Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) zsolti72837 válasza ProgenXL (#34994) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm.

Amúgy ezt hol találom pontosan? Nemrég kezdtem és, ezért kérdezném. :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#35002) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Lenne-e kedve ma valakinek lenyomni egy pár heistet ma este?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#35003) Laraxior válasza zsolti72837 (#35001) üzenetére


Laraxior
titán

Egy spray-s doboz a jele. Nem minden autot tudsz eladni... De vannak ertekesebbek... Keresni kell :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35004) CactuS válasza zsolti72837 (#35001) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Általános szabály, hogy amit a weben 100.000 dollárnál drágábban tudsz megvenni, azt nem tudod bevinni az LSC-be (kivétel talán Simeon küldetése, de akkor meg ő magasabb árat fizet érte, mint az eladás). Eladni ~45 percenként tudsz ( 2 játékbeli naponta), így érdemesebb a drágább rare autókat elpasszolni. A legdrágábbak talán a rare Dubstak, de azok csak mission alatt és eredeti rare autóval spawnolhatóak. Egyszerűbb a Sandking XL vagy a sentinel XS begyűjtése. Sentinel XS képekben: [link]

Amúgy 2 mission között egy ilyet elpasszolni 2 perc alatt megéri, napokat rááldozni viszont nem érdemes.

Kenan: Ha nem írod le az RSC nevedet, akkor senki nem fog felvenni, így elég nehéz lesz közösen Heistelni, hiába írod be naponta 1x. A fórumozók többsége d.u/este ér rá, de van aki csak hétvégente. (Ha frissülne a TIR, akkor oda is lehetne tenni egy friss listát és fel tudnánk venni egymást és egyszerűbb lenne a dolog.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35005) Plata válasza CactuS (#35004) üzenetére


Plata
félisten

Úgy tudom hogy 1 nap 48 perc a játékban,ennyi idő alatt évül el a bounty.
Viszont észrevettem valamit.Van a bankrablós ház amit PS heist-nél használok,ha be teszem a Kurumát a garázsba és kijövök gyalog a karival az utcára a házzal szemben parkol mindig 1-2 kocsi amit el lehet lopni,érdekesség az hogy én szinte mindig megszívom,mert 10-ből vagy 8 alkalommal egyből 2 csillagos körözést kapok érte.

(#35006) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok, csak nekem tünt fel hogy eltüntek a GTA V magyarítás fordítói? [Kingmakers csapat]

Valaki tud róluk valami infot?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#35007) ProgenXL válasza nesh_019 (#35006) üzenetére


ProgenXL
őstag

amennyi kritikát kaptak nem lepne meg..

Gunner for life

(#35008) Plata válasza nesh_019 (#35006) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól tudom abbahagyták,és új néven új játékot fordítanak.
Mondták hogy mit de elfelejtettem.Vagy fallout vagy far cry,nem tudom tényleg elfelejtettem,valami újabb játék,talán F betűvel.

(#35009) Puma K


Puma K
veterán

Egy ismerős arc tűnik fel a Walking Dead legújabb részében.

Ez már a második AMC sorozat amiben feltűnik... még a végén kap egy saját szériát ahol valami Hannibal-hoz hasonló sorozatgyilkost fog alakítani... ki tudja :D

Minden esetre vicces látni és hallani egy filmben-sorozatban.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35010) negyven2 válasza Puma K (#35009) üzenetére


negyven2
veterán

Máshol is volt már szerepe.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#35011) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello.

A social nevem: Frost17D
Ha van kedve alakinek heistre az vegyen fel.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#35012) Puma K válasza negyven2 (#35010) üzenetére


Puma K
veterán

Ne ez nagyon beteg :DDD :U ;] :Y

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35013) ProgenXL válasza nesh_019 (#35006) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt egy hivatalos írás a The FileRise Fordítócsapattól a GTA V magyarításáról.

március 26:
"Április 1. vel , a Kigmakers Team feloszlik!!
Haláluk előtt, átadják nekünk a GTA V komplett eddig lefordított állományait, és ezzel az egész projektet."

