Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) Bjørgersson válasza ucli (#60000) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te is vótámá. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60002) Reaper


Reaper
őstag

Nem akarok nagyon belevau, de a tegnapi folyamán elég fura minta volt abban, hogy egy ideig szépen maradtunk tiszta sessionben, majd egyszer csak hirtelen minden fejreállt. Az én bunkeres eladásomat egy nagytudású Orbittal segítette, plusz volt olyan eladás, hogy Sky kb az utolsó pillanatban szedett ki két mocskot, akik addig passzívban követtek, majd pont kijöttek belőle, miközben én kukásautóval voltam.
Szóval tegnap bejelölt egy emberke, akivel szerintem nem volt gond, de nem fogom visszajelölni, mert elég vegyes ismerettségi köre van, MGTA, IGN, stb... Azt is láttom nála, hogy innen páran szintén a friend listjén vannak, szóval csak javasolni tudom, hogy az illetékesek cselekedjenek. Loki829
Plusz javaslom, hogy akkor tényleg, ahogy Szabi mondta, mindenki nézze át a barátlistáját, hátha jobb lesz a helyzet.

(#60003) hegyipapa válasza Reaper (#60002) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Phhu-ból csak olddirtyR-nek haverja Loki829

(#60004) Reaper válasza hegyipapa (#60003) üzenetére


Reaper
őstag

Meg valorum1990-nek, de nem akartam így felsorolni.

(#60005) Ombi5


Ombi5
őstag

Filerise honositas utan inditanam magyarositassal a gamet,de ezt dobja ki:
"Unrecoverable fault - Please restart the game"
Istennek se indul igy,van vkinek tippje erre ? :R

(#60006) Majkee84 válasza Ombi5 (#60005) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Az online nem is fog, ha meg van piszkálva a játék mappája/fájljai. Illetve ban is járhat érte rosszabb esetben.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60007) Ombi5 válasza Majkee84 (#60006) üzenetére


Ombi5
őstag

Semmi nincs megpiszkalva,es egyertelmuen story modot csinalom ugy csak. De nem indul a gta5 aktivatoros inditoval ...

(#60008) Triathlete


Triathlete
senior tag

Jött már valami amit annyian vártak, pletykáltak vagy semmi?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#60009) szTotyy válasza Triathlete (#60008) üzenetére


szTotyy
őstag

Ucil linkelt be tegnap egy hírdarabkát, hogy tesztelik a következő dlc-t. Úgyhogy valószínűleg igazad volt, ez a hét üresjárat lesz új dolgokban.

(#60010) Anulu79


Anulu79
addikt

A dupla bunkeres összeg megmaradt azért?

(#60011) Majkee84 válasza Ombi5 (#60007) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ez esetben passz, itt az aktív fórumozók többsége onlineozik. KK: akkor marad a lövölde! :D

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60012) hegyipapa válasza Anulu79 (#60010) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nincs már a bunkerre akció. Stunt Races-re van 2x$ & RP

[ Szerkesztve ]

(#60013) Anulu79 válasza hegyipapa (#60012) üzenetére


Anulu79
addikt

Kár mert nem igazán tudtam kihasználni. :D De este hátha lesz kedve valakinek 1-2 körre kedve.

[ Szerkesztve ]

(#60014) freeknight


freeknight
őstag

Eheti akciók:

25% OFF
Pegassi Torero (748,500$)
Benefactor Streiter (375,000$)
Lampadati Tropos Rallye (612,000$)
Vapid Trophy Truck (412,500$)
Stunt and Selected Liveries including Xmas Liveries for the MOC

30% OFF
Dewbauchee Vagner (1,074,500$)
Emperor ETR1 (1,396,500$)

35% OFF
Annis RE-7B (1,608,750$)

Additional Bonuses
Log in to unlock the "Tartan" livery for the Oppressor

TARGETED SALES
35% off Hydra (2,593,500$ | Trade Price: 1,950,000$)
30% off Karin Technical Aqua (1,042,720$ | Trade Price: 784,000$)
25% off HVY Barrage (1,591,012$ | Trade Price: 1,196,250$)

(#60015) Anulu79


Anulu79
addikt

A Karin Technical Aqua és a HVY Barrage esetében a fegyverek alapban rajta vannak a járműveken? Ha igen akkor lehet is használni egyből ha megveszem a kocsit vagy ezeket is ki kell fejleszteni valahogy?

