Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) Plata válasza Anulu79 (#46850) üzenetére


Plata
félisten

Minden boltban vett kocsin van biztosítás és egyéb vacak.
Bármikor felrobban elsüllyed leég beég kiég felég visszakapod. :D

(#46852) Anulu79 válasza Plata (#46851) üzenetére


Anulu79
addikt

Erre a válaszra vártam! :) Köszi!

(#46853) Kiskokó válasza Anulu79 (#46852) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ráadásul olyan választ kaptál, amibe nem fűzte hozzá valahogy a Yachtját :D ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46854) Anulu79 válasza Kiskokó (#46853) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez megtiszteltetés? :DDD

(#46855) Plata válasza Anulu79 (#46854) üzenetére


Plata
félisten

Nem csak szabi kötekedik. :DDD

(#46856) Anulu79 válasza Plata (#46855) üzenetére


Anulu79
addikt

Pedig már kezdtem örülni. 😃

(#46857) bucihost válasza MaxxDamage (#46840) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszönöm, annyit nem hiszem, hogy kiadok most rá, inkább megvárom , hogy leveszik vagy sem. :(

(#46858) Vadernagyúr válasza ProgenXL (#46849) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Amúgy ezeket hogyan lehet elkezdeni? Honnan tudod,hogy melyik micsoda? :D Tehát arra gondolok,hogy autó kereskedő lehessél :D

PSN: joskovagyok199

(#46859) Segal válasza Vadernagyúr (#46858) üzenetére


Segal
veterán

Mit honnan lehet tudni?
Elöször a játékba a mobilod böngészőjébe meg kell venni a ceo irodát, utána el kell menni oda és az ottani laptopon megvenni az autó raktárat. Ezután a ceoból tudsz indítani lopást, a lopott autót meg a raktárba kell bevinni ahonnan eladhatod. Lehet ezt még bonyolítani segítők behívásával meg kollekciós eladásokkal de most ennyire ne menjünk még bele.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46860) ProgenXL válasza Vadernagyúr (#46858) üzenetére


ProgenXL
őstag

nos igen ma már annyi minden van a játékban hogy kicsit ellehet veszni benne. :) érdemes tájékozódni előtte.

Gunner for life

(#46861) Mr.Csizmás válasza Vadernagyúr (#46858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- telefon / laptop ingame web, ott tudsz autót, ingatlant, garázst venni
- segítők, adott saját cég (ceo, mc) ügyeinek felvétele M menüből
- ha épp aktív valamelyik biznisz, annak a dolgait a telephelyein tudod csak intézni (ceo - iroda, ládaraktár, autóraktár, mc - klubház, vagy a gyáraknál helyben)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46862) Anulu79 válasza ProgenXL (#46860) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is sokat kérdezősködök itt de sok mindenre rá lehet jönni játék közben is.

(#46863) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az elhagyatott bánya feelinges zseblámpával :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46864) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm a válaszokat :R
Hát igen,ilyeneket nem is tudtam,hogy lehet,kicsit még bonyolult,de igy már könnyebb lesz :)

PSN: joskovagyok199

(#46865) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Tegnap este kicsit versenyeztem.
Mikor az utolsóból kiléptem, már a cseten láttam, valaki írja a szokásos pénzkunyeráló szöveget, viszont nekem akkor még töltött.
Ahogy lespawnoltam már hallottam a furcsa hangokat és láttam, hogy valami történés van.
Kicsit "berittyentettem" - nehogy rám is hulljon pénz - és azonnal a kilépést lehetőségét kerestem, de annyira koncentráltam, hogy fogalmam sem volt, merre meneküljek.
Végül is a feladatkezelőből állítottam le a játékot. Az egész legalább 15-20 másodpercig tartott.
A session váltás eszembe sem jutott. Komolyan!

Ezután rögtön újra indítottam a game-et.
Közben beugrott a kép ami miatt kiléptem: meggyulladtam, lángra kapott a karakterem, a tűz ropogását is hallottam.
Szerencsére tényleg ez történt és nem hullott rám pénz.

Viszont ennyi erővel pénz-eső is lehetett volna, ami miatt tényleg jöhet a ban.
Mindezt önhibámon kívül, abszolút elkerülhetetlenül.

