Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) rasotamas válasza szTotyy (#69999) üzenetére


rasotamas
veterán

Mondott is valami olyat, hogy: Egy napon, ami talán el sem jön soha, majd én is kérek tőled valamit. Addig is ez a kis ház a nászajándékom a lányom lakodalmáról.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70002) David84


David84
lelkes újonc

Sziasztok.

Srácok segítsetek légyszíves...

Az a helyzet,hogy látom nem engedett fel senkit social networkre...de nekem már közel egy hónapja nem működik a multi,elindul a játék,és egyből bedob a story módba...régebben előtte behozott egy menűt..options,story,multiplayer...de most nem.Ha story módon belül mennék rá az onlinera...akkor meg azt írj,hogy..."Sorry Social Club is currently experiencing technical difficulties and online services have been temporarily disabled."....és mondom ezt már több mint egy hónapja...
Kulcsot úgy vettem egy oldalról,nem tudom meg lehet-e nevezni.

Valaki segítsen plíz! :F

(#70003) szTotyy válasza David84 (#70002) üzenetére


szTotyy
őstag

Szia!
Telepítettél bármiféle modot vagy magyar nyelvet a játékhoz?

A social club honlapjára be tudsz jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

(#70004) David84 válasza szTotyy (#70003) üzenetére


David84
lelkes újonc

A magyarítás modot felraktam egyszer igen,de azt tudom,hogy ki kellett kapcsolni multinál...viszont letöröltem,és egy ideje az sem jó,nem tudja letöltetni a magyarítást.

Social Club oldalon betudok jelentkezni!

Valahogy nádaljuk meg plíz

(#70005) szTotyy válasza David84 (#70004) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha a soc.clubra be tudsz jelentkezni, az már jó, mert legalább nem "vették" vissza az acc.-odat. :)

Valószínűleg a magyarításból maradhatott fent néhány fájl, azért nem megy az online. Én azt javaslom, uninstall után törölj minden GTA-val kapcsolatos könyvtárat a gépedről, és azután telepítsd újra a játékot (a sztori mentésedet azért mentsd meg, ha fontos neked. Nem tudom így csinál-e mentést a felhőbe).
(pár hete volt valakinek ugyanez a problémája és így megoldódott)

[ Szerkesztve ]

(#70006) Segal válasza szTotyy (#69997) üzenetére


Segal
veterán

Eltűnésem fő oka :DDD

Persze lehetett volna folytatni a gta-s kocsilopást de mindig méterre pontosan mindig ugyanúgy történt benne és már unalmas volt míg a pubg-ba minden egyes kör másképp alakul(t) így üde színfolt volt a gta után.
Ide fel szoktam nézelődni meg nagyon ritkán elindítom a gta-t de ennyi én a 5-be már nem fogok visszatérni. Ha jön majd az utód akkor természetesen jövök.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#70007) Mr.Csizmás válasza Segal (#70006) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

minden egyes kör másképp alakul(t)

persze, mindig más aimbotos wh-s csájná lövi ki az embert :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70008) Plata válasza Mr.Csizmás (#70007) üzenetére


Plata
félisten

PUBG kb annyira változatos mint GTA-ban a börtön körüli verseny. :R

(#70009) HussarF válasza Segal (#70006) üzenetére

De remélem azért észreveszed, hogy az, hogy unalomba fulladt a GTA, azt magadnak köszönheted :) Te voltál az, aki nem csinált mást csak ugyanazokat az unalmas köröket futotta, mást sem csinált csak kocsit lopott. A kocsilopás a legszarabb dolog az egész játékban szerintem, csak hát az hoz a legjobban pénzt. Amire amúgy messze nem volt szükséged, annyi volt már belőle. A GTA rengeteg lehetőséged ad, pl. olyan izgalmakra, mint a PUBG. Csak te itt nagy pacifista voltál, nem PvP-ztél. Nem is értettem, hogy ha itt nem, akkor hogy tértél át hirtelen egy ilyen PvP játékra, mint az.

