Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45001) HussarF válasza Mike (#44979) üzenetére

HussarF
(addikt)

Köszi. Rémlett, hogy valamikor az elején, de nem tudtam, mikor.

Amúgy az Alta st. egy 24 emeletes épület, nem lehet a 42.-en. Van a 10-es és az 57-es apartmann, ahova költözni lehet. Nekem az utóbbi van. Kilátás szerintem egyikből sem túl szép, de én szeretem. Emelet szempontjából talán 1-2 emeletnyi különbség lehet az 57-es javára. Videón látszik annál a résznél, ahol kb. ugyanarra néz: 57 1:49 és 10 2:24.

Vmikor tesómmal megnéztük úgy, hogy én bent álltam a lakásban, ő meg kívülről helivel az ablak elé repült. Az 57-es úgy nagyjából a 18-20. emelet környékén van.

(#44996) freeknight
Nekem az Arcadius center az irodám. Akkor vettem, amikor még le volt árazva karácsony előtt. Akkor csak 1 milla volt. Az olcsó maze bank-os asszem 500, szóval van az a szorzó 2x-es is. De nem érdekel, azt vettem, amelyik a legjobban tetszik, árat csak utána néztem. Ha tényleg arra mennék, hogy mindenből a legolcsóbb lenne, akkor igazán elvesztené az egész az értelmét. Csak munka lenne itt is. Legalább itt valósítsam már meg az álmaimat :DDD
CEO kocsiraktárból is a legdrágábbat vettem. Még egy fillért nem hozott vissza, mert fel akarom tölteni kocsikkal, hogy cask top range-eket adjak el, ahogy itt mondták :D

(#45002) Mike válasza freeknight (#44992) üzenetére

Mike
(őstag)

ok rendben. én meg 2015-ben nyáron
és korántsem haladtam ennyire tudatosan
meg én szeretek csak úgy császkálni

a lyukat kiskarival vettem és el is adtam szinte azonnal

én még nem untam meg, igaz nem játszom vele olyan intenzíven mint te :)

aranyos vagy a sentinellel :)
én sandking xl-ből vettem a buzzardot
igaz akkor még se ceo se mc nem volt, heistről meg azt sem tudtam eszik-e vagy isszák :)

(#45001) HussarF
köszi a pontosítást
akkor más épületnél van 42 de az sem biztos, hogy az az emelet szám
ellenben van egy alsó szint is Alta-nál, az tök sötélt
igaz én mostanában a Tinselt használom
legelején pedig fent laktam a hegyen egy 6-osba

[ Szerkesztve ]

(#45003) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

na akkor kérdések:

autót a garázsból eladni a mod shopban lehet, ugye?
Pegasus-os járműveket hogy?
Illetve házat beszámíttatni hogy kell újabb vásárlásnál?
illetve honnan a legszebb a kilátás? :DD

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#45004) Mike válasza Mr.Csizmás (#45003) üzenetére

Mike
(őstag)

1. LSC-ben, igen
2. eladni sehogy
3. amikor újat veszel megkérdezi hogy új helyre tegye vagy beszámítsa egy meglévőt

(#45005) Plata válasza Mr.Csizmás (#45003) üzenetére

Plata
(veterán)

Legszebb kilátás a yachton van,ott a tenger. :D
Egyébként a kilátás úgy sem fog sokat számítani,nem nagyon vagy a házadban.

[ Szerkesztve ]

(#45006) HussarF válasza Mike (#45002) üzenetére

HussarF
(addikt)

Az Alta 10 lesz az szerintem, leginkább csak a toronyházak látszanak az ablakból.
Mi ez a sentinel/sandking xl farmolás? Működik még?

(#45003) Mr.Csizmás
Nézd végig azt a videósorozatot, amiből fentebb az Altákat linkeltem. Igaz, azok csak a régi High-end házak és vannak azóta updated-ek is. De lehet arról is van videó vhol.

