Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Mr.Csizmás válasza spanglee001 (#21000) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho akkor a 14.12-es régiről upgradelt a 15.4 bétára :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21002) Hauptmann válasza Wiz Khalifa (#20951) üzenetére


Hauptmann
addikt

A második érdekes öszvér, Citroën SM orr, Datsun 260ZX far.

(#21003) Đusty


Đusty
őstag

A heist prison break utolsó küldijénél amikor a pilótának a repülőt kell elhozni de jön egy vadászgép, ott utána mit kell csinálni?

(#21004) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Felsötétítenétek kicsit Online-al kapcs.?
1. Miért van az, hogy akármilyen job-ot akarok csinálni, ami relatíve sok férőhelyes (4+), arra alig jönnek emberek? Ha én vagyok a host, ha nem, órákat kell(ene) várni mire megtelne a lobby. Nem értem, nehezen tudom elképzelni ,hogy kevesen játszanának...
2. Hogy tudok crew tagokhoz csatlakozni, velük chatelni ing, hogy lehessen egyeztetni kinek mihez lenne kedve, stb.? Tegnap rányomtam a "join crew member"-re, átdobott 1 másik session-be, ahol nem volt 1 crew tag se.
3. Maga ez a session dolog is kicsit átláthatatlan még számomra, össze-vissza dobál egyikből a másikba aztán semmi se történik utána.
4. ez már SP-s kérdés, lopott autót lehet "karakter autó"-nak beállítani vhogy? Ha igen hogyan?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#21005) kigyi_23 válasza ittakary (#20991) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az a 450-es táp biztosan elég oda? Tudom, hogy elvileg kijön a matek, de ha teheted kérj már valakitől egy erősebbet és próbáld ki azzal.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21006) Jani18 válasza Đusty (#21003) üzenetére


Jani18
aktív tag

Körözni kell a repülővel.Egy másik ember a helikopter-t vezeti,neki kell kilőni a vadászgépeket.Ha a többiek kijöttek a börtönből le kell szállni,és fel kell szedni őket.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#21007) spanglee001 válasza Đusty (#21003) üzenetére


spanglee001
addikt

te csak körözöl a winewood táblánál de beljebb nem mész csak ha a számlálód 1 perc alatt van, mert körözésed lessz és jön a vadászgép, ezalatt a másik kölyök viszi a buszt felrobbantja, rohan a heliért és megy a helyszíre, aztán 1 percnél elindulsz a cél felé jön a körözés és a vadász, de a helis kölyök is ott van és szedi szét az enemit, te csak arra figyelj, hogy ne legyél a vadészgép előtt mögötte repkedj hátrafelé nem lő, aztán szólnak a többiek hogy a börtönben végeztek jönnek a páncélautóval, akkor te hamar leszálsz kinyitod az ajtaját a gépnek E betü ők jönnek, szólj nekik bal oldalt tudnak beszálni ne csalingázzanak 5 ös körözésnél, a mentett személy jobb oldalon szál be,tehát úgy állj meg, hogy ő is be tudjon szállni, hamar felszáltok a csattanót nem mondom el, de a vízalól feljönni shift plusz S, sajnos elsőre mindenki megfullad :DDD , persze nem muszály vízbe esni de valakinek mindíg sikerül :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21008) Byga007 válasza m0h0senator (#20995) üzenetére


Byga007
aktív tag

hiába állok oda mondjuk lehet rosszat akartam venni van a tábla és rá van írva hogy for sale pirossal

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#21009) spanglee001 válasza TheProb (#21004) üzenetére


spanglee001
addikt

1. sokan játszanak csak épp mindenki heistet egyelőre szerintem, benyomtad az invite all sessiont is?
2. nemtudom friendekre tudok csatlakozni privat sessionba meghívóval bemegy mindenki és ott ökörködünk :DDD
3. igen sajna ha sokan vannak akkor laggolhat is kegyetlen, meg csak úgy elszáll és kiírja neked, hogy mindenki left, miközben csak te left :K erre megoldás a privát session csak crewnek, vagy meghívással vagy csak barátok stb opció
4. sp-t nem nagyon játszom arra táérek majd ha multiban megvan minden

