Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9001) Tenager18 válasza lowzor (#9000) üzenetére

Tenager18
(senior tag)

Hardverapróztam rajta annó, az szépen ment.

(#9002) GALARDO

GALARDO
(addikt)

Na ez jó hír. :C Pécések ne kattintsanak. :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9003) Tenager18 válasza GALARDO (#9002) üzenetére

Tenager18
(senior tag)

Nagggggyon fasza lenne :K :K

(#9004) vaksi8 válasza GALARDO (#9002) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Még ezt a nyomorult "The high life update"-et is húzzák,még csak hír sincs róla mikor teszik be pedig 1.12-es kellett volna érkezni.

(#9005) lowzor válasza GALARDO (#9002) üzenetére

lowzor
(veterán)

Ez fontos :C
Már látni, hogy azért nem lesz PC-re, mert hülyeségekkel foglalkoznak a portolás helyett.

(#9006) Tenager18 válasza lowzor (#9005) üzenetére

Tenager18
(senior tag)

Először konzolon legyen tökéletes, utána jöhet a PC port :P

(#9007) privacy99 válasza Tenager18 (#9006) üzenetére

privacy99
(senior tag)

Ezeken a konzolokon tökéletes? :C

Nem akarok gonosz lenni, de attól brutálisan messze van, és sosem lesz közelebb. Én kijátszottam PS3-on, de nagyon meguntam azt hogy 20fps az átlag, és tök gagyi az egész. Persze sokan nem veszik észre, mert az égig van húzva a kontraszt, de részletek azok nincsenek. Ha kijön PC-re én megveszem mert fanatikus vagyok, de ha nem jön, azt se bánom. A Watch Dogs kárpótol.

(#9008) svensson válasza GALARDO (#9002) üzenetére

svensson
(félisten)

Miért ne?

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#9009) lowzor válasza privacy99 (#9007) üzenetére

lowzor
(veterán)

A játék nagyon jó, de a látvány, meg a sebesség tényleg kritikán aluli. A next gen-en sem fog egy PC-s látványvilág közelébe érni, az tuti. FPS számból sem jósolok túl sokat ezekkel az AMD APU-kkal.

(#9010) cyberkind válasza lowzor (#9009) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem értem mi bajotok van, ennyi erővel tv-t se nézzetek mert abszolút nem 60 fps-el megy az adás.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#9011) vaksi8 válasza privacy99 (#9007) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Csak azt nem veszed figyelembe,hogy nem éppen a story mód viszi a játékot hanem az online.Amikor viszont ott vagytok egy csapatban és viszitek a küldiket,versenyeket,deathmatcheket nem feltétlen figyelsz arra a "kis recére" meg mittudmén még miket félsz/véltek benne felfedezni,ismétlem magam egy 8 éves platformon :U

(#9012) svensson válasza cyberkind (#9010) üzenetére

svensson
(félisten)

Miért, a tévét te irányítod?

(#9013) lowzor válasza cyberkind (#9010) üzenetére

lowzor
(veterán)

Ott nem annyira feltűnő, mert nem én irányítom. Meg a 30 és 60 FPS-es mozgóképek között is van különbség, az utóbbi javára.

(#9011) vaksi8:

Engem akkor is zavar a rece.

[ Szerkesztve ]

(#9014) Garada válasza lowzor (#9009) üzenetére

Garada
(őstag)

Szóval te még nem láttad mire képes egy Infamous Second Son során az az APU amire húzod a szád? :D Itt inkább az lesz a döntő hogy mennyire lesz feloldva ez a szintű butítás ami a ps3/360-as verzión rajta van. :)

If life gives you lemons, make lemonade!

(#9015) Garada válasza cyberkind (#9010) üzenetére

Garada
(őstag)

Konzolon nem kell aggódni a látványvilág miatt itt minden attól függ menyire jól csinálják meg a játékkészítők az adott munkájukat.

(#9016) figure85

figure85
(addikt)

ááá,ááááá,áááá, gyerünk gyerünk, csak így tovább :DDD

amúgy meg 240 fps/16K alatt nem is játék a játék.... aki mást az igénytelen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9017) vaksi8 válasza lowzor (#9013) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Nem baj!Ezért várjad pécére a játékot és még jó sokáig építgesd a géped :C Hátha nem lesz 250 ezer.. :DDD nevetséges

(#9018) lowzor válasza vaksi8 (#9017) üzenetére

lowzor
(veterán)

már kész van :D

(#9019) svensson válasza vaksi8 (#9017) üzenetére

svensson
(félisten)

Szerintem a te okoskodásod nélkül is el tudja dönteni mindenki mire akarja költeni a pénzét.

(#9020) Garada válasza lowzor (#9018) üzenetére

Garada
(őstag)

Nem értem.Egy öreg és fix hardverről van szó ami figyelemre méltó hogy milyen időt megélt.Ez nem egy pc amit folyamatosan fejleszteni lehet szóval csodát nem fog okozni senki számára de akkor is figyelemre méltó milyen szintű optimalizáltságot képesek megcsinálni amit sokszor egy pc-s játéknál hanyagolnak.No persze ennek olyan hátrányai vannak mint a látványvilág romlása.

