Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) Gyula84 válasza Plata (#57000) üzenetére


Gyula84
veterán

Nem nagyon figyelnek ma erre az emberek.
meg is lehet nézni a mai gyerekeket :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#57002) spanglee001 válasza Gyula84 (#57001) üzenetére


spanglee001
addikt

hovatüntél gyula, gyere pábdzsízni iramra, gyiku sincs már meg sehol :O

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#57003) ucli válasza spanglee001 (#57002) üzenetére


ucli
senior tag

Gyikut nem kivágták Phról? :F :D :(

(#57004) BP71 válasza Źşë' (#56997) üzenetére


BP71
tag

Nem állítom, hogy nem hibás a gyerek, de még fiatal (nincs 18 éves), tapasztalatlan. Engem csak az bosszantott az egészben, hogy nem mondta el az első kizárásnál és így nem tudtam megbeszélni vele.
Játék közben beszélgetett valakivel, aki javasolt neki valamit, amit ő elfogadott a tapasztaltabb játékostól.
A kitiltás már több hónapja volt, hagytam neki szenvedési időt bőven. A régi iskolájából a legjobb barátjával ezt a játékot játszották legtöbbször és most szeretné, ha megkephetná a játékot.
Biztos vagyok benne, hogy megtanulta, nem csinál több ilyen hülyeséget.

(#57005) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ki mi tud játékunk :D ?? Van pár jelentkezőnk, valaki ismeri őket ? Esetleg jelentkeztek itt a Ph-n csak nekem nem tűnt fel ?

(#57006) Gyula84 válasza spanglee001 (#57002) üzenetére


Gyula84
veterán

bf1 meg siege van nem kell pubg :)

(#57003) ucli
vissza van engedve :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#57007) ucli válasza Gyula84 (#57006) üzenetére


ucli
senior tag

Biztos?

Vagy nem egy gyíkról beszélünk? :D

(#57008) ZGO válasza hegyipapa (#57005) üzenetére


ZGO
tag

Velük még nem találkoztam, de figyelek a nevekre ezután, hátha feltűnnek.

(#57009) Thoomaster válasza hegyipapa (#57005) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Dispara többször is segített,mikor velünk volt sessionbe, rendes gyerek, nincs vele baj.

(#57010) Anulu79 válasza BP71 (#56987) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha indokolatlanul sokat csuklottatok a felfüggesztés előtt akkor tuti csalt és nem a magyarítás miatt lett bannolva. :) Én is osztom a korábban szóló kolléga véleményét, hogy az első csalás után azonnal bannolni kéne a felhasználót. A csalással a normális játékosok élményét is elb....a a csaló.

(#57011) Sirandrish válasza Plata (#57000) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Azért mert a játék 18+ szerintem még nem kell 18 ahhoz hogy játsszon vele."

Pedig szerintem pont ezért 18+ nem? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57012) Anulu79 válasza Sirandrish (#57011) üzenetére


Anulu79
addikt

Semmibe nem tart csinálni egy 18 év feletti profilt. Szerintem ezzel igazából csak a kiadók védik magukat a pereskedéstől.

(#57013) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#57010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztmondanám átnevelő célzattal vegyük be a crewbe, hogy lássa tisztességes munkával is milyen gazdag lehet a GTA-ban, de nem én vagyok a boss :N :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57014) szTotyy


szTotyy
őstag

Dispara játékos a minap bent volt egy ph-s sessionben, nem pont nekem, de segített is többeknek.

A Szabi által is felhozott belépési szigorítások nincsenek napirenden? Lehetne belépési feltétel, hogy ölje meg Ucilt tízszer (ha tudja) és bizonyítsa screenshotokkal! Ha meg eközben meghal százszor: hát ez van, ne legyen már puding, állja a sarat! (Persze ezt nem komolyan írtam, de akár vehetitek komolyan is! :) )

[ Szerkesztve ]

(#57015) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#57013) üzenetére


Anulu79
addikt

Crew tagok is buktak már le csalással. Szóval nem hiszem, hogy lenne haszna. De én sem vagyok főnök. :)

Ha meg újra megkapja a játékot akkor szerintem ugyan úgy vissza esik. Az egyik ok, hogy majd úgyis kapok megint másikat (mint most). A másik meg, hogy tény és való, hogy nem fenékig tejfel a játék annak aki nem minden nap játszik. Saját tapasztalat. :) Bár én így is élvezem. Meg persze ez csak az én saját véleményem.

