Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) gyuszaa válasza negyven2 (#3999) üzenetére


gyuszaa
őstag

Sokan vannak az oroszok, összefognak egy kis ddos-ra? ;]

(#4002) Cthulhu Dawn válasza negyven2 (#3999) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Már előre látom megjelenés napján a top listát a multiban: első 20000 embernek 999999999 millió a vagyona :U .

HD gameplay! :Y

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4003) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#4002) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Konzolokon amúgy hogy a viharban lehet csalni? Nem röhögni, sosem volt még konzolom, nem tudom hogy mennek ott a dolgok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4004) negyven2 válasza cyberkind (#4000) üzenetére


negyven2
veterán

Az Xbox/PS3-ok is lopnak, csak ugye ott eladtak kb. 22,5 millio GTA IV-et, mig PC-re meg kb. 2,5 milliot.

kovy29: modolt/RGH-zot gep es aztan futtatja a simple trainer xboxos valtozatat, addig amig ki nem tiltjak. De ahogy egyes ilyen emberket olvastam, azt irtak, hogy nem erdekli oket mert vesznek 200 USD-ert ujatt.. azt mehet tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#4005) bognar110 válasza Cthulhu Dawn (#4002) üzenetére


bognar110
őstag

ez nem pc hogy csalnak az emberek jó csalnak de nagyon ritka meg ha csalsz akkor le bannolnak xboxal együtt
a törésmodell biztos hogy nem ilyen lesz..

[ Szerkesztve ]

(#4006) Bjørgersson válasza negyven2 (#4004) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szilánkosra kellene törni a kezeit. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4007) negyven2 válasza bognar110 (#4005) üzenetére


negyven2
veterán

Azert csalnak rendesen ott is. Elg. Megnezni a statokat es ilyenek vannak pl. RDR-nel is, hogy rejtekhelyeket 0:00-alatt viszik ki, es 999999998-as pontjuk van, meg 85632416/19-es kill/death aranyuk eddig!

(#4008) bognar110 válasza negyven2 (#4007) üzenetére


bognar110
őstag

Hát akkor nézd meg pc-t :DDD Amikor gépem volt bf3 maztam mentem fel metróra aimos whs k*csög már tolta nagyba és átlagba 1 szerón mindíg volt 1-2 hacker.. ezért is váltottam konzolra itt annyival nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#4009) gyuszaa válasza Bjørgersson (#4003) üzenetére


gyuszaa
őstag

Rgh, jtag ad erre lehetőséget - ez ritka, sok évvel ezelőtt egy régebbi verziónál volt valami expolit az fw-ben(konkrétan linux szervert is csinálhatsz belőle ha akarsz). :N Ps-nél is van valami kobrának nevezett cucc a cfw-n kívül.
Maga a technikai háttere érdekes ennek, hogy valósítják meg.. valakinek ez a hobbija, de kb. pár százaléknak szól erről.. a többi a nyerészkedő s a végfelhasználó, aki virágbolti verzió lejátszására használja. :N

[ Szerkesztve ]

(#4010) negyven2 válasza bognar110 (#4008) üzenetére


negyven2
veterán

Az igaz, hogy annyi hacker nincs bar GTA-ban azert gyakoriak (viszont itt legalab vannak Ranked matchek is mig PC-n mar egy darab sincs, csak freemod ami tele van hackerekel (a nagy reszuk azert maximum csak ugratokat rak el, kiveve a beszabadulo orosz/torokoket akik csak azert mennek fel barmilyen szerverre, hogy azt osszeomlasak... pl. teledobajak a palyat tugakal (vizen uszo rozdahalom hajokal), igaz ez boxon is gyakori sajnos).

(#4011) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Élő linket a kiszivárgott járműves guidra tud valaki dobni? Hiába, gyenge vagyok :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4012) privacy99 válasza Jakesz (#3997) üzenetére


privacy99
senior tag

Ennek semmi köze a konzolok gyengeségéhez szerintem, az nem olyan megerőltető hogy összetörik egy kocsi.. A megerőltető a nagy felhőkarcolók, a füst, a rohadt nagy hegyek ködbe burkolózva. Egy autótörés egyáltalán nem megerőltető.

(#4013) gyuszaa válasza Cthulhu Dawn (#4011) üzenetére


gyuszaa
őstag

Legutóbbi imgur linken elérhető profilt törölték, pedig épp csak rákukkantottam. 52 kép volt.

(#4012) privacy99

Azért nem az utolsó dolog számolni a fizikát (euphoria) a cpu-nak ebben esetben a törésnél, mellette tényleg ott van a komplex dinamikus környezet, forgalomban lévő AI, gyalogosok.

[ Szerkesztve ]

(#4014) privacy99 válasza gyuszaa (#4013) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem még meg is volt nyitva pár perce, aztán könyvjelzőbe tettem és bezártam.. :D

[ Szerkesztve ]

(#4015) gyuszaa válasza privacy99 (#4014) üzenetére


gyuszaa
őstag

Mindig gyanús a fájlmegosztó oldalakon a rar, kihagyom. :D

Előbb vagy utóbb felbukkan.

