Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) #81556480 válasza Vyndree (#55000) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én eddig csak a top speed-es freemode challange-ben láttam kiírva. Olyankor a top 3 es a tied látszik.

(#55002) bluuzia válasza bluuzia (#54964) üzenetére


bluuzia
aktív tag

No, csak megkaptam azt az 500K-t a ma esti belépésnél.

"Hello Bluuzia,

Thank you for contacting Rockstar Support.

We understand your concern regarding the Bonus GTA$ for completing the Daily Objectives. We are happy to help you. We have checked your account and able to verify the loss. We have provided the GTA$500,000 to your account. You will be able to see these funds in your account next time you login into GTA Online.

If you have any issues with any of our titles, please feel free to contact us. We will be happy to help you."

Érdekes, ö is leellenőrizte az accountomat és látta, hogy nem kaptam meg.
Tényleg imádnak kamuzni az első válaszban.
De végül is sikeres (és valós) reklamáció volt. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#55003) Heller2 válasza bluuzia (#55002) üzenetére


Heller2
aktív tag

És ezzel az 5 kilóval le is tudták a 4 kiló ajándékot is! :D :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#55004) bluuzia válasza Heller2 (#55003) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem, azt még reggel megkaptam. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#55005) anorche1 válasza #81556480 (#54995) üzenetére


anorche1
őstag

Hogy lehet egy ilyenbe belepni?
Haverom most meselt rola, de ott beinvitaltak.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55006) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Ma én is megkaptam a lóvét.
Aztán publicban állok egy domb oldalán a mocival, út nincs a környéken, de azért valami gyökér megtalált. Mindjárt raktam is magam egyedülre.

Most akciósan megvehetném a Dune FAV-ot, de nem engedi az olcsóbbik árat. Pedig a CEO-ba is beléptem és úgy sem.
Valakinek ötlet rá?

(#55007) HussarF válasza JulianSinulf (#55006) üzenetére

Meg kell csinálni a hozzá tartozó gunrunning missiont. Ahhoz kell ,hogy legyen MOC-od, és onnan kell indítani.

(#55008) JulianSinulf válasza HussarF (#55007) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ahhoz meg gondolom kellenek emberek. Legalábbis amit eddig néztem, az minimum 2 személyes volt.

(#55009) Laraxior


Laraxior
titán

Na, megjött a VGAm... végre nem kell pixelekkel küzdeni :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55010) JulianSinulf válasza JulianSinulf (#55008) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Közben random emberrel meg is csináltam.

(#55011) Segal válasza Laraxior (#55009) üzenetére


Segal
veterán

Add el a motort es vegyel belole ujra 2 1080Ti-t:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55012) UnConnecteD válasza Modst3R (#54999) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mi a neved a jatekban? en szeretek heistezni, de altalaban nincs kivel

az enyem Attila.Winter

(#55013) jossua


jossua
tag

Én is szívesen heisteznék ,de már mindenki ezt a szar raktározást,meg gyárakat nyomatja orvérzésig :W

Alias : Magyarbetyar

(#55014) Plata válasza jossua (#55013) üzenetére


Plata
félisten

De az jobban hozza a pénzt.
Én is ma felmentem a gyáramat meg bunkert fullra nyomtam supplyval.

[ Szerkesztve ]

(#55015) Kiskokó válasza jossua (#55013) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vegyünk figyelmen kívül plata "jobban hoz" opcióját ami mellesleg igaz.
De azért azt is tudnotok kell, hogy az itt játszó emberek nagy része 1-2 éve kezdte (ha nem megjelenés óta) tolni online.
Na már most, ezek a termelős DLC-k kb 1 éve kezdtek el bejönni, addig csak az alapok és a heistek voltak (Heist se megjelenéstől).
Mi akik rég játszunk nekünk az elején csak a missiókból majd a Heistekből jött a pénz és az RP.