Ezek a buzeránsok pedig visszadobják a panaszt ahelyett, hogy megvédjék az ártatlan játékosokat?
Mi lehet a megoldás? Gondolom semmi.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46866) ergepard válasza bucihost (#46857) üzenetére


ergepard
tag

Aha, nagyon sok munkád veszhetett el a bannal.
Februar 28-án írtad ezt:
"Sziasztok!
Beruháztam a game-ra, nézegettem tutorialokat stb de nem jöttem rá, hogy first time mivel szerzek pénz pl autóra , házra, stb? :F :Y"
Majd Március 3-án már a bannodról meséltél.
Nagyon is úgy látszik, hogy te "gyorsan" akartál pénzt szerezni és egy kamu sztorit írtál le.

(#46867) Vadernagyúr válasza ergepard (#46866) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem akarok nagy hülyeséget mondani ezzel,de úgy nem lehet pénzt szerezni ebben a játékban,hogy a néptől elveszed az utcán vagy akkor bannolnak is? :D

PSN: joskovagyok199

(#46868) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A ban/nem ban témára: mindenki leírhatja a saját storyját, ~ugyanazt a választ fogja kapni a banra: ha olyan emailt küld, amiben a banról érdeklődik, akkor egyből le is zárják a ticketet. Van néhány eset, hogy leveszik a ban-t, de szerintem az is automata. Azonban mivel ide névtelenül tud mindenki írni, ezért mindenki olyan storyt ad elő, amilyet akar és nem szégyell. Nem tisztem hazugsággal vádolni senkit és nem is akarok, így kérlek, ti se tegyétek. Ez csak személyeskedést szül, fölösleges körök. Köszönöm.

Vadernagyúr: Nem bannolnak ilyenért, max a rendőröknek nem fog tetszeni. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46869) Vadernagyúr válasza CactuS (#46868) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ja értem,akkor az úgy korrekt :D

PSN: joskovagyok199

(#46870) Plata válasza Vadernagyúr (#46867) üzenetére


Plata
félisten

Ha megölöd a népeket pár száz dolcsit kapsz tőlük,a lőszer meg pár ezer dolcsi lesz. :DDD

(#46871) Vadernagyúr válasza Plata (#46870) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Akkor lekaratézni kell őket.. Igaz,hogy kicsit időigényesebb,de na :DD

PSN: joskovagyok199

(#46872) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én ezt most csak "érdekességként" írtam le.
Szerencsére elkerült a dolog.
A lényeg viszont, hogy BÁRMIKOR beleeshetünk egy ilyenbe és akkor nincs lehetőségünk bizonyítani az ártatlanságunkat.
Ezt nem tartom tisztességesnek.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46873) Plata válasza Vadernagyúr (#46871) üzenetére


Plata
félisten

Várd meg a telet,a hógolyó ingyen van és öl. :DDD

(#46874) Vadernagyúr válasza Plata (#46873) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem is tudtam,hogy az is van benne :DDD

PSN: joskovagyok199

(#46875) Mr.Csizmás válasza Vadernagyúr (#46867) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az egy másik játék, négyévente indul a session :U :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46876) Vadernagyúr válasza Mr.Csizmás (#46875) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Most csak vicc vagy tényleg? Az úgy korrekt :D

PSN: joskovagyok199

(#46877) Plata válasza Vadernagyúr (#46874) üzenetére


Plata
félisten

Karácsonykor és újévkor pár napig tél van a játékban,vehetsz fel hógolyót a földről.
Ha megdobsz vele valakit bele is halhat,poénból dobáltam a népeket egy parkban erre kaptam körözést és rám szálltak a zsaruk.

(#46878) #81556480 válasza Vadernagyúr (#46867) üzenetére


#81556480
törölt tag

bármit csinálhatsz a játékba ami nem hack/mod vagy külső program segítségével ment. 24 órában heistezhetsz, kereshetsz 500millát egy nap ha tudsz, leverhetsz ezer embert, ezért nem bannolnak, ne beszéljetek már ilyeneket.....

elhiszem hogy akit kiraktak annak kellemetlen,de én 2013 október 1 óta az online indulása óta 1x kaptam pénzt még 360-on, amit el is vett pár nap múlva a rockstar és nem bannoltak kb 1000-2000 óra között járhatok ösz játékidőben.

És én az itt parancsba vett "no public "-al ellentétben szinte sose megyek privátba. 1x 2x láttam én is cudarságokat ilyen repülő budi, chrome tank, meg úrhajó formájában, de ennyi.

