Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) Plata válasza Brenor (#47200) üzenetére


Plata
félisten

Nem olyan nehezek azok,hardon csináltuk őket.
De nem árt ha van nálad super heavy armor,meg nasi.
Mindig úgy megyek ilyenekre hogy van nálam 10 armor.

(#47202) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#47195) üzenetére


Gyula84
veterán

rendesen raktad fel? még annó regeditben ott a gta5?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47203) #81556480


#81556480
törölt tag

na már én is ? ? köszi roki ;]

Semmi különöset nem csináltam és 4 év alatt sose kaptam semmit.

(#47204) freeknight válasza #81556480 (#47203) üzenetére


freeknight
őstag

Én meg akkor bedobok egy ilyet ;] . Épp kijött belőle az új mclaren.

[ Szerkesztve ]

(#47205) Kelecar válasza Brenor (#47200) üzenetére


Kelecar
aktív tag

lvl 10-en ne legyél meglepődve, hogy könnyen meghalsz. Nagyon gyenge még a karaktered. A max hp-d is a szinted növekedésével inkrementálódik.

Majd ha eljutsz odáig, hogy lesz Irodád és autóraktárad, akkor fogsz igazán bosszankodni néhány Import küldetés miatt :D Mi a 2-400 szintű karaktereinkkel is szoktuk szívni a fogunk amikor 1 random biztonságiőr 1 kilométerről kispisztollyal kiszed minket 1 lövésből :D

Azt javaslom, ha nem mennek a Lamaros küldik ezen a szinten, hanyagold 1 ideig. Van sok más lehetőség Online amivel el lehet játszadozni, aztán később is vissza lehet rá térni. Nekem speciel nincs is kész az összes Lamaros küldetés.

(#47206) Anulu79 válasza Kelecar (#47205) üzenetére


Anulu79
addikt

Honnan lehet látni, hogy mi van kész?

(#47207) Brenor válasza Kelecar (#47205) üzenetére


Brenor
aktív tag

Ja, hogy kis szintű vagyok hozzá? Én azt hittem, hogy a szintemhez igazodik. :D Jól van akkor hanyagolom én csak ezért kezdtem bele, mert vágytam egy kis san andreas hangulatra, de így inkább később fogom megcsinálni. Azért berakhattak volna egy figyelmeztetést, hogy túl magas nekem, mert hát kb. rank 5 szinten kaptam meg az első Lamar küldit és azt hittem, hogy nyugodtan belekezdtetek. :D

(#47208) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#47202) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezer éve fenn van sose volt gond. Újraraktam, egyből ment... Idióta fasz frissítés. :W

Smoke some weed nigga!

(#47209) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől lehet, hogy állandóan ugyan arra a 2-3 szerverre dobál ahol csak pár (max. 4-5) ismeretlen van?

(#47210) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ha valaki online-ban bounty-t tesz rám, az mikor és hogy tűnik el?

Mentem egy rakétaautós versenyt, nem vagyok tőle elájulva.

(#47211) Segal válasza Hauptmann (#47210) üzenetére


Segal
veterán

Ha kelloen sok ideig nem halsz meg lekerul.rolad ha meg kinyirnak akkor is lekerul:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47212) ProgenXL válasza Hauptmann (#47210) üzenetére


ProgenXL
őstag

Talán 1 órát kell kibírnod és akkor megkapod a rádkerült összeget. Ha időközben valaki megöli a karaktered akkor az a játékos kapja meg.

Gunner for life

(#47213) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Kedd esti PHHU Tali (progen gp1)

Képek

Rövid videó

(#47214) Plata válasza Hauptmann (#47210) üzenetére


Plata
félisten

Egy napig kell kibírnod,ami 48 perc azt hiszem.
Vagy kint kell lenned végig az utcán vagy be mész a házadba,ha bemész a házadba majd ki az utcára akkor úgy tudom újra 48 perc.