március 28 ez a legfrissebb info:
"Na szóval kérem szépen. Tegyünk rendbe néhány dolgot, mert nagyon sokan írtok nekünk.
Az eredeti felállás az volt, hogy a Kingmakers Team nek segítünk a GTA V fordításban. Csak hogy, a Kingmakers Team feloszlott.
Átadták nekünk a GTA V teljesen! Nálunk vannak a fájlok, minden, mostantól a miénk a projekt, és mindent el fogunk követni annak érdekében, hogy minél hamarabb magyarul élvezhessétek!
A lényeg, hogy a többi projektjüket NEM mi örököltük! Azt szétosztják más csapatok között.
Egy tegnapi megállapodás eredménye: Hogy CryMax, csatlakozik hozzánk mint programozó, csinálgatja a gta lounchert stb--- de a hivatalos projektvezetők már mi vagyunk gta ügyben.
Jelentkeztek páran fordítónak, ezt köszönjük, továbbra is szeretettel várjuk a kedves jelentkezőket! smile hangulatjel
Sok dolgot kell rendbe raknunk, komplett reboot van folyamatban, ezért most egy időre hírzárlatot rendelek el!
Ha írtok nekünk, kérlek ne kérdezzetek olyanokat, hogy mi van a Far Cry-al stb... Mert ez minket nem érint! Kell egy kis idő még rendezzük a dolgokat, annyi biztos, hogy mindenről időben hírt fogtok kapni, mint ahogy mindig. "

Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35014) CactuS válasza negyven2 (#35010) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még jó, hogy haza kellett ugranom és nem a melóhelyen röhögtem fel hangosan. K*rva jó. :DDD

ProgenXL: Bírom ezeken a neveket, de tényleg. Lehet előítélet, de a hasonló nevű guildeket/emberek is messziről kerülöm az online játékokban, mert a többségük, hááát.... Eddig bejött. ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35015) cyberkind válasza ProgenXL (#35013) üzenetére


cyberkind
félisten

Már bemásoltam én is régebben de jó hogy így követik sokan a topikot. :D

Paranormal Cocktivity

(#35016) ProgenXL válasza CactuS (#35014) üzenetére


ProgenXL
őstag

Miről is van szó pontosan a nevekkel kapcsolatban? :D Nem esik le :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35017) CactuS válasza ProgenXL (#35016) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amit linkeltél szöveg, az itt Kigmakersnek van írva, de ők voltak a királycsinálók (Kingmakers), aztán végül had ne mondjam, hogy mi csináltak. Wowban anno rettentő sok ilyen karakternevet lehetett látni. Máig megmaradt a 'Palakirály' az emlékeimben, akin kb. 20 percet röhögtünk, amíg tartott az AV battleground meccs, annyira béna volt. Királynak is és paladinnak is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35018) cyberkind válasza CactuS (#35017) üzenetére


cyberkind
félisten

De hát a Kingbrékörsz annyira jó és kedves csapat VOLT (hála az égnek :)) )hogy ingyen és bérmentve megakarta csinálni a Gta 5 honosítását, egyem meg őket babbal, meg is sajnálom majd őket ha tolom magyarul a Gta 5-öt. :DDD
A Fallout 4-ben 5ezerszer ennyi szöveg van de kész a fele lassan és nemrég jelent meg, innentől kezdve egy szavuk se lehetne, Tom Evin egyedül csinálja a Metal Gear-ek honosítását amiben szintén végtelen mennyiségű szöveg van de mégis halad meg lesz is, abszolút nembaj hogy ez a szar banda feloszlott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#35019) zsolti72837 válasza CactuS (#35004) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#35003) Laraxior: Neked is nagyon szépen köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#35020) Mike válasza Plata (#34977) üzenetére


Mike
veterán

Kiskarimat lőtték már ki kurumából :)

(#35021) ProgenXL válasza Mike (#35020) üzenetére


ProgenXL
őstag

Pacific heists-be engem is lőttek már ki kurumából :)

Gunner for life

(#35022) Omis


Omis
senior tag

Az LSC ben még mindig nem tudja senki hogyan lehet feloldani?,a lezárt színeket,melyik versennyel stb!

(#35023) INMOTEP válasza Laraxior (#34998) üzenetére


INMOTEP
őstag

Kösz kipróbálom :)

(#35024) Mike válasza CactuS (#35004) üzenetére


Mike
veterán

Sentinel XS-t bizony kevesebbért veszi át Simeon mint az LSC
és 48 perc

(#35022) Omis
oda van írva, mit kell teljesíteni

[ Szerkesztve ]

(#35025) ProgenXL válasza Omis (#35022) üzenetére


ProgenXL
őstag

ott a színnél írja. teljesen mindegy milyen verseny csak a lényeg hogy autó verseny legyen. "land racing" asszem.

