Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47751) rup1u5 válasza Laraxior (#47749) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ismerős?

;]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47752) Wiz Khalifa válasza CactuS (#47748) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem a Voodoo + lowrideresítés stb... mehet egybe mint ahogy a Ruiner + Ruiner 2000 is.

Annyi van hogy ugye a Ruiner 2000-re nem rakható se spoiler se semmi de a simára igen így picit furcsább lehet de mehet szerintem egybe nyugodtan. :)

Smoke some weed nigga!

(#47753) gyiku


gyiku
nagyúr

meghaltam egy melo kozben, ujraszulettem, megcsinaltam. most viszont nincs egy db fegyverem sem. hova lett?

hüllő

(#47754) Segal válasza Wiz Khalifa (#47752) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is ahol minimal az elteres a sima es a custom kozt ott mehet de ahol durva az elteres pl a comet az nem lenne jo otlet.

gyiku: elso korbe inditsd ujra a jatekot aztan kiderul.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47755) ProgenXL


ProgenXL
őstag

off

ingyen játék Chivalry: Medieval Warfare . Egyszer hozzáadod és örökre megmarad.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47756) Laraxior válasza ProgenXL (#47755) üzenetére


Laraxior
titán

Köszi :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47757) zozyk válasza Laraxior (#47749) üzenetére


zozyk
addikt

Szép hely,már 2szer voltam ott.
(ha érdekel valaki LA galéria,rakok össze párat egy külön mappába)

[ Szerkesztve ]

(#47758) Wiz Khalifa válasza zozyk (#47757) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Rakjad hátha elsírom magam hogy én még mindig nem tudtam kijutni oda és ahogy állok anyagilag nem is fogok tudni. :(

De a képeket szívesen meglesem, hátha egyszer élőben is megláthatom. :)

Smoke some weed nigga!

(#47759) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha valaki meglát egy karaktert aki 199es és LAUH crewba van azonnal tünjön. onnan ez a f*sszopó háromszor jött utánunk és nem baráton keresztül. Gondolom a cheattel név alapján megy bárki után.. a neve mindegy mert változtatja... a többit leírja a többi ph tag majd itt.. de lehet hogy mégis van haverja..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47760) MutantZombie


MutantZombie
tag

1., Volna egy olyan meglátásom, hogy azokról a magyarokról, akik modder/hacker/cheater és egyéb ilyen szépséggel keserítik meg a játék-béli életünket, azokról készülhetne lista, hogy mások véletlen se vegyék fel a baráti listára vagy ha rajta van, akkor tudják törölni, és valahová közzé kellene tenni.

2., A ma esti játékban, ahol 22:00 óra után többször is kiírta, hogy Gothmog megölte Kelehun-t, ott én biztosan tudom tanúsítani, hogy nem Ő volt. Gothmog nem ölt meg senkit, még ha a játék ezt is mutatta.

Nem tudom, hogy rá gondoltak-e a többiek, mikor a mi közös játékunkba átjöttek, és a többször feltett kérdésemre sem reagáltak, hogy ki az a modder/cheater/hacker, aki elől át"menekültek" -, miközben mondogatták, hogy itt is itt van - és aztán a barátom nevében elkezdett valaki gyilkolni, de az igazi Gothmog-ért kiállok.
Hogy az Ő nevében ki tette ezt, azt nem tudom, de Ő tuti nem. Pláne, hogy 20:00-tól egy játékban voltunk mindösszesen ketten, egy-két betévedőt ugyan kiszavaztunk. Hogy azok közt volt-e, aki ezt zokon vette (pl. lvl1400 feletti) és ezt így torolta meg azt nem tudom.

Rettenthető

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#47761) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

(#47762) ProgenXL válasza MutantZombie (#47760) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az a baj minden alkalommal más néven jött be. Csak annyit láttunk hogy lauh crew meg 199es. lehet azóta 200.. sajnos vannak ilyenek és a fejlesztők rohadtul nem szűrik ki őket teljesen...

Gunner for life

(#47763) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Kedves PHHU Crew tagok !

