Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) rasotamas


rasotamas
veterán

Kontrollerrel a balra nyíllal vesz fel a földről és gyúr hógolyót (max 9-et) de billentyűzeten nem tudom az melyik gomb. Mi lehet?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#95002) batyuska100 válasza rasotamas (#95001) üzenetére


batyuska100
senior tag

Unarmedre kell váltani és utána engedi a G-vel.

[ Szerkesztve ]

(#95003) Plata válasza szTotyy (#95000) üzenetére


Plata
félisten

Mi van ha Paks 2-ről játszom? :D
Az sem elég?

(#95004) homerhamm válasza Plata (#95003) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk amilyen bugok szoktak nálad jelentkezni, az nem a Paks 2, de még Mari néni villanyórája is jobb a te gépednel. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95005) Zοltta válasza szTotyy (#95000) üzenetére


Zοltta
senior tag

Okés megnézzük majd úgy. Én nem rágodom csak a párom. Eddig gtx 1650 4gb volt akkor folyton eltüntek a texturák, nem láttad hol vezetsz, npcket se látta mindig , most kapott jobb kártyát rx 6600-at itt elkezdett neki crashelni, töröltük a crash és cache mappát. az eltünt...

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#95006) szTotyy válasza Plata (#95003) üzenetére


szTotyy
őstag

Neeeeked elég! :P

Zοltta: még úgy is előfordulhatnak eltünedező textúrák, de sokkal ritkábban, szervertől függ inkább.

(#95007) Plata válasza homerhamm (#95004) üzenetére


Plata
félisten

Ha jó bug akkor jöhet. :P
Nem tudom hogy a Mari nénikédnek milyen órája van.

(#95008) homerhamm válasza Plata (#95007) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt már meg se merem kérdezni, hogy milyen egy jó bug.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95009) Plata válasza homerhamm (#95008) üzenetére


Plata
félisten

Az a jó bug amivel halhatatlan vagyok vagy végtelen sok pénzt szedhetek.
Például.
Ha nem kapok érte büntit.
Bár lehet exploit és nem bug.
De én bug-nak hívom.

[ Szerkesztve ]

(#95010) SkyLine3000 válasza Đusty (#94984) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért ez jó nagy baromság, hogy a gmail szar. Fateromnak is jó sokáig volt freemailje. Aztán annyit panaszkodott, hogy nem kap meg egy csomó mindent, hogy végül fel is adta és azóta gmail-je van. Azóta nem panaszkodott. Én meg pont az ilyen freemail, meg citromail féle foshalmokat hanyagolnék inkább. De ha neked jó, használd egészséggel...

(#95011) PeL válasza SkyLine3000 (#95010) üzenetére


PeL
addikt

+1

Anno még 2005-ben freemail-re regeltem életem legelső email címét, aztán egészen az utóbbi 2-3 évben jött el annak az ideje miután egyre több csaló / spam mailt kaptam rá, meg egyre rendszeresebbé vált hogy nem kaptam meg leveleket különböző oldalaktól, hogy végleg megszabaduljak tőle. Rengeteg accountom van mindenfelé, időbe telt mire mindenhol átírogattam az emaileket, de miután végeztem a freemail-es fiókomat meg is szüntettem a fenébe (vagyis töröltettem) :) Én is gmail-t használok azóta, erre még soha nem volt panaszom kb azóta sem. A freemail anno még jó volt, manapság ragaszkodni hozzá viszont szerintem már önmagában biztonsági kockázatot jelent, tekintve hogy kormányközeli tulajdonban van a freemail-t üzemeltető szervezet, az Origo már egy évtizede, de hagyjuk is inkább ezt a témát :DDD

(#95012) ledgeri válasza MrZick (#94993) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még a [link] > account support >cant log in> compromised account sem jó?
Az emailcímhez azt beírni ami aktuálisan elérhető számodra, és akkor leírásba sztorid... részletesen utolsó kb 3 biztos belépést, és minden általad peóbált belépés idejét említve?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#95013) Constantin49


Constantin49
friss újonc

Bocsi az elírásért, nem velem hanem vele csak az ő nevében írtam véletlenül. Még egyszer bocsi. De köszi az infót.

Így nézne ki az a szöveg:

Sziasztok.

Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senki se ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felveheti barátnak a steamen és dumálhattok, megbeszélhetitek, hogy mi legyen. A steamen: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625
Van youtube csatornája is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.