[ Szerkesztve ]

(#45007) freeknight válasza Plata (#44998) üzenetére

freeknight
(őstag)

Oda írtam, figyelmesebben olvass: all-in order bónusszal. Persze ez csak egyszeri alkalom, de jó pénzügyi vérátömlesztés az a bónusz 1 millió dodó :D

HussarF: hát igen, nekem is az arcadius tetszik a legjobban, csak ugye én már bőven a ceo update után kezdtem a játékot, és nem volt kedvem még plusz 1,2 milliót összekaparni, hogy drágább ingatlant vegyek, plusz akkor nem engedhettem volna meg magamnak a belső dekor átalakítást sem :D

A legolcsóbb raktár kifejezetten jó helyen van, ahhoz képest, hogy a legdrágábbtól csak 1 kilométer választja el, és szépen ki lehet kerülni a belvárost, ahol a legtöbb player van. Ahogy kitapasztaltam, a város nyugati részén lévő raktárak érnék meg a legjobban, vidékről ugye minden irányból hozhatsz kocsit, de ha los santosból kell lopni, azt leggyakrabban az északnyugati villanegyedből, vagy a vespucci beach környékéről kell hozni. Ezen kívül csak arra kell figyelni, hogy autópályához minél közelebb legyen, mert a pályán is kevés player van, akik késztetést érezhetnek kárt tenni a kocsikban :D

[ Szerkesztve ]

(#45008) Plata válasza HussarF (#45006) üzenetére

Plata
(veterán)

Sentinel meg sandking kb sosem érte meg,mert 48 percenként tudsz árulni 14 avagy 15 ezer dollárt.Pontosan nem emlékszem mennyi,de kb ennyit érnek.
De úgy működik hogy feltöltöd a garázst lopott sandking vagy sentinel kocsival és óránként egyszer eladsz egyet.

(#45009) Gyula84

Gyula84
(veterán)

ez mi a franc? valaki próbálkozik?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#45010) Mike válasza Plata (#45008) üzenetére

Mike
(őstag)

17k
én úgy csináltam, hogy ment egész nap a gép, story módban, 50 percenként meg átléptem online-ba, a 68-as út mentén van egy kis garázsom, fordultam egyet, aztán vissza offba
tudom őrülten hangzik :)

A tinselből sem csúnya, illetve volt fent a hegyen egy 6-os házam, onnan sem volt rossz a kilátás a kertből

(#45007) freeknight
a heistes 2 millió bónuszomon én T20-ast vettem, igaz akkor sem ceo sem mc még nem volt

[ Szerkesztve ]

(#45011) Plata válasza Mike (#45010) üzenetére

Plata
(veterán)

CM-es 14 millán én vettem sok mindent,házat CEo irodát ruhákat és még kocsit is.

(#45012) Logitech válasza Plata (#45008) üzenetére

Logitech
(aktív tag)

Amióta van a CEO-s nagy garázs a Tinsel Towers-t megint arra használom, hogy oda gyűjtöm a sentineleket, sárga pár dolcsi híján 15K, kék/lila 18K. Belépek, azzal kezdek, menet közben ha eszembe jut eladok egyet, 2 perc sincs, néha 5-10 perc rámegy hogy feltöltsem a garázst. Kb. 3 millió összejött már ebből, igaz nem 1 hét alatt.

(#45013) Plata válasza Logitech (#45012) üzenetére

Plata
(veterán)

Én sosem csináltam,akkor már inkább 5 perces job,az is hoz 16-25k pénzt,vagy CEO esetleg MC.

Egyébként ha szép kilátásos házat kerestek valamelyik toronyházból szép a kilátás a tengerre,de fogalmam sincs melyik ház melyik lakása,én is csak vendégségben voltam valakinél és úgy láttam.

[ Szerkesztve ]

(#45014) HussarF válasza Plata (#45013) üzenetére

HussarF
(addikt)

Valószínűleg a Weazel plaza, talán a Richards majestic

(#45015) Plata válasza HussarF (#45014) üzenetére

Plata
(veterán)

Weazelben nekem is van egy lakásom,sajna nem néztem meg melyik lakásban voltunk,de szép volt a kilátás.A tengerpart felé lehetett látni.

