Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Mr.Csizmás válasza CactuS (#47498) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nemár, folyik a könnyem a röhögéstől a melóban :DDD

sz. elképzeltem ahogy finoman adagolod a gázt, és közben pörögsz ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47502) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#47501) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mitől ? :F

(#47503) HussarF válasza ProgenXL (#47499) üzenetére

Anti-aliasing

(#47504) gyiku válasza Mr.Csizmás (#47501) üzenetére


gyiku
nagyúr

dolgozzal, ne forumozz ;] szolok a fonoknek :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47505) Wiz Khalifa válasza HussarF (#47473) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem. Pont nem. Az totál ocsmány szerintem. :)

Smoke some weed nigga!

(#47506) Puma K válasza Segal (#47488) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen táp lesz végül?

A kábelmenedzsmentet a "legjobb" része a gép építésnek :N :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47507) Locutus válasza ProgenXL (#47499) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig ez leginkább az AA-val orvosolható. Hacsak nem ilyen jóöreg radeonos textúra illesztési bug. Még a forint előtti időkben rémlik valami, hogy azokkal rendszeresen volt ilyen gond.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47508) Laraxior válasza Puma K (#47506) üzenetére


Laraxior
titán

Én még az kis alaplapi csavarokat is imádom becsavarozni ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47509) Kelecar válasza HussarF (#47491) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem DS4 van. Az is tökéletes. Megy micro USB-vel is, BT-vel is és alapból akksis, nem kell elemekkel szórakozni.

(#47510) Segal válasza Puma K (#47506) üzenetére


Segal
veterán

Egyelore ez van kinezve.
https://m.ipon.hu/termek/rmx-series-650w-rm650x/1270056
Bocsi a linkert de en is melohelyrol mobilozok epp:)
Ez nekem elegnek tunik es a szakik szerint megoldja a problemam.
Amugy en is szeretek gepet osszerakni es szivem szerint mar cserelnem le az ivy alaput de nem latom meg ertelmet a kabyra. Max majd az utana kovetkezobe (coffee) de ez egy teljesen masik tortenet. Azzal allhat majd ossze az alomgep.
Jelen esetben viszont inkabb egy bosszanto dologrol van szo ami plusz kiadassal jar (1080ti utan annyira nem jon jol) es pocsolhetek is vele aztan megint johet a teszteles de tusom mi a fenenek kellett nekem uj vga:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47511) UnConnecteD válasza drachoHUN (#47440) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

vegre egy szuper hir! mikor ?

(#47512) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#47442) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miért? Tök korrekt az is. Valósághű. :)

Smoke some weed nigga!

(#47513) Puma K válasza Laraxior (#47508) üzenetére


Puma K
veterán

Pfu ne is mond... :((( :)

Anno régebben már alsó tápos háznál _egyszer_ próbaképpen felfelé fordított ventivel volt a táp.... hangsúlyozom egyszer :D

Valamit matattam álló házzal, kivett VGA-val az akkor még toronyprocihűtő ventilátor felfogatásánál és fentről beesett egy csavar a tápba... majd szétkefélt az ideg és mire kihalásztam csipesszel (kábelmenedzsment miatt nem szedtem ki... :DDD ) a tápból a csavart... öregedtem vagy 5 évet a mutatvány közben :((( :D

(#47510) Segal

Nem rossz választás, és erre 5 év garancia van ami plusz pont a tápnak :K
Nem para a link, mert meg tudom nézni itthonról :D

Nem tudom i5 vagy i7-ről van-e szó, de minimum várd meg a nyarat míg megjelenik az összes AMD Ryzen CPU és az árak mérséklődnek valamelyest mind a két oldalon kb július-augusztus környékén. Akkor nézelődj mi az aktuális helyzet árakat és elérhető termékeket tekintve.