(#95014) homerhamm válasza Constantin49 (#95013) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem ez már kezd zavaros lenni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95015) ProgenXL válasza Constantin49 (#95013) üzenetére


ProgenXL
őstag

Javaslom olvass is ne csak írj. :)

Gunner for life

(#95016) MrZick válasza ledgeri (#95012) üzenetére


MrZick
csendes tag

Na ezt még nem próbáltam.

(#95017) MrZick válasza MrZick (#95016) üzenetére


MrZick
csendes tag

Viszont ebbe a mezőbe mit kell írni?
"Enter your PSN-ID for PSN, Gamertag for Xbox, or Rockstar Games Nickname for PC, etc."

Email és jelszóval léptem be a Rockstar Socialba. Nem emlékszem semmilyen nicknévre.

(#95018) Plata válasza MrZick (#95017) üzenetére


Plata
félisten

Nem az ami a játékban megjelenik?

(#95019) MrZick válasza Plata (#95018) üzenetére


MrZick
csendes tag

Nem tudom mi jelenik meg a játékban, mert nem tudom elindítani, amíg be nem jelentkezem a Rockstar Louncherbe

(#95020) CactuS válasza Đusty (#94989) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bocs, de ilyet, hogy random megváltoztatta a gmail a jelszavad még az életében nem hallottam - de még az se, aki mióta workspace van, azóta azt árulja cégeknek és látott már ezt meg azt -, ez egy badarság. A gmail 2 esetben kér meg, hogy változtass jelszót: ha úgy érzékeli, hogy gyanús aktivitás volt a fiókodon vagy ha ellopják a jelszavadat és megtalálják egy nyilvános adatbázisban.

De nyilván ha neked tetszik, akkor használd a freemailt, csak ne csodálkozz, ha adott esetben mondjuk egy jelszó helyreállító email nem fog megérkezni rá.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#95021) ledgeri válasza MrZick (#95019) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A játék béli neved sem tudod? Mert ez arra vonatkozna, azon futsz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#95022) Plata


Plata
félisten

Flúgosok újra akcióban. :D
[link]

(#95023) ProgenXL válasza Plata (#95022) üzenetére


ProgenXL
őstag

Aztán az elsők közt rendelik elő ;)

Gunner for life

(#95024) Plata válasza ProgenXL (#95023) üzenetére


Plata
félisten

Jó eséllyel igen. :D
Nézd meg mennyi idióta várja már több mint 10 éve a star citizen-t.
Emlékszem hogy a flottánkban is voltak jó páran akik már 2012-ben vettek többszáz dolláros csomagokat,hogy majd a star citizenben is együtt játszunk. :DDD
Kíváncsi vagyok az új 21 millió forintos csomagot hány elvetemült ökör veszi meg. ;]

(#95025) rasotamas


rasotamas
veterán

Életemben először tegnap PS4 Pro-n ma pedig PS5-ön játszottam a GTA 5-tel konzolon.
Hát mit mondjak...

Ps4 pro semmi előrelépés a sima ps4-hez képest gta5-nél, ugyan az a minimálgrafikás, fullHD-ban renderelt csak upscalelt 30fps lockos élmény.
Ps5 szintén csalódás. Performance minden csak nem szép, picivel pc-s minimál fölött 60fps-sel és tuti upscale.
Performance RT kicsit szebb de talán upscales, 60fps legalább viszonylag smooth.
A fidelity egy vicc. Nem sokkal szebb mint a performance rt, szerintem ez sem közelíti meg a pc-s hight, rt biztos van de én nem nagyon látom, hogy ez natív 4k az nem sokat dob rajta, ellenben a 30fps nagyon zavaró.

Ami brutál jó, hogy a telefon hangjai, a nyomógombjai, ha hívnak a hívó hangja, ha körözésed van a rendőrségi rádió hangja a kontrollerből jön. A kontrollereknek van egy szines világítása, ez michaelnél kék, franklinnél zöld, trevornál gondolom narancs odáig nem jutottam, illetve ha körözésed van piros-kéken villog.

A ps5 kontrollere nagyon jól meg van csinálva, a feedbackes változó ellenállású ravaszok meg a rezgések nagyon nagyot dobnak az élményen a ps4-hez képest.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#95026) homerhamm válasza Plata (#95024) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk az elvetemültre tudnék példát mondani. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95027) Plata válasza homerhamm (#95026) üzenetére


Plata
félisten

Szent szösz,csak nem te is?