Nem mondom hogy néha néha nem csinálnék meg egy heistet, de az összeset letoltam már minimum10szer a bankrabólast meg számtalanszor. Emellett a CM is megvan.
Nekem már uncsik, arról nem beszélve hogy alaphangon 1 óra őket letolni, pláne ha még valaki kezdőnek nem segítünk vagy csak elbénázzuk.
Na már most én egyhuzamban általában 1-2 órát vagyok fent max és ezer más dolgot csinálok mint sem belekezdjek egy heistbe aztán léphetek is le.

SzvSz, csak megosztottam veletek ezt a nézőpontot is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55016) Plata válasza Kiskokó (#55015) üzenetére


Plata
félisten

Bakker a bnakrablóst úgy ismerem mint állat vagy ezerszer letoltuk.

(#55017) jossua válasza Plata (#55014) üzenetére


jossua
tag

aha de unalmas ide oda megyek az autopályán az nem játék.... csak h pénzem legyen. Heist legalább kicsit mozgalmasabb.

Alias : Magyarbetyar

(#55018) Vyndree válasza #81556480 (#55001) üzenetére


Vyndree
őstag

Hogyan lehet akkor autók top sebességét mérni,a belső kamerás nézeten kívül? (sehogy :F )
Van néhány autóm és szeretnék ilyesmi listát állítani a saját autóimból és a reptéri kifutón top speedet mérni.

(#55019) Locutus válasza Vyndree (#55018) üzenetére


Locutus
veterán

Minek, ha egyszer ott a lista?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55020) Segal válasza Kiskokó (#55015) üzenetére


Segal
veterán

Bezzeg amikor dupla penz volt a heistbe jottel minden este:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55021) Kiskokó válasza Segal (#55020) üzenetére


Kiskokó
veterán

Neeem is csak 2 nap asszem :D A dupla az dupla nem ? :D
Kárhogy ezeket nem számolja, hogy melyik missio mennyiszer ment le stb..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55022) freeknight válasza Vyndree (#55018) üzenetére


freeknight
őstag

Vigyázz, a belső sebességmérő csal, egyáltalán nem hiteles.

Alapvetően egyetlen event van, a top speed challenge, ahol ki fogja írni a sebességed, de erre nem igazán lehet hagyatkozni, mert baromi ritkán van, akkor is csak 7-8 percre.

Ha ilyet akarsz, csak moddal megoldható, de azzal ne menj online-ra, mert lecsap a ban.

Ezt el kell fogadni, egyetlen gta-ban sem volt SOHA sebességmérő, ez nem szimulátor.

(#55023) Anulu79


Anulu79
addikt

Egy jóféle heistezésbe majd én is benne lennék valamikor.

(#55024) Daw93 válasza Vyndree (#55018) üzenetére


Daw93
senior tag

A reptéren sosem fogsz tudni top speedet mérni, sem a már elmondott indokok miatt, sem amiatt, hogy az autók nem tudják elérni ott a végsebességüket, mert túl rövid. Másrészt, attól is függ, hogy hol mész. Pl. az autópályán haladva is van olyan rész ahol nagyobb sebességre képes az adott autó, van ahol kisebbre. Nem tudom kivel beszéltük de más is érzékelte már ezt. Sőt, én régebben kíváncsiságból méregettem az autók 0-60 mph gyorsulását (persze teljesen pontosan nem lehet) és azt figyeltem meg, hogy a városban az alta street körül jobban gyorsult ugyanaz az autó mint a reptéren, kb 1 másodperc volt az eltérés.

GTA Online: Daweee93

(#55025) JulianSinulf válasza Daw93 (#55024) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nem mindegy, hogy dombon felfele, lejtőn lefele vagy vízszintes terepen mész. A játék ezt figyelembe veszi.