(#70010) Segal válasza HussarF (#70009) üzenetére


Segal
veterán

Ezzel maximálisan egyetértek.
Kellettek a drága kocsik aztán lényegébe minden és ebbe a nyugis környezetben ezzel a roppant egyszerű pénzszerzéssel piszok gyorsan meglett minden és ez vezetett a kiégéshez. Ez van ezen már nem lehet változtatni. Pont evégett is szoktam néha beírni hogy ne csak a pénzt hajszolják az újak, meg hogy addig örüljenek amíg van miért farmolni, mert ha egyszer elfogy akkor egy darabig működik a gyűjtögetés a következő dlc-re meg hülyülgetés de amikor már az új dlc-t is felvásárolod a megjelenés napján jobb zsebből akkor vége az egésznek szerintem. Persze most már lenne újra miért küzdeni a játékba de ismerem magam annyira hogy ez újra a kocsilopáshoz vezetne így nekem már marad ez :DDD

Nektek persze jó gta-zást :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#70011) HussarF válasza HussarF (#69970) üzenetére

Kis gyűjteményem :C

(#70010) segal
Na majd a következőben :D

(#70012) Kiskokó válasza Segal (#70010) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezzel csak az a baj hogy ha az olyanok mint te feljárna, akár random akár itt fórumon megbeszélés alapján.
Akkor simán lennénk csomóan és lehetne csinálni minden faszságot.
Én is csak azért járok fel hogy nyomok egy PP-t addig váltok pár szót az emberekkel azt kész.
Senki se jön semmire, állandóan üresbe vagyok van fent 10-12 online de Invitera senki se jön.

Na mind1.
Én lassan eljutok oda hogy neki esek újra a storynak de most magyarul. (pár hónap múlva)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70013) Kiskokó válasza HussarF (#70011) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fúúú Husi ezt ne! :D

Ha érdekel mutatok énis egy képet a gyűjteményemről. :D Abban is van vodka meg whisky bőven :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70014) David84 válasza szTotyy (#70005) üzenetére


David84
lelkes újonc

Köszi Uram...megpróbálom! :)

(#70015) #81556480 válasza Segal (#70010) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én 2013 óta nem bìrok egyenesbe jönni anyagilag onlineban 😀 3-4 milliónal több dollárom sosem volt egybe. Az meg kb semmire nem elég.

(#70016) David84 válasza szTotyy (#70005) üzenetére


David84
lelkes újonc

Helló.
Az igaz,hogy azt írtam hogy fel enged jelentkezni,de ezt írja...bocs hogy itt értetlenkedek,de nem igazán vágom ezt a gta online témát.

[ Szerkesztve ]

(#70017) rasotamas válasza #81556480 (#70015) üzenetére


rasotamas
veterán

Basszus, mit csinálsz te? Ősszel kezdtem, 85-ös szinten vagyok és több mint 10 millióm van. Megvan a ceo office mindhárom garázzsal, vehicle warehouse, 2 ládaraktár, bunker, facility, hangár, NightClub, MC: kokó, meth, hamispénz mind felupgradelve, terrorbyte, opressor II. Nincs meg a sok csicsa autó (Kuruma a legdrágább), a jacht, a 2 szar mc (fű, papirok), hirtelen nem tudom mit hagytam ki, ja repülőm sincs csak a hangár amit adott meg a helikopter.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70018) #81556480 válasza rasotamas (#70017) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szinte mindenféle gyáram meg raktáram van ,fel upgradepve, csak pénzem nincs nincs sose.

(#70019) htc07 válasza #81556480 (#70018) üzenetére


htc07
addikt

ezzel én is ugyanígy vagyok,

vettem bunkert
vettem bele upgradeket
megvettem az mk2-t
akkor már kell a nightclub is, hogy legyen terrorbyte, hogy lehessen rakesz az mk2-n (bravo rockstar)
ha meg már ott vagyunk akkor nyilván kell arra is a performance upgrade
(ittasan nekiestem pimpelni a terrorbyte-ot is, tudnám minek)
akkor már a nightclubba kellenek tech-ek
akkor már kell oda pár emelet is raktárnak
na meg az upgradek is hogy termeljen rendesen
meg akkor már a nightclubban is legyen fullos minden hogy termeljen az a része is

ezek mind többmilliós tételek soronként, nagyon kicsorog a pénz a kezem közül.

hangárt meg facilityt nem is vettem, nem is tervezek. :DDD bár úgy is fogok, ezek szerint engem a hideg ráz, ha túl sok pénzem van.

[ Szerkesztve ]

(#70020) szTotyy válasza David84 (#70016) üzenetére


szTotyy
őstag

Hacsak eddig még semmi érdemlegeset (pl.:achievementek megszerzése) nem csináltál online, akkor nem hiszem, hogy probléma, ha ezt írja ki.
Sikáld le teljesen a gépedről, aztán csak fog működni!