(#60016) Ombi5 válasza Majkee84 (#60011) üzenetére


Ombi5
őstag

Majd ,ha vegig toltam singleben,akkor mehet a multi is ! :D

(#60017) irhejja válasza freeknight (#60014) üzenetére


irhejja
tag

Pegassi Torero (748,500$) és a Dewbauchee Vagner (1,074,500$) megfontolandó. Elsőt már rég tervezem megvenni a Pegassi kollekciómba, a második meg a leggyorsabb Supercar pályán :)

Business akciókról/bónuszokról valami hír esetleg? :)

(#60018) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Na akkor szépen sorban.

1. A játék

Most érkezett el a pillanat, hogy a csalók teljesen ellehetetlenítik a játékot.
Eddig nem volt ennyire durva a helyzet, de ma eddig akárhová csatlakoztam, valaki moddolt valamit, amivel szivathatja a többieket.
Tegnap este óta hiába csinálok üreset, 2-3 percen belül betesz valakit. Ráadásul olyat, aki nem tiszta játékos.
Ahol volt idegen, nem sikerült az eladás!!!

2. A crew

Ami most zajlik egy PH sessionben az kabaréba is rossz lenne.
Lassan több idegen játszik velünk, mint ahányan mi vagyunk.
Elhiszem, hogy mindenkinek van olyan barátja, akivel szívesen játszik, de akkor játsszon vele és ne velünk.
Ne csak azért csatlakozzon hozzánk, hogy majd itt jól eltoljuk az ő gyárait - utána meg a haverok beleszarnak a mi eladásainkba.
Ha valaki belép, akkor legyen a közösség tagja. Kezdheti azzal, hogy Gézukát meg a többieket eltávolítja a listájáról. Ha nem akarja, akkor hozzánk se akarjon csatlakozni.
Úgy gondolom, hogy aki nem PH-s játsszon olyan barátjával, aki szintén nem közölünk való.
Tudom, tudom nagyon normális gyerek és garanciát vállalsz érte, de ha a CREW nem PHHU menjen máshová!
Most ott tartunk, hogy lassan nem lehet kicket nyomni senkire, mert valakinek a haverja. Honnan a kisállat-kereskedésből tudjam, hogy velünk van? Ott van a crew-tag? Nincs! Akkor tessék szépen tiplizni oda, ahol szívesen látnak.
Ahogy olvasom a topikot, nem csak engem zavar ez a jelenség.

Tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen megtartani egy session "tisztaságát", de legalább próbáljuk meg.
Valamint kezdjük el megszűrni a crewt. Szerintem meg van a lehetőség, hogy szép lassan eltűnjenek az olyanok, akik nem vállalják PHHU tagot a nevük mellé.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60019) Anulu79 válasza bluuzia (#60018) üzenetére


Anulu79
addikt

Készülj készülj mert lassan mennek a kövek feléd. :DDD De amúgy igazad van, hogy ha valaki olyan jó fej, hogy szívesen játszok vele akkor vagy belépek abba a crew-ba ahol ő is van vagy akkor beajánlom ide. Szerintem ez se nem lehetetlen se nem bonyolult. :)

(#60020) Segal válasza Anulu79 (#60019) üzenetére


Segal
veterán

DE onnantól vonatkozik rá a crew szabályzat...
Ez régen is probléma volt és mindig is az lesz, max egyre inkább.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60021) olddirtyB válasza hegyipapa (#60003) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Szerintem Loki az életben nem ártott senkinek, de ha szükséges, akkor törlöm. Átnéztem a barátlistám és akiről fingom sincs hogy kicsoda attól megválok.

