Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46201) Plata válasza Anulu79 (#46200) üzenetére


Plata
félisten

Session az ahova csatlakozol mikor felmész.
Ha simán felmész Online-ba akkor egy public sessionba kerülsz,általában ott bárki lehet,sok mindent nem nagyon tudsz csinálni és jobb ha vigyázol magadra,általában ész nélkül lövöldöznek boldog boldogtalanra,de ha paszív módra kapcsolsz nem tudnak veled mit kezdeni.
Ha sztoriból mész fel akkor tudsz választani hogy invite only sessionba mész,ahol te leszel egyedül,de hívhatsz meg barátokat.Vagy crew sessionba,vagy fene tudja még milyen opció van,de onnan is mehetsz publicba.
Public session kell CEO és MC mókához,de csinálhatsz belőle kis trükközéssel privátot.
Public-ban is lehet szórakozni,néha én is benézek publicba bosszantani a tökfejeket. :B

(#46202) freeknight válasza Anulu79 (#46200) üzenetére


freeknight
őstag

Szerver.

(#46203) Kiskokó válasza Plata (#46199) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja értem, Te kifejezetten magyarokról beszélsz... na hát én gtan belül voicba még nem is hallottam magyar hangot sztem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46204) tomazin válasza Plata (#46199) üzenetére


tomazin
veterán

nekem alapból ki volt kapcsolva, azt se tudtam, hogy van ilyen. tegnap rákerestem, de lehet bekapcsolom, kíváncsi vagyok.

Cactus
Ezt csak story módban lehet változtatni, online alatt nem. Viszont a játék szól, ha ilyen lobbyba csatlakozol, mert akkor nálad is átállítja. (Legalábbis régebben átállította)
Nemértem :S Onlineról beszélünk csak és kizárólag. Állítani nem lehet, de a játék magától állítja?
Ergo ha egerem van akkor csak és kizárólag normális célzásom van, de ha csatlakozom kontrolleres cimborához, akkor nekem is fogyatékosoknak való rásegítéses irányításom lesz?

Mellesleg nem 1x fordult elő TDM esetén, hogy van bent kontrolleres a lobby szerint, de én továbbra sem éreztem, hogy ráhúzná az emberre a keresztet.

(#46205) Chal válasza tomazin (#46204) üzenetére


Chal
addikt

Kontrollernél PC-n az a default, hogy nincs auto aim. Ha bekapcsolom, akkor szól hogy mostantól csak olyanokkal fog összerakni akiknél szintén be van kapcsolva. Ez a lobby dolog meg érdekes, mert szerintem még be is lehet vele altatni a többieket :) Bemész kontrollerrel, aztán indulás után váltasz egér+billre :)

(#46206) Anulu79 válasza Plata (#46201) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi az oktatást! :R Este ki is próbálom.

(#46207) Plata


Plata
félisten

Tudtok már valamit Valentin napról?
Vagy a köv Mc vagy CEo dlc-ről?

(#46208) tomazin válasza Chal (#46205) üzenetére


tomazin
veterán

mert szerintem még be is lehet vele altatni a többieket

lehet én nem fordítok rá energiát, de hogy 10+embert meg nem jegyeznék az tuti. aki szembejön és nem olyan színű mint én, azt le kell lőni. :DDD

mod:1et se

[ Szerkesztve ]

(#46209) CactuS válasza tomazin (#46204) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Állítani lehet, de csak offline, ha már online vagy nem (gondolom, hogy ne befolyásolhasd a lobbyt). Egérnél rásegítés szerintem nem lesz, viszont kevesebb RPt kapsz, ha van aim rásegítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46210) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Úgy láttam még lehet, csatlakoznék hozzátok. 25-ös szinten vagyok Heist-ekben tapasztalatlan, de gyorsan tanulok. Ha van csapat, hétköznap esténként 7,8 órától 10, 11-ig szoktam játszani, hétvégén nincsenek korlátok. Továbbá hétvégén ha nem lennék éppen fent és kellek, (persze ha otthon vagyok) mozgosítható vagyok. :DDD

Azonosítóm: WrongDuke

Ma este próbálkozom kitanulni, hogy tudok jelentkezni és a "szociális" része, hogy működik...

