Hirdetés

2020. augusztus 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-22 10:26:52

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#80001) Kiskokó válasza qad (#79999) üzenetére

Kiskokó
(veterán)

Csináltál már Rockstaros fiókot? (avagy amit csináltál ÉL ?)

https://www.instagram.com/random_foto89/ | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#80002) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Ennyit a triplás eladásról :(

Gunner for life

(#80003) qad válasza Kiskokó (#80001) üzenetére

qad
(senior tag)

Öö. Igen, az epic luncher-en letöltött és onnan elindított rockstaros luncheren regisztráltam. Valószínűleg ezért kaptam agyvérzést és ezért nem találom a bejelentkezési adatok megjegyzése radió gombot/pipát. Amúgy meg lapos legyen a pofám, mert az epic ingyen adta tehát csomagban jár mellé az agyvérzés is ;]

Igen él már, azt korrektül gyorsan kiküldte az email címemre. Visszaigazoltam és az újra kitöltött email/jelszó/recaptcha kombó után már indult is a játék.

[ Szerkesztve ]

(#80004) Plata válasza Kiskokó (#80000) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Sztorinál az onlne sokkal jobb. ;)
Sajna eddig full Ph-s session elcsesződött.De eddig nyugisan játszottunk együtt sok Ph-s.
Sztoriban nem tudnék a saját hajómon a jacuzziban lustálkodni. :D
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#80005) fogirobi

fogirobi
(senior tag)

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Telepíteném a magyarítást, el is kezdi, de a telepítésnél a mód aktivátor azt írja, hogy az update.rpf nem található és ha leokézom, akkor kilép. Van erre valami megoldás? Epices verzió.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#80006) Enigma1945

Enigma1945
(senior tag)

Sziasztok. Ma fogom letölteni a játékot.
Gondoltam, mivel most úgy is itthon vagyok elkezdek vele játszani. Sosem toltam még vele, de engem a Single nem annyira izgat..( Annak ellenére, hogy a SA-t kb. 10x végig vettem, a GTA 4-et meg majdnem 20x :D ) VIszont a multi annál inkább érdekel..
Mit lehet ott csinálni? Mi az értelme? Volna valakinek kedve játszani Online?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#80007) Plata válasza fogirobi (#80005) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Nem értek a magyarításhoz mert sosem tettem fel ugyanis azért bann jár,mert tiltott mod.
De ha jól tudom rég nem frissítették,a játék meg közben kapott jó pár új DLC-t meg frissítést,lehet az a baja.

(#80006) Enigma1945
Itt szinte mindenki online játszik.
Főleg együtt szoktunk.Online rengeteg mindent lehet csinálni.Én ma többieknek segítettem eladni,meg áztattam a hátsóm a hajóm jacuzzijában,vagy a penthouse medencéjében úszkáltam egy kicsit. :D
Bár napozóágy is van,de azt sajna nem lehet használni,asszem.

[ Szerkesztve ]

(#80008) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Az itteni crew-hoz mindenképp kell a facebookcsoportosdi?

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#80009) Plata

Plata
(nagyúr)

Ha igaz a hír minden pisztoly ingyen van a játékban.
[link]

(#80008) ledgeri
Na még csak az kéne. :D
Kb vagy 4 éve tag vagyok,de frászbúkom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#80010) ledgeri válasza Plata (#80009) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Ja jó! csak picit az összefoglaló újbóli átfutása darabosra sikerült :) Akkor csak csak szabályelfogadás, jelentkezés, és ennyi?

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#80011) Plata válasza ledgeri (#80010) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Szabály elfogadás,jelentkezés,profil nyilvánossá tétele,ne legyen IGN crew tag a barátlistádon.
PNDA CROM vagy JANO crew tag sem túl jó,de az nincs benne a szabályzatban.
PNDA modder crew,CROM meg JANO inkább csak retardált banda.De ha betévednek PH sessionba úgyis elcseszik.

(#80012) ledgeri válasza Plata (#80011) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Egyetértek, elfogadtam, jelentkeztem! Barátlistámon 1 emberke an, aki tegnap random felvett :), de friss vagyok az online-ban.
Hangchat min keresztül megy?