(#95028) nincsnév007 válasza rasotamas (#95025) üzenetére


nincsnév007
őstag

Ravaszon kívül minden meg volt a ps4es kontrollerben is , bár az nagyon fáj hogy a rendőr diszpécsert csak single Ben lehet hallani. Nfsben is a kontrollerben szólnak :D

(#95029) Kiskokó


Kiskokó
veterán

BUÉK

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#95030) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#95029) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hova bújjék?

Amúgy viszont!

Smoke some weed nigga!

(#95031) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok,
a gyerek játszik a GTA V-tel és a Stanier Le Cruiser rendőrautót akarja megszerezni.
Meg is van a YT alapján, hogy meg kell venni egy Salvage Yard-ot, Boss legyek, ez megvan, a számítógéphez ülve nincs ez a Grotti Turismo verda. Volt másik, megvettük és másik mission indult el sajnos nem a Gangbanger. /egy VAN-t kellett ellopni és tartályokat előtte felrobbantani/
Most még abból az opcionális rész hátravan. Ha lesz idegzetem, megpróbáljuk megcsinálni.
Viszont mikor lesz a PC-n a kínálatban a fenti Grotti autó, hogy a Gangbanger Scoped Out mission-ja elinduljon?

Köszi a helpet :) :R

szerk: ha van vmi egyszerűbb módja, fizetek is érte akár 10M-t, mit bánom én, csak legyen meg ez a sz@r és mehessen a testre szabott villigóssal a gyerek :D /pl. vki eladja nekem vagy mittudomén/

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#95032) Plata válasza prokxy (#95031) üzenetére


Plata
félisten

Az autónál oda van írva hogy mi kell hozzá hogy meg vehesd.

(#95033) prokxy válasza Plata (#95032) üzenetére


prokxy
veterán

Közben meglett. Változott a kínálat és mások az autók...itt van az új: link

Mi a "Ocelot Jugular"-t választottuk, most a "Dinka Sugoi"-t kell.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#95034) Plata válasza prokxy (#95031) üzenetére


Plata
félisten

Autót átadni vagy eladni nem lehet.
Kivétel a Baywatch verda,azt lehet glitch-el átadni.

(#95035) Ace owner válasza Plata (#95034) üzenetére


Ace owner
addikt

Ls carmeeten belul sem tudja eladni neki? Vagyis nem atadja hanem megvesz egy ugyanolyat.

Galaxy Fold 4

(#95036) Plata válasza Ace owner (#95035) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom.

(#95037) prokxy válasza Ace owner (#95035) üzenetére


prokxy
veterán

Már megoldom valahogy, köszi azért. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#95038) ProgenXL válasza Plata (#95036) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ls car meet-en bármilyen autót meglehet venni amivel beenged oda a meet-re. Volt pár amit így vettem meg más játékostól mivel telefonba nem lehetett.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#95039) Plata válasza ProgenXL (#95038) üzenetére


Plata
félisten

Én szerintem még nem voltam ilyen car meet-en,esetleg Ph-s car meet-en,de ott sem figyeltem fel erre.Ahol rendezik ott szoktam járni,mert ha új szintet érek el megnézem milyen ruhák vannak.Bár a legtöbb gáz.
Az új DLC-ből nekem csak a rendőr verda kellett eddig.
A rendőrautó melletti a baywatch verda,azt tudom bármikor spawnoltatni ha kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95040) prokxy


prokxy
veterán

Kész lett a Podium robbery, de most melyik verda kell ahhoz, hogy a Gangbanger elinduljon?

Hol tudom ezt megnézni? :U

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#95041) ProgenXL válasza prokxy (#95040) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót. [link]
Nem kell egy verda sem ahhoz hogy elinduljon. Ezeket fogod ellopni a setupok végén.

Gunner for life

(#95042) Beerdrinker válasza prokxy (#95040) üzenetére


Beerdrinker
tag

For the Salvage Yard Robberies:
Enus Deity is the McTony Submarine robbery
Lampadati Casco is the Arena war robbery
Vapid Ellie is the Cargo ship robbery

Redditen írják. Ezek szerint egyik sem a héten...

"Where is Jessica Hyde?"