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#46211) gali777 válasza Plata (#46199) üzenetére


gali777
őstag

Azt vágod, hogy minden más nyelven is ugyanez megy. Max azt nem érted.

(#46212) Plata válasza gali777 (#46211) üzenetére


Plata
félisten

Azért annyira megértem hogy tudjam miről dumálnak,sőt kereskedni is tudok,vagy raidet szervezni.Nem nagyon szoktam látni hasonlót mint magyarnak nevezett szerveren,az sem magyar,csak túlnyomó többség magyar.Mondjuk azért néha hiányzik hogy jókat dumálgassak valakivel,de cserébe nyugi van.
Jut eszembe a cross realm miatt néha átkerülök másik szerverre,múltkor magyar játékossal dobott össze,egy másik realm-ról,annak veszekedés meg hiszti lett a vége,kiderült hogy fideszes,az én harci kecskémnek meg orbán viktor a neve. :C Végül behisztizett és kilépett.

[ Szerkesztve ]

(#46213) Kelecar válasza Plata (#46212) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Te most milyen játékról beszélsz? :D

(#46215) tomazin válasza Kelecar (#46213) üzenetére


tomazin
veterán

gyanitom wow

(#46216) Plata válasza tomazin (#46215) üzenetére


Plata
félisten

Bingó.
Van egy törpe huntim aki egy hegyi kecskével flangál,neki mellékesen orbán viktor a neve.

(#46217) HussarF válasza Plata (#46216) üzenetére

A törpe hunti meg Putyin vagy mi? :D

(#46218) Plata válasza HussarF (#46217) üzenetére


Plata
félisten

Nem tom hogy jön ide putyin,de a kecske arca tiszta orbán viktoros. :DDD
Meg az a bárgyú vigyora is tök olyan.

Mellesleg ma este lesz Ph session?Tegnap tök jól elszórakoztunk,majdnem fél 1 volt mikor elhúztam aludni.de annyit marhultunk hogy észre se vettem hogy elment az idő.

(#46219) Kiskokó válasza Plata (#46218) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Nem tom hogy jön ide putyin"

nemár, hogy egy átlag korú normál magyar állampolgár nem tudja miről van szó. :U :B

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46220) Plata válasza Kiskokó (#46219) üzenetére


Plata
félisten

Na de ember más a kecskémet elnevezni valakiről mint a karakteremet.Kecskét bármikor át nevezhetem akármire.Karaktert meg max pénzért.
1.rühellem a ruszkikat,így nagyon kicsi az esélye hogy putyinrú nevezzem el.
2.random nevet kapott a karim.Random név generátorral szoktam elnevezni a karaktereim. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46221) Chal válasza Plata (#46220) üzenetére


Chal
addikt

Ez egy úgynevezett vicc volt. Szerintem :)

(#46222) htc07 válasza tomazin (#46204) üzenetére


htc07
addikt

ja, jó nagy fogyatékosság kanapéról játszani tévén ahelyett, hogy görnyedsz egy kis monitor előtt :C

(#46223) #81556480 válasza htc07 (#46222) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hagyjad, engedd el. Én is gondolkoztam mit reagáljak rá.Ő baja a szűklátókörűség.
Mint itt sok embernek pár témában. csaka #pécémasterrace.

[ Szerkesztve ]

(#46224) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha egy fegyverből több típus van nálam akkor, hogy tudok váltani közöttük?

(#46225) Hauptmann válasza Anulu79 (#46224) üzenetére


Hauptmann
addikt

Asszem egérgörgő.

(#46226) HussarF válasza Anulu79 (#46224) üzenetére

Ugyanazt a gombot nyomod. Mármnit ha van 2 fajta géppisztolyod, akkor egyszer megnyomod a 7-est, akkor előveszi az elsőt, ha másodjára, akkor a másodikat. Ha harmadjára is, akkor nyilván megint az elsőt.