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21010) m0h0senator válasza Byga007 (#21008) üzenetére


m0h0senator
őstag

Amiket látsz a térképen házak vagy raktárak oda mész ott a tábla és ha 12es szint felett vagy akkor tudsz high-end apartmant venni amiből már később lehet indítani a heist missziókat. Ha jól tudom E gombbal indítod el a vásárlást.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#21011) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

A játékot feltelepítés (amihez ugye kell net) után lehet net nélkül játszani, hogy nincs a pc netre kötve?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#21012) Evome


Evome
aktív tag

Online tudok valahogy magamra Bounty-t intézni ? Mert az nem nagy móka hogy másokra rakogatom :D magamra akarok

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#21013) Đusty válasza spanglee001 (#21007) üzenetére


Đusty
őstag

köszönöm mindenkinek

még egy látom valakinél vn RC fly tulajdonság, az hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#21014) spanglee001 válasza Evome (#21012) üzenetére


spanglee001
addikt

hogy rakod másokra :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21015) Mr.Csizmás válasza Evome (#21012) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kössél bele másokba, mondjuk egy késsel kiszállva egy aranyszínű bmw-ből ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21016) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Aki a tőzsdét mesterien használja legyen szíves és dobjon egy pm-et!

http://www.gtaplace.hu/hir/1733/gta-v:-hogyan-kaszalj-legnagyobbat-a-tozsden

Ez alapján csináltam a dolgot, viszont a remélt összeg közel sem jött be. Michaelt alapul véve 4.3 millió körüli összeg kéne, hogy bejöjjön. 720 ezer dollárt fektettem be küldetés előtt BET-be. 460.02-őn állt, majd 690.03-nál csúcsosodott ki, visszatöltöttem és ennél feljebb sosem ment, mindig esett. Így 1.1 milliót vettem fel, majd vettem is meg belőle a BLI részvényeket. Ezek növekedését több napon át követtem, reggel 8-as és délutáni időpontokban. 5 nap után kezdett stabilizálódni, de még rá jópár napra tért magához, a csúcs 304-es értéket nem érte el, 233.28-al tetőzött és utána 1-2%on stagnált. Így a befektetett 1.1 millióból 1.925 ezer lett. Nem tudom mit rontok el, elég alaposan figyeltem és nem is annyira bonyolult a dolog, de a 4.3 millió köszönő viszonyban sincs az 1.9-el. A többiek részesedése is értelemszerűen bőven elmarad, a profit persze számottevő, de mégsem a leírtak szerint alakult. Persze jó lenne tudni, hogy mennyi volt az eredeti befektetés összege, amit a leírás készítője betett. Ugye az első heistnél, én a legjobb embereket hívtam így részesedésem elmaradt attól, mintha amatőrökkel csináltuk volna.

(#21017) v!ct0y válasza Hokunda (#21016) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pont én is ezzel szarakodok...Az a baj, hogy ez konzolhoz készült. Lehet pc-n valamit változtattak.

(#21018) mrhitoshi válasza Hokunda (#21016) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Sok mindentől függhet ez. Nyugi ez még semmit se számít. Vidd végig a játékot, legyen meg kb 30-34 milliód fejenként, és nem lesz semmi bajod. ;)

Szóval ezen nem kell idegeskedni, ha nem jön össze az, amit leírtak!

[ Szerkesztve ]

PS4

(#21019) Puma K válasza kigyi_23 (#21005) üzenetére


Puma K
veterán

Az a Corsair VX450-es táp valós 542W-os teljesítményt is le tud adni ha kell, a fórumtárs gépe meg jóval alatta van.
Ha csak a TDP-t nézzük akkor a GTX 970 165W-ot kér míg a HD7970/HD7970 Ghz 250W-ot.
Szóval a matekon túl a teszt/tapasztalat/gyakorlat szerint nem a táp a problémaforrás.

Továbbá én még egyszer nem tapasztaltam az itt leírtak közül bármelyik kifagyásos és egyéb program futtatásbeli problémákat. Csak a szemöldökömet emelgetem mikor ilyeneket olvasok. Egyhuzamban több órákat játszok (igaz az elmúlt napokban jóval kevesebbet), de bármelyik patch is volt fent nem fagyott ki a játék.