[ Szerkesztve ]

(#9021) cyberkind válasza svensson (#9019) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

8K 6 monitoron illetve tv-n. ;]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#9022) Tenager18

Tenager18
(senior tag)

Hát nem tudom, én boxon kivittem a játékot, amikor megjelent, azért annyira nem volt vészes. Igen, recés volt, távolabb ültem a monitortól, máris jobb lett a helyzet. FPS csökkenéssel ritkán találkoztam. Biztos, hogy PC-n szebb, meg aki régóta tolja a játékokat FullHD-ben 60fps-el azt jobban zavarja a 30fps meg a rece ... én nem tartozom közéjük :) A Last of us meg az Uncharted3 egyenesen gyönyörű, szinte már PC szinten van :)

(#9023) lowzor válasza Garada (#9020) üzenetére

lowzor
(veterán)

2014-ben azért nem ott kéne tartani, hogy egy ilyen játék 7 hónapja (és még kitudja mennyi ideig) csak 9 éves gépekre létezzen.

(#9024) cyberkind válasza lowzor (#9023) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ha 2-3 milliárdot hozott teljesen mindegy, inkább dolgozzanak csak a 6-on ami abszolút nextgen lesz, ne erre tolják el az értékes időt.

(#9025) Garada válasza lowzor (#9023) üzenetére

Garada
(őstag)

Persze csak ez már nem a konzolok hanem a gyártó hibája inkább, lásd pénzéhes rockstar képzelem a fejükben az jár csak erre a konzolra adjuk ki a többi meg majd később:D

[ Szerkesztve ]

(#9026) vaksi8 válasza svensson (#9019) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Kölcse mindenki arra,de leszarozni sem kell ami több ezer embernek megfelelő.Pláne úgy, gondolom fogalmad sincs milyen..De várjad te is pc-re és alkoss a játékról véleményt

(#9027) lowzor válasza Garada (#9025) üzenetére

lowzor
(veterán)

Meg az embereké, akik megveszik rá.

(#9028) Garada válasza lowzor (#9027) üzenetére

Garada
(őstag)

Én őket nem hibáztatom mert tegyük fel sokmindenkinek van még régi konzolja és amíg van rá játék minek váltson főleg hogy látja mennyi ideig húzódik a többi megjelenés hát megveszik.Ugyan ez a helyzet a Fifa World Cup esetében brazil célközönség nagy része 360/ps3 konzollal rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#9029) figure85 válasza lowzor (#9023) üzenetére

figure85
(addikt)

Arra adják, amire szeretnék, nem sok bele szólásod van, se neked se senki másnak. Nem hinném, hogy egy gazdasági alapokon nyugvó cég, csupán szeretetből adja ki különböző platformokra a játékait. És nem is az általuk hangozatott „mi a játékosokért vagyunk” szlogen miatt. Csakis a pénz miatt, és azért ezekre az elavult f*s platformokra mert ebből van nekik a legtöbb bevétel.

Amúgy meg már baromi unalmas lassan minden nap arról olvasni a hisztit , hogy : -de mikör jön PéCé-re, mért csak ezekre a sz*r konzolokra adták ki, amikor pont most újítottam be egy gigahiperszupermegabrutál gépet csak a GTA V miatt. És amúgyis ha nem adják ki PC-re nextGEN-re akkor csödbe megy a Take2 és a Rockstargames is.

[ Szerkesztve ]

(#9030) keldorpapa88 válasza privacy99 (#9007) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nézőpont kérdése, szerintem meg inkább nem semmi, hogy ebből a két 8 éves vasból ezt kihozták...
Kutyát nem érdekel a PC, inkább nextgenre jöjjön már. ;]

(#9031) svensson válasza vaksi8 (#9026) üzenetére

svensson
(félisten)

Mielőtt még jobban belelendülsz a szájkaratézásba, keresd már vissza hányszor szaroztam le a mostani konzolokat és hányszor alkottam véleményt látatlanban a játékról kérlek.

(#9032) Garada válasza keldorpapa88 (#9030) üzenetére

Garada
(őstag)

Én is így vagyok bele még egy kis kárörömöm is lenne ha PS4-en tolom már a játékot de a PC még mindig sehol.Van erre is esély hogy ezt megtegye a cég :)

(#9033) svensson válasza Garada (#9032) üzenetére

svensson
(félisten)

Akkor már két játék is lenne, amiért Xbox One-t akarnék venni. :DDD

(#9034) lowzor válasza Garada (#9032) üzenetére

lowzor
(veterán)

"egy kis kárörömöm is lenne ha PS4-en tolom már a játékot de a PC még mindig sehol"

Az szép :D

(#9035) Garada válasza lowzor (#9034) üzenetére

Garada
(őstag)

