Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) ProgenXL válasza Plata (#50000) üzenetére


ProgenXL
őstag

Remélem nem megy el a dolog valami futurisztikába. :D Az a bunker elég komolyan néz ki.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50002) Mr.Csizmás válasza Wiz Khalifa (#49997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tampa :C kedvenc autóm az összes részben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50003) Plata válasza ProgenXL (#50001) üzenetére


Plata
félisten

Én azt remélem az új DLc miatt lesz egy jó kis bannhullám,sok rohadt csítert kivágják,akkor megint felmerek menni. :DDD

(#50004) Segal válasza Wiz Khalifa (#49997) üzenetére


Segal
veterán

Nekem tetszik így elsőre :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50005) HussarF válasza Wiz Khalifa (#49999) üzenetére

GTA SA-ban is volt már.

(#50003) Plata
Azt is el tudom képzelni, hogy inkább még több csíter lesz, mint ünnepek környékén. Meg mindenki egyből meg tud majd mindent venni, mert már feltolták az egekbe mindenkinek a bankszámláját a csíterek.

(#50006) Plata válasza HussarF (#50005) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem,én beszari vagyok és nem nagyon mertem fel menni,nehogy bannoljanak. :DDD

(#50007) Balcihb


Balcihb
újonc

Szerintem a public sessionök teljesen élvezhetetlenek lesznek ha mindenki katonai járművekkel fog betyárkodni. Most még nagy ritkán el lehet szórakozni, lövöldözni pár hydra és tank mellett, de ez sok lesz. :(

(#50008) HussarF válasza Balcihb (#50007) üzenetére

Nem hiszem. Most is van Ruiner 2000, Insu pick-up, Rhino, Hydra, Savage, stb., de nem teszik tönkre az élményt. Mindennek megvan az ellenszere.

(#50009) Mr.Csizmás válasza Balcihb (#50007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ceo eladásnál lehet kartellezni, APC-vel kísérni az eladnivalót, aztán cserélni a kövi eladáshoz. miccólsz hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50010) Segal válasza Balcihb (#50007) üzenetére


Segal
veterán

Nekem már most is sokszor az. Amikor már a töltőképernyő közbe látsz 2-3 kill kiírást az nem tartozik a kedvenc dolgaim közé. Tudom miért nem vagyok én is rambo Kovács és Hussarf szerint de számomra nem ez jelenti a gta élményt hogy gyilkolászok ezzerrel. Persze azokat is megértem akinek meg igen.
Pont tegnap történt ez az eset is. Épp publicba voltam és adtam volna el egyedül egy kocsit. Épp csak régebbiek voltak bent így a lehető legjobbat kiválasztottam a Stirlinget. Naná hogy egyből és 7.5km-es távot adta be és amint kijövök a garázsból egyből egy kill...
Ettől függetlenül én is járok publicba mert nem mindig megoldható a ph session de valahogy akkor mindig bennem van a gondolat hogy na vajon mikor teleportálnak valahova vagy talál meg egy lövöldöző god modos stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50011) gyugyo79 válasza HussarF (#50008) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom változtattak e már rajta, de amikor még jobban játszottam akkor Ruinerből és Boxvilleből akinek volt az rövid időre tudott a stocknál OP bet is kérni csak el kell indítani egy ezekhez tartozó vip workot. Amikor utoljára néztam a Ruiner kapásból végtelen rakétát kapott a nagyobb golyó és rakéta állóság mellé a Boxville meg bírta a rakétákat,bombákat . Arra a rövid időre amíg az event tart nagy felfordulást lehet velük végezni.

(#50012) Ideg


Ideg
aktív tag

Van valami official trailer / video a dlc-ről vagy csak képek?

(#50013) HussarF válasza gyugyo79 (#50011) üzenetére

A Ruineres VIP work-öt nem vágom, de a Boxville-es 10 percig tart. Azon a tíz percen bírja a strapát, de azzal meg pont nem tudnak megszívatni különösebben, ha pl. autó eladást csinálsz, mert ha látod, hogy keresztezi az utadat, akkor elkanyarodsz és megkerülöd, nem fog tudni utolérni.