(#95043) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Weekly Challenges: January 4th to January 11th

Podium Vehicle: Declasse Hotring Sabre

Prize Ride Challenge:
Place Top 3 in the LS Car Meet Series for three days in a row (Daily Reset Times)
Prize Ride Vehicle: Declasse Tulip (Removed Vehicle)

Time Trial: El Burro Heights
Test Ride 1: Übermacht SC1 (Removed Vehicle)
Test Ride 2: Dewbauchee Seven-70 (Removed Vehicle)
Test Ride 3: Grotti GT500 (Removed Vehicle)

Weekly Salvage Yard Robberies:
Enus Deity
Lampadati Casco
Vapid Ellie

Bonuses:
2X GTA$ an RP
Stunt Races
HSW Races (PlayStation 5 and Xbox Series X|S)
Junk Energy Time Trials
Trap Door
Time Trials

Discounts
30% Off
Übermacht SC1 (Removed Vehicle - Test Ride at LSCM)
Dewbauchee Seven-70 (Removed Vehicle - Test Ride at LSCM)
Grotti GT500 (Removed Vehicle - Test Ride at LSCM)
Benefactor XLS (Armored) (Removed Vehicle - Deluxe Motorsports)
Benefactor Schafter LWB (Removed Vehicle - Deluxe Motorsports)
40% Off (Gun Van)
Compact EMP Launcher
Carbine Rifle (GTA+ Members Only)

Luxury Autos
Vapid Dominator GT
Karin Vivanite

Deluxe Motorsports
Gallivanter Baller LE (Armored) (Removed Vehicle)
Benefactor XLS (Armored) (Removed Vehicle)
Weeny Dynasty (Removed Vehicle)
LCC Hexer (Removed Vehicle)
Benefactor Schafter LWB (Removed Vehicle)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#95044) prokxy válasza Beerdrinker (#95042) üzenetére


prokxy
veterán

Hogy ez miért ilyen bénán van megoldva...meg akarsz csinálni egy rablást, erre a reddit-et kell nézni, várni X napot, meg ilyenek... :(((
Ahelyett, hogy oda lenne írva, hogy melyik rablás melyik. Nekem nem a végén az autó kell, hanem a rendőrőrs fotózása, a többi totál nem érdekel.

Azért köszi, majd keresgélhetek megint 1 hét múlva vagy nemtom mikor frissül ez a vacak lista megint...

szerk: van valami módja annak, hogy ezt a Gangbanger-t elindítsam a héten?

#95045ProgenXL: igen, ezt láttam. :R csak ez a rendőr verdára nem érvényes, mármint ami a fekete-fehér, hanem csak a simára, ami egyszínű. Tudom-tudom, játszon mással a gyerek, csak hát most ez érdekli. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#95045) ProgenXL válasza prokxy (#95044) üzenetére


ProgenXL
őstag

"Első körben a Vapid Stanier LE Cruiser, Police Riot, és Unmarked Cruiser autók érhetők el, bizonyos kihívások teljesítésével pedig olcsóbban is megvásárolhatók, például az egyik új küldetés teljesítéséért, vagy klasszikus GTA módra 4 csillagos körözés eléréséért és túléléséért." gtaplace

Tehát elvileg 4 csillagos körözést ha lerázol az is jó.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#95046) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kiakarta fizettetni velem az összes lőszert :D
Pedig minden fullon volt

Gunner for life

(#95047) homerhamm válasza ProgenXL (#95046) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért jó látni, hogy nen csak a Cayo Perico heisztet nyomják az emberek. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95048) ProgenXL válasza homerhamm (#95047) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sajnos amíg nem lesz ismét duplás addig 3 randomra elég sokat kell várni néha. Kivétel a final mert ott szinte azonnal megtelik :D
De ismerősökkel a mai napig jó buli lehet. Erre az egyre jöttem be, de ez meg hamar meglett mivel a másik ph-s kolléga teleportálásokkal lerövidítette a dolgokat...... :))

Gunner for life

(#95049) Plata válasza homerhamm (#95047) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mi a jó?
Lehet bugolni új verdákkal régi heist-eken. :D

#95048ProgenXL
Szerintem a kaszinó sztori is marha jó volt PH-sokkal,főleg nehéz fokozaton.
Nem a heist,hanem a sztori.
Főleg mikor sikerült berakni a smakulát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95050) homerhamm válasza Plata (#95049) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy nekem a sztori módos heistek is tetszettek. :)

Amúgy mióta vannak weekly challengek? És mééé van még hó???????

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.