyúr

Tegnap megvettem a játékot, ha már otthonosabban mozgok az online-ban akkor jelentkezek:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#47726) CactuS válasza Segal (#47724) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Túl sok meló leszedni onnan, így egyelőre marad. ;]

Igen, igazából nem is értem, hogy ez hogy lehet, hogy elsőre visszapattan, aztán meg jó lesz a rendszer. :F

Még annyit találtam, hogy volt, akinél az appdata-ban törölte az RSC adatokat, mert ott volt beragadva, volt aki a My Documents/Rockstar Games/Social Club törlése után járt sikerrel. Viszont volt olyan is, akinél az antivirus program kapta el a programot - itt pl.: amikor csendes módban nézegeti a programot, akkor lehet, hogy tényleg timeoutra fut a login szervernél -. Ezen túl sok dolgot nem találtam.

Met: Gratula hozzá. Ha esetleg a sztorit kezded el, akkor ezt fusd át, ha szeretnél a végére minél több pénzzel zárni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47727) Segal válasza CactuS (#47726) üzenetére


Segal
veterán

Akkor csak tegyel be valamit a helyere pl egy fat vagy egy szoveget:)

Mivel tegnap ujraraktam a gta-t es elotte minden maradek rockstaros dolgot letoroltem (a dokumentumok kozul.is) ezert az elso problema nalam nem allhat fenn a masodik viszont igen (idotullepes)
Igaz hogy nem hasznalok virusirtot de ami feltunt hogy sokkal lassabban kezd betolteni a jatek az elejen. Ugye a legelso momentum a gta (dvd-s) boritokepe ami eddig csak egy pillanatra villant fel most kb 3-4mp-ig is lathato es utana a loading resz is hatarozottan hosszabb. Ez mitol lehet?
Semmi plusz szoftver nem kerult fel es a gta-ba is csak a felbontas lett nagyobb meg par ful high helyett very high de szerintem ez nem okozhatja. Illetve hogy mit lehete csinalni ellene? Maga a jatek ugyanazon az ssd-n van mint amin eddig is volt egy 2TB-os samsung 850 EVO-n.
Mivel a tap is uj ezert elsore azt gondolhatna az ember hogy esetleg a sata kabelen megy at lassabban az adat vagy ilyesmi de a tobbi jateknal semmi lassulas pedig azok is megkaptak a plusz grafikai beallitast...
Egyszeruen nem ertem a dolgot hol a hiba:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47728) Flynth válasza Segal (#47727) üzenetére


Flynth
tag

"Mivel a tap is uj ezert elsore azt gondolhatna az ember hogy esetleg a sata kabelen megy at lassabban az adat vagy ilyesmi de a tobbi jateknal semmi lassulas pedig azok is megkaptak a plusz grafikai beallitast...
Egyszeruen nem ertem a dolgot hol a hiba:( "

A tap es a sata SSD kozott nincs kapcsolat, ha kap aramot, megy az SSD, de adatatvitelben nem tenyezo a tap.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47729) Met válasza CactuS (#47726) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi néztem ezt a leírást, a sztorit már végig vittem ;), az online miatt vettem meg.
Most hogy újra kezdem "élesben" már figyelek a tőzsdére.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#47730) HussarF válasza Met (#47729) üzenetére

Meg modokat ne rakj a játékhoz, mert ban járhat érte (akár magyarítás vagy ilyen ártatlanokért is).

(#47731) CactuS válasza Segal (#47727) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ahogy Flynth is írja ez igen-nem dolog. Vagy megy, vagy nem megy, így a táp ezért biztosan nem felelős. Ha nincs a gépen vírus kergetőd, akkor szerintem a Windows Defender aktív. Ebben az estben megpróbálhatod, hogy hozzáadod kivételként az RSC és a GTA összes exe-jet (subprocess.exe, GTAVLauncher.exe, GTAV.exe).

A képből csináltam neked külön egy változatot.


;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47732) Met válasza HussarF (#47730) üzenetére


Met
nagyúr

Olvastam azt is, köszi:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#47733) Segal válasza Flynth (#47728) üzenetére


Segal
veterán

Jo mar hulye is vagyok igazad van egy pillanatra rosszul mertem fel a dolgot de teny az alaplapra megy a sata...
Akkor ez is kilove. Aramot meg kap mert stabilan megy a gep minden korulmenyek kozott.
Na mindegy kiserletezek tovabb este meg kihuzom a routert meg vissza mert azt meg nem probaltam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47734) Flynth válasza Segal (#47733) üzenetére


Flynth
tag

CTRL+ALT+DEL Resource monitornal, network tabon nezd meg, hogy mikor elinditod a GTA.exe-t, beesik -e az adatforgalom.

