Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) INMOTEP válasza Kiskokó (#38965) üzenetére


INMOTEP
őstag

Felmentem majd dobált ki folyamat ,mint kiderült a netszolgálatóval voltak gondok .Igy már későn is állt helyre nem tudtam még irni sem ....Bocs mégegyszer ,ma ha nem jön közbe semmi este 8 körül leszek

(#39002) INMOTEP válasza drachoHUN (#38963) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem lehet hogy az egyik nem volt motorikusan és váltó téren feltuningolva ? A másik pedig igen ?

(#39003) #81556480 válasza INMOTEP (#39002) üzenetére


#81556480
törölt tag

De, még a kommentekbe is oda írta az ellenfél, hogy a kipufogót nem tunningolta fel.

És már megy is a " rockstar gémsz egy szerencsétlen szar". Mert egy 11 éves a videójában bemutatta.

Bocsi dracho, nem rád gondolok, de általánosságban ez előszokott fordulni..

Vagy az tortent hogy a szerelő az LS customs-ban a motorvezérlő elektronikát nem hangolta a nyitott kipufogóhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39004) Modst3R válasza #81556480 (#39003) üzenetére


Modst3R
senior tag

Legközelebb nem kap jattot :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39005) Kiskokó válasza INMOTEP (#39001) üzenetére


Kiskokó
veterán

jólvan. én lehet megint csak 10 felé leszek de akkor viszont tolhatjuk, ha jönne megint Mike vagy valaki még :)

De valaki mondhatna megoldást erre a Lester ménem hív dologra.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39006) drachoHUN válasza INMOTEP (#39002) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azért linkeltem, mert két NODO-s srác csinálta. Vagyis nem is ketten, többen is voltak. Értenek a dologhoz. Még a NODO-ban is a leggyorsabbak között vannak...

Másrészről pár hozzászólással lejjebb írtkáltam, arról, hogy nem kell minden youtube-osnak hinni, de ebben a témában Broughy és a NODO megbízható.

Így LaciCRM kollégának is válaszoltam talán...:)

Forza JUVE!!!

(#39007) McSico válasza Wiz Khalifa (#38992) üzenetére


McSico
senior tag

De egy sör nem sör. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39008) Wiz Khalifa válasza McSico (#39007) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Megoldjuk. Mondjuk hétvégén megoldhatnánk. :) :P

Smoke some weed nigga!

(#39009) Locutus


Locutus
veterán

Végre :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39010) McSico válasza Wiz Khalifa (#39008) üzenetére


McSico
senior tag

Oldjuk meg! Utána letolunk pár stunt-ot, oszt öröm bódottá. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39011) Kiskokó válasza Locutus (#39009) üzenetére


Kiskokó
veterán

fasza én sajnos 2 szer is bebuktam :S

on :

na belépve maradok most tudok inditani Heistet mert hivott ez a Kurva Lster... addig leülök TVzni.. este fél10-10 felé jövök :) jólenne 3 ember :)

Serias A után a PS jön?
Mintha olvastam volna hogy a PS-hez Venni kell valami házat?? télleg? mennyibe kerül :O ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39012) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Napi LOL: Ha valamilyen oknál fogva nincs fent a media player a Windows-on (pl. N verziójú), akkor a Gta-t nem lehet feltelepíteni... :W :C :U

(#39013) McSico válasza Dogengar (#39012) üzenetére


McSico
senior tag

Az derék... :Y

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39014) #81556480 válasza Locutus (#39009) üzenetére


#81556480
törölt tag

Gondolom fairground ride volt az uccsó :C

(#39015) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#39012) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:C

Smoke some weed nigga!

(#39016) drachoHUN válasza INMOTEP (#39002) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kipróbáltam saját magam. Tesztpályának egy Rocktar pályát használtam, Route 68. Gyakorlatilag padlógázas végig. 16 másodperc különbség volt a Custom Spoileres verzió javára. Brutális...

Forza JUVE!!!

(#39017) ProgenXL válasza Dogengar (#39012) üzenetére


ProgenXL
őstag

Igen ezt már a pc-re megjelenés napján olvasni lehetett. :D

Gunner for life

(#39018) CactuS válasza Locutus (#39009) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Grat hozzá. :)

Én tegnap buktam el a 4. hetet. Volt egy ~1,5 órás áramszünet, majd egy ~ fél napos net hiba az áramszünet után. Ma beloggoltam, de már másik napik vannak, így gondolom bukó az egész. Persze biztosra nem tudni, mert nem írja, hogy hányadik napon áll a daily.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39019) mad1


mad1
veterán

Az miert van ha lenyulok 1 verdat ami tetszik,kipofozom feltuningolom meg minden de pl karakter valtas utan nincs a garazsomban?Csak az alap ertelmezett xarok...