(#47215) Segal


Segal
veterán

Egy képet én is hoztam az esti találkozórol ami egész jól sikerült :DDD
kép

Plusz az előtte csinált hülyülésről is 2 :))
kép
kép

Ha már így benne vagyok a feltöltésekbe akkor a múltkori Kele.s hülyülésről (ramp buggy vs rakéta kocsi) is 2 kép (mindkettőn rajta vagyunk mind a ketten :) )
kép
kép

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47216) Segal


Segal
veterán

Közbe még 2 gyors videó :DDD
Ferrari F40 tuningolás
Lambo tuningolás

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47217) UnConnecteD válasza Brenor (#47200) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nem tunt fel. csak az a szar, amikor az elejen lopakodni kell a rendorok elol. na az tenyleg szar. mert utana minden iranybol lonek egyszerre

(#47218) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#47208) üzenetére


Gyula84
veterán

Nézd meg regeditbe ott van-e, ha nincs van rá megoldás. Mikor nem töltöttem le újra csak a socialclubot installáltam akkor jártam így.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47219) Brenor


Brenor
aktív tag

Összesen mennyi ingatlan lehet vásárolni? Úgy tudom, hogy több féle ingatlan van. Valamelyiket érdemesebb előbb megvenni? 150k-ért kinéztem egy tengerparti lakást.

(#47220) Brenor válasza Brenor (#47219) üzenetére


Brenor
aktív tag

De látom az csak 6 garázsos akkor gondolom inkább 10 garázsos ingatlanokat érdemes venni.

(#47221) Segal válasza Brenor (#47220) üzenetére


Segal
veterán

Összesen 6 ingatlanod lehet. (legjobb esetben 6x10 férőhely) Plusz ha garázshelybe gondolkodsz a CEO-ba lehet még venni 60 férőhelyet és a Motorosclubbodba tárolhatsz 10 motort. Ez így összesen 130 jármű. 120 autó és 10 motor vagy a motor lehet több is de akkor az már az autók rovására megy. Az sem probléma ha elösször 6 vagy 2 férőhelyes ingatlant veszel mert a késöbbiekbe beszámja a játék egy másik ingatlan árába ha kéred de kb féláron.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47222) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#47223) ProgenXL válasza ProgenXL (#47222) üzenetére


ProgenXL
őstag

plusz még itt a trailer aminek a végén van még kis ízelítő pár autó bekerüléséről. Tudom hogy más videóba részletesen tuningolják de én most speciel nem vagyok arra kíváncsi. ;]

Gunner for life

(#47224) UnConnecteD válasza ProgenXL (#47223) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nekem bejott a tegnapi uj kocsi, varom a tobbit is. a Progen GP1-nel jobban iranyithato autoval meg nem mentem, pedig probaltam mar parat

(#47225) ProgenXL válasza UnConnecteD (#47224) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nagy sebességnél éles kanyarba azért nyomni kell a féket :) Az Osiris is hasonlóan kanyarodik csak hát az összkerekes. Ez meg hátsó de nekem is nagyon bejön.

Gunner for life

(#47226) Kelecar válasza UnConnecteD (#47224) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hát nekem az irányíthatósága nem jön be annyira. T20 meg Nero pl. nekem sokkal kezesebb.

(#47227) freeknight válasza Kelecar (#47226) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem se jön be az irányítása, de ez egyéni ízlés, én a sokkal érzékenyebb kocsikat szeretem.

Viszont valami nagyon el van baszarintva ezzel a gp1-el. Az én példányom kegyetlen lassú, többen is lehagytak a saját gp1-kel, igazi versenyautókról, pl x80 vagy nero custom nem is beszélve, azok úgy lehagynak, hogy látni sem látom őket. Free roamban reptéren, illetve versenyen is.
Nem tudom mi baja lehet, de redditen sem csak én panaszkodtam, és már youtube-on is láttam videót a hibáról.

(#47228) Locutus válasza UnConnecteD (#47224) üzenetére


Locutus
veterán

Super classba tették, de ott csak 22. a laptime-ok alapján. Szal nemhogy a legjobb, de még kb a legszarabbak között van :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47229) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

4 jármű akciós március 22-ig.
Kép (gyors összevágva)

(#47230) Wiz Khalifa válasza Sz_Imre (#47229) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam a T20-on kívül semmi más sem akciós. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#47231) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Hát ezt jól oda tette:

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47232) Daw93 válasza Wiz Khalifa (#47230) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem ugyanezek akciósak. Ez ilyen személyes akció, mint ami a múltkor Gyugyonak volt. Azthiszem fel kell iratkozni hozzá a Rockstar hírlevélre.

GTA Online: Daweee93

(#47233) ProgenXL válasza Daw93 (#47232) üzenetére


ProgenXL
őstag

nekem is több minden akciós a t20-on kívül.