Ha a grafikon lemegy 0 kozelebe, akkor valami blokkolja a logint.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47735) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

(#47736) Plata válasza Wiz Khalifa (#47735) üzenetére


Plata
félisten

Bundaaa.
Nekem kellett volna nyerni. :DDD

(#47737) Wiz Khalifa válasza Plata (#47736) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát hogy ne. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#47738) Plata válasza Wiz Khalifa (#47737) üzenetére


Plata
félisten

Mivel nem indultam a versenyen biztos voltam a győzelmemben. :D

(#47739) Segal válasza Wiz Khalifa (#47735) üzenetére


Segal
veterán

Ha az ilyen visszafogott verziok fognak nyerni akkor nekem eselyem sem lesz:DD
Ettol fuggetlenul gratula Cactus.
Majd ird meg melyik kocsi lesz a kovetkezo.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47740) Kelecar válasza Segal (#47739) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ha nem is indultál, legalább 1 szavazatot dobhattál volna (rám). :))

(#47741) Logitech


Logitech
aktív tag

Az hogy lehet hogy Zsadnook kocsiján nem volt szárny? Én ha none-ra raktam is volt rajta. Vagy ezt is oda-vissza lépegetéssel el lehet tüntetni?

(#47742) Plata válasza Kelecar (#47740) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap volt eszembe,de lemaradtam róla,napközben mobilról nem ment a dolog mert retardált szolgáltatóm úgy döntött hogy ezentúl ha elfogy a havi keret akkor teljesen lelassítja vagy megszünteti a net elérést.
Este meg fáradt voltam és eszembe sem jutott..
Kint a nagy büdös sivatag közepén kb 10 percig vártam hogy betöltsön a fórum,de aztán feladtam. :U
Rohadt telenor békaphatja.
Egyébként a te kocsid bluuzia és kiskokó kocsija tetszett nekem ha jól emlékszem,a sorrendre már nem emlékszem. :B

[ Szerkesztve ]

(#47743) Segal válasza Kelecar (#47740) üzenetére


Segal
veterán

Rad max granatot dobok:)

Plata: Szerintem is szebbek voltak azok de ez csak maganvelemeny.

Amugy meg apro eszrevetel de ha esetleg a kesobbiekbe indulok valamelyik versenyen, akkor jarok a legjobban ha nem szavazok mert magamra nem lehet ha masra szavazok meg rontom a sajat eselyeim...
Ettol fuggetlenul legkozelebb mar mindenkepp szavazok meg indulni is megprobalok a versenyen de ez a het a videokartya csere miatt fellepo problemak visszaszoritasarol szolt. Lassan bele is kell huznom az rp szerzesbe mert Kele veszelyesen kezd megkozeliteni:D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47744) Kiskokó válasza Segal (#47743) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi segal!! ha mindketten szavaztok plataval én nyerek!! :((( XD (vagy nem de az biztos XD )

Amúgy azért ha valaki Indul is illik szavazni (=kötelező)
Bár az én fejemben is megfordult egy pillanatra, hogy nem szavazok :D ;]

szerk :
Mi közöd van a Nokiaprogramok.hu-hoz ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47746) zsadnok válasza Logitech (#47741) üzenetére


zsadnok
tag

Szia! None-ra raktam, de nem rakta rá a szárnyat. Azután már úgy gondoltam, hogy anélkül jobban tetszik. :)

(#47747) Segal válasza Kiskokó (#47744) üzenetére


Segal
veterán

Most orvosi igazolasom van a hianyzasrol:)
Legkozelebb tenyleg aktivabb leszek. Nyilvan en is szavaznek csak mint lehetseges kiskapu irtam.
Mar semmi kozom a nokiaprogramokhoz mert vagy 5-6 eve visszavonultam de regen adminseged voltam ott. Illetve a rangom azota is megvan de eleg volt. A Symbian korszakba voltam nagyon aktiv. A draga muszaki dolgok mindig is vonzottak:DDD
Istenigazabol csak lusta voltam itt kiszedni az alairasombol:)
Barmilyen meglepo ott is Segal nevvel futok kovetheto ott is a tevekenysegem bar mar minimalis az ottani aktivitasom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47748) CactuS válasza Wiz Khalifa (#47735) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm szépen mindenkinek, még akkor is, ha "bunda" volt. :D

Kérdés a következő autóval kapcsolatban: alap + custom autók mehetnek egybe vagy az külön kategória. Pl.: voodoo + custom vagy pl: ruiner + ruiner 2000? A Comet + Comet retro nyilván nem, mert teljesen más karosszéria.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47749) Laraxior


Laraxior
titán

Ismerős a hely :D Santa Monica Pier

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47750) guftabi96


guftabi96
addikt

Nekem megint elkezdte ezt a you are logged in elswhere baromságot :W :W
Hihetetlen....

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.