PHHU Autó találkozókról :
A vasárnapi autó találkozónak nagy sikere volt, ezért amíg van szépségverseny lesz hozzá találkozó is, ami vasárnap esténként megrendezésre kerül :) Mindig egy autó lesz a témája, az autó, attól függ hogy a szépségverseny nyertes mit választ. Április 2.-án vasárnap este lesz a következő tali. Cactus nyerte az Elegy szépségversenyt (Gratulálok !) ő a következő autót választotta : Vapid Blade. Ezzel az autóval (Vapid Blade) lehet jönni majd, és bemutatni mindenkinek, addig lehet beszerezni, csinosítani, stb.. Rendőrt ne hozzatok, ha rátok szakad hívjátok Lester-t. MC-ből ajánlott kilépni.
Természetesen lehet más autóval is jönni, a részvétel a fontos ;). Véleményem szerintem nem árt néha kicsit az autókat elővenni, megjáratni, mutogatni. Kicsit kiszakadni az MC-ből és a CEO-ból. Az időpont kb 21:30, és helyszín szokásos :Golfpálya parkoló Köszi hogy elolvastad :) Gyertek Április 2.-án Vasárnap este !

(#47764) Plata válasza hegyipapa (#47763) üzenetére


Plata
félisten

Juhé,le mosom a tankom a találkozóra. :D

(#47765) Segal


Segal
veterán

Mult heten gyakorlatilag nem is jatszottam a jatekkal a rockstar megis megjutalmazott 250k-val:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47766) Mr.Csizmás válasza Segal (#47765) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kéne már egy NAV-os DLC :U ;] stadiont mikor veszed meg kilóra? :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47767) Segal válasza Mr.Csizmás (#47766) üzenetére


Segal
veterán

Biztos sokan meg fogjatok kapni ma:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47768) zsadnok válasza MutantZombie (#47760) üzenetére


zsadnok
tag

Ha jól emlékszem valami "Laurah1212" vagy hasonló nevű agymosott volt aki ugyan magyarul írt, de szidta a magyarokat.

(#47769) gyiku


gyiku
nagyúr

a prisonos heistnel tegnap pilota voltam. hogy a viharba kell lerazni a jetet? 3x lott le, aztan kileptem :(((

hüllő

(#47770) Triathlete válasza zsadnok (#47768) üzenetére


Triathlete
senior tag

LAura121212 volt pontosan. Nem kell ezekkel foglalkozni, reportold, aztán 10mp alatt csinál bárki új sessiont .

Amúgy azt is megértem, hogy a supportnak nincs kapacitása kiszűrni ezeket, hiszen tapasztaltam, hogy minden sz*rért képesek reportolni a játékosok. Velem többször is előfordult, hogy sniper csatában 12-0-nál megunta az ellenfél és azt mondta godmode-os vagyok és azonnal írta, hogy reportol és más is tegye a sessionben. Biztosan megtették ők is mert ilyenkor mindenki megijed, hogy mi van. Nálam mondjuk nem fognak találni semmit, de ez is a supportnak egy plusz eset. Szerintem egyik oldalon sem könnyű, de lehet csak naiv vagyok.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47771) Segal válasza gyiku (#47769) üzenetére


Segal
veterán

Mögé kell szállni és repülni mögötte de nem is a te feladatod alapból a lerázás hanem a helikopter pilótának kéne kilőni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47772) gyiku válasza Segal (#47771) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha lenne par arc, aki PHHU tag es tudna segiteni jatek kozben par heisttnel, megkoszonnem, ha felvenne. gyikuci neven talaltok :R

hüllő

(#47773) guftabi96 válasza gyiku (#47772) üzenetére


guftabi96
addikt

Ha ma már enged bejelentkezni ez a ganaj, akkor mehet ;)

#KeepFightingMichael

(#47774) gyiku válasza guftabi96 (#47773) üzenetére


gyiku
nagyúr

te mar friend vagy es a level 5-oddel nem feltetlenul ismered az osszes heistet. vagy igen?

;]

hüllő

(#47775) guftabi96 válasza gyiku (#47774) üzenetére


guftabi96
addikt

Azóta van az már vagy 20-is :DDD
Dehogy ismerem, de úgy legalább nagyobb a kihívás, ha azt se tudom merre vagyok arccal :P

#KeepFightingMichael

(#47776) HussarF

Én majd le akarom nyomni a prison break-et meg a humane labs-ot, FPS nézetben, meg úgy, hogy nem kattintjuk egyből tovább az átvezető videókat is, mert nagy szövegek vannak ott. Jöhetnek a kisszintűek nyugodtan, majd elviszem őket a hátamon :D
RS nick: AlienPu239

(#47777) CactuS válasza HussarF (#47776) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk elsőre, FPS nézetben ez a két heist elég "vicces" lesz. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47778) HussarF válasza CactuS (#47777) üzenetére

Had szokják :D

(#47779) gyiku válasza guftabi96 (#47775) üzenetére


gyiku
nagyúr

miert nem vagy PHHU crew member?