[ Szerkesztve ]

(#4016) #81556480


#81556480
törölt tag

Meg lehet nyugodni, a törés teljesen rendben van.

(#4017) bognar110


bognar110
őstag

[link] Aki akar fel vehet barátnak. CSak be kell jelentkezni a rockstargames social clubba.

[ Szerkesztve ]

(#4018) bognar110 válasza bognar110 (#4017) üzenetére


bognar110
őstag

NA ezt felejtettem el: Bugos hinta nagyon remélem hogy lesz...... :D

(#4019) gyuribácsi88

Nem tudom hogy volt e már, vagy láttátok e már, de itt egy videó arról hogy, hogyan kell a GTA5 játékot, pc-re telepíteni.

Ami azt jelenti hogy lesz pc-s megjelenés, csak nem tudni mikor.

Íme-> [link]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4020) privacy99 válasza #81556480 (#4016) üzenetére


privacy99
senior tag

Ez mit akar jelenteni? :D

(#3999) figure85 - Hát remélem mindet börtönbe zárják, mielőtt a mindennapos terheléses támadások miatt játszhatatlanná válik az online :)

cyberkind - Így még annyira sem értem :D Feltörték a játékot, és aki lop már holnap játszani fog vele, vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#4021) cyberkind válasza privacy99 (#4020) üzenetére


cyberkind
félisten

„Houston, itt a Nyugalom Bázis. A Sas leszállt.”

:D

Paranormal Cocktivity

(#4022) privacy99 válasza gyuszaa (#4013) üzenetére


privacy99
senior tag

Egyértelmű, hogy van mit számolni ott is, de vegyük csak a 4-et. Neked akadt már be valaha, vagy csak picit is megreccent, amikor szanaszét törted a kocsit? Mert nekem nem. De amikor füst van jó sok, akkor szabályosan akad. Tehát ez egyáltalán nem egy padlóhozvágó dolog, amit kivesznek a játékból a konzolok kedvéért. Ráadásul egy GTA-ról beszélünk. Egy GTA-ban, a kocsilopós akcióban, ahol törik minden, ott nem törnek a kocsik..aha hogyne :U :D

Ez olyan mintha azt mondanám, nem lehet majd autót vezetni benne, vagy csak autóban lehet lenni, a gyalogos részt kivették.

[ Szerkesztve ]

(#4023) bognar110


bognar110
őstag

(#4024) negyven2 válasza #81556480 (#4016) üzenetére


negyven2
veterán

Az oreganyjuk terde kalacsat... :DDD...

#4022 privacy99: Tenyleg jo a tores a IV-ben, bar az igaz, hogy neha tulzsba, es unrealisba ment at. Lenyegeben minden kocsi szinte osszes alkatresze fembol volt, sehol egy muanyag felepitesu lokharito, vagy karosszeria resz. Amugy toresnel max tomegkaraboban volt akadas/szagatas/lassulas. Bizom benne, hogy ezt egy updatel beletszik es direkt nincs a gyari lemezen.

(#4025) privacy99 válasza negyven2 (#4024) üzenetére


privacy99
senior tag

Hát ha a végleges játékban, amit ugye megveszünk, nem lesz törés, az igencsak vicces lenne :D Olyan lenne, mintha nem lenne benne egy darab küldetés se még.

Egyébként való igaz, a 4-ben néha túlzásba ment a törés, azért egy autó nem papírból van (mert a 4-ben kb. úgy viselkedtek).

[ Szerkesztve ]

(#4026) bognar110


bognar110
őstag

SPOILER
A videó végén látható hogy eléggé törik az autó [link]

(#4027) Jakesz válasza bognar110 (#4026) üzenetére


Jakesz
őstag

WOW, végre egy igazi gameplay! :Y

(#4028) bognar110 válasza Jakesz (#4027) üzenetére


bognar110
őstag

Jaja én is örültem neki nagyon jó lesz meg a tőrés is jó. :) De azóta a videóval történt valami mert nem 16 másodperces volt hanem 7 perces gameplay nem értem..

[ Szerkesztve ]

(#4029) Jakesz válasza bognar110 (#4028) üzenetére


Jakesz
őstag

Most meg már csak 1 mp-es :DDD
SPOILER: Biztos, hogy ennyitől fel kellett robbannia az autónak?

[ Szerkesztve ]

(#4030) bognar110 válasza Jakesz (#4029) üzenetére


bognar110
őstag

Nem tudom de rohadt nagy, tetszik :) De ennyitől nem kéne de hát ez játék vagy valami bug volt..