A GTA-nak fekszik az új 8/16-os 1800X :K
AMD Ryzen 7 1800X & 1700X Review: Live Up to The Hype? - youtube link

Egy 1700X tetszetős volna, de nem cserélek platformot úgy, hogy vízhűtéssel a jelenlegi 4790K lehet bírna 5Ghz környéki órajelet stabilan :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47514) rup1u5 válasza Segal (#47510) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én inkább ezt választanám. Olcsóbb és 10 év garival jön. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47515) CsabyyySSS válasza rup1u5 (#47514) üzenetére


CsabyyySSS
újonc

Mai Mini Meet az új Kocsiról :DD

[ Szerkesztve ]

GTAOnline:CsabyyySSS

(#47516) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha valakinek több pénze van akkor fizessen is többet? :D

Gunner for life

(#47517) CactuS válasza ProgenXL (#47516) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megint nerfelték? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47518) Logitech válasza CactuS (#47517) üzenetére


Logitech
aktív tag

Néha ennyit kér, de aztán visszaáll

(#47519) Plata válasza ProgenXL (#47516) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 75 ezer volt tegnap. :(((

(#47520) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Phhu tagok!

Nyugodt session érdekében egy tipp, ajánlás, rövid gondolatébresztő nektek, hegyipapa tollából:

Érdemes oda figyelni mindenkinek mennyi crew-ba van benne, illetve milyen barátokat vesztek fel, és nem a PHHU tagokra gondolok! Hogy jobban érhető legyen a dolog, írok egy példát:

Van egy barátom ő legyen most A1 nevű játékos, tavaly benne volt egy xy crew-ban. Néha jött velünk játszani, többször is előfordult hogy megjelentek idegenek akár többen is, akik szintén xy-crew tagok voltak. Kérdeztem A1 nevű barátomat ismered a több xy crew játékosokat akik bent vannak a session-ben, a válasza NEM. Nem is voltak felvéve neki barátnak. Azóta ő is Phhu-s lett és nincs ilyen gond, abból crew-ból kilépett, onnan (xy crew-ból) nem láttam azóta se játékosokat. Tehát van egy nem phhu barátod aki egy másik crew-ba van benne abból a crew-ból jöhet bármilyen idegen. Necces a külföldi játékosi is rajta keresztül még több külföldi jöhet be a session-be. Esetleg benne a vagy másik Crew-ba abból is jöhetnek olyanok is akiket még soha nem láttál. Sok embernél sok lehetőség. Sokan csodálkoznak amikor 12-14 vagy többen vagyunk hogy szinte percenként szakadnak be az idegenek részben ezért is van.

Akik szeretnének nyugodt session-be játszani kicsit nézzen körül a barátaik között, és hogy mennyi crew-ban vannak benne. Biztos mind kell? Valamennyire lehetne csökkenteni az idegeneket, persze nem azt mondom hogy ettől full biztos, nyugodt session lesz, mert random is rakhat be játékost. Nem a mennyiség hanem a minőség számít főleg itt.

Régi Phhu-s tagokkal játszom csak 4-5 vagyunk egy session-ben nagyon ritka hogy bekeveredik idegen. Persze a régi tapasztaltabb Phhu-s tagok jobban megválogatják a barátaikat. Ők is tudják és tapasztalták, amit itt leírtam.

Ez nem azt jelenti, hogy töröld az összes barátodat! Ez csak ajánlás/tanács, de van értelme az tuti. Mondjuk ha tetszik a PHHU Crew és tudsz benne játszani, megfelel akkor minek a többi? (Crew színt leszámítva) Az csak plusz hibaforrást hozhat a nyugodt session-re. Legtöbbször sokan mindenféle játékost egyből felvesznek barátnak, ez nem biztos hogy a legjobb megoldás, főleg ha nyugodtan szeretnél játszani, mert valamilyen szintem magad alatt vágod a fát. Amúgy példaként lehet megnézni az én barátaimat social-on.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47521) gyiku válasza CactuS (#47520) üzenetére


gyiku
nagyúr

en phhu tag vagyok, de hogy tudok csak phhu-s tagokkal jatszani? akarhanyszor megyen fel onlinera, csak random arcokat latok. mi az a session?

hüllő

(#47522) vtomi2 válasza gyiku (#47521) üzenetére


vtomi2
őstag

Te meg mi a fenét keresel itt? Ha csak a 1/4 ét csinállod mint a bf-ben, akkor is megsértesz minden ph szabájt :P

[ Szerkesztve ]

(#47523) Segal válasza gyiku (#47521) üzenetére


Segal
veterán

2 lehetoseged is van. Eloszor amikor felkinalja a jatek hogy a storyt vagy az online-t jatszanad e akkor nyomsz egy home gombot es racsatlakozol egy ph-s baratra vagy a masik lehetoseg hogy ahova berakott kezdesnek ott esc azon belul friend es ott csatlakozol ra egy baratra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47524) CactuS válasza gyiku (#47521) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Session az, ahova bekerült néhány emberrel ("szerver"). Online ->Join friends / Join crew és ha nem PHsok vannak, akkor utána a friends menüben már lehet úgy rámenni az emberekre.

