Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) Syklas


Syklas
tag

A játékban civil ruhában flangálok.. De van Heist ruhám. Viszont a Heist menüben.. én nem tudom a ruhámat váltogatni hogy felhúzzam a Heist ruhám.. mindenki más meg igen..! Mit kell beállítanom hogy ez nálam is működjön..? :U

Egyébként én is csodálkozom rajta hogy a PHHU Crewnek miért nincs külön FB csoportja.. elvégre ez a topik hivatalosan nem arra van. :B

[ Szerkesztve ]

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#46602) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Trevor szemétdombján a 'huff gas' opciónak van valami fontos szerepe a játékmenet során, vagy csak poén?

(#46603) CactuS válasza Syklas (#46601) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A heistes dolgot passzolom, nálam is volt anno, hogy keverte a heist ruhákat. El van mentve az a ruha változat? Szerintem csak az elmentett ruhák között tudsz váltani heist alatt.

Ph!-n belül itt lehetne nyitni a Crew-nek topikot. Facebook-os group chatelés nem az én világom, én passzolom, de ettől függetlenül nem vagyok semmi rossznak az elrontója.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46604) Syklas válasza CactuS (#46603) üzenetére


Syklas
tag

Hogy érted hogy elmentve.. hogy kell egy rucit elmenteni..? :B Én csak megvettem egyszer és kész..
Egyébként az FB világa valóban nem illene a PH kultúrkörébe..! :) A külön PHHU topikot én támogatnám.. bár gyakorlatilag ez a topik is ellátta ezt a feladatott eddig is...! :)

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#46605) Mr.Csizmás válasza Syklas (#46604) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

save outfit style, vhol ott lesz az M menü Style alatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46606) Plata válasza Mr.Csizmás (#46605) üzenetére


Plata
félisten

El kell menni ruha boltba vagy a házban esetleg egyéb helyen ahol laksz a ruhásszekrénynél lehet menteni ruhát.
De így is lehetnek vicces dolgok,heist-en sokszor előfordul hogy megbokrosodik a ruhád és nem azt veszed fel amit akarsz. :DDD

(#46607) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Néhány szint óta már figyelem hogy mennyivel kell több rp a szintlépésekhez... nos semennyivel.. állandósulva van és 45.000rp kell minden szinten. Azt sajna nemtudom melyik szinttől kezdve van így.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46608) Kelecar válasza ProgenXL (#46607) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem 222ről 223ra 34.750rp kellett.

(#46609) Bjørgersson válasza Hauptmann (#46602) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak poén.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46610) ProgenXL válasza Kelecar (#46608) üzenetére


ProgenXL
őstag

vagy nagyon minimálisan nő vagy passz. de nem úgy tűnik hogy többet kéne összeszednem. De végül is lényegtelen már ilyen szinten. :) Sajna semmi nem jár érte :(

Gunner for life

(#46611) misiizsai válasza cyberkind (#46592) üzenetére


misiizsai
tag

Milyenen volt neked a fű? Gőzöm sincs mi lehet a baja..Lehet tényleg ennyire kevés a 8 GB? Néha a játékkal együtt a hang is droppol :/

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#46612) cyberkind válasza misiizsai (#46611) üzenetére


cyberkind
félisten

High-on csak, feljebb alig ad hozzá grafikában de iszonyat eszi a vga-t. Nálam 8GB rammal elég magas beállításokon ment a game, sőt majdnem fullon, így nem mondanám a ramot, de manapság már jól érzi magát minden játék 16-on.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46613) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Miért kell mindig HÉTFŐN kezdeni a Lester assa küldetéseket? Miben más ha mittudomén, csütörtökön kezdem?

(#46614) Mr.Csizmás válasza Dr. Akula (#46613) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46616) CactuS válasza Dr. Akula (#46613) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már csak egy kis kifestő/sorminta kellett volna a kérdésbe. :F

Egyébként a hétvégi zárás miatt. Kicsit részletesebben:

1. Invest in DEB before mission with all characters money. Do the assassination Monday morning/afternoon. Make a quick save and don't save over this until you're finished with the mission. For purposes, this is SAVE A.