[ Szerkesztve ]

(#70021) the_mad


the_mad
aktív tag

Pedig most a pénzkeresés kvázi gyerekjáték. A roksztár egy ideje két kézzel önti a pénzt a jákékosoknak. Emlékszem, hogy amikor a játék megjelent pc-re, akkor mennyit kellett szenvedni néhány százezer dollárért. Orrba-szájba kellett kontakt missönöket nyomni, vagy hejsztelni ha pénzt akartunk keresni. Most meg... A múlt heti duplás MC biznisszel 11 milliót kerestem. Annyit amennyit a megjelenés utáni 7 hónapban összesen. :D
A karacsonyi dupla ládázást és bunkert meg sem említem. Ugyan farmolós volt, de abban a két hétben 46 misit sikerült csinálni.
Mostanában csak annak nincs pénze aki nem játszik a játékkal.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70022) #81556480 válasza the_mad (#70021) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mindezt egyedül csináltad? Mert nekem ez a bajom, hogy csak egyedül tudok játszani 99%-ban.

(#70023) Kiskokó válasza #81556480 (#70022) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már annyiszor mondták, egyedül az autólopást kell csinálni.Kicsit monton, kicsit le...pat..., kicsit mindig ugyan az, de ha kell a pézz lóvéra....

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70024) the_mad válasza #81556480 (#70022) üzenetére


the_mad
aktív tag

A ládázást egyedül csináltam, ott az eladások sem problémásak. Az MC bizniszt is lehet egyedül vinni. A postakocsi az egyetlen amit egyedül nem tudok megcsinálni. A bunker eladásoknál kellett segítség, de randomokkal is simán letudható.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70025) the_mad válasza Kiskokó (#70023) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nekem nem jött be a kocsilopás. 80k haszon 20 percenként, ha minden jól megy. Ezt a pénzt simán ki lehet farmolni VIP vörkökkel és a Terrorbájtal felváltva.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70026) White..Lotus


White..Lotus
újonc

Szép napot mindenkinek sziasztok! :))
Szeretnék felvételt nyerni a crew-ba, mert jól elvagyok a tagokkal. Már kérdezték párszor hogy mikor lépek be, merthogy várnak szívesen. És egyébként is ez lenne az a magyar crew amibe a legszívesebben belépnék.(Eddig inkább külföldiekkel játszottam külföldi crewban voltam és vagyok) Ugyan még nem vagyok tag, de tisztességesen és normálisan játszottam és játszok is a PH-s tagokkal,(meg úgy mindenkivel akivel lehet) betartva a rájuk vonatkozó szabályokkal. Mivel folyamatos váltóműszakban dolgozom, az aktivitásom változó.

A[Crew szabályzatot]elolvastam és elfogadtam.
Valamint ezt is elolvastam [A PH crew-ról]
Pc-n Játszom: [SC Profilom]

[ Szerkesztve ]

(#70027) Segal válasza the_mad (#70021) üzenetére


Segal
veterán

Azt is vedd azért figyelembe hogy az árak is nagyon durván elszálltak. A megjelenéskor a döntő többség párszázezres nagyságrendű volt mostanság meg minden sokkal drágább.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#70028) #81556480 válasza Kiskokó (#70023) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó jó tudom, tele is loptam a raktárat hogy mindig top kocsit adják el, de ahhoz tényleg kitartónak kell lenni hogy sok pénzt csinálj egyedül

(#70029) hegyipapa válasza White..Lotus (#70026) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz a crew-ba itt !

(#70030) the_mad válasza Segal (#70027) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ez igaz. Minden minimum a duplájába kerül, ha nem a háromszorosába. Ráadásul közel 20x annyi cuccot lehet most megvenni mint anno.

De azért most könnyebbnek érzem a játékot. Régen hatalmas szívás volt a kezdő szett megszerzése (High End apartman, Kuruma, Insurgent, Buzzard, fegyverek. Versenyre alkalmas autó, mondjuk az akkori legcombosabb Adder)

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#70031) White..Lotus válasza hegyipapa (#70029) üzenetére


White..Lotus
újonc

Okés megtettem köszönöm! :)

(#70032) Carlintos


Carlintos
kezdő

Utolsó hetem a projecten, utolsó releasem. Hagytam egy kis meglepit a németeknek:

Þór vígi þessi rúnar

(#70033) Mr.Csizmás válasza Carlintos (#70032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

német vasút? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70034) Carlintos válasza Mr.Csizmás (#70033) üzenetére


Carlintos
kezdő

német bank

Þór vígi þessi rúnar

(#70035) HussarF válasza Segal (#70027) üzenetére

Hallottál már az inflációról? :D

(#70036) zsiz


zsiz
őstag

Bluuzia, bocsi meghalt a játék, azért tűntem el. Tegnap is ezt csinálta. Rányomtam, hogy Export, aztán semmire nem reagál csak alt+f4-re. Másnak nem volt ilyen? Na mindegy. Köszi még egyszer a segítséget.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70038) bluuzia válasza zsiz (#70036) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Semmi gond. Nekem is szokta csinálni (ma is volt egyszer).
Beáll a kép és semmi nem történik. :(((

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70039) Carlintos válasza HussarF (#70037) üzenetére


Carlintos
kezdő

csak nem bunker eladás volt?
Tegnap én is ezt kaptam.