(#50014) Wiz Khalifa válasza HussarF (#50005) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az nem telljesen ugyan az. Az a SWAT-os kocsi. De az APC nem vízsugarat lő hanem töltényt. Amerikába van olyan SWAT-os kocsijuk ami vízsugarat lő, azt mondják azért van értelme ennek is mert így nem lelövik az embert hanem azzal a jó pár báros nyomással ha lelocsolják kicsit átértékeli a dolgokat.

Smoke some weed nigga!

(#50015) HussarF válasza Wiz Khalifa (#50014) üzenetére

Ugyanaz az APC attól függetlenül, hogy más a felépítménye. APC = Armored Personnel Carrier. Magyarul kb. páncélozott csapatszállító.

[ Szerkesztve ]

(#50016) pokers válasza Wiz Khalifa (#49997) üzenetére


pokers
senior tag

Reddit-en levezették, hogy valószínű megjelenése Június 6.
Ez onnan jött ki nekik, hogy az eddigi dlc-k "coming soon" bejelentései után 11-15 napon belül meg is érkeztek. A júni 6 pedig kijön a mai nappal kezdődő kedvezmények végével.

Szóval hajrá, 40misi alapból legyen mindnekinél. Állítólag bónuszozzák addig a ceo ládát és az mc eladásokat is. -forrás Reddit.

(#50017) Wiz Khalifa válasza pokers (#50016) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

40misi???

Örülök ha van 250k-m. :DD

Smoke some weed nigga!

(#50018) pokers válasza Wiz Khalifa (#50017) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor sürgősen keress egy olyan sessiont, ahol bőkezűek a csíterek :DDD
Az utóbbi időben sokan kaptak ingyen misiket :DDD

Tegnap engem is újra megtaláltak, potyogott a fejemre az alien egg. Szerencsére nem sok, mert kocsiban voltam, csak addig míg kiszálltam az Arcadius alagsorába és beszaladtam a garázsomba.

[ Szerkesztve ]

(#50019) Wiz Khalifa válasza pokers (#50018) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy érdekes hogy nem egyszer simán Public-ba megyek, stb... és sehol se találkoztam cheaterrel szerencsére. :)

Smoke some weed nigga!

(#50020) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na fasza... Kellett írnom hogy nem futottam bele pénzesekbe szerencsére... :DDD

Mire letett most az előbb 6 millát dobtak rám kb. Mire lepakolt addigra ennyi rám került. CEO segítséges cuccal valami 50k-t írt hogy annyit kaptam vagy mi.

Ilyenkor ha nem nyúlok hozzá és írok a supportnak hogy dobtak rám zsét akkor nem kaphatok bannt igaz? Annyi hogy több pénzem volt kp-ba így vajon honnan tudják mennyit dobtak rám ha le akarják venni?

Smoke some weed nigga!

(#50021) tomazin válasza Wiz Khalifa (#50020) üzenetére


tomazin
veterán

én nem vettem már a fáradtságot sem, hogy írjak nekik.

(#50022) pokers válasza Wiz Khalifa (#50020) üzenetére


pokers
senior tag

Na ugye-ugye, pár ilyen még és meg is lesz a 40misi :DDD

(#50023) Wiz Khalifa válasza tomazin (#50021) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És nem félsz hogy bannolnak majd?

Amúgy beraktátok a bankba a kapott pénzt vagy hagytátok kp-ban?

Smoke some weed nigga!

(#50024) Plata válasza Wiz Khalifa (#50017) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a 40 misi túlzás.

(#50025) HussarF válasza Wiz Khalifa (#50023) üzenetére

Ne mozgasd a pénzt sehova. Hagyd ott, ahol van. Ha két hét múlva kezded költeni az új cuccokra, már senki nem kérdezi, hogy az meg honnan lett. De most is költheted, csak ne verj egyből az egésznek a seggére.