Volt mikor dolgom volt és a játkban nyomtam egy ESC-t aztán tálcára tettem és közben matattam a gépen, de utána is vissza tudtam hozni és ott folytatni ahol abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21020) Hokunda válasza mrhitoshi (#21018) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Élvezem én a játékot, de a konzolhoz hasonlóan itt is 150 milla a golfpálya és jópár 10 milliós ingatlan is van. A fejenként 30 milliókból ezt, hogyan lehet összehozni? Gondolom az R-ek is azért szabtak ekkora árakat, mert legálisan, csalás nélkül is megszerezhetőek ekkora összegek.(?)

(#21021) spanglee001 válasza Puma K (#21019) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem sem volt baj a patch előtt, de utána a fleca job kifagy a végénél attól független elmenti alt f4 után lehet fojatatni tovább a heistet, és volt hogy tálcáról nem jött vissza a játék, a gépem az adatlapomon van. ezektől független több órát játszom egy nap hibák nélkül.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21022) stickermajom válasza ittakary (#20991) üzenetére


stickermajom
addikt

Azt a csodálatos Catalystot sikerült lepucolni teljesen? Én egy clean Windows installal kezdenék kapásból.

(#21023) Puma K válasza Hokunda (#21020) üzenetére


Puma K
veterán

Ha ki akarod maxolni a játékot akkor játszani kell, ami sok idő.
De ha csak simán egy általad kitűzött célt akarsz teljesíteni, akkor szintén játszani kell. Lásd: ingatlan árazások.

A Rockstarnak érdeke, hogy minél több időt tölts a játékaiban, hogy aztán az emberek fórumokon áradozzanak mennyire jó a játék és milyen hosszú ideig leköti őket. Aztán más emberek is olvassák másik tapasztalatait és élményeit és ők is megveszik. Aztán hozzájuk ismerős/barát/családtag átmegy akkor ő is látja mennyire komplex játék és ő is játszani akar majd így megveszi.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21024) Mr.Csizmás válasza spanglee001 (#21021) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha mindig egy helyen fagy ki, akkor md5 vizsgálat, amit délelőtt írtam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21025) mrhitoshi válasza Hokunda (#21020) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lazán. Az elején nálam sem volt Michaelnek több, mint 2 millió, a végére pedig lett kb 700 millió fejenként. Igaz ebben kicsit benne volt az ajándék pénz is, de az csak Franklinnél volt jelentősége. ;)

Meg ugye 1 ingatlant egyszer kell megvenni, szóval összesen 2,1 milliárd $-ból csak kijön minden. ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#21026) Rison77 válasza Hokunda (#21020) üzenetére


Rison77
senior tag

Én végigvittem a játékot, utoljára hagyva a tőzsdés küldiket. Megcsinálva őket úgy 800m-1milliárd körül jött össze fejenként. Az árfolyamok messze elmaradtak a leírásban szerepeltektől, biztos csökkentették,de még ezek az összegek is bőven elegendőek, megvettem mindent és még így is 800m + van mindenkinél.

(#21027) spanglee001 válasza Mr.Csizmás (#21024) üzenetére


spanglee001
addikt

írták utána, hogy steamesnél máshogy van, és nem az a gond. ennyi hibával még tudok élni :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#21028) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az normális hogy lagol a menü?

(#21029) CsonkaImo válasza stickermajom (#21022) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez nV driver hiba, több helyen is írták. Semmi köze a Catalysthoz.

(#21030) kigyi_23 válasza Puma K (#21019) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nálam sem fagy így teljesen mindegy csak egy tipp, de ettől függetlenül az 542W csak az amit eszik és nem az amit lead. Jó táp valóban, de nem feltétlenül egy mai darab és kihajthatta a lelkét már az előző konfiggal is úgy tuningolva ahogy az adatlapján van :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21031) stickermajom válasza CsonkaImo (#21029) üzenetére


stickermajom
addikt

Az, hogy az egyik 970-en tökéletesen fut, a másikon fagy? Nekem a 770-en egyetlen fagyás nem volt, se Online, se Single, pedig a VRAM is túl van lőve 2,5 gigára.

(#21032) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Onlineban el lehet adni a megvett fegyvert?

(#21033) CsonkaImo válasza stickermajom (#21031) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mióta vagy PC fronton? Bizony van, hogy az egyik gépen megy, a másikon meg nem. Nekem a csodálatos játékhoz készült Beta Catalystom van és nekem sem volt fagyás megjelenés óta. Egyébként érdemes felnézni a Rockstar Support oldalára, rengeteg nV tulaj panaszkodik fagyásra. Persze a másik oldalon is vannak problémák, textura bugok stb., de szerencsére egyenlőre ezek is elkerültem engem.