(#80013) Plata válasza ledgeri (#80012) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Hát a többiek úgy tudom discord-ot használnak.

(#80014) mulli86

mulli86
(tag)

Csak nekem fosta magát össze a social club és így az egész játék? Pedig lett volna 4 mc és egy bunkim eladásra :(

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#80015) ledgeri válasza Plata (#80013) üzenetére

ledgeri
(veterán)

ja jó... azt hittem van valami "bejegyzett közös"

(#80016) gabesz123 válasza Enigma1945 (#80006) üzenetére

gabesz123
(tag)

Pedig ha a 4-et annyiszor végig toltad... Az egy kaki ehhez képest. :) Mondjuk lehet elfogultság, de engem a 4-ben a legtöbb karakter idegesített. De ennek sokkal komplexebb a story-ja, nem is maga a fő történés, hanem a tálalás.

Itt kb mindenki online játszik már csak, általában szokott kedvünk lenni. :D Mindent lehet csinálni, rengeteg játékmód, business-ek vannak fő pénzszerzési forrásnak. De az eleje nagyon nehéz lesz, amíg az első 10-15 milliót megkeresed. És ennyit az elején 1-2 hónap alatt tudsz összeszedni.

(#80017) Enigma1945 válasza gabesz123 (#80016) üzenetére

Enigma1945
(senior tag)

Értem, köszi az infót! Hogyan kezdjek neki? Lehet itt csapatban játszani? Sosem gta online-oztam még.

(#80018) Plata válasza Enigma1945 (#80017) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Persze hogy lehet csapatban,még bónuszt is kapsz rá ha crew tagokkal együtt bulizol.
Ha eléred az ötös szintet a játékban akkor figyelj rá hogy a prémium tartalom megnyílik neked,vagyis lesz kb 10 milla értékben ingatlanod,bizniszed,járműved,fegyvered satubbi.
Csak fel kell menned a játélkban a netre és a megfelelő honlapokról igényelni a házat,üzletet,gyárat,bunkert,autót meg a rosseb tudja még mit. :D
Sőt,most elvileg ha bemész fegyver boltban az összes pisztoly ingyen megvehető.

(#80019) bot1978

bot1978
(senior tag)

elkezdtem leszedni, 3%-nál tart, x360ce ugye nem lesz gond online? (kormányt használok)

(#80020) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Jólvan akkor az esti szerver problémákat kezdhetjük megszokni. Kellett mint egy falat kenyér ez az ingyen osztogatás. Jó persze tudom sokan örülnek ennek. Nem is azzal van baj.

Gunner for life

(#80021) gabesz123 válasza Enigma1945 (#80017) üzenetére

gabesz123
(tag)

Szerintem olvasd el a fejlécben a leírást, talán nézz meg 1-2 videót, aztán kérd a felvételt a csapatba. Amúgy arról is van biztos video, hogy mit érdemes az elején. VIP work, contact mission-ök, besegíteni másoknak eladni (ehhez már jól jön a tagság).

Más: behúztam én is az epic-en, laptopra az megy fel, egy új acc-al, asszonynak. De a kérdés, hogy az epic-es verzióba vajon ugyanúgy be tudok lépni a saját SC-mel is? Vagy bukta, mert tudja, hogy az enyém steam-es? Viszont akkor az úgy szívás lenne, mert van, hogy ott használom, amikor nem vagyunk itthon akár hetekig (saját steam fiókkal szedtem le oda, de azt most nyilván letörölném, ne foglalja kétszer a helyet).

Asuska: jah, és már a public közönségén is látszik... Tele van friss emberkékkel, ami magában nem baj, egyelőre nem veszélyesek. De biztos lesz olyan is rengeteg, aki ezen az acc-on fog moddolni...

[ Szerkesztve ]

(#80022) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Jólvan tudja a Rockstar mit kell csinálni :)

Gunner for life

(#80023) Enigma1945 válasza ProgenXL (#80022) üzenetére

Enigma1945
(senior tag)

Ne haragudj az Angolom nem a régi..Most magyarul? :D
Köszi!