Þór vígi þessi rúnar

(#70040) HussarF válasza Carlintos (#70039) üzenetére

Ahh, a fiatalok, akik bunkereladásból ismerők a Phantom Wedge-et, holott az I/E-vel jött ;]

(#70041) gabesz123 válasza zsiz (#70036) üzenetére


gabesz123
tag

Ez is egy régi bug. Először én is mindig alt+f4-eztem, de szerencsére a P menü működik olyankor. Azzal ki lehet jönni arról a screenről, utána lépj ki CEO-ból, menj ki a garázsból, vissza CEO-ba, majd azután menj vissza a garázsba és ülj a székhez. Van, amikor 2-3szor is meg kell ismételni, de működik, nem kell kilépni a játékból, de még csak új session sem kell. :)

(#70042) Kiskokó válasza gabesz123 (#70041) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez nagyon régen tuti nem működött. Legalább is nekem P menüre sose reagált. Se MC be/ki lépéskor( akár MC eladás stb) fekete képernyőnél sose ment a P menü.
De attól még lehet igazad van :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70043) gabesz123 válasza Kiskokó (#70042) üzenetére


gabesz123
tag

Én az import/export eladásos bug-ra írtam. Amikor rányomsz a kocsi eladására és lefagy a kép, abból ki lehet jönni a leírt módszerrel. A fekete képernyőnél meg valamikor a várakozás megoldja, az inkább kapcsolódási hiba, míg az előbbi solo session-ben is fennálló hiba.

(#70044) Kiskokó válasza gabesz123 (#70043) üzenetére


Kiskokó
veterán

Értelek, azért írom hogy MC-nél SE ment régen a P menü. I/E nél se. Igen a várás tudott megoldás lenni néha de nem mindig az se.
Na de mind1. Mivel alig adok el stb nekem ilyen fekete képernyőn ragadás nem volt vagy 1 éve :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#70045) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Emberek!
Gyűjti még valaki rajtam kívül a rare kocsikat? (pl. Dubsta 2, Buccaneerek, Mananak, stb.)

Van egy matt zöld Buccaneer és úgy emlékszem, hogy volt belőle matt piros is, de nem sikerül spawnoltatnom.
Ha valakinek esetleg megvan, jelezze légyszi, mert szinte már csak az hiányzik a gyűjteményemből - persze csak azok közül, amit be lehet garázsolni :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70046) zsiz válasza gabesz123 (#70041) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, legközelebb kipróbálom. Tegnap már azért nem is volt kedvem visszamenni játszani, mert kell vagy 6-7-8 perc, mire a win asztaltól eljutok egy sessionbe.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70047) htc07 válasza bluuzia (#70045) üzenetére


htc07
addikt

nem tudsz átfesteni egy másikat? :DDD

(#70048) CactuS válasza htc07 (#70047) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az nem lesz ugyanaz. :D

bluuzia: szerintem mostanában már elég kevesen foglalkoznak vele és régebben is volt, hogy patchről patchre változott a spawn módja. Én mondjuk zöld meg sárgára emlékszem, pirosra nem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70049) bluuzia válasza CactuS (#70048) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Buccaneerből van 3 féle a bandák színeiben:
zöld-fekete - Families
Lila-arany - Ballas
Sárga-zöld - Vagos

+ a matt zöld és a piros, amit nem tudok megszerezni (bár lassan tényleg azt érzem, nem is volt olyan)

Bandák színeiben van még Manana (ebből van egy extra színezetű lilás), Peyote (ebböl is van matt piros,ami gyönyörű) és Tornado (ebből meg keménytetős és kabrió is).

htc07: olyat színeztem csak, amit nem lehetett bevinni a garázsba (pl. narancs Kalahari és króm BF Bifta)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#70050) Mr.Csizmás válasza bluuzia (#70049) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

There are unique non-gang modified variants that can be found in El Burro Heights at the bus junkyard on the corner of South Shambles Street and Hanger Way, most often at night. These share the same upgrades as the gang variants but with unique paint. The non-gang modified variants feature unique matte unknown green with unique unknown green pearlescent paint, dark green secondary paint, and unique feltzer brown wheels. Similar unique non-gang modified variants of the Manana, Peyote, and Tornado can be found parked at the same bus junkyard as well as in front of Olson's Autos on El Rancho Boulevard in Cypress Flats, most often during the day.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.