Nekem ez a modok csúcsa, az a tankos izé itt az elején [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46879) Vadernagyúr válasza Plata (#46877) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát az úgy nem teljesen életszerű akkor.. :D De legalább jó buli lehet :D

PSN: joskovagyok199

(#46880) bucihost válasza ergepard (#46866) üzenetére


bucihost
senior tag

Jó pár éve a PH! tagja vagyok, és soha semmiben nem hazudtam! De mindenki azt hisz, és gondol amit akar :) De mint olvashatod, feletted pl bluuzia is majdnem bele esett ugyan ebbe a hibába, csak neki volt ideje / esze kilépni. Nekem nem, és mint olvashattad is, kezdő voltam elég rendesen és mindig kérdeztem mit hogy merre. Egyébként meg mi okom lenne hazudni? Mit érek el vele ha nektek itt hazudok? Mert szerintem semmit. Ha csaltam volna, akkor felfogom, hogy önhibámból adódóan banoltak, és nem jártatom feleslegesen a számat (koptatom a körmöm) itt a fórumon...Köszi a bizalmat. :R

(#46881) Mr.Csizmás válasza Vadernagyúr (#46876) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46882) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Történt ergy érdekes dolog. Kb,. két-három hete nem játszottam az Online-nal. Kb. 1 milli dollár volt a bankszámlán. Aztán most belépek, és látom, hogy csak 7 ezer van. A tranzakciós logból elnézve egy csomó elment autójavításokra. Én biztos, hogy nem költöttem semmit. Ez mi a fasz?

(#46883) Plata válasza Hauptmann (#46882) üzenetére


Plata
félisten

Van ifruit appod a telódon?
Ha igen akkor lehet azzal játszott valaki.
Vagy feltörték a fiókod és valaki játszott a kariddal.

(#46884) HussarF válasza bucihost (#46880) üzenetére

Pedig bennem pont ugyanaz merült fel, mint ergepard-ban. Én is kaptam már millió körül cheatertől, és azóta sincs semmi probléma. Te elvileg 28-én vetted meg a játékot, 3 nap alatt bannoltak és azt állítod, hogy 70+ -os karid volt. 3 nap alatt? 0-24-ben nyomtad? Sztem még az sem lenne elég.
Nem egyszer volt már, hogy idejöttek sírni, hogy ártatlanul bannolták őket, aztán nem egyszer kiderült, hogy volt azért ott egy-két érdekesség... :)
Persze én elhiszek neked bármit, nekem nem fáj :)

[ Szerkesztve ]

(#46885) bucihost válasza HussarF (#46884) üzenetére


bucihost
senior tag

27.-én délelőtt vettem meg a játékot, és akkor kezdtem el játszani is. 28-án írtam, hogy megvan a game :) És igen majdnem 0-24 toltam, mert TP-n vagyok és nem igazán mozdulhatok ki. Lamaros küldetéseket meg a dupla RP-s versenyeket nyomtam végig, szóval... lehet nem voltam 70 es mert nem igazán néztem, 58+ tuti voltam már a versenyekből meg a küldetésekből de a lényegen nem változtat. mindenki azt hisz, amit akar :R

(#46886) Hauptmann válasza Plata (#46883) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van iFruit a telefonon, de azt biztos nem basztatta senki.

Viszont mit lehet tenni, ha valóban felnyomták a fiókom?

(#46887) freeknight válasza Hauptmann (#46886) üzenetére


freeknight
őstag

Ha még be tudsz lépni social klubba a jelszavaddal és a te email címed van megadva, akkor egyszerűen jelszót változtatsz.

(#46888) freeknight válasza bucihost (#46885) üzenetére


freeknight
őstag

Jöttek már ide sírni "régi ph-sok", nem is egy. Kedvencem az a csávó volt, aki azt állította, azért bannolták, mert rádobtak 40k-t :DDD . Ezeken én már csak nevetni tudok.

A valóság ezzel szemben: rám is dobtak már többször pénzt, talán már 1 millió értékben is, de én sosem kérem, és amint reagálok, lépek is. Ez egy olyan dolog, amit publikban egyszerűen nem lehet elkerülni, sőt ph sessionben se teljesen (neveket nem mondok, de mentem én már ph taggal olyan PS finálét, ahol nem jöttek ránk a zsaruk :U )

Lám nem bannoltak. Egyszer nyitottam egy ticketet a rockstar felé, hogy vegyék le a csalt pénzt, amire válaszként megérkezett a hivatalos álláspontjuk: ha nem te moddoltál, nem bannolnak, csak később leveszik a jogtalanul szerzett lóvét a számládról. De azóta se nyúltak a számlámhoz, szóval még ebbe is beleszarnak.