[ Szerkesztve ]

(#4031) Jakesz válasza bognar110 (#4030) üzenetére


Jakesz
őstag

A JC2-ben volt megszokott, hogy ennyitől robbantak össze-vissza a járgányok. De ez legyen a legkisebb baj.
Új, 11 perces gameplay: SPOILER

[ Szerkesztve ]

(#4032) Xerxész válasza Jakesz (#4031) üzenetére


Xerxész
őstag

Pics'be, hogy munkahelyen le van tiltva a TeCső. :W
Mire hazaérek fél 5 körül, addigra meg már az összes videjót törlik. :DDD

(#4033) bognar110 válasza Jakesz (#4031) üzenetére


bognar110
őstag

Ja ezt láttam rendőrős üldözés tiszta komoly :)

(#4034) Tenager18 válasza Jakesz (#4031) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nagyon komoly :K

(#4035) bognar110


bognar110
őstag

SPOILER
[link]

(#4036) Kecuhun válasza bognar110 (#4035) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Miért ilyen trágya minőségű minden videó?

(#4037) Jakesz válasza Kecuhun (#4036) üzenetére


Jakesz
őstag

Mert így tovább tart beazonosítani őket az illetékeseknek, ezáltal több ideig lesz elérhető :)

(#4038) Jakesz


Jakesz
őstag

SPOILER: Grove Street

(#4039) ETOM


ETOM
addikt

De jó lenne játszani vele PC-n :(

(#4040) negyven2


negyven2
veterán

Spoiler videok lehetoleg az off topicba!!!

(#4041) Cthulhu Dawn válasza negyven2 (#4040) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

+1

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4042) JoolsNOS válasza Jakesz (#4029) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Lehet, hogy küldetés: pl bomba volt benne.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#4043) #81556480 válasza Cthulhu Dawn (#4041) üzenetére


#81556480
törölt tag

-1 :DDD

(#4044) privacy99 válasza Jakesz (#4031) üzenetére


privacy99
senior tag

Ennyit arról, hogy nem törnek az autók :D Akkor ezt el is felejthetjük végre.

Köszi a linket!

(#4045) cNpowa


cNpowa
tag

GTA IV-nél a PC-s változatot mikor jelentették be? Konzolos megjelenéstől számítva.

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#4046) JoolsNOS válasza cNpowa (#4045) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azt nem tudom, de kb fél év volt mire jött. Az eflc-t meg konzol exluzívnak hírdették sokáig aztán mégis jött.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#4047) negyven2 válasza cNpowa (#4045) üzenetére


negyven2
veterán

A konzolos változat megjelenési napja 2008. április 29.-án volt!
A PC-s bejelentés napja 2008. augusztus 6.-án volt.
A PC-s megjelenés napja 2008. december 3.-án volt.

(#4048) cNpowa válasza JoolsNOS (#4046) üzenetére


cNpowa
tag

Azt vágom, hogy fél év volt a megjelenés. Csak következtetni akarok,hogy a IV-et (PC),mikor jelentették be. Talán itt is úgy lesz(ne adj isten),ne fél év legyen, mert belepusztulok ;]

@figure85:Remélem most nem így lesz :))

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#4049) Xerxész válasza cNpowa (#4045) üzenetére


Xerxész
őstag

Lesz egy előnye is a későbbi PC megjelenésnek (feltételezem, hogy ki fogják adni, mert igen nagy nevű játékról van szó): az addig kiadott DLC-k vélhetően mind benne lesznek.

#4031 Jaka
Ez a 11 perces videólink még él? Mert akkor van még halvány esély rá, hogy délután is elérhető legyen. :)

(#4050) negyven2


negyven2
veterán

GTA V: Szuperakciós BradyGames Guide, INGYEN magyar szállítással

És meg egyszer tényleg megkérnék mindenkit, hogy ha lehet akkor az OFF topicba spoilerezünk már 17.-ig (én pl. biztos, hogy megnézek egy kettőt), és így tartsuk már tiszteletbe azokat akik nem kívánnak semmilyen infóba belefutni. És lehetőleg így nézen ki egy Spoiler

SPOILER

A szövege lehetőleg OFF-ba, dőlve és áthuzva

Tehát így nézzen ki!

Előre is köszönöm, és mint írtam ha lehetséges, mert ugy is lesz olyan aki ide fog de akkor is legalább használja ezt a formulát.

Konzolokszervize közlemény! (azoknak akik onnan rendelték az V-t)

"Sokan kérdezték tőlünk, hogy pontosan hogyan is zajlik majd az idei év legjobban várt játékának, a Grand Theft Auto 5-nek a megjelenése. A játékokat, ahogy az már nálunk hagyománnyá vált, a megjelenés előtti napon a futárszolgálat rendelkezésére bocsájtjuk, akik aztán másnap, tehát a GTA 5 hivatalos megjelenésének napján (szeptember tizenhetedike, kedd) már ki is szállítják a példányokat a megadott címekre.

Ha pedig már éjfélkor szeretnéd átvenni a példányodat (amennyiben személyes átvételt választottál), akkor ne feledd, hogy hétfő este GTA 5 nyitóbulival várunk majd - az esemény részleteit a rendezvény Facebook-oldalán tekintheted meg!"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.