(#45016) HussarF válasza Plata (#45015) üzenetére

HussarF
(addikt)

(#45017) freeknight válasza Plata (#45013) üzenetére

freeknight
(őstag)

A sentinel eladásban az a jó, hogy az 5 perces jobok mellett, sőt bármi mellett is simán tudod csinálni. Este 10 és hajnal 4 között az említett tinsel towert pl simán meg tudod rakni 10 kocsival (de a legolcsóbb ház, a del pierro heights sincs messze, abban egy este 6-ot tudsz vinni), onnantól kezdve óránként (na jó, 48 percenként) adhatsz el, ami maximum 2 perces folyamat, onnantól kedzve meg már csak néhányszor újra kell tölteni. Kevésnek tűnik az a 17k, de ha azt nézed, hogy szinte nulla befektett munka van vele, rohadt jó kis keresetkiegészítés. Nem hiába tolja pl Logitech kolléga is a mai napig ceo mellett :) .

Mike: na igen, így már értelek, hogy mikor te kezdted, még se mc, se ceo nem volt :) . Én szerintem most kezdőként bűn lenne ceo előtt elgubázni a pénzt kocsira, lakásra meg ruhákra, mert ez a vehicle warehouse móka olyan szintű profitot generál adott időegységre lebontva, amit pl a második legjobb kereseti lehetőség, a pacific standard meg sem közelít. Ha megvan a raktár, onnantól kezdve meg már csak annyit kell kibírni, amíg kifarmolod az összes standard meg mid tier kocsit, onnantól kezdve ömlik a pénz.

(#45018) gyugyo79 válasza Plata (#45013) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

"5 perces job" ilyen nincs csak a mesében olyan van, hogy "5 perces job" 5 perc töltőképernyővel meg ki tudja milyen sessonbe való vissza érkezéssel. Én elhiszem, hogy a te fixa ideád, hogy a kocsi lopás hülyeség ezért meg se próbállak meggyőzni.

Inkább a többieknek szól amit írok.
Ne figyeljetek rá butaságot beszél simán megéri rászánni néha azt a 10 percet teli rakni a 10-es garázst 15k +os kocsikkal és amikor LSC közelébe vagytok és eszetekbe jut eladni 1-et belőlük. Igen nem ehhez kell igazítani a játékot és nem ez az elsődleges de nekem az a (valósan) 2 perc / 15-18k még mindig jó kis plusz bevétel.

(#45019) Plata válasza gyugyo79 (#45018) üzenetére

Plata
(veterán)

Mi sokat toltunk le melókat,vannak gyors könnyűek,amit ketten nagyon gyorsan le lehet tolni,főleg ha van tankod és egyebed.

(#45020) L-e-f-i-e válasza gyugyo79 (#45018) üzenetére

L-e-f-i-e
(senior tag)

Egyetértek Gyugyoval, a Sentinelezés az egyik legkönnyebb pluszpénz a játékban ever...:)

Néha ha épp kis pihi van eladni ha épp este van kerülsz 2-őt és lopsz újat ez kb mind időben mind nehézségben a nullához közelít és hosszútávon több százezer sőt milliós bevétel, akkor is ha ezt csak random néha néha csinálod abszolút nem ráfüggve, kiegészítő pénznek a sok kocsi/mc egyéb job mellé viszont egyértelműen az egyik legkönnyebb pénzszerzés :)

[ Szerkesztve ]

GG. Nerf this! =^-^=

(#45021) Laraxior válasza Plata (#45019) üzenetére

Laraxior
(titán)

Azért az megvan, hogy te mindig az autópályán forgalommal szemben mész?
Ami még nem is lenne baj, de hogy próbálod meggyőzni a többi embert, hogy te mész jó irányba... :DDD

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#45022) Plata válasza Laraxior (#45021) üzenetére

Plata
(veterán)

Én az autópályán forgalommal szemben megyek insurgentel mert az olyan poén.
Kéne tolni megint egy Insurgentes Ps-t mert az olyan mókás.