2. Switch to Michael as he sleeps 6 hours at a time. Use two new saves (SAVE B/SAVE C). Alternate which save you sleep using. Wait until around Tuesday to sell DEB and buy RWC when they peak. If you miss it, you can return to the last save. The RWC continues to drop from Monday over Tuesday-Sunday. In my game, I bought RWC after it dropped to 56.5 late on Monday. By Tuesday-Sunday it was in the 30's. Tuesday it was 32, by Sunday it was 38.38.

3. Use Trevor to sleep from when you sell it through Sunday. Depending on what time he wakes up on Sunday, switch to either Michael or Franklin. Trevor sleeps 12 hours at a time, Michael does 6 and Franklin does 8. The trick is to wake up the following Monday around 08:00-12:00-ish and sell the stock when it peaks at that time. (Stock markets close on weekends and so news/stuff that happens on weekends can cause a big boost on Monday morning).

So in my game, I messed up and bought Monday at 56.5, which sounds about like you did. Wait until the following Monday caused it to peak at around 175%. Had I waited and bought the stock at 32-ish, that's roughly half of 56.5 so it would've hit at least 300%.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46617) freeknight válasza Dr. Akula (#46613) üzenetére


freeknight
őstag

Valószínű azért, mert hétfőn resetelődik a tőzsde. De egyébként én nem hétfőnként csináltam, lehet bármikor.

(#46618) HussarF

MrConTroll-t ismeri valaki? Láttam, hogy többeteknek itt ismerőse. Tegnap ránk támadt a semmiből egy eladás után, amit épp abban a pillanatban sikerült befejezni. Nem rossz pvp-s, mire felocsódtunk már mindkettőnket megölt vagy 3x, de az az igazi féreg/gyáva fajta, amikor elkezdtük mi is megdarálni, akkor egyből passzívba ment és elkezdett követni.
A másik meg Norbyte. Emlékszem ,hoy voltunk is már együtt vele PH session-ben, msot meg elindítottunk egy gyors headhuntert, erre utánunk jött buzzarddal és elkezdett cseszegetni. Elkezdtük ledarálni őt is, jobbnak is látta session-t váltani.
Mi van mostanában, mindenki búgatóport szed?

(#46619) Mr.Csizmás válasza Dr. Akula (#46615) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja hogy single, bocs régvolt :R

(#46618) HussarF wtf gyerek, néha szokott segíteni, meg ért a szóból, hogy ne bszkodjon.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46620) Kelecar válasza HussarF (#46618) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Norbyte szerintem jófej, nem értem mi lelte :N

(#46621) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

A stemos és a ROCKSTAR-os cd kulcs között mi a különbség?
Online használható mind a kettő? kb 2000 Ft a különbség a kettő közt :F

Vagy tud valaki valami olcsó beszerzési lehetőséget? :R

(#46622) Triathlete válasza HussarF (#46618) üzenetére


Triathlete
senior tag

Norbyte jó arc pedig. Gondolom nem ismeritek egymást aztán látta, hogy nem PHHU van a nevetek mellett és kipróbálta, hogy megy ez. Lehet ő nem emlékezett rátok :)

Tegnap nekem is volt, hogy kilőtte eladásban a kocsimat egy gyerek aki már fél órája velünk volt de szépen farmolt, ahogy mi is. Lőtt majd utánaeredtem helivel, de valahogy beteleportált a városba az otthonába. Jött minden ismerős segíteni azonnal ott termett egy komplett hadsereg a bejáratnál. Majd leftel. -Jó én is összeszartam volna magam. De legalább egy HS-t adhatott volna. A társak segítőkészsége viszont level100 volt. :)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46623) Locutus válasza Triathlete (#46622) üzenetére


Locutus
veterán

Szeirntem Hussarfnak nem azzal van a baja, hogy megtámadta őket, csak azzal, hogy utána elmenekültek :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46624) HussarF válasza Locutus (#46623) üzenetére

Alapvetően azzal is, hogy megtámadtak, mert magyarok voltak. Én magyarokat nem szoktam támadni.