(#55026) Locutus válasza Daw93 (#55024) üzenetére


Locutus
veterán

Kerb boostnak hívják a jelenséget. Gyakorlatilag az egyenletlenségeken elpattogva tovább gyorsul az autó.
Ezért kell mindig ugyanott, és mindig sima úton tesztelni, az az egyetlen mérvadó összehasonlítási alap. Igy lehet referenciának pl csakis a broughy féle listát tekinteni, mert ő tényleg vette a fáradtságot, hogy egységes körülmények között teszteljen mindent.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55027) Segal válasza Locutus (#55026) üzenetére


Segal
veterán

A 811 a leggyorsabb és pont. Szerintem ennyi bőven elég mert tulajdonképpen csak az "érj el legnagyobb sebességet eventnél" van jelentősége a sebességnek a többi helyzetbe csak egy szám.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55028) Anulu79


Anulu79
addikt

Hát gyerekek.... tegnap kipróbáltam a Watch Dogsot (csak mert ingyenes :DDD ) és ég és föld a két játék. Számomra mérföldeket ver rá a GTA. Irányításban meg kinézetre is a GTA a nyerő. :)

(#55029) Anulu79 válasza Segal (#55027) üzenetére


Anulu79
addikt

Mennyi az ára a 811-nek? Melyik kategóriába tartozik?

(#55030) Plata válasza Anulu79 (#55029) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi az ára azt sem melyik kategória.
De én nagyon szeretem,ez a kedvenc autóm. :DDD

(#55031) Daw93 válasza Locutus (#55026) üzenetére


Daw93
senior tag

Ismerem de én sík úton mentem

GTA Online: Daweee93

(#55032) Segal válasza Anulu79 (#55029) üzenetére


Segal
veterán

Google a barátod :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55033) Plata válasza Segal (#55032) üzenetére


Plata
félisten

Ki az a gugli? :B
Szerintem nagy sebességnél is elég jól lehet irányítani,na és nagyon szép.
Külön van egy ruhám a 811-hez. :DD

[ Szerkesztve ]

(#55034) freeknight válasza Anulu79 (#55029) üzenetére


freeknight
őstag

Hát egyenesben tényleg gyors kocsi, de amúgy nem egy nagy szám. Ha minden tekintetben a leggyorsabbat akarod, ami a kanyarokban is adja, akkor jelenleg a leggyorsabb a Vagner, a már említett Broughy-féle mérések szerint.

Én úgy tudom, hogy jelentősen nerfelték már egyébként is a 811-et, még csak a leggyorsabbnak se mondható.

(#55035) HussarF válasza Locutus (#55026) üzenetére

Szóval, ha a hajtóerőt nem tudja leadni az kerék, mert megszűnik az abroncs és az út közötti kapcsolat, akkor gyorsul az autó?

(#55036) Segal válasza freeknight (#55034) üzenetére


Segal
veterán

Nyilván nem egy stunt versenyre a leggyorsabb ezt egy szóval sem említettem hanem kifejezetten erre az eventre ahol csak kimész vele az autópályára és tövig nyomod a gázt.
Ez a kép amúgy idén szeptemberbe készült amikor már benne volt a Vagner a játékba szóval akkor még egész biztosan a 811 volt a leggyorsabb (egyenesbe). Mivel lassan 2 hónapja nem játszom a játékkal azóta nem tudom nerfelték e a 811-et de ki kell várni egy eventet és meghajtani. Semmi trükk nem volt az enyémbe ennyit ki lehet hozni belőle. Ucil is próbálkozott de csak próbálkozott :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55037) Mr.Csizmás válasza Segal (#55036) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az elejébe rakott pénzkötegek teszik, ugye? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55038) Segal válasza Mr.Csizmás (#55037) üzenetére


Segal
veterán

Mar 10 millam sincs szegeny lettem:(( :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55039) Laraxior válasza Segal (#55027) üzenetére


Laraxior
titán

...és melyik az a szakasz ahol ki lehet belőle hozni a legtöbbet? Gondolom azért nem árt ha van egy kis lejtő..
Tegnap pont volt ilyen challenge. 263km/h lett nekem, de megy az többet is.
Mondjuk én mindig a városban megyek vele.