(#45023) Mike válasza Plata (#45022) üzenetére

Mike
(őstag)

inkább taxist, az poénabb

(#45012) Logitech
ja. felmész, beállasz a fal mellé, jön a sentinel, beteszed a garázsba, másikkal visszamész
egy időben kőrözgettem mint mások, teljesen felsleges

(#45018) gyugyo79
van 2 perces job is :)
ha closed sessionből indítod, oda is rak vissza

[ Szerkesztve ]

(#45024) Mike válasza L-e-f-i-e (#45020) üzenetére

Mike
(őstag)

naja, a statisztika szerint 4,5 milliónál tartok autóeladásból

(#45025) HussarF válasza Mike (#45023) üzenetére

HussarF
(addikt)

Miylen az a taxis?

(#45026) gyugyo79 válasza Mike (#45023) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

Eclipse Towers -ből kijövök és vissza megyek, mire a lámpához érek pont ott áll a következő ezért kb. beviszem <-> kimegyek az egész. Régen amíg itt a "rendes" kocsikat tartottam én is mentem egy kört mindig mert így mondták régen nekem és így tényleg 99% jött is egy mindig.

Van olyan ami tényleg annyi csak mire indítod és kilépsz belőle már nem (a töltő képernyő nézegetésénél nekem meg már minden jobb és ugye ilyen esetben a másodpercek is hosszú perceknek tűnnek ;) ), persze régen amíg kb. nem volt jobb én is azt csináltam hogy a vége utáni választó képernyőről mentem a következőbe mert úgy gyorsabb volt de ugye oda meg nem rakja ugyan azt amit éppen csináltál plusz azt is tudni kell, hogy hiába vagy pro és tolod le 2 perc alatt az RS idő arányában azzal jutalmazza a gyorsaságot , hogy kevesebbet fizet mintha tovább csinálnád :) .

[ Szerkesztve ]

(#45027) Plata válasza Mike (#45023) üzenetére

Plata
(veterán)

Na de insurgenttel olyan poén átgázolni a rendőr kordonokon. :D

(#45028) Mike válasza HussarF (#45025) üzenetére

Mike
(őstag)

hívsz taxit és azzal mész :D

(#45026) gyugyo79
ez így van, 16 percet kell tökörészni max pénzért

[ Szerkesztve ]

(#45029) HussarF válasza Mike (#45028) üzenetére

HussarF
(addikt)

beülsz, lenyomod az entert és már ott is vagy a ejtőernyőknél? :O

(#45030) Mike válasza HussarF (#45029) üzenetére

Mike
(őstag)

nem, online-ban nincs ugrás

(#45031) Laraxior

Laraxior
(titán)

Pacific standard helivel :D :C

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#45032) Mr.Csizmás válasza HussarF (#45029) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

addig elmész cigizni, eszel pár falatot, stb. :D

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | !! Eladó i5 Skylake + 8GB + RX570 gép !! | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#45033) Mike válasza Laraxior (#45031) üzenetére

Mike
(őstag)

mint ahogy motorral is el lehet menni kurumáért akár az alta streetre is, vagy heliért is amint látszik
sőt ha egyedül mész, még a rendőrök sem jönnek utánad

(#45034) HussarF

HussarF
(addikt)

Nesztek egy kis Pegassi Tempesta :D
Rendszáma alapján tényleg lehetne GTA-s :D

[ Szerkesztve ]

(#45035) Doki16

Doki16
(őstag)

Találkozott már valaki ilyennel? Ezt mégis miért kaptam? A ruhám is megváltozott teljesen. Véget ért a karácsonyi móka és azért tűnhetett el?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#45036) Mike válasza Doki16 (#45035) üzenetére

Mike
(őstag)

kaptál zsét az R$-től

örüjjé :D

(#45037) LaciCRM válasza gyugyo79 (#45018) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Akkor jó missionozni ha van pár értelmes ember és egyik missionból mész a másikba, mert alapesetben teljesen úgy van ahogy leírtad. 1 missionre be és kilépni tovább tart mint maga a játék.