(#46625) CactuS válasza bucihost (#46621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dobozos: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan is letölthető.
Online vásárolt: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan tölthető le.
Steam-en vásárolt: Steam rendszerében aktiválható, onnan tölthető le. Emellett Rockstar social club regisztráció is szükséges a játékhoz. Előnye, hogy a letöltéshez és patcheléshez a Steam saját szervereit használja, ezáltal bizonyos esetekben gördülékenyebb a frissítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46626) Locutus válasza HussarF (#46624) üzenetére


Locutus
veterán

De ha nem tudja ki vagy, mert nincs PHHU tag rajtad?
Nameg a meg-nem-támadás is csak tiszta PHHU-s sessionre vonatkozik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46627) HussarF válasza Locutus (#46626) üzenetére

De az egyértelmű volt, hogy magyarok vagyunk. Na mindegy, akkor ha nem tiszta a PHHU-s session, akkor én is kezdjek el mindenkit lemészárolni? Nekem így is jó, csak azért a magyarokat eddig inkább nem öltem.

(#46628) Dr. Akula válasza CactuS (#46616) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kellett is, mert látod egyből válaszolt rá x ember. Korábban is feltettem már a kérdést, akkor le se szarták. Akkor nem volt "sorminta" Szal, igen, kellett. De legalább témába vágó, mást is érdekelhet, és talán van annyira közérdekű mint hogy ki mekkorát fingott vmi online meccs közben.

A wikia-n már az. 1. assa küldetéshez is a hétfőt javasolják. Az árfolyamok meg össze-vissza mennek, és még a részvény adatlapjával se konzisztensek, növekvő grafikon mellett ott virít hogy esett 30%-ot.

"Stock markets close on weekends and so news/stuff that happens on weekends can cause a big boost on Monday morning"
Ez alapján leginkább a vasárnapot tudnám elképzelni ideális időpontnak, hogy munka után megküldje kicsit az árfolyamot. Ehelyett én azt tapasztaltam hogy a részvények éjszaka + hétvégén is változnak, nem látom hogy bármikor is zárva lenne a piac.

Az általános árfolyamhullámzásra se sikerült magyarázatot találni, Lester küldi után ugye bezuhan a megfelelő árfolyam (ha hétfőn kezdünk, akkor rendszerint a keddi nap folyamán van a mélypont), aztán péntekig lassú vegetálás-emelkedés, majd a hétvégén komolyabb emelkedés, és végül hétfőn húz bele, a maximum hétfő-keddre esik. Elvileg. Volt már hogy szerdán is új minimum volt, aztán pénteken azt is alulmúlta. Ilyenkor aztán akárhogy segítek a tornázásban (Trevor csempészküldetés, majd az autosave után visszatöltésből folytatás), sehogy nem éri el a maximumot következő keddre, onnantól meg csak zuhan.

(#46617) freeknight:
A GCN szokott resetelni? Mert az LCN-nél nem láttam ilyet. Olvastam hogy lehet csak úgy tőzsdézni is, nem Lesterrel, hogy a rendszerességet ki lehet haszálni, de mindig más random grafikont rak a részvény alá, sokszor még önmagának is ellentmond, és gyakorlati periódust se találtam még benne.

[ Szerkesztve ]

(#46629) Locutus válasza HussarF (#46627) üzenetére


Locutus
veterán

A nevedből neki tudna kellett volna, hogy magyar vagy? :)
Azért valljuk be nem igazán realisztikus, hogy valaki még ezt is figyelje játék közben, hogy ki milyen nyelven ír esetleg...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46631) Segal


Segal
veterán

Ezzel foleg akkor van baj amikor valaki behozza a baratjat akinek valami angol neve van es masik crew es nem tud koszonni...
Mondjuk engem az elso gyilkossagig nem szokott zavarni hogy kikkel vagyok egy sessionbe.
A masik veglet meg amikor tokegyedul vagyok mint pl ma reggel is mert autozni lehet egyedul is kettot lopsz aztan egyet eladsz es a maradek autokat meg este segitokkel eladod. Az npc tamadas sem problema max plusz 2 perc eladaskor meg nemi tolteny de mar nagyon ritka hogy nem teljes aron viszem be a kocsit mert mar tokeletesre van fejlesztve nalam az npc terelgetese hogy a kozelebe ne menjen a lopos kocsinak.:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46632) Anulu79


Anulu79
addikt

A Kuruma mitől olyan nagy szám, hogy szinte mindig mindenki azt használja meg ajánlja?

(#46633) cyberkind válasza Anulu79 (#46632) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég nagy előnyt ad mivel teljesen páncélozott és nem szednek ki egyhamar, mondjuk ezért.