(#46227) vtomi2 válasza Anulu79 (#46224) üzenetére


vtomi2
őstag

számsorral, többször nyomod meg a pisztolyt, akkor váltogat köztük

(#46228) Segal válasza Anulu79 (#46224) üzenetére


Segal
veterán

Vagy tab billentyu

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46229) tomazin válasza htc07 (#46222) üzenetére


tomazin
veterán

bocsanat, nem flamet akartam kezdemenyezni es elnezest ha megsertettem barkit.

(#46230) Plata válasza Segal (#46228) üzenetére


Plata
félisten

Én is azzal szoktam.

(#46231) MasterMind


MasterMind
tag

Üdv, most kezdtem játszani a játékkal (eredeti), egy car pack és a magyarítás került fel hozzá OIV installerrel, viszont a LaFerrari-n hibásan jelenik meg a spoiler, lebeg felette: Kép
Más kocsikkal nincs baj. Ötlet, hogyan lehetne orvosolni?

(#46232) Plata válasza MasterMind (#46231) üzenetére


Plata
félisten

Ne használj modokat. ;)
Mert bannolnak érte ha Online játszol.

(#46233) zozyk válasza MasterMind (#46231) üzenetére


zozyk
addikt

Moddolt kocsiknál a kiegészítőket le kell szedni.
(Amit cserélt LaFerrari-ra,azon volt valami tuning)
Menj szerelőhöz és nézd meg,nekem úgy rémlik az megoldotta.

Illetve az online-t kerüld mert bannolnak.

(#46234) MasterMind válasza zozyk (#46233) üzenetére


MasterMind
tag

Igen, voltam már, nem volt ilyen opció. Vagy annyira az elején vagyok, vagy nem tudom. Szóval akkor tuning minden kocsinál kilőve? :U
Engem nem érdekel az Online, csak a story, szóval ezzel nem lesz baj, de kösz, hogy szóltatok... :)

(#46235) Kiskokó válasza #81556480 (#46223) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem nem pontosan arra gondolt amire ti.

Én is játszok joy-al nagy ritkán (mivel lőni nem tudok így azt alapból nem)
De azért kicsit tényleg "lámaság" hogy azért mert valaki joy-al játszik könnyebb neki a célzás.
Nem azon van a hangsúly hogy PC vagy nem PC meg hogy asztal előtt vagy tv előtt kanapén játszik e az ember.
Bár engem végképp nem érdekel de logikusan belegondolva ez kicsit tényleg nem ferr.

végképp nem akarok vitát indítani, csak úgy láttam nem úgy ment át amit írt , mint ahogy gondolta.
Negatívat ne is reagáljon rá senki :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46236) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#46235) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az egész mozgás és célzásrendszer beviteltől függetlenül eléggé krumplizsák a gta-kban :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46237) #81556480 válasza Kiskokó (#46235) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mivel elnzést kért a szóhasználatért igy teljes mértékben tiszteletben tartom a véleményét.

A kontrollerről mindenkinek a célzás jut eszébe. Pedig rengeteg más előnye is van. Fokozatmentes irányváltás, gázadás. Ezeket a megy/nemmegy billentyukkel nem tudod utánozni. És nincs előnye az assisted aimosnak , mert csak olyannal rak össze, akinek szintén ez a beállítása!

Konzolos , kontrollerel is játszanak free aimban. Na az a kemény:D

(#46238) htc07 válasza Kiskokó (#46235) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem abszolút irreleváns amit mondasz, főleg a PH sessionokben, ahol ugye gyilkolás amúgy sincs, csak szállítani szoktuk a ceo/mc cuccokat. Akinek meg az a kihívás, hogy a küldik alatt ha van 2-3 NPC akit likvidálni kell, hát az egérrel sem nagy kaland. :N

Szóval nem igazán kerek ez így :N

Egyébként PC-n tolom, xbox kontrollerrel, assist nélkül. Mivel maximum 1% az, amikor valóban fegyvert kell használni.