(#50024) Plata
Szerintem is, elég erős.

[ Szerkesztve ]

(#50026) Wiz Khalifa válasza HussarF (#50025) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Okés. Attól írjak a supportnak vagy szerinted is felesleges?

Amúgy nem nyúltam hozzá, de így nem is fogok. Ha netán megmarad akkor legalább az új cuccoknál lesz rá pénz.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#50027) Horcza válasza Wiz Khalifa (#50026) üzenetére


Horcza
csendes tag

A supporttól max egy ctrl c ctrl v választ fogsz kapni, hogy oké rendben, majd egy söprés során eltávolítják a moddertől kapott pénzt. Aztán sose veszik el.

ayy lmao

(#50028) Wiz Khalifa válasza Horcza (#50027) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Oké, akkor nem szenvedek az üzivel nekik mert az angolom nem 100-as így lehet a végén félreértenék. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#50029) Mr.Csizmás válasza Wiz Khalifa (#50028) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

korábban valaki rakott be fullos szöveget, hogy mit írt angolul, szerintem egy próbát megér, és akkor le vagy fedezve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50030) tomazin válasza Wiz Khalifa (#50023) üzenetére


tomazin
veterán

őszintén? nem félek. ha bannolnak írok nekik egy szép levelet. ha azután se tudok játszani, akkor fogom és leszedem a játékot "máshonnan", bemásolom a mentést és egyenek *****, végignyomom a törtön a storyt.
jah és legközelebb nem fog eszembe jutni kiadni játékra pénzt.

nem érzem úgy, hogy nekem kellene nyilvántartanom, hogy mennyit csaltak rám. nem költöttem el belőle semmit, ha a kiegig nem veszik el, akkor kaptam kb 7M-et, ha elveszik, akkor meg elvették.

de nézzük máshonnan: én nem járok ide a fórumra, sőt nem olvasgatok semminek utána, belépek egy sessionbe, rámraknak valamennyit, nézek, hogy hogyan lett annyi pénzem, aztán nem jövök rá. majd kapok egy bant. ugye mennyire korrekt?

[ Szerkesztve ]

(#50031) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"A Gunrunning update-ben egy földalatti vállalkozást nyithatunk, amit illegális fegyverkereskedelemmel futatthatunk fel. Vásárolhatunk majd földalatti bázisokat és mozgó műveleti központokat, ahol részletesen módosíthatjuk fegyvereinket és az új járműveket.

A képekből az is kiderül, hogy lőtér is lesz a bunkerünkben, ahol gyakorolhatunk, vásárolhatunk (vagy módosíthatunk az alapjárműből) egy felfegyverzett Tampát, valamint visszatér a The Ballad of Gay Tony-ból megismert APC, ami kétéltű lesz és többféle felépítményt is vásárolhatunk rá. Ha olyan erős lesz, mint korábban, végre a GTA Online-ban is lesz egy szárazföldi pusztítógép, és elfelejthetjük a tanknak nevezett fémhalmazt.

A fejlesztők ígérete szerint hamarosan újabb információkat kapunk a júniusban érkező frisítésről."

Forrás

Gunner for life

(#50032) p a s s e r


p a s s e r
őstag

bocsánat, de hol lehet jelentkezni ebbe a ph crew-ba? és mik a feltételek?

totál láma vagyok (150-160-as szintű, donno, de az online játék 99%-a olyan, amit nem vágok pontosan (se))...
szinte csak stuntolok, de azt élvezem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#50033) Segal válasza tomazin (#50030) üzenetére


Segal
veterán

30 nap mulva tudnal jatszani egy nullazott karakterrel.
Itt nem azzal van a baj ha egyszer kapsz hanem azzal amirol te is irsz. Az ember egyre batrabb lesz egyre tovabb marad (persze szigoruan mindig csak betoltokepernyo kozbe) a penzesobe ne adj isten eljut arra a szintre is hogy mar kerni is kezd aztan egyszer meg lesujt a banhammer akkor meg jon utana ide panaszkodni hogy de hat o artatlan...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50034) pokers


pokers
senior tag

Másnál is bebugzott a kokógyár? Vagy módosítottak rajta és termel a végtelenségig, amíg kapja a supplit?