Gunner for life

(#47234) Sz_Imre válasza Wiz Khalifa (#47230) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Pedig a töltő képernyőnél is írja ezeket, csak azt elfelejtettem lefényképezni.

Ebből én már 2 járművet megvettem (S. Hakuchou drag, P. osiris), teljesen megérte. :)

(#47231) rup1u5: Egyedi tuning járműnek is elmegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#47235) Segal válasza Sz_Imre (#47234) üzenetére


Segal
veterán

Nekem a szokasos problemam van mind a 4 jarmu megvan:)
Egyedul a repcsi nincs meg a jelenlegi akcios kinalatbol de azt meg minek vegyek amikor a repteren mindig van es a pegazus is oda rakna:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47236) gyugyo79 válasza Daw93 (#47232) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nehogy valaki feliratkozzon hírlevélre vagy olvassatok utána, hogy attól van e de én tuti nem iratkoztam fel ! :)
Amúgy ezt az Osiris akciót neked kellet volna beadniuk amolyan övön alulinak :)

(#47237) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ez a kétéltű cuccal való Stunts versenyek is elég bénák. Azt hiszem, jöhet a következő kiemelt téma.

(#47238) noblem1983


noblem1983
senior tag

Sikerült beszereznem a játékot és most már játszanék de kapom ezt a "játék működése leállt" problémát (Win10 X64) A telepítő elején emlékszem kiírta, hogy a valamelyik korábbi Net frameworkot rakjam fel de mivel 10-en alapból 4-es van már ezért azt kihagytam. Ez okozhatja a problémát? 17.2.1-es Ati Driver van fent

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#47239) Dr. Akula válasza rup1u5 (#47231) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pimp my ride. :)

(#47240) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az úgy oké, hogy túlélem a 9 ezres bounty-t, és csak 2 ezret kapok?

(#47241) freeknight válasza Hauptmann (#47240) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem meg semmit nem kapsz érte, azt a 2ezret ilyen "good behaviour" bónuszként kaphattad kb egy időben a bounty lejárásával.

Végülis nem egy nagy teljesítmény túlélni egy bountyt, egy ingame napra beülsz tévézni az irodádba vagy a házadba és meg is vagy, ezért nem kéne millióknak járni :D

[ Szerkesztve ]

(#47242) Daw93 válasza gyugyo79 (#47236) üzenetére


Daw93
senior tag

Én majd' 1 év alatt sosem kaptam, mióta feliratkoztam azóta kapom :D

GTA Online: Daweee93

(#47243) Segal


Segal
veterán

Ahogy ígértem a ma esti sessionbe a harmadik autó (hijak) tuningolása. videó

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47244) noblem1983 válasza noblem1983 (#47238) üzenetére


noblem1983
senior tag

Mikor az elején kimennék az utcára, hogy kocsit válasszak akkor crashel-be. Próbáltam safe mode-ban, rendszergazdaként indítani semmi eredmény. A social club lecserélését meg nem engedi mert le se engedi törölni alapból magát a S.C-t :W

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#47245) Anulu79 válasza Hauptmann (#47237) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha nem lenne ennyi kretén mint amennyi most van akik direkt kilökik a másikat akkor szerintem tök jók ezek az új stunt versenyek.

(#47246) Hauptmann válasza freeknight (#47241) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mintha azt mondta volna valaki, hogy ha túléled a bounty-t, akkor tiéd a teljes összeg.

Anulu79,

Kb. mindig ennyi a köcsög, ez sajnos a versenyekkel jár. Nem tudom, miért, de nagyon ritka a non-contact verseny.

[ Szerkesztve ]

(#47247) Kiskokó válasza Daw93 (#47242) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én nem vagyok feliratkozva de most nekem is jött egyedi ajánlat.. szerintem valami időhöz van kötve nem a hírlevélhez.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47248) tomazin válasza Hauptmann (#47246) üzenetére


tomazin
veterán

Multkor en voltam a host, beallitottam non contactera es annak ellenere,h ugyanaz nyerte meg mind egy csomo ember jott versenyrol versenyre. Simanal ha 5ember marad az mar sok.

Hirlevel temahoz: en sem vagyok sehova feliratkozva, de van egyedi ajanlatom.

[ Szerkesztve ]

(#47249) #81556480 válasza freeknight (#47241) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#47250) Segal


Segal
veterán

Megerkezett a mai ajandek 250k:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.