(#60022) olddirtyB válasza bluuzia (#60018) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Blu mennyi ember lett most felvéve mondjuk 1 hónapon belül a crew-ba? Ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy minimum 30. Természetes hogy 30 új ember megjelenésével jönnek olyanok is, akik a felvett tagok haverjai.

(#60023) Anulu79 válasza Segal (#60020) üzenetére


Anulu79
addikt

Tény, hogy a játék nem a barátságra épül de egy idegennek is lehetne annyi esze, hogy ha egy sessionben sok vagy csak egyféle crew tag van akkor megpróbál viselkedni. De úgy, hogy mindenki játszik akinek még nincs annyi sütnivalója, hogy ezt felfogja (tisztelet a kivételnek) addig szerintem nagy változásra nem igen kell számítani sajnos.

(#60024) Reaper válasza olddirtyB (#60021) üzenetére


Reaper
őstag

Neem, nem is ezt mondtam. Lokival semmi bajom. Csak sajnos neki elég durva a friendlistje és esetleg bevonzhatja a problémás egyéneket. Persze lehet, hogy másra jöttek, nem tudom. Azért őt mondtam, mert mivel bejelölt, őt megnéztem. Azt se mondtam, hogy szükséges, csak felhívtam a figyelmet a jelenségre és javaslatot tettem. Igazából tesztelni ezt szerintem lehetetlen.
Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy R* updatelt valamit, hogy jobban összekavarják a sessionöket, mert lehet látják, hogy nagyon működik a public crew session, ami nekik anyagilag meg nem jó. Az egész online arra van felépítve, hogy trollkodj másokkal, amikor én is először láttam a piros villogó lőszer ikont a térképen, meg a kiírást, hogy vadászd le, én se tudtam mi az, odamentem megnézni, mondjuk leszedni esélyem se volt, mert védték rendesen. De a játék azt mondja, ott van, szivasd meg rendesen. Szóval ezért jutott eszembe, hogy lehet a háttérben csináltak még valamit a progival.

(#60025) bluuzia válasza olddirtyB (#60022) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én nem rád gondoltam.
Sőt konkrétan senkire.
Viszont az a kb. 30 ember nem feltétlenül kellett a crewnak. Főleg ilyen formában.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60026) olddirtyB válasza bluuzia (#60025) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nem is vettem magamra :) Akikkel én rendszeresen játszottam párat már azóta felvettetek. Pl Dzsooo, vagy DavePublic

(#60027) freeknight válasza bluuzia (#60018) üzenetére


freeknight
őstag

Ugyanannyi csaló van, mint eddig, mocskosul sok. Szabadon moddolható online játék? Sose jó párosítás. Majd jön szépen a GTA 6 Online, amiben tiltott lesz a mod, zárt a forráskód, és jóval le fog csökkenni a számuk.

Én a crew felvételi szigorítást már hónapok óta mondom (pár másik ember is), de mindig le vagyunk ugatva.
Már elértünk egy olyan szintre, ami már szerintem is kezelhetetlen, én egy elit crew féleséget tudnék elképzelni, ami van Sabee-nak meg Ucilnak, az TALÁN működhetne, ha előzetesen rostálják a tagok a friendlistjüket.
Ebbe behívhatnánk a keménymagot, ez mondjuk maximum 40 ember, akiket ha nem is mindennap, de gyakran lehet fent látni, és garantálom, hogy megszűnnének a problémák.

Vagy tűzoltásnak annyi is jó lenne, ha mostantól egy bizonyos ph-ranghoz kötnénk a csatlakozást, mert végülis ez egy ph-soknak szóló crew.

Én megértem a másik oldalt is, akik szerint jobb, ha minél több ember van, én is szeretem, ha pörög a chat... de igazából azt is a régi motorosok mozgatják.