Gunner for life

(#35026) Omis válasza ProgenXL (#35025) üzenetére


Omis
senior tag

köszi.
azt telefonon keresztül tudom el indítani?

(#35027) ProgenXL válasza Omis (#35026) üzenetére


ProgenXL
őstag

Telefonon esetleg becsatlakozni egyhez. De jobb ismerőssel menni aki hagy nyerni :)

Gunner for life

(#35028) techpor


techpor
tag

Most egy komoly kérdést szeretnék ide szegezni nektek, bármennyire is hülyén hangzik nem az :DDD
Nektek már volt olyan, hogy TDM-ben folyamatosan láttátok a másikat bejelölve a mapon illetve nem sérültetek? :DDD Nálam az volt, hogy nyomtam egy ready-t közben el akartam indítani youtuben egy zenét, de már mire visszaértem alt+tab-ból azt vettem észre, hogy előttem áll az ellen és hiába lő nem sérülök :D utána láttam folyamatosan, de nem sérültem szinte semmit hiába lőtt, kb. 2-3 tár uzi kellett a pajzsom felének a levételéhez :D remélem azért következménye nem lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#35029) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki gyorsba 14 race gyozelem a turbohoz? :D egy kis help es akkor nem kell meg 23 szintet varnom hogy 100-as szinten unlockolja...
(TheLaraXioR)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35030) INMOTEP válasza Laraxior (#35029) üzenetére


INMOTEP
őstag

5 perc és megyek ,tudok nagyon rövid pályát :)

(#35031) Laraxior válasza INMOTEP (#35030) üzenetére


Laraxior
titán

A börtön körüli :D az megvan... Csak tobb idő a toltogetes meg a loading...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35032) INMOTEP válasza Laraxior (#35031) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem a börtön körüli ,attól is rövidebb kicsit :)

(#35033) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ti tudjátok upgrade-elni ezt a szar Tornadot?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35034) pokers


pokers
senior tag

Nem hiába erőlteti az R* ezt a lowrider dolgot. Egy új típus bevezetése nekik nem sok programozást jelent, viszont egyből el lehet költeni 1M dodót mire testre szabja a játékos.
Én is most tapsoltam el 1,1 milliót a Tornádóra, úgy hogy az alapot loptam :D És még egyszer el lehetne ugyanennyit költeni, mert külön tuningolható a kabrió is, nem úgy mint a Buccaneer-nél, hogy választani lehetett Bennynél, hogy megmarad a tető, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#35035) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Eddig eljutottam tehát szerentem engedné az upgrade-et de nem kell az autó tehát nem próbálom ki. :)

Megtaláltam egy pár hetes képemet. Ezt a szép Suranot találtam múltkor zárt sessioban az LSC-nél

Gunner for life

(#35036) Mike válasza Plata (#35005) üzenetére


Mike
veterán

Ha egy autóért 2 csillagos kőrözést kapsz amikor ellopod, akkor az általában kell Simeonnak. (bár lehet, hogy még nem kaptál róla sms-t)

(#35035) ProgenXL
ez ilyen olcsó? nyomd csak meg bátran! :)

Ja csak semmit nem tudsz vele kezdeni. nem is értem ilyeneket minek rak ki a program

[ Szerkesztve ]

(#35037) CactuS válasza ProgenXL (#35035) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem engedi a régi, szerzett Tornadoval. Legalábbis nekem nem engedi leokézni, hiába ott a felirat úgy, mint nálad, a confirm már nem megy át. :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35038) Mike válasza Laraxior (#35029) üzenetére


Mike
veterán

Van egy reptéri pályám, csak kicsit át kell alakítani mert elbasztam az elejét, az nagyon rövid (és egyenes)

(#35028) techpor
cheatelésért ban :)

(#35018) cyberkind
szerintem meg a játékok kiválóan alkalmasak arra, hogy legyen szókincsed. anno én is előbb tudtam mi angolul a fa pajzs mint sok minden mást

Más:
Drága barátaim :) valamelyikőtök fel tud venni a PHHU-ba? az SGHU halódik

[ Szerkesztve ]

(#35039) Mike válasza CactuS (#35037) üzenetére


Mike
veterán

na ezt akkor én is megnézem, mert éppen van egy ilyen kocsim. igaz 300k-m meg nincs mert én nem csinálok szakményban heisteket :)
Inkább snadkinget adok el, 1,4 millióért, hogy legyen helim
tényleg savage-t nem tudom eladni? annyira nem jött be, tök feleslges

vettem limot is fillérekért, ez még nem is ok, hogy ezt ide leírjam, de basszus elmentem vele sentinelezni, és valamiért meg kellett vele állnom az emelkedőm, err meg nem tudott utána felmenni :DD