Most ezt teszi a ps3/360-as játéktársadalom is röhögnek a markukban de megkapják a magukét a látványvilággal természetesen, akkor meg fülük farkuk be lesz húzva ma megjön a next-gen :DDD

(#9036) vaksi8 válasza svensson (#9031) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Ha már szájkaratézásról beszélsz,te szóltál bele a beszélgetésbe,hozzád a kutya nem szólt :DD

(#9037) jonnyjoker01 válasza Garada (#9032) üzenetére

jonnyjoker01
(veterán)

+ 999 :DDD

Üdv. Johnny --- Lenovo Miix 510: Intel core i5-6200U, 8gb DDR4 SDRAM, Intel 520 IGP + Paperspace P5000: Intel Xeon E5-2630 v3 @ 2.7GHz, 32 GB RAM, Nvidia Quadro P5000 + LG 29WK600 ultrawide --- Xiaomi Mi Mix 2S

(#9038) lowzor válasza Garada (#9035) üzenetére

lowzor
(veterán)

Én meg majd a PC-vel röhögök a PS4-es látványvilágon :P

(#9039) figure85 válasza Garada (#9032) üzenetére

figure85
(addikt)

Öszintét nagyobb az esély egy PC-s verzióra mint a nextGEN-re. Volt még az ősszel egy nyilatkozat ami valahogy úgy elhangzott, hogy next genre nem tervezik kidani, a PC-sváltozatott meg: jelenleg nem tervezik.

(#9040) svensson válasza vaksi8 (#9036) üzenetére

svensson
(félisten)

És ha senki nem szól hozzám, nem írhatok a fórumra, vagy mi?

(#9037) jonnyjoker01: Még mindig nem értem miért fájna neked egy PC verzió. :D

(#9041) Garada válasza lowzor (#9038) üzenetére

Garada
(őstag)

Infamous Second Son után meg vagyok elégedve a ps4-es látványvilággal.Azért úgy röhögj hogy egy olyan pc-t tegyél mellé ami 120k és ilyen látványvilágra képes :DNekem csak az egyik GTX 780 ennyi volt a gépembe :)

[ Szerkesztve ]

(#9042) keldorpapa88 válasza lowzor (#9038) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ha kihasználják a PC hardverek extra erejét, képességét... csak mert szerintem mindenki emlékszik a GTA IV PC portjára, ott még AA-t se tehettél...

Garada: Konzolnál a drága játékok miatt nem vagy sokkal előrébb anyagilag, persze előnyük, hogy azt el tudod adni, amennyiben lemezes verziót vettél.

[ Szerkesztve ]

(#9043) lowzor válasza keldorpapa88 (#9042) üzenetére

lowzor
(veterán)

Annál csak jobb lesz, ha tanultak abból valamit.

(#9041) Garada:

Azért egy PC árazását nem hasonlítanám hozzá, mivel jóval többoldalú.
Megveheted majd 20k-ér PS4-re, én meg megveszem 10-12k-ér (szinte feleáron) PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#9044) svensson válasza Garada (#9041) üzenetére

svensson
(félisten)

Ez a PC-s és konzolos árak összehasonlítása szerintem értelmetlen. Aki mindenáron PC-n szeretne játszani, úgysem fogják a hardverek árai érdekelni, akit pedig zavar, hogy drága, az úgyis konzolon fog játszani.

(#9045) keldorpapa88 válasza lowzor (#9043) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ha tanultak. :) Én szkeptikus vagyok... nem a gépigény miatt, a port minőségével kapcsolatban vannak aggályaim...

(#9046) vaksi8 válasza figure85 (#9039) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Egy ilyen kis morzsa el lett hintve.

kovy29 ezt meg inkább hagyjuk ha azt sem tudod hogy kezdődött..

[ Szerkesztve ]

(#9047) Garada válasza svensson (#9044) üzenetére

Garada
(őstag)

Hát engem nem érdekel a hardver ára.De konzolos is vagyok mert olyan címek vannak amivel pc-n sose fogsz játszani szóval nem mindig az a felállás van amire gondolsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9048) svensson válasza Garada (#9047) üzenetére

svensson
(félisten)

A konzol exkluzív játékok engem szerencsére nem érdekelnek, nagyon kevés játék van manapság, ami fel tudja kelteni az érdeklődésemet; Battlefield sorozat, Batman Arkham sorozat és a GTA V. Ebből pedig ugye egyedül a GTA nincs (még?) PC-re. :)

(#9046) vaksi8: "Egy német Saturn kereskedelmi manager szerint" - Jaj, hát akkor biztosan úgy is lesz.

Jó, hagyjuk, szerintem is.. :)

(#9049) vaksi8 válasza svensson (#9048) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Annyi biztos hogy előbb fog jönni mint pc :DD

(#9050) Garada válasza lowzor (#9043) üzenetére

Garada
(őstag)

A realitásnak meg kell lennie a piacon jól ki van ez találva.Hogy nézne az ki hogy adott egy 120k-s konzol és annyiért adnák még a játékokat is mint pc-re az már nem lenne teljesen fer. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.