Nem szeretem, hogy felmegyek, tele a session full idegen emberrel (akkor is, ha phhu van a neve mellett), és mindenki azonnal el akar adni mindent, aztán lépnek is a haverokkal tovább, segítség nuku. Így még csak játszani se lehet, mert ezek az emberek befoglalják a ceo helyeket is.

És remélem ebből nem lesz sértődés! Nem annak szántam, de valamiféle változáson el kéne már gondolkodnunk.

(#60028) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ismét egyedül egy sessionben, a CEO irodában.
Egy idegen bejött, rám írt, hogy biztos csaló vagyok a 476-os szintemmel. Nem válaszoltam. A következő pillanatban rám esett a lift előtt.
2-3 másodpercig el sem hittem, majd kiléptem.
30 percig gondolkoztam, mivel kellene játszanom, amikor is elővettem a State of decay-t, ami fel is van telepítve. Néztem a mentéseket, 2 éve nem játszottam vele. itt az idő.

Remélem a GTA-val sürgősen csinál valamit a Rockstar, mert így nem csak unalmassá, hanem élvezhetetlenné is vált. Ettől függetlenül még bepróbálkozom később, de egyre jobban elmegy tőle a kedvem.
Pedig szere(t)tem.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60029) Kiskokó válasza freeknight (#60027) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt a Ph ranghoz kötést már említettem én is.
Mikor mondtam, hogy igen is legyen Ph-s és kész ne most regeljen be a csatlakozás miatt aztán meg sose látjuk itt többé. (persze ez alól lehet kivétel személyes ismerős vagy tényleg indokolt régi játszótárs)

Mondtam én 1 éve hogy jól fog jönni még ez a Veterans crew :P

Na mind1 majd lesz valami, nem olyan vészes a dolog.

Egyetlen egy dolgot kérnék mindenkitől és a vezetőség véleményét erre.
Ha új ember csapódik hozzánk 1-2 együtt játszott nap után ne vegyük már fel friendnek.
Illetve hogy a Crewba ajánlást vegyük komolyan és tényleg csak azt ajánljuk be aki rá is szolgált (ha nem PH-s alapból) de persze akkor is regeljen be itt, mutatkozzon be stb.

Illetve az új tagok (úgyse olvasank itt sztem sokan) kapni fogják Chaten az instrukciót hogy, crew törlés, barát lista ellenőrzés stb (vezetőség engedélyével, ha nem baj). Mert szerintem a fele nem tud erről.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60030) Segal válasza bluuzia (#60028) üzenetére


Segal
veterán

Gyere pubg-zni. Ott nem kell aggódni a farmolás végett. Csak lelősz valakit aztán téged is lelőnek és kezdődik elölről az egész :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60031) Puma K válasza bluuzia (#60028) üzenetére


Puma K
veterán

"Remélem a GTA-val sürgősen csinál valamit a Rockstar..."

Ahogy eddig, úgy a jövőben sem fog csinálni semmit a Rockstar.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60032) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Tegnap az első 3 sessionből mindben csaló volt, ahová csatlakoztam. Ma még csak 1-ből 1 az arány, de ha így haladok meglesz a három simán...

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60033) freeknight válasza Puma K (#60031) üzenetére


freeknight
őstag

Na igen :DDD
Ez ugyanaz mint a pubg, miért javítanának rajta, ha egyszer így is viszik mint a cukrot? Csak az új kontent jöjjön.

(#60034) pokers válasza bluuzia (#60028) üzenetére


pokers
senior tag

bluu,
Miért nem használod a port blokkolót?
Bekapcsolod, felmész online és egyedül maradsz a publikba egész addig, amíg ki nem kapcsolod. Igaz, ilyenkor nem tud senki rád csatlakozni, de a sok szemetet se dobja be szerver.
Én is soxor így vagyok fent, mikor csak afk-zok, vagy ládázok, supplyzok, esetleg megpróbálom az eladásokat is egyedül. Idő van, zavaró tényező viszont nincs az eladáskor.