[ Szerkesztve ]

(#35040) ProgenXL válasza Mike (#35039) üzenetére


ProgenXL
őstag

Csak azt a járművet tudod eladni ami bemegy a garázsba. Semmi mást nem lehet. Fogalmam sincs miért. Elvileg így nem lehet visszaélni öö valamivel. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35041) Laraxior


Laraxior
titán

Azert tök szuper, h csinaltunk egy csomo racet, visszaleptem a varosba, irany az LSC, mar csak egy race kell a turbohoz. Megcsinaltuk, vissza... Most meg 3-at ír... Akkor megis vajon mennyi az annyi....

(#35040) ProgenXL: Mondjuk egy Infernus kb 300ezer... Gyakorlatilag az osszes autot lehetne cipelni a garazsba, vagy eladni...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35042) CactuS válasza Mike (#35039) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha megveszed Bennytől, akkor már jó. Az enyém az nem alap volt, lehet az volt a baja. Ez "kicsit" csajos lett, az asszony terelgette a kinézetét. :DDD [link] [link]

+2 pozitívum: működik rendesen a tető, igazi cabrio, nem pedig fix ilyen vagy olyan, illetve nem olyan alacsony, hogy minden vacakban elakadjon, így lehet rendesen használni csapatásra.

Szerk: a képek nem tudom miért lettek ilyen kicsik, de mindegy, a lényeg azért látható.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35043) pokers válasza CactuS (#35042) üzenetére


pokers
senior tag

Ezmiez? :DDD
Mintha nem is Bennynél készült volna, ez így nem pimpes :Y
Hát igen furcsára sikerült a hidraulika az biztos, alapból nem ültetett, kiemelve viszont kanyarokba meg lehet borítani :D

(#35044) CactuS válasza pokers (#35043) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Liverykben lenne jó, ha lehetne színezni őket, de így nem az igazi. Pl az a csajos mehetne az oldalára, ha nem lila lenne, de hát így kimarad. A fallen angel pedig sötét fényezésen mutat jól. Azért a ponyva színe, meg a belső tér elárulja, hogy honnan jött az autó. Amúgy sem rajongok a giccsért, kivéve, ha már tényleg az a kategória, amit muszáj, mert már annyira gáz, hogy menő. :DDD

Így már jobban látszik, hogy nem stock.

Puma K: Ha pasi lenne a sofőr, még igazat is adnék. Van olyan nő, akinek jól áll a pink. ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35045) Puma K válasza pokers (#35043) üzenetére


Puma K
veterán

Ez ilyen bleöe

;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35046) Puma K válasza CactuS (#35044) üzenetére


Puma K
veterán

Most látom beszúrtál egy képet is nyitott tetővel. Meg van csinálva az animáció rendesen ahogy lecsukódik?

Múltkor láttam egy Sultan RS-t aminek távirányítóval nyitotta a gazdája az ajtajait, csomagtartóját és gépházfedelet. Nem tudom eldönteni, hogy csaló volt vagy tényleg van már ilyen a játékban csak lemaradtam róla :F

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35047) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Most egy heistre vagy bármire lenne kedve valakinek?
Socialclub azonosítóm: frost17d

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#35048) CactuS válasza Puma K (#35046) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha átalakítod, akkor igen, lehet nyitni rendesen, nem olyan, mint a pl.: a mamba, hogy vagy ilyen vagy olyan. Illetve ha nem vagy a kocsiban, akkor az m betűs menüben lehet a kocsit távolról vezérelni: motor, ajtók, lámpa, neon, rádió.

Amúgy az autónál ez is inspirálhatott volna: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35049) INMOTEP válasza Puma K (#35046) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ha a távirányitós nyitásra gondolsz az van mindenkinek ,M Betűt megnyomod és ott lehet bekapcsolni .Tudtommal az összes kocsinál működik ajtónyitás stb

[ Szerkesztve ]

(#35050) ProgenXL válasza Puma K (#35046) üzenetére


ProgenXL
őstag

Lehet távirányítóval nyitogatni az ajtókat :)
A legjobb mikor a Moonbeam hátulja tele van hangszóróval és a csomagtartó felnyitva :D Nagyon jól szól a zene és jól hallani távolabbról is.

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.