(#21034) CJ3 válasza Hokunda (#21016) üzenetére


CJ3
senior tag

Nekem is 1 900 000 $ lett Michael-el többet szerintem ne akarj:)

Jaaah ha amatőrökkel csinálod több pénzt kapsz :F fuck:)

-secret- Hustlin ;]

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#21035) ittakary válasza stickermajom (#21022) üzenetére


ittakary
nagyúr

DDU is lement hiba nelkul, elmeletileg jonak kell lennie. Megsem az... Clran install ma este lesz

(#21036) GreenAtis


GreenAtis
tag

Sziasztok.

Olyan problémám van hogy rendkívül lassú a telepítése a játéknak. HDD-röl telepítem SSD-re és 1óra 10perc után is 9%-on van csak.

Konfig:
Intel i5-3570
16GB ram
Samsung 840Pro SSD
AsRock P67 Extreme4 alaplap.

Minden más villámgyors a gépen. Valakinek valami ötlet esetleg?

(#21037) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Heistre 1 ember !! most :D

ts ip :

ip : mohos.eu
pw: hahi

Szoba jelszó: gtavph

(#21038) stickermajom válasza CsonkaImo (#21033) üzenetére


stickermajom
addikt

Úgy 15 éve, és a diplomám is a szakmához köthető.. :)
Két teljesen azonos konfigon, azonos szoftveres háttérrel, márpedig ilyen hiba nincs. Inkább szoftveres probléma, vagy maga a VGA hibás kapásból.
Személy szerint én továbbra is tartom magam az OS hibához, nagyobb hw cserénél amúgy is javallott egy tiszta Windows (főleg, hogy 15 perc pendrive-ról egy 8.1 felrakása).

[ Szerkesztve ]

(#21039) macy válasza Mr.Csizmás (#20998) üzenetére


macy
addikt

Most is lehet hívni a telefonszámokat amik a hirdetésen vannak. De még sose vették fel :D

(#21040) Đusty válasza AsusBoy (#21037) üzenetére


Đusty
őstag

ts nélkül nem kellek? :))

(#21041) Hokunda válasza CJ3 (#21034) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"Jaaah ha amatőrökkel csinálod több pénzt kapsz :F fuck:)"

Nem újráztam azt a küldetést, de ugye mikor összeállítottad a csapatot ott volt a részesedésük. Ha jól emlékszem a profi hacker csaj - akit felbéreltem 15%-ot kért - míg egy mezei számtech tanár (no offense a számtech tanároknak. :D ) talán 7%-al is megelégedett volna.

(#21042) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

GTX 770 + i5 3570K = 2k Very High :D
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21043) CJ3 válasza Hokunda (#21041) üzenetére


CJ3
senior tag

Basszus én azt hittem h ezek a sikerességet jelentik, hogy pl 15% az a nagyobb akkor azt kell választani mert erősebb a karakter vagy ilyesmi :W
De szerencsére sokat összeraboltunk az ékszerekből így volt bőven részesedés de akkor Lester Heist-nél már figyelek erre Köszi :R

Crypto

(#21044) Mr.Csizmás válasza macy (#21039) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van a ballas-os rampage, amikor sikátorban kell irtani Trevorral. na ott van egy oszlop, amin khm elég érdekes XXX jellegű hirdetések vannak telefonszámmal ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21045) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ilyenkor mi van, nem tudja valaki? Nem nálam van, hanem haveromnál. Karakter készítés után kivágja az asztalra és ezt írja. A story mód fut hibátlanul.

(#21046) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Hogy lehet több mentést létrehozni (mint a IV-nél az ágy)?

(#21047) gdosa76


gdosa76
csendes tag

Számít az hogy 4 gb vram vagy kettő :)

(#21048) ittakary válasza gdosa76 (#21047) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze h számít

(#21049) fenergie84 válasza gdosa76 (#21047) üzenetére


fenergie84
addikt

Nálam fullHD-ban minden maxon, 2x MA-al bő 3gb felett van a vram használat...
Szóval kell neki a négy.

[ Szerkesztve ]

(#21050) Dr. Akula válasza SoulReaver (#21045) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Warez?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.