Az is igaz, hogy ez egy multiplayer, aminek a nevében benne van, hogy több játékos. De ha egyszer ennyire tönkrevágják a hekkerek a sima lobbykat...

Egyébként pár héttel ezelőtt volt egy phhu crew tag, nevére nem emléxek, de ha ő csinálta az üreset, akkor phhu-sokon kívül más nem jött be. Érdekes is volt, hogy több órán át tudtunk tiszta phhu sessionbe lenne. Ha ez valami okosság, és olvassa a tag aki magára ismer, megoszthatná a "titkot".

(#60035) bluuzia válasza pokers (#60034) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ezt a port blokkoló dolgot nem vágom.
Az Erőforrás figyelő - Hálózat fülön szakítom meg a netet. Eddig bejött, de ma csak a harmadik 10 másodpercesnél tűnt el mindenki!
Nekem nem volt eddig semmi problémám. Tegnap szinte egész nap AFK voltam és csak 2-3 crew tag tudott rám csatlakozni
Viszont este a bunkereladások alatt elkezdődött valami, ami ma ugyanúgy folytatódott.
Megpróbálok visszamenni, mert azért, na ..... :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60036) pokers válasza bluuzia (#60035) üzenetére


pokers
senior tag

Igen, úgy csinálok én is üreset, ha kell.
De a port blokkoló egy batch fájl, ami létrehoz egy szabályt a gta.exének a windows tűzfalon, hogy blokkol valami portot. Ezt a szabályt (engedélyt) tudod ki-be kapcsolni a batch fájllal.

(#60037) anorche1


anorche1
őstag

Az akcios hydrat megtudom venni ugyis, h nincs hangarom? Le tudom magamhoz kerni? Szerintetek megeri megvenni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#60038) Segal válasza anorche1 (#60037) üzenetére


Segal
veterán

Pegazusos tehát simán meg tudod venni. Viszont ha pegazustól kéred le akkor nem melléd fogja lerakni hanem a map egy pontjára.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60039) Recse89


Recse89
újonc

Üdv!
Immáron több hónapja is a PHHU tagokkal GTA V-özöm és sokadik győzködés után rávettem magam, hogy regisztráljak ide az oldalra és beadjam a jelentkezésem a Crew-ba. Feltéve, ha sikerül is a jelentkezésem.
Röviden magamról:

29 éves szép szál legény vagyok 3 műszakos munkarendű munkahelyen dolgozom tehát változóan vagyok online. Barátnőmmel élek egy albiba. TS-en szoktam "torzulni" pár PHHU-s tagokkal. Viccesnek tartom magam és könnyen beilleszkedek bárhova. Még a betonba is. De tényleg. Ha meg valaki meg akar még tudni rólam majd megkérdezni in game vagy TS-en.

Social nevem: Reicsi
Ricsi-t szerettem volna, de nyilván foglalt volt ezért az E betü :D Késöbb megváltoztatom valami viccesre mert eléggé egyszerű.

Megyek is vissza játszani mert ki fog kickelni a game. Csáóóó

(#60040) Anulu79 válasza pokers (#60034) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a blokkoló csak akkor működik, hogy ha egyedül vagy? Vagy úgy is lehet, hogy van pár ember és aki csinálta a sessiont az bekapcsolja és így kizár mindenkit?

Egyébként a jövőben érkező résznél/részeknél, hogy megmaradjon a story moddolása és legyen normális online is szerintem megoldás lehetne az, hogy mind a kettőnek külön telepítője lenne és úgymond mind a kettő külön játék lenne a gépen. Lenne egy indító ikonja a storynak és lenne egy külön az online résznek. Megszűnne az átjárás a két "világ" között. Így meg tudnák tiltani a moddolást az online részben. Gondolom valami blokkolót kéne bele tenni amit mondjuk a story telepítőjében nem lenne benne.