Ne szemetelj ! = Steam

(#39020) Daw93 válasza mad1 (#39019) üzenetére


Daw93
senior tag

Rakd be a garázsba és ugy válts karaktert. Ha az utcán hagyod nem kerül automatikusan a garázsodba (storyban)
Ha igy csinaltad akkor lehet hogy neked is bugos. Volt olyan időszak hogy tűntek el kocsik a garázsból, nemtudom javították-e azóta. Online viszont nem szokott eltűnni.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#39021) mad1 válasza Daw93 (#39020) üzenetére


mad1
veterán

De mindig?Vagy eleg csak 1x?

Ne szemetelj ! = Steam

(#39022) Plata válasza mad1 (#39021) üzenetére


Plata
félisten

Sztoriban ha a kocsidat nem a garázsban tartod eltűnik.
Ha küldire mész és benne ülsz eltűnik,ha felrobban vagy vízbe esel vége.Csak akkor van biztonságban ha veszel egy garázst és ott tárolod.

(#39023) Daw93 válasza mad1 (#39021) üzenetére


Daw93
senior tag

Ahogy Plata is mondja, garázsban kell tárolni. Mielőtt kilépsz vagy megunod a kocsival való furikázást el kell raknod a garázsba különben eltűnik. Esetleg ha eltűnik a car impoundnál megpróbálhatod kihozni, hátha ott van, de nálam az sem működött stabilan. Néha ott volt a kocsim néha nem. Online érdemesebb kocsikat tuningolni, ott mehetsz vele küldikre jobokra heistekre stb, és nem tűnik el

GTA Online: Daweee93

(#39024) Plata válasza Daw93 (#39023) üzenetére


Plata
félisten

Én vettem M-el egy terepjárót faszán feltuningoltam és a közeli garázsban tároltam.De bementem vele városba,és valami hülye random event miatt kiszálltam belőle,naná hogy el tűnt,a rendőrségre elmentem a kocsiért ott meg valami szutyok 4 ajtós fehér fos volt. :C

(#39025) Daw93 válasza Plata (#39024) üzenetére


Daw93
senior tag

Mit jelent az h M-el vetted? Ceo vehicles-ből kérted le?

GTA Online: Daweee93

(#39026) Plata válasza Daw93 (#39025) üzenetére


Plata
félisten

M az egyik szereplő sztoriban.
Online-ban nem veszik el kocsi.

(#39027) CactuS válasza Daw93 (#39025) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Michael De Santa-ra gondol.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39028) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na tegnap hívott Lester de ember nem jött sajnos:( ma úgy néz ki meló után tudok jönni fel 6 felé. akkor letolhatnánk egy PS-t havan rá jelentkező :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39029) Plata válasza Kiskokó (#39028) üzenetére


Plata
félisten

Én este 9 fele leszek kb,feltéve ha nem lesz vihar,tegnap is marha gyorsan elment net meg tévé.

(#39030) ProgenXL válasza Kiskokó (#39028) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ma ráérek tudok menni ha kell. :)
Akár többet is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39031) Modst3R válasza Kiskokó (#39028) üzenetére


Modst3R
senior tag

én is tok jönni sztem

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39032) Mike válasza Kiskokó (#39028) üzenetére


Mike
veterán

miylen ember? ha nem írtam rád tegnap 3x, akkor egyszer sem

(#39033) Kiskokó válasza Mike (#39032) üzenetére


Kiskokó
veterán

Láttam mike láttam de TVzni hagytam ott az embert hogy ne dobjon ki sessionbol hogy este ne legyen gáz megint lesterrel.
De mikor negyed 11kor hazaértem hívtam a fent lévő Online embereket de nem jött senki aztán úgy voltam vele majd máskor :) Bmiki jött be de le is lépett pár perc után.

Na akkor úgy látom megvannak az emberek! Zsir

6 Felé jöhet a mehet! ha akkor nem leszünk elegen akkor 9 felé is jó nekem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39034) ProgenXL


ProgenXL
őstag

LaciCRM korábban mutatott 5 járművet ami eztán lesz elérhető. Itt van róluk a videó

Tampa 2

Rallytruck

Cliffhanger

Contender

Lynx

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39035) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kár hogy multiban nem lehet ilyeneket összeszedni az utcán.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39036) Plata válasza rup1u5 (#39035) üzenetére


Plata
félisten

Szépek bár meg nem mondanám hogy milyen márkák.De ezeket is meg lehet venni online nem?