(#57016) BP71 válasza Anulu79 (#57010) üzenetére


BP71
tag

Igen, csalt. Nem állítom, hogy nem csalt, valami pénzcsináló progit rakattak fel vele. A büntetést is jogosnak tartom egy időre, de azt már nem, hogy érdeklődtem tőlük, hogy mi történt és nem válaszoltak. Szerintem egy bunkó cég, akik szarnak a felhasználókra. Gondolom, nem tartott volna semeddig megnézni, hogy pontosan mit csinált a gyerek és azt leírni. Kérdeztem tőlük mit tehetek azért, hogy újra játszható legyen a játék, meg kell-e vennem vagy pár hónap után visszaadják a lehetőséget. Nem kértem vissza a pénzt (az jár nekik), csak érdeklődtem, hogyan tovább. Semmi válasz.

A gyerek nem tud angolul, fingja nem volt róla, hogy mi jár a csalásért, gondolom más is van így vele. Jó az első bünti után már gondolkozhatott volna, de nem tette, ez van. Most kifizettem egy valag pénzt a semmiért, és a cég még csak egy levélre sem hajlandó válaszolni.

Az éltkorról szóló vitába nem veszek részt, szerintem ezt mindenki magának dönti el, mit engen meg és mit nem.

Nem fog újra csalni, ismerem annyira, hogy ebben biztos lehetek.

[ Szerkesztve ]

(#57017) Sirandrish válasza Anulu79 (#57012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván pofonegyszerű kicselezni a rendszert, de ha 18as besorolást kap, az egyébként nem véletlen.
Nem vagyok naív, tudom hogy 10 évesek is tolják, de nah :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57018) Kiskokó válasza szTotyy (#57014) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez az Ucilos se rossz ötlet. Viszont azt hogy PHHU-tagoknak csak nyilvános lehetne a profilja azt tényleg bevezethetnénk.
Sőőt én már durvulnék és azt is hozzá tenném, hogy aki PHHU-tag az ne legyen más crewban tag!
:D
Sőt ha már nagyon durvulnék akkor jöjjön át mindenki a PHHU Veterans-ba azt csá :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57019) Plata válasza BP71 (#57016) üzenetére


Plata
félisten

Bocs de aki csal,ráadásul mod vagy trainer menüvel az megérdemli az örökös és végleges bannt.
Az ilyet soha az életben nem engedném vissza,sajna vesz egy másik GTA-t és folytatja ugyanott.
Rockstar meg jó hogy nem engedi hogy vissza menjen,tegye tönkre mások játékát?
Gratulálok ha ezek után még a Rockstar a hibás akkor nem csodálkozom semmin.
Az meg hogy a gyerek nem tud angolul nem azt jelenti hogy nem tudja mi jár csalásért,ha csak nem még olvasni vagy beszélni sem tud hogy megértse.Én sem tudok angolul még is meg értem.
Mikor először büntették még is mit gondolt miért kapta? Hógolyózásért?
Ha tovább is fojtatta a csalást akkor nagyon is megérdemli amit kapott.
Én is vettem Ps4-et és hozzá GTA V-öt,de ha megtudnám hogy csal vagy ilyesmit csinál akkor rendesen elbeszélgetnék vele.Bár több esze van annál hogy csaljon.Igaz már nem is kicsi.
Sosem csalt játékokban és nem is használt modokat,igaz szingli GTA SA-ban meg hasonló játékokban sokat ökörködtünk kódokkal,de nem multiban mások játékát tönkre téve.

(#57020) freeknight válasza BP71 (#57016) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem is vedd meg neki, de tudasd vele, hogy ha megint csal, akkor nem fogod megint tízezerért megvenni a játékot, meg semmi mást sem. De tudja ő is, hogy rossz fát tett a tűzre, ha nem merte elmondani :D

Azon ne lepődj meg, hogy semmit nem írtak vissza. Szerinted naponta hány büdös cheater írogat nekik mindenféle kifogásokkal, hogy amúgy nem is ők csaltak, csak a szomszéd kutyája véletlenül felrakott egy modmenüt, szíveskedjenek már visszaadni a pénzemet. Ezek a ticketek mennek is egyből a spam kukába rockstarnál, teljesen jogosan.
Ez van, tudod, a jog nem tudása nem mentesít.

(#57021) Dtomka válasza Kiskokó (#57018) üzenetére


Dtomka
veterán

Tudom csak vicc az Ucilos 5let.

De! 100 ból elég kevesen jutnának be! (nem azért mert Ucil olyan ügyes hanem sok a láma ;] )

Következő szabály meg az lenne akinek a k/d je 2.0 alatt van azt kickeljük? Ugyan már.
A legfontosabb szabály, tisztességesen játszani online-ban! (minden játékban) Legalábbis szerintem.

Szerintem az én profilom nyilvános miért ne lenne az? Van itt köztetek akinek nem az? :)
IGN volt a korábbi Crew amiben voltam, majd PH. De én simán gyalulom az IGN tagságot, ha kell.