Ha gondolod vegyél fel engem is és akkor tudsz majd rám is csatlakozni (Nyrdian).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47525) tomazin válasza CactuS (#47520) üzenetére


tomazin
veterán

lehet benne valami, mert nekem csak phhu-s barátaim vannak, meg szerintem longnak is, és ketten simán elvagyunk 1órát is úgy hogy senki nem jön be. amikor meg van 1-2 ismeretlenebb arc van hogy 10perc alatt annyian leszünk, hogy "valaki" nem bírja már írogatni, az esti bingószámokat: 158, 72, 210 :D

(#47526) gyiku válasza vtomi2 (#47522) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez aljas diszkriminacio, banan pliz :DDD

hüllő

(#47527) guftabi96 válasza Cetli (#47484) üzenetére


guftabi96
addikt

Elvileg megcsinaltak!

#KeepFightingMichael

(#47528) Cetli válasza guftabi96 (#47527) üzenetére


Cetli
tag

Igen épp most léptem be online. :))

(#47529) gyiku válasza guftabi96 (#47527) üzenetére


gyiku
nagyúr

megcsinaltak teged? fuj ;]

hüllő

(#47530) guftabi96 válasza gyiku (#47529) üzenetére


guftabi96
addikt

Már vártam :O

#KeepFightingMichael

(#47531) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ízlések és pofonok, nem mindenkinek tetszik de az árát jól lőtték be. Full tuningal jól húz noha ez sem lesz népautó de egynek elmegy. Továbbra is várat magára egy normál kinézetű autó mint pl az Ocelot Lynx :)

Gunner for life

(#47532) tomazin


tomazin
veterán

osirist vagy a t20at kellene megvennem akcióban? (elsőre 50% van)
vagy egyiket sem, mert úgyse használom semmire?

(#47516) ProgenXL : Lehet, hogy egymás után 2-t is töltöttél? Mert most ahogy gondolkoztam nekem akkor tolt ilyet, amikor a meth után rögtön mentem kokót tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#47533) freeknight válasza ProgenXL (#47531) üzenetére


freeknight
őstag

Ez egy pocsék autó. Jól megy, érzésem szerint a sports osztály leggyorsabbja, viszont kanyarban semmit nem ér, rendesen le kell lassítani, versenyre alkalmatlan. Autókázni sem élvezetes vele freemode-ban. Ja, és hihetetlen csúnya :DDD

Egyetlen örömöm, hogy egy gyönyörű gyöngyházfényű kék színt kevertem ki hozzá, amit fogok még pár autón alkalmazni :)

(#47534) freeknight válasza tomazin (#47532) üzenetére


freeknight
őstag

Nem túl kompetitív autó egyik sem, ha verseny a cél, inkább valami nero custom, x80 proto, re-7b.

Az osiris talán picit gyorsabb és kezesebb, de a t20 sem rosszabb észrevehetően, és sokkal szebb. Ja, és van rajta automatikusan kiemelkedő spoiler, ami nagy kedvencem :)

(#47535) tomazin válasza freeknight (#47534) üzenetére


tomazin
veterán

verseny nem cél, nem vagyok oda értük (mert béna vagyok)
nem is tudom van-e ezeknek egyáltalán értelmük...Ti amiket megvesztek használjátok valamikor, vagy csak beraktatok 1misit egy parkolóhelyre?

(#47536) Kelecar válasza tomazin (#47532) üzenetére


Kelecar
aktív tag

T20 nagyon jó autó, egyik kedvencem. Jól gyorsul, jól irányítható és szép. Egyetlen hibája, hogy a végsebessége elmarad a többiekétől. Ha a 2 közül akarsz választani őt ajánlom és mivel valamivel magasabb is az alapára, 50% akcióban jobban meg is éri.

(#47537) tomazin válasza Kelecar (#47536) üzenetére


tomazin
veterán

t20-ra a mindenki által kapott 25% van csak.