(#80024) rup1u5 válasza ProgenXL (#80022) üzenetére

rup1u5
(veterán)

Kösz! Be is húztam a GTA 3-at ingyé! :) Már csak az hiányzott.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#80025) ledgeri válasza ProgenXL (#80022) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Nekem 3000-et vont le... Mindegy bullshark card... ;]

(#80026) Logitech

Logitech
(aktív tag)

mire vissza tudtam csatlakozni a játékhoz, el is ment a kedvem, kb 30 perc volt

(#80027) shotika válasza Logitech (#80026) üzenetére

shotika
(senior tag)

Srácok, a magyarítást sikerült valakinek elindítani az Epic verzióval?

Shotiii#2629

(#80028) ProgenXL válasza shotika (#80027) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Azt azért tudd hogy magyarítással az onlinet rész tilos :)

Gunner for life

(#80029) shotika válasza ProgenXL (#80028) üzenetére

shotika
(senior tag)

Igen, azt olvastam h bannolhatnak, de engem csak a story mod erdekel :)

Shotiii#2629

(#80030) Plata válasza shotika (#80029) üzenetére

Plata
(nagyúr)

Akkor jobb ha azt is tudod hogy a magyarítás nem 100% és állítólag elég tré.
Meg már rég nem frissítették.
Ha bannolnak szerintem a sztoriba sem fog be engedni.
Bár az ki a frászt érdekel.Online része sokkal jobb. :B

[ Szerkesztve ]

(#80031) fcbarca válasza ProgenXL (#80022) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

Hova kell ezt a kódot beírni? Rockstar Launcheren belül a Redeem Code-nál próbáltam,de azt írja nem érvényes

(#80032) shotika

shotika
(senior tag)

Pl engem érdekel :D Már anno, amikor kijött pc-re, végigjátszottam egyszer angolul, de azért autentikusabb lenne magyar nyelven. Időm se lenne az online részre, mert van bőven más címem erre a területre :)

Shotiii#2629

(#80033) Enigma1945 válasza ProgenXL (#80028) üzenetére

Enigma1945
(senior tag)

Miért? :O Miért baj az, ha valaki a sajat nyelven akar jatszani?
Letöltöttem a jatekot, regelnem kene egy rockstar fiokot, de nem jon meg az e-mail mar fel oraja..

[ Szerkesztve ]

(#80034) ProgenXL válasza fcbarca (#80031) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Ez egy vásárlási kupon. 10$ lejön ha veszel valamit. Ha pedig amit választassz 10$ alatt van, akkor a kupon kód beírásakor ingyen szerzed meg. Játékot, játékbel pénzt (sharkcard) pl. Persze csak rockstaros cuccra.

Vételkor kell beírni.

ez a video segithet 3:20 körül a lényeg. [link]
Bár ő epic store-ba használja. Gondolom sima verzióba is működik.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#80035) Zeki

Zeki
(nagyúr)

Hogy lehet küldetést elfogadni és részt venni benne, ha lspdfr kiegészítő-vel játszik a fiam? Én nem játszok.

(#80036) pecccccccca válasza ProgenXL (#80034) üzenetére

pecccccccca
(aktív tag)

Annyival kiegészíteném, hogy epicen való beváltáskor minimum 14.99-nek kell lennie a vásárolt játéknak.

“De azt most megmondom, hogy meg fogom mondani, hogy én megmondtam!” >{Iphone 11 Pro Max}<

(#80037) fcbarca válasza ProgenXL (#80034) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

nálam vételkor nincs is hely beírni a kuponkodot

(#80038) pendre54

pendre54
(őstag)

Üdv!
Annak idején, amikor regisztráltam a Rockstarnál, egy freemailes emailt adtam meg, mivel akkor még gmail nem létezett. Most szeretném a jelenlegi freemailt lecserélni egy gmailesre, de az istennek se jön össze, ezért kellene egy kis segítség, amit előre is köszönök.
Szóval, megnyitom a profilomat, majd a szerkesztés résznél, ahol az emailt lehetne változtatni, ugye ez a felület jön be.