(#57022) Plata válasza Dtomka (#57021) üzenetére


Plata
félisten

Nekem szerintem nincs is K/d arányom,mert sosem érdekelt és sosem fog,nem keresem a pvp-t nem szoktam lövöldözni,nagy néha ha valami süket betámad valakinek az eladása közben azt megölöm.

(#57023) hacseki30 válasza hegyipapa (#57005) üzenetére


hacseki30
tag

David____ Brutaltank tesója, heistoltunk együtt. Normálisnak tűnt, de nyilván Tanknak kell majd kezeskednie érte.

(#57024) szTotyy válasza Dtomka (#57021) üzenetére


szTotyy
őstag

Még tagja vagy az IGN crew-nak?? Akkor légy kedves gyaluld (ahogy mondtad), mert sokan rád tudnak csatlakozni, inaktív crew tagjaként is! Köszi mindenki nevében! :K

Szabi: a kizárólag PHHU crew tagság nagy segítség lenne a sessionök tisztán tartásában. Sokkal ritkábban kéne "üreseket" csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#57025) JulianSinulf válasza BP71 (#57016) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Kiskorú gyerek tetteiért a szülei vállalják a felelősséget.
Nem mentség, hogy ő nem tud angolul, akkor neked kellett volna mindjárt az elején tisztába tenni a dolgokat, te vagy a felnőtt.
Én sem tudok angolul, ami azt illeti az EULA-kat sem szoktam elolvasni egyik játéknál sem. Nagyjából mind ugyanazt tartalmazza és mind őket védi.
Ha nem pénzt invesztált volna a játékába, akkor valószínű le se tojnák, hogy csalt. Viszont így ki tudja mennyi shark card-tól esett el RS.
És, ha ne adj Isten rájön erre, akkor még mindig sok játékos életét megkeserítheti a külső programmal.

Kell ez nekünk? És a szülőknek a csuklás?

Az életkor korlátot nem csak a játék brutalitása miatt kellene betartani, hanem a gondolkodás miatt is. Bár ez esetben feljebb emelném a korhatárt.

A PHHU-ba sem véletlen vesznek fel 18+ éveseket.

[ Szerkesztve ]

(#57026) JulianSinulf válasza Kiskokó (#57018) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én nem szeretném nyilvánossá tenni a profilom. Elvileg most sem az.
Egyszer már amúgy is feltörték.
Viszont azt teljes mértékben támogatom, hogy csak PHHU-s crew-ben legyen az illető.
Sőt, a barátlistáján se legyen olyan tag, aki tömeg crew-ben van (pl. IGN). Ha annyira jó barátok, akkor jöjjön át PHHU-ba. Ha tud normálisan játszani.

Tegnap is vagy háromszor váltottunk session-t, mert sok lett az idegen. Magyarok voltak, de mégis idegenek.
És érdekes mód így is volt, aki elég hamar utánunk jött, pedig PHHU-s sem volt (pl. __Wi-fi___ a BOOM-ból).
Nem volt vele gond, nem szólt, nem zavart senkit, nem segített senkinek. De valakinek ki kellett lépnie CEO/MC-ből, hogy egy másik társunk be tudjon lépni.

Vagy ott van Skary2 a HATS-ból (a tagokat már többször láttam PH sessionban), aki csak úgy betámadott minket. Miután Ucil és Saabe vagy 20x kinyírta, akkor beírt a csetre magyarul...

(#57027) Plata válasza szTotyy (#57024) üzenetére


Plata
félisten

Nekem például csak PH crew van inaktívban is,bááár meglepődtem hogy mi ez a sok PH crew.
Van a PHHU meg valami veterán meg valami mittomén mi,elfelejtettem a harmadikat,az egyiknek audis jele van. :DDD

(#57028) Dtomka válasza szTotyy (#57024) üzenetére


Dtomka
veterán

Rám nem igazán szoktak jönni, külföldiek ha 1edül nyomom. Sokszor 3-4 órán keresztül is 1edül vagyok 1 szeron. Maci84 azt hiszem írta végre 1 normális szeró

Nem hiszek én ebben az inaktiv crewban rád csatlakozik dologban. Bizonyítva van, vagy csak urban legend? Tudom, google a barátom, de most nincs kedvem keresgélni.

+ OK, úgy fogok tenni ha életbe lép a szabály. Vagy ha nem is fog, akkor 1 ember kérésére törlöm az inaktív crew-t.