(#60041) CJ4567 válasza bluuzia (#60035) üzenetére


CJ4567
veterán

Én magát a GTAV folyamatot függesztem fel ~10mp-re, az mindig működik.

No Sana No Life

(#60042) szTotyy


szTotyy
őstag

Borzasztó szomorúan olvasom, hogy olyan régi motorosnak, mint Bluu, kezd elmenni a kedve az egésztől. Nem lenne jó, ha egyszer csak eltűnne (eltűnnél) a játékból.

A crew felvétel szigorítást én is támogatom,támogattam. Mostanában valóban naponta van itt a fórumon új tag felvételre kérelem. Én azt is említettem régebben, hogy legyen egy ideje fórum regisztrációja és egy bizonyos hozzászólás száma, mielőtt felvételt nyerne! 10,20, 50 mindegy, csak lenne itt is aktív valamennyire! Végül is innen származik a crew, nem?! Ezt talán nyomon is lehet követni és a hozzászólásaiból nagyjából kiderülne, idevaló-e, vagy sem.

Az meg, ha valaki csinál egy üres sessiont, 1000%-ban biztos, hogy az internet minőségétől is függ az emberek random csatlakozása. Többször elmondtam már ingame, (nem akarom magam sokat ismételni), ha otthon, vidéken játszom (ahol jobb az internet), hamar szokott bedobálni idegeneket egy üres session csinálása után; míg viszont, ha Pesten (ahol gyengébb az internet) csinálok üreset, a legritkább esetben dobál be idegeneket, ha egyedül vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#60043) Gawamatsu válasza bluuzia (#60035) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A kábel kihúz 6-8mp-re még mindig müxik és nem kell semmit szoftveresen csinálni...

(#60044) Reaper válasza CJ4567 (#60041) üzenetére


Reaper
őstag

+1 mindig beválik

(#60045) Logitech válasza Gawamatsu (#60043) üzenetére


Logitech
aktív tag

Szerintem egyszerűbb kettőt kattintani,mint a gép hátuljából, szekrény tetején lévő routerből ráncigálni a kábelt, wifi sticket kihúzni stb.

(#60046) ucli válasza CJ4567 (#60041) üzenetére


ucli
senior tag

Pssuspend-del hotkeyre is tudod rakni.

(#60047) Segal válasza Logitech (#60045) üzenetére


Segal
veterán

A tálcán van egy ikon ami csodákra képes ám. Tud csatlakozni és megszakítani is :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60048) WolandR


WolandR
csendes tag

Üdv!

Winkler Roland vagyok, szeretnék jelentkezni a Crewba!

Hónapok óta passzív olvasója vagyok a fórumnak és a képes, autós szépségversenyes topikot is rendszeresen látogatom, de valamiért eddig kimaradt a jelentkezés, amit most megejtenék.
Ahogy látom, vannak fenntartások az újonc emberekkel szemben, ami persze jogos és érthető, szóval mondhatni ""félve"" jelentkezem, de bízok benne h elfogadásra kerülök majd.
Nyár óta játszok az Online résszel, azóta 151-es szintet értem el, a barátlistámon 7 ember szerepel, de nem tervezem ettől jobban a szelektálást, ebből 5 személyes ismerősöm és barátom, 2 játékbeli ismerős.
Az egyikőjük Lentorn néven van, aki nem olyan régen jelentkezett ide, gondoltam én is jövök "utána".
A szabályzatot elolvastam és elfogadtam, korrekt, hasznos és barátságos tagja lennék a közösségnek.

SocialClub nevem: WolandR

(#60049) Kiskokó válasza WolandR (#60048) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ilyen emberekre tartunk igényt!
De egy rossz mozdulat Online és repülsz :DDD :DDD

Lentornal nem sokat játszottam még de +

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60050) bluuzia válasza Recse89 (#60039) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ez most történt, 17 órakor.
Csak tudnám miért jelentkezett.
Erről ennyit!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.