(#46239) Plata válasza htc07 (#46238) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tök fölösleges azon vitázni hogy ki mivel mit irányít.
Én például Pc-n tolom még hozzá beépített hőérzékelős lézervezérelt távkukkeres fehér egérrel. :P

(#46240) HussarF válasza Plata (#46239) üzenetére

És miért kell hőt érzékelnie?

(#46241) romi77


romi77
tag

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Szinte minden nap fent vagyok hétköznap kb olyan 14-21 óra között, hétvégén kb olyan akár mikor :)) . Heisteket ismerem mindet csináltam már. Szinte majdnem minden csínját -bínját ismerem a játéknak. Játékban romi77hun néven lehet megtalálni 110 es szintű vagyok , van CEO és MC-m is. :)

(#46242) Plata válasza HussarF (#46240) üzenetére


Plata
félisten

Hogy lássam mi van a fal mögött. :C

(#46243) Chal


Chal
addikt

Hát én elég szofisztikáltan nyomom, alapvetően kontroller (Xbox One-os, PC-n), ha pedig pvp lövöldözés van kilátásban, akkor átnyúlok az egér+billre :)

(#46244) Kiskokó válasza htc07 (#46238) üzenetére


Kiskokó
veterán

+laci + kandúr .

Ja persze, nem is kifejezetten a GTA -ban mondtam.
Bár nemtudom más játékban mennyire szelektálják a célzásrásegítést.

Én másra nem is gondoltam, amit laci mond is tök igaz.
Ha tudnék lőni JOY-al :D énis csak azt használnám.
GTA ban is egyre többször veszem elő a joyt ha szórakozni akarok csak kocsikázni stb. valóban jobb.
nem is ez volt a lényeg csak hogy ha nincs külön véve akkor kicsit nem ferr hogy a JOYosnak van auto aim a Billesnek meg nincs. ennyi :)

Este 10 után ha valaki akar kicsit Free ride-ozni én fent leszek

Chal : Dettó

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46245) #81556480 válasza Kiskokó (#46244) üzenetére


#81556480
törölt tag

az aimnak semmi köze a kontrollerhez. ne vedd magadra de jó sok ember összehordott már itt félinformációkat, én meg állandóan próbálok helyesbíteni. az aim a célzást segíti. tökmindegy hogy egér vagy kontroller.

(#46246) Syklas


Syklas
tag

Sziasztok.. Valaki írt már itt a supportnak rámoddolt pénz ügyében..? Kaptam ma 18ezret csak úgy.. rajtunk PH-sokon kívül csak egy EPIC srác volt fent a szeron. ( Tuti ö volt mert utána folyamatosan követett..) Fénykép készült.. PM-be is írhat a tapasztalt segítőkész illető ez ügyben hogy hova is írjak és mit..! :B :U

[ Szerkesztve ]

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#46247) freeknight válasza Syklas (#46246) üzenetére


freeknight
őstag

Én írtam de cseppet sem érdekli őket. Pláne nem 18ezer dollár.
Költsd el nyugodtan, amíg nem te moddolod a pénzt, addig nem kapsz érte semmit, majd egyszer levonják az összeget, ha olyan kedvük lesz. Ezt le is írták a sablonlevélben, amit válaszban küldtek nekem.

(#46248) Segal


Segal
veterán

:) :)) :D :DD :DDD :K :C
KÉP
(:R :R Bluuzia, AttilaEdward és freeknight1991 :C :C )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46249) Mr.Csizmás válasza Segal (#46248) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

grat :C

megkérdezem itt is, mennyi idő és pénz volt? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46250) zsadnok


zsadnok
tag

Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy valaki aki belefutott már abba a hiba jelenségbe, melyet korábban már jeleztem, sikerült-e már megoldást találni, mert nekem nem.
A jelenség: random, játék közben hang, kép megáll kb. 5-10 másodpercre, majd megy tovább, de már csak egyedül vagyok a terepen. Tudom más ezzel bajlódik, hogy tud egyedül maradni, nekem ez nem gond :F
Driverekkel variáltam már, torrent kikapcsolás sem. A gépem nem rossz, a nevemre kattintva láthatjátok.
Jó lenne már heisteket csinálni, mert így lehetetlen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.