Paranormal Cocktivity

(#46634) tomazin válasza bucihost (#46621) üzenetére


tomazin
veterán

Nincs kozte 2k ha megfelelo helyrol veszed. A steames eseteben tudsz a steamrol tolteni, rockstar eseteben viszont csak a r potato szervereirol. Tehat frissiteskor, telepiteskor jon ki a kulonbseg. Ha neked eleg az 50kbps akkor r ( nem tudom pontosan mennyi, valaki a multkor irta), ha nem akkor steam. Magaban a jatekban nincs difi.

Kozben latom volt aki megvalaszolta.

[ Szerkesztve ]

(#46635) Segal válasza Anulu79 (#46632) üzenetére


Segal
veterán

Nem a kuruma hanem az armored kuruma. A sima lenyegebe ugyanolyan mint barmelyik masik auto de az armored valtozat nagyon durvan birja a loveseket. Rpg vagy stiky ellen viszont semmitnsem er. Az ellen meg az insurgent a jo valasztas de az meg a toltenyek ellen vedtelenebb. Ki van ez talalva:) Ami a kozos bennuk hogy mindket jarmuert heistezni kell hogy megvehesd mert alapesetben nem elerhetoek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46636) cyberkind válasza Segal (#46635) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez igaz, én mondjuk Kuruma alatt csak a páncélozottra gondolok, a sima eszembe se jut és még nem is használtam. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#46637) Anulu79


Anulu79
addikt

Akkor most benéztem valamit? Mert ha jól láttam (bár ebben már nem vagyok biztos) akkor 500.000 valamennyi volt az armored?

(#46638) ProgenXL válasza Anulu79 (#46637) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sima Kuruma $95,000
Armored Kuruma $525,000

Gunner for life

(#46639) Anulu79 válasza ProgenXL (#46638) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, akkor mégis csak jól láttam. :)

Egyébként az elhagyott autómat merre tudom átvenni? A játék elején amit ingyen egy kicsit updatelhettem valahol elhagytam és már a térkép sem jelzi. :)

(#46640) Plata válasza Anulu79 (#46639) üzenetére


Plata
félisten

Hívd a biztosítót és kérd vissza,elméletileg van rajta biztosítás.
Mors Mutual insurance ha jól emlékszem.

(#46641) Anulu79 válasza Plata (#46640) üzenetére


Anulu79
addikt

Az volt köszi!

(#46642) UnConnecteD válasza cyberkind (#46636) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en meg vettem azt is. sokkal szebb pancel nelkul, csak ezert :)

(#46643) Segal válasza UnConnecteD (#46642) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is megvan mind a 2 féle:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46644) Anulu79


Anulu79
addikt

Akkor én is elkezdek gyűjtögetni rá. :)

(#46645) Segal válasza Anulu79 (#46644) üzenetére


Segal
veterán

2 nagyon fontos jarmu van a jatekba az egyik az armored kuruma a masik a buzzard.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46646) Plata válasza Segal (#46645) üzenetére


Plata
félisten

És elfelejted hogy van még az insurgent is. :DDD

(#46647) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Egy hetük maradt a PlayStation 3 és Xbox 360 tulajdonosoknak, hogy GTA Online karaktereiket és ingóságaikat az újgenerációs konzolokra vagy PC-re migrálják. Március 6-tól már nem lesz elérhető az opció.

A fejlesztők buzdításképp 30 százalék kedvezményt adnak a játék számítógépes változatára a Rockstar Warehouse-ban, mellé pedig ingyen 1.25 millió játékbeli dollárt utalnak a multiplayer karakter Maze Bank számlájára."

forrás: gtaplace face oldala

Gunner for life

(#46648) Segal


Segal
veterán

Hihetetlen hogy megint hogy szaporodnak a csalók...
Az elsö inkább vicces volt KÉP
(Mert Segalból sohasem elég :DDD Kár hogy nem lehet mindegyiket autolopásra befogni :)) )
Átmentünk egy másik sessionbe erre wc-k lettünk :DD (Kelének legalább jól áll :) )
KÉP

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46649) Vadernagyúr válasza ProgenXL (#46647) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Jól hangzik :)

PSN: joskovagyok199

(#46650) jenei1994


jenei1994
addikt

Xbox360 on online,hogy tudok játszani?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.