hüllő

(#47780) Geryson válasza hegyipapa (#47763) üzenetére


Geryson
addikt

Juhúúúú, egy csodálatos családi kombival tudom gazdagítani a csapatot! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47781) HussarF válasza Geryson (#47780) üzenetére

Szedd össze magad, ennyire senki nem lehet csóró ;]

(#47782) Kiskokó válasza hegyipapa (#47763) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a golfpálya parkoló már uncsi is meg kicsi ha megint annyian leszünk.
Keresek a héten valami új helyet
De amúgy nagy bagázzsal is elindulhatnánk OFF Road túrára egyszer!
De oda fegyelem kell!!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47783) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

A fene a seggüket. Több mint amennyire tippeltek...

Smoke some weed nigga!

(#47784) CactuS válasza Kiskokó (#47782) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amikor még jártam "nemzetközi" kocsinézegetőben a repteret vagy lent a part menti nagy parkolókat használtuk, ott volt bőven elég hely.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47785) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#47783) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez most mi ? Diabló seggű testarossa? Erre kíváncsi leszek.

Cactus : a reptér olyan snassz. valami szép környezet kellene. Majd keresek valamit :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47786) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#47785) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mingyá küddök képet öcsím. :C


[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#47787) CactuS válasza Kiskokó (#47785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Del Perro környékén a parton van pár kisebb-nagyobb parkoló és nincs messze még a várostól, ami előny, ha nem akarunk törött autókat fotózni (bár a féktávval így is volt gondja pár embernek :D)

Sajnos kicsit túltolták a keverését a kocsiknak, csukott lámpákkal nagyon Ferraris az eleje.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47788) HussarF válasza Kiskokó (#47785) üzenetére

Ez egy az egyben Diablo, egyedül a fekete hűtőrács az elején Testarossa-s.

[ Szerkesztve ]

(#47789) hegyipapa válasza CactuS (#47787) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nekem tökéletesen megfelel a parton is :)

[ Szerkesztve ]

(#47790) HussarF

Diablo:

Testarossa:

(#47791) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Egy pöppet felnyomtam. :)


Smoke some weed nigga!

(#47792) CactuS válasza HussarF (#47790) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hááát, megkapta azért a hűtőrács mellé a ködlámpákat és az oldalsó légbeömlőket is (Syd képén a fekete). Pedig a Comet retro után azt hittem, hogy bátrabbak lesznek. A felnije viszont ~ stimmel, ez plusz pont (főleg, hogy elég szegényes a custom felhozatal).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47793) HussarF válasza CactuS (#47792) üzenetére

Nem tudom, hogy mennyire lehet átformálni tuningban, én az alap változatot mondom. Ott nem a jellegzetes Testarossás beömlő van oldalt. Syd gondolom ezt már tuningként rakta rá.
A ködlámpa is az, persze, úgy értettem, hogy az orrának a függőleges része a Testarossás. De amúgy az egész autó alakja meg mindene Diablo.

(#47794) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szép Diablo :) Pont most raktam újra a gépet így még fel kell raknom a GTA-t is :D Délután veszem is meg a járgányt.

Gunner for life

(#47795) Segal válasza gyiku (#47772) üzenetére


Segal
veterán

En nagyon szivesen segitek neked itt a forumba ha elakadsz de mar nem divat a heist. Regen hulyere jatszottam/tuk es nekem mar unalmas. En leginkabb mar max csak pacificra megyek mert az megeri.
Ettol fuggetlenul az osszes fentvan a youtube-on is. Meg persze a glichek hogy sokkal egyszerubbek legyenek a feladatok akar pont a bortonoshoz amit csinaltatok:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47796) Flynth válasza Kiskokó (#47782) üzenetére


Flynth
tag

Fent a hegyen van nagy parkolo, ahol Dave / Michael talalkoznak eloszor. Onnan indul a hegyi tura osveny is.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47797) Triathlete válasza Flynth (#47796) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ezt már egyszer felvetettem én is. Nem rossz hely és lehet szerpentinen összetörni élmény autózni :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47798) Flynth válasza Triathlete (#47797) üzenetére


Flynth
tag

Mondjuk 2-es parban armored limoval lejonni a hegyrol, ki eli tul? :D

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47799) Anulu79 válasza Areturus (#47666) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt hogyan tudom magamévá tenni? :DDD

(#47800) Flynth válasza Anulu79 (#47799) üzenetére


Flynth
tag

Letoltod GTA appot telefonra, utana kapod meg ingyen, telorol rendelve.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.