(#39037) cyberkind válasza rup1u5 (#39035) üzenetére


cyberkind
félisten

De lehet, csak nem viheted haza. :DDD

(#39036) Plata
Ha haza akarod vinni akkor meg kell venni. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39038) McSico válasza ProgenXL (#39034) üzenetére


McSico
senior tag

Nem rossz verdák. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39039) rup1u5 válasza cyberkind (#39037) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Pedig mennyivel egyszerűbb lenne ha online is szépen így feltölthetném a garázst.
A bal szélső ráadásul króm fényezésű! Ilyeneket nem láttam még online csak úgy spawn-olni.
A legjobb, hogy ezt a hármat szinte egymás után gyűjtöttem be az egyik műhely elől.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39040) ProgenXL válasza rup1u5 (#39039) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jah csak az eladásból szép kis összeg jönne be. :D

Gunner for life

(#39041) Modst3R válasza ProgenXL (#39040) üzenetére


Modst3R
senior tag

Igyvan, és nem venne senki shark cardot (én mondjuk nem ismerek senkit aki vett) - szegényeknek kenyérre kell :DDD
Érdekesség a játék neve GTA - Grand Theft Auto - szabad fordításban - nagy kocsi lopás, nem pedig Limited Theft Auto - csak azt lophatod el ami nem túl drága! + Van olyan aminek nincs értéke csak ritka pl sprunk van - h azzal kinek árt aki hazaviszi...XDDDDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39042) Dogengar válasza Modst3R (#39041) üzenetére


Dogengar
aktív tag

(#39043) Wiz Khalifa válasza rup1u5 (#39039) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Feltzer (a baloldalsó) az storyban elég gyakori így felnyomva. De az alap az nem így néz ki. Kiszélesítés, stb.. van rajta de nem ennyire. A Comet (a középső) az se spoiler-es gyárilag. Meg a felni is más tán. A Jester (ami jobboldalt van) az meg a gazdag negyedbe nagyon gyakori. Az is pimpelt persze. Ez tetszik ebbe a GTA V-be a legjobban a többivel ellentétben hogy pl a San Andreas-ban is lehetett tuningolni nem is kicsit, akkoriban az nagy durrantás volt, de a gond az volt hogy szinte egy két küldi kivételével csak te neked volt tuning verdád. Senki másnak nem. Itt a GTA V-be legalább más is járkál olyanokkal. Ami nem tetszik hogy csak pár kocsi olyan (kb 10-20) és azok járkálnak állandóan. Nem tudom miért nem csinálták meg randomra hogy mindig más kocsi és más módosított rajta. Lehetne Rumpo is egy fasza alufelnivel meg ültetéssel pl az utakon, ugye a gettóba főleg mivel a gettóba nagyon meg a Sub Rap ahoz meg dukál ugye legalább egy darab 56cm ármérőjű MTX JackHammer illik ami mondjuk egy Rumpo/Pony-ba a legjobb a tér miatt. :)

Szóval azért ezekre ügyelhettek volna. De nem baj. Jó ez így is, legalább szaladgálnak puccos verdák.

Smoke some weed nigga!

(#39044) #81556480 válasza rup1u5 (#39035) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én egyszer megláttam ezt a feltzert storyban, aztán meg is vettem online. Baromi olcsó, és jól néz ki. Ezért nem követem az aktuális Rockstar hype autóhullámot a túlárazott szarokkal. Utoljára a Zentornot vettem meg megjelenéskor.

(#39045) gali777 válasza Modst3R (#39041) üzenetére


gali777
őstag

Simán csak autólopást jelent, ez a megnevezése a rendőröknél.

[ Szerkesztve ]

(#39046) Modst3R válasza gali777 (#39045) üzenetére


Modst3R
senior tag

Direkt fordítottam így - vhogy a limitálást bele kellett szerkeszteni

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39047) hegyipapa válasza Kiskokó (#39033) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Most már neked is meg van a PS HS aztán gyakorold még :)

(#39048) Bjørgersson válasza Modst3R (#39041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A drága autót is el tudod lopni, a garázsodba bevinni nem tudod.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39049) Modst3R válasza Bjørgersson (#39048) üzenetére


Modst3R
senior tag

Juj de jó :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39050) Kiskokó válasza hegyipapa (#39047) üzenetére


Kiskokó
veterán

Háhá :DDD
Jaja elsőre megvan végre.

Hát így hogy semmit se ugy csináltunk ahogy kéne nekem alapból új volt, de ti csavartatok rajta:D
Nem mondom hogy profi voltam de azért annyira nem bénáztam remélem.
Sztem a finálé az rendesen tolva elég nehézkes lehet. de a setupok könnyűek.
Majd csináljuk még:)

Kösz a lóvét is:)
Meg mindenkinek a közreműködést.

Laci :

Hát nekem is egy Zentorno van... szerintem gyors kocsinak pont jó... én akciósan vettem 325-ért vagy mennyiért. Más super autó nem fog meg és rohadt drága.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.