Ugye értelemszerűen, itt a jelenlegi email címem jelenik meg. Ha ide beírom, az új gmailes címet, majd a jelszót, és elküldöm a módosítási kérelmet, akkor pár óra múlva kapok a Rockstartól, a gmailes fiókomra egy emailt, amiben van egy hitelesítő link. Ezt megnyitva, újra egy bejelentkezési oldal jön fel, ahol az email címnél továbbra is a freemailes cím van alapból. Ha ott ismételten átírom a gmailesre, majd megadom a jelszómat, a bejelentkezésnél azt kapom, hogy érvénytelen email, és jelszó párosítás, és nem történik semmi.
Amennyiben viszont ha a freemailes címmel lépek be ezen a hitelesítő linken, akkor meg azt írjam hogy ilyen email cím, és jelszó párosítás már létezik, hitelesítve van, tehát megint ott vagyok ahol a part szakad, azaz nem tudtam módosítani az emailt.
Az elmúlt egy napban, már vagy ötször elküldtem a kérelmet, de mindig ez a szitu.
Végül megjegyezném, hogy egyszer a freemailes címmel küldtem el a módosítási kérelmet, de a freemailes fiókba érkező hitelesítő linkkel is ugyanígy jártam, ha ott próbáltam beírni az új gmailes címemet.
Például, most megint küldtem egy módosítási kérelmet, és a Rockstartól kapott emailben lévő linket megnyitva, ezt kapom:

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80039) ProgenXL válasza fcbarca (#80037) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Éjjel elég fáradtan még telefonról megnéztem egy videót az alapján igyekeztem válaszolni neked. Most megnézve nekem sincs ott az a nyavaja. Nem akartam nagy hülyeséget írni de így valahogy kell működnie.

Gunner for life

(#80040) fcbarca válasza ProgenXL (#80039) üzenetére

fcbarca
(senior tag)

az epic en meg nem találom a shark cardot sehol

(#80041) ProgenXL válasza fcbarca (#80040) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Mert gondolom nincs is. Csak tegnap telefonról abban a videóban nekem annak tünt. Sima launcherben csinálta ezt a maysle dolgot.

Gunner for life

(#80042) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

a maysale fel lett függesztve, ne keressétek. Gondolom letelefonált a Take Two hogy ezt az Epic féle pénzosztást mi ne csináljuk mert öngyilkosság.

(#80043) Apollyon válasza wjbhbdux (#80042) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

Valakinél megy az Online, vagy csak nálam nem? Tök jó, hogy küldi közben voltunk, most meg visszamenni se tudok. Kb. két hete tolom, ilyet még nem láttam.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#80044) rup1u5 válasza wjbhbdux (#80042) üzenetére

rup1u5
(veterán)

R* launcherben simán működött a maysale kód nekem.
€10-s GTA 3-at €0-ért behúztam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#80045) wjbhbdux válasza rup1u5 (#80044) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

igen, egy pár órán át ment, de aztán leállították, ahogy a blogon is írják állítólag technikai hiba miatt. Elvileg majd visszahozzák, mivel az eredeti terv szerint júni 2-ig működne.

(#80046) ProgenXL válasza Apollyon (#80043) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Megy az online. Vannak vele gondok. Folyamatos saving failed hiba üzenet stb. Terhelve vannak a szerverek nincs mit tenni. Néhány napig biztosan így lesz. Akikkel itt vagyok egy sessionba nekünk nem szakadt meg a játék egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#80047) neo81 válasza wjbhbdux (#80045) üzenetére

neo81
(aktív tag)

Ez a maysale mire jó, mit lehet vele elérni?

(#80048) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

OFF!!!!!!négynégy!!4!!!4!!444!!!!!

Tudom hogy vannak köztünk akik forzáznak. Kaptunk 200db szuperpörgetést :R

Gunner for life

(#80049) szTotyy válasza ProgenXL (#80048) üzenetére

szTotyy
(senior tag)

:R

(#80050) SkyLine3000 válasza Apollyon (#80043) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

Nálam sem megy. A Rockstar service elérhetetlen jelenleg. Próbálja meg később. Én ezt kapom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.