Itt:

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55040) Segal válasza Laraxior (#55039) üzenetére


Segal
veterán

Na ez jo kerdes en 260 folott az eletbe nem mentem meg vele. En paleto bay fele szoktam az autopalyan ott van egy olyan resz ahol el lehet erni 257-258 korulit de azt is csak ugy hogy a vegen egy eles kanyar elott nem fekezel hanem nekiszaguldassz a savelvalaszto szalagkorlatnak kihasznalva az utolso pillanatig a gyorsulast.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55041) Laraxior válasza Segal (#55040) üzenetére


Laraxior
titán

Az a gond, hogy 260-at még az XA21-el is mentem. Ezért sem tudom, hogy miért a 811 a leggyorsabb. Sőt talán a Neroval is.
Ezért kellene egy térkép. Asszem ucil ment 290et a 811-el, talán majd ő megmondja. Bár ő csal, úgyhogy tökmindegy ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55042) Segal válasza Laraxior (#55041) üzenetére


Segal
veterán

Nyilvan a helyszin ugyanolyan fontos mint a kocsi. En altalaba nem is szoszolgettem az eventekkel mivel allandoan farmoltam ezert altalaba akkor csoppentem bele az eventekbe amikor mar a fele letelt... Akkor meg kocsit lehivni meg kimenni vele a megfelelo helyszinre mar macera volt igy nem fektettem tul sok energiat ebbe. Csak 811 es a szokasos helyszin ami dobogora mindig eleg volt nekem meg max poen szinten kellettek ezek az eventek. Tulajdonkeppen csak ezen meg a karikadollar gyujtogetoseken indultam meg neha a tolatoson.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55043) ucli válasza Laraxior (#55039) üzenetére


ucli
senior tag

A tőle északra fekvő Vinewood boulewardon vagy az 1-es út városba vezető szakaszán tudod kihajtani.

Segal:
Ha egy tíz másodperccel tovább tart, akkor lehagytalak volna, mint a szél, ;]

Naaa mi az hogy csal?? Csak kihasználom a lehetőséget. :D

Telefonról nehézkes lesz. :B

[ Szerkesztve ]

(#55044) Laraxior válasza ucli (#55043) üzenetére


Laraxior
titán

Térképet pls. Amit linkeltem az elég nagy, ott be tudod jelölni. :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55045) Locutus válasza Segal (#55027) üzenetére


Locutus
veterán

Mondjuk pont nem a 811 a leggyorsabb. Dehát ott a lista, mindenki meg tudja nézni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55046) Segal válasza Locutus (#55045) üzenetére


Segal
veterán

Lehet
Mint irtam engem soha nem vonzott hogy megtalaljam a tokeletes helyszin kocsi parost csak poenbol elindultam az eventen ha ugy jott ki a lepes.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55047) Daw93 válasza Laraxior (#55039) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is mindig itt megyek a 811-el, és mindig ilyen 260-270 körüli sebességeket tud az autó.

GTA Online: Daweee93

(#55048) Locutus válasza Daw93 (#55047) üzenetére


Locutus
veterán

Top speed eventnél le kell hívni a rocket volticot, oszt hegynek lefele gyí. Problem solved.
Ugyanez a longest jumphoz is működik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55049) mikesum válasza jossua (#55013) üzenetére


mikesum
csendes tag

Szeretnék én is heistezni (első 2 van még csak meg), special vehicle work-özni vagy MOC gunrunning missiont csinálni /igaz MOC-t még meg kell venni hozzá :D/.
Ha online lesztek/leszünk, folyamatosan kérdezzük majd chaten, hívjuk egymást, sokkal jobb, élvezetesebb lesz a játék, ha változatosabb dolgokat csinálunk.
Viszlát este!

(#55050) CactuS válasza Laraxior (#55041) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Régebben a zuhanás is beleszámított a legnagyobb sebesség elérésébe, ha jól emlékszem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.