Ne parázzatok srácok, CS fórumba is betévedt néha-néha egy ember, aki semmit nem csinált, csak azért bannolták, mert bugos a VAC-rendszer :D .
Itt is időről-időre megjelenik ez a téma, szerintem az ilyen hsz-eket törölni is kéne egyből (meg a ki hogyan játszik témát is).

(#46889) Anulu79


Anulu79
addikt

Tegnap én is fura dolgot tapasztaltam játék közben. A telefonon csatlakoztam egy ismeretlen által indított missionhöz. Aznap már egyszer ezt megcsináltam már egy másik brigáddal. A második körben egyszer csak elkezdett minden robbanni magától. Gyorsan ki is léptem a sessionből annyira megijedtem, hogy nehogy bajom legyen. :)

(#46890) Plata válasza Hauptmann (#46886) üzenetére


Plata
félisten

Elég ha az ifruit appot gyerek elindítja és játszik vele egy kicsit. :C
Lehet észre sem veszed.Abban tudja a kocsit modolni pénzért.
Ha felnyomták fiókod változtasd meg az emailcímed és a SC accod jelszavát is.

(#46891) Plata válasza bucihost (#46885) üzenetére


Plata
félisten

Nekem kb másfél év kellett a 200-as szinthez. :DDD

(#46892) Aventador91


Aventador91
őstag

mennyibe kerül a gta online?

(#46893) Plata válasza Aventador91 (#46892) üzenetére


Plata
félisten

Mivel ingyenes semennyibe,konzolon talán fizetni kell érte,de az nekem nincs.
Ha megvan a GTA V ingyen játszhatsz vele.
Csupán egy eredeti GTA V kell hozzá meg Sc acc.

[ Szerkesztve ]

(#46894) Vadernagyúr válasza Plata (#46893) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha PC-n játszol,akkor ingyenes,csak magát a játékot kell megvenned :)
Ha konzolon,akkor kell hozzá xbox live előfizetés,vagy PS plus,még külön,hogy tudjál multizni :)

PSN: joskovagyok199

(#46895) Segal válasza bucihost (#46885) üzenetére


Segal
veterán

En nem foglalok allaspontot az ugybe de ha valoban igy tortent ahogy allitod akkor nagy tragedia nem tortent mert 1 honap mulva 4 nap alatt megint 70-es szintu lehetsz ha meg megsem igy tortent akkor a kapzsisagon miatt megerdemled a pihenot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46896) Imre921


Imre921
tag

Sziasztok!

Bocsánat hogy ide írom de nem találtam neki megfelelő topicot, de azért is off-topic módban kérdezem.

Tudtok ajánlani jó zúzós TPS nézetes játékokat?(pl mint a mad max vagy a batman vagy hasonló. A legutóbbi tomb raider, és a metal gear kipörgetve, így azok nem játszanak)

Köszi ha nem gond :R

(#46897) Segal válasza Imre921 (#46896) üzenetére


Segal
veterán

gta:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46898) Imre921 válasza Segal (#46897) üzenetére


Imre921
tag

:DDD Majd lehet kipróbálom, de másra gondoltam :) Viszont már tárgytalan a kérdés :)

(#46899) Hauptmann válasza Plata (#46890) üzenetére


Hauptmann
addikt

Biztos nem nyomkodta semelyik, szó nélkül nem nyúlnak hozzá, elkérik, de mostanában nem volt ilyen. Meg ami érdekes, nem látok semmi újat az autóimon. Kevés van, feltűnt volna, hogy ha valamelyik megváltozik. Úgyhogy baromi fura.

Azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy a Stunt Series-eken hogy a faszomba vernek rám úgy fél perceket az első helyezettek, hogy nem is hibázok egyszer sem?

(#46900) Plata válasza Hauptmann (#46899) üzenetére


Plata
félisten

Hát lehet hogy profi versenyzők. ;)
Bár már láttam olyat is hogy versenyen ami majd 2 percig tart valaki 12 másodperc alatt végig ért. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.