(#50035) ProgenXL


ProgenXL
őstag

saabenak is ilyen

Gunner for life

(#50036) Wiz Khalifa válasza pokers (#50034) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elmentek a picsába... Hogy lehet bebugoltatni? :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#50037) Heller2 válasza pokers (#50034) üzenetére


Heller2
aktív tag

Már Te is mákos lettél? Mint.... ;)

Egy csomó járművet leakcióztak...

Nekem jelenleg 350.000 / 525.000 szerintem növelték az értékeket

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50038) Kiskokó válasza pokers (#50034) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom mitől csinálja, eddig csak a kokó csinálta.
Elsőre 750K volt a kokó, másodszorra 600K körül de akkor elbasztam az eladást.
most 3.ra direkt húzom jelenleg 1.9 Millán áll a kokó és közben a pénzhamisitó is beállt az most 750Knál tart :D

A statusz ugyan úgy Aktiv felül.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#50039) Heller2 válasza Kiskokó (#50038) üzenetére


Heller2
aktív tag

Eladásnál 20 postáskocsit ad majd be? :C

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50040) Segal válasza Heller2 (#50039) üzenetére


Segal
veterán

Az vicces lenne de ugyanugy harmat fog.
Ezen rohogtunk mi is a dupla penzes heistnel hogy ugye alapesetbe 1250000 menne 2 taskaba de a duplanal 2500000 dollart kellett belepakolni es ugye 1 taskaba erdemes tehat 625k helyett 2.5 millio volt a taskaba:))

Mar csak a segitoknek jaro penzt kene bebugoltatnod Saabe hogy az is a tobbszorose legyen:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50041) tomazin válasza Segal (#50040) üzenetére


tomazin
veterán

Mert ez mitol is jobb, mint allni a penzben? :P Btw ha alltam volna benne, akkor nem 7m lenne 3alkalombol :)

(#50042) Heller2


Heller2
aktív tag

Most délután azt vettem észre, hogy kevesebb a gyilok. Mindenki CEO vagy MC . Örült pénzgyűjtés van folymataban

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50043) hacseki30 válasza Wiz Khalifa (#50036) üzenetére


hacseki30
tag

A supplyt ugyanúgy venni vagy lopni kell hozzá, és ha véletlenül bead rá egy defend missiont, akár el is veszítheted az egészet vagy legalábbis egy részét. De az is megeshet, hogy mondjuk valaki elakad a kukás kocsival eladás közben, és buksz mondjuk 500 K-t... A végtelen supply bug volt az igazi anno, csak eladni kellett :D

[ Szerkesztve ]

(#50044) ProgenXL válasza pokers (#50016) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hanyagolhatjuk a redditet ők is találgatnak. Az új dlc-ből se sok mindent tudtak. Az új bonus Június 12.ig tart. Tehát nagyobb az esély hogy június 13.án jön.

Gunner for life

(#50045) Plata válasza ProgenXL (#50044) üzenetére


Plata
félisten

Hehe,redditen írták a villás DLC-t is amit úgy vártam tavaly, :DDD

(#50046) ProgenXL válasza Plata (#50045) üzenetére


ProgenXL
őstag

Néha beletrafálnak dolgokba de nem szabad teljesen rá hagyatkozni.

Gunner for life

(#50047) Ideg


Ideg
aktív tag

Srácok, ez vótmá'? [link]

(#50048) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#50049) Heller2 válasza Ideg (#50047) üzenetére


Heller2
aktív tag

Egy pár session váltás alatt feltölti a pénzt, de használja, arányosan, a supplyt. Szóval csak időt lehet vele nyerni.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50050) Kelecar válasza Heller2 (#50049) üzenetére


Kelecar
aktív tag

És pénzt!
Mivel az idő pénz :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.