Én csak azért komolyan elgondolkoztam a prémium tagságon hogy az ő hsz-eit ignorálhassam.

A sok kicsi sokra megy alapon én csinálom a napi küldetéseket , és a freemode eventeket. Főleg ha más nem csinálja, akkor van hogy nagyon egyszerűen beesik 6-8-10 ezer $

A madár az ász.

(#45038) freeknight válasza Doki16 (#45035) üzenetére

freeknight
(őstag)

Vásároltál shark cardot? Akkor szoktak ilyennel bónuszban megdobni állítólag (google szerint, én még nem vettem :) )

(#45039) Doki16 válasza freeknight (#45038) üzenetére

Doki16
(őstag)

Nem soha :D Max annyi, hogy első napos vétel volt a játék. Nem baj jól el is szórtam a nissan skylineomra .D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#45040) HussarF válasza Doki16 (#45035) üzenetére

HussarF
(addikt)

Asszem novemberben volt még olyan, hogy ha egy adott asszem kb. 1 hetes időszakban beléptél, akkor jutalmazott. Pont ennyivel. Biztos az volt a menedzserek év végi prémiumfeladata, hogy minél több aktív account-ot tudjanak felmutatni :D

[ Szerkesztve ]

(#45041) Plata válasza Laraxior (#45031) üzenetére

Plata
(veterán)

Tök jó ez a videó,még jobb hogy fura módon mobilról is meg tudtam nézni a nagy semmi közepén akadás nélkül,pedig a havi mobilnet keretem már elfogyott. :D
Kár hogy a játékban a vonat csak dísz,azzal jó lenne még menekülni,San andreas multiban el lehetett kötni és jókat baromkodni vele,kár hogy itt nem lehet vele kezdeni semmit.

(#45042) Benir8

Benir8
(aktív tag)

Sziasztok!
Rossz hírrel kell közölnöm ami tényleg beszéltetek erről is, de nem azért írom ide, hogy folytassuk erről a témáról, csak megosztom veletek.
Egy ismerősömnek(nem prohardveres) kapott egy emailt, azt állt rajta, hogy kapott egy 30 napos bant és karakter törlést. A karaktere kb. 40 szintes. Elég fura, hogy már osztogat a Rockstartól ártatlanoknak banokat, pedig az ismerősöm nem is használt külső programot, nem csalt és még modderel se találkozott, pénzzel se dobott rá. :(
Úgyhogy még óvatosabbnak kell lennünk az ilyen semmiért való bant és karakter törléssel.

Szerk.: Ja és most írt Rockstar supportnak, hátha válaszol neki valamit, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.

[ Szerkesztve ]

(#45043) UnConnecteD

UnConnecteD
(senior tag)

ez sikerult mar valakinek? en egy ilyenre ragyurnek

(#45044) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Csakhogy a R* mennyire szarik bele.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#45045) Kelecar válasza cyberkind (#45044) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

És szerinted ezek nem lesznek bannolva?

(#45046) cyberkind válasza Kelecar (#45045) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ezeket azonnal törölni kéne nem hagyni, hogy itt lájvoljanak de persze egyszerűbb is ezt végbemenni hagyni mint a kicsiket bannolni, illetve nem biztos, hogy lesznek bannolva ha ügyesek a pénzzel.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#45047) Plata válasza UnConnecteD (#45043) üzenetére

Plata
(veterán)

Igen de úgy emlékszem én 12 misit kaptam érte.

(#45048) Plata

Plata
(veterán)

Közben lejárt a szerkesztési idő.

(#45049) HussarF válasza UnConnecteD (#45043) üzenetére

HussarF
(addikt)

Mi már vagyunk hozzá 3-an. A 4. srácnak még vizsgaidőszakja van, aztán jön ő is. De örülök, hogy már vége az egyetemnek :D

(#45050) Puma K válasza cyberkind (#45044) üzenetére

Puma K
(veterán)

Elmennek a manóba :DDD
Mint légy a sz@rra :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.