(#47538) Kelecar válasza tomazin (#47537) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah. Akkor gazdaságilag mégsem éri meg jobban.
Így már nehezebb döntés, de én még mindig a T20at venném inkább.

(#47539) Daw93 válasza freeknight (#47533) üzenetére


Daw93
senior tag

Rosszul érzed, az egyik leglassabb gép a sport kategóriában, mind végsebességre, mind pályán. Nekem sem tetszik, viszont kipróbáltam tegnap, egy kedves crewtárs jóvoltából, és tetszettek a menettulajdonságai, csak lenne kicsit szebb. Ha nem tesznek be autót ma (sztem nem, de hallottam ilyet is) akkor megveszem, mert nem bírok magammal és kell egy új autót vennem :D a többi meg már meg van.

GTA Online: Daweee93

(#47540) ProgenXL válasza tomazin (#47532) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem töltöttem kettőt mivel csak ezt az egyet használom. A többi zárva.

Gunner for life

(#47541) Segal válasza tomazin (#47535) üzenetére


Segal
veterán

Leginkább a tudat hogy megvan és használhatom ha épp kedvem támadt hozzá de az esetek döntő többségébe csak porosodnak :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47542) HussarF válasza tomazin (#47535) üzenetére

Nekem olyan 25 kocsim van, de egy hét alatt azért mindet meg szoktam járatni. Olyat nem veszek meg, ami nem tetszik és nem használnám.

(#47543) Triathlete válasza tomazin (#47535) üzenetére


Triathlete
senior tag

Röviden, csak gyűjtögetjük. Olyan mint a lutra album. Én amiket megvettem és használok:
Buzzard (mindennapos)
Hydra (mindennapos, utazás vagy pvp)
Savage (VIP work vagy pvp)
Insurgent, Rhino (pvp)
Hakochu (gyors utazás földön, event)
Van még egy kazal autó nekem is de meglennék nélkülük. Talán az Itali GTB meg a 811 glitchelve ami néha szóba jön.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47544) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha a térképen egy másik játékost úgy jelöl a játék, hogy egy kis színes körben van egy kis x akkor azt mit takar? Miért jelöli másként mint a többit?

(#47545) freeknight válasza Anulu79 (#47544) üzenetére


freeknight
őstag

CEO vagy MC főnőke.

Egy kis kiegészítés, mert a térképes jelöléseket sokan nem értik, és a játék nem magyarázza meg:

Sima színes körök x nélkül: CEO vagy MC alkalmazott.
Vörös, és annak árnyalatai: Kolléga sokat gyilkolt, magas a mental state-je, vigyázni kell vele.
Halálfej: vérdíj van rajta.
Egy fura alakzatú ikon (nem tudom mire hasonlít :D ): a player egy házban, garázsban tartózkodik, tehát nyugodtan elmehetsz mellette, nem találod meg az utcán.
Különböző járművek ikonjai: egyértelmű, a delikvens abban a járműben ül, amit mutat. A vadászgép alakúval nagyon vigyázni, az egy hydra, ha éppen szállítasz valami eladásra váró dolgot, másodpercek alatt több százezres kár érhet.

[ Szerkesztve ]

(#47546) Kiskokó válasza Daw93 (#47539) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azóta se vettem kocsit...most már elegem van találj ki valamit HonDawe fiam!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47547) Plata válasza Triathlete (#47543) üzenetére


Plata
félisten

Nekem van egy rakás kocsi amit sosem veszek elő.
De tegnap például tankkal randalíroztam a városban. :D

(#47548) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Tegnap volt egy érdekes essen, először wc csészék estek az autópályára, majd egy tank, aztán felrobbant mindenki. :DDD

(#47549) Farkas23 válasza Plata (#47547) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én az Insurgen-el szoktam randalírozni :D De ha nem egyedül megyek, akkor a gépágyús insurgent veszem elő, azt had szóljon :D
Múltkor egy egész rendőr roncstelepet hoztunk létre, az egyik alagútban :D :D

(#47550) Plata válasza Farkas23 (#47549) üzenetére


Plata
félisten

Én nem lövöldöztem,csak végig száguldoztam a városon,igaz lett egy kis körözés mert átgázoltam pár autón a pirosnál. :B
De leráztam a zsarukat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.