(#57026) JulianSinulf
"Én nem szeretném nyilvánossá tenni a profilom. Elvileg most sem az."
Ezt nem teszed meg de mástól elvársz dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#57029) Kiskokó válasza hacseki30 (#57023) üzenetére


Kiskokó
veterán

David___ amikor a hiszékeny nevű srác lebukott büszkén híresztelte hogy neki már többször is adtak pénzt és semmi baja nem lett belőle, illetve rögtön érdeklődött ki a csaló akiről beszélünk mert kéne neki pénz....
the end.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57030) Kiskokó válasza JulianSinulf (#57026) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az ilyen Wifi féle migránsok mindig Ucil-ra jönnek neki van interkontinentális összeköttetése Gta Online belül
Ucil a GTA-ban is a Dark Online- részt használja :D ;]

Amúgy milyen okból nem tennéd nyilvánossá??
Email stb nem látszik ha nem állítod be...
Csak a barát listát- crewokat akarnánk látni...
Nem tudom ebbe mi olyan húde titkos.

Ja és igen :
Valahol félúton

Tomka :
Felőlem is törölheted :P
Mellesleg csak kérdem én. Miért jó az ha ott van az inaktívokban egy plusz crew?
Van bármi érdemi jelentősége? Nem tudom, azé kérdezem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57031) Heller2 válasza Dtomka (#57028) üzenetére


Heller2
aktív tag

PL. Ferkesz...
Ő Schwarzen Yamoto barátlistáján,van Yamoto meg egy csomó PHHU-s tag listáján...ördögi kör :)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#57032) #81556480


#81556480
törölt tag

2012 körül csináltam az SC fiókomat, amivel már elég sok játékot játszottam multiba , így mindenféle embert felvettem akikkel aktuálisan multiztunk, vagy segítettük egymást. gta IV, max payne 3, rdr, szóval akarva akaratlanul is bekerülhettek nem túl jófej playerek is, akik most mondjuk a V-ben nemkívánatosak számunkra. Sose keresgettem senkit és mégis kb 150 friendem van. Na most hogy álljak neki takarítani ?

(#57026) JulianSinulf van olyan crew amibe 2012 óta benne vagyok, és erősen szabályozott, összetartó közösség. hamarabb lépnék ki innen mint onnétt.

A tömeg crew-tagságot én se támogatom.

(#57030) Kiskokó én 3 játékot 3 különböző crew-ben tolok, plusz platformonként is van hogy váltok. ( max payne 3 , és GTA is több platformra megvan)

[ Szerkesztve ]

(#57033) Dtomka válasza Heller2 (#57031) üzenetére


Dtomka
veterán

Ott én találtam rájuk, mert Akula tesztelésre mentem. Hiszen néha kell használni is azt amiért megdolgozik az ember :D

(#57030) Kiskokó
Első crew választásakor őket választottam, mert az egyik legnagyobb. Elértem 1 bizonyos szintet + voltak közös élményeim azok között pár playerrel. Persze 1000%, hogy ott is vannak rossz arcok.

Ha vki bizonyítja h az inaktív crew által rám tud vki joinolni már törlöm is

(#57034) Kiskokó
És ha megvan jamotzo a ferkesz is meglesz? Esetleg a címét is át tudod küldeni PÜ-ben? ;]

[ Szerkesztve ]

(#57034) Kiskokó válasza Heller2 (#57031) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akkor ez az ami ellen tenni kell. Ha más nem Yamotot kell eltávolítani.
Néha láttam már online Yamotot-t de együtt nem nagyon csináltunk még semmit. Talán nálam is friend listen van (szerk.: nem nincs )
A biztonság kedvéért írok neki SC-n.

UCIL TE DEGENERÁLT :D
A SOCIAL CLUB kiírja hogy TE rúgtad ki Majkee-t a PHHU Veteránból... de még rám akartátok kenni :DDD :DD

Laci CRM

Persze a lényeg az lenne hogy a tömeg crew tagságok szűnjenek meg nem kell minden honnan kilépni.
Illetve szerintem a Crew-okat játékonként külön kezeli az SC nem ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57035) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ja mellesleg a Ferkesz is a Picsa crewban van csak nincs belőve neki aktívnak.
... én azért a nevénél jelentettem kamura MODDER, PLEASE BAN leírással! :D

Szerk .: Ha végig a PHHU-ba lennék 8,1Millió RP vel a 13. lennék a Crewban :B :B
De Veteránba küldtem 3.8M már.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57036) JulianSinulf válasza Dtomka (#57028) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

"Ezt nem teszed meg de mástól elvársz dolgokat..."
Senkitől nem várok el semmi olyat, amit én magam nem tennék.

A barátlistámon egy vagy két Messorum tag van, még régről, de crew-ből kiléptem. És csak 1 tagot szoktam online látni mostanában, de nem csatlakozunk egymásra.

Nemrég jelölt valaki barátnak, együtt játszottunk egy alkalommal. Sokan voltunk PH-sak, jött ő is segíteni. Mivel ING-ben van, ezért visszautasítottam a barátfelkérést.

Elég szigorúan veszem ezeket a magam részéről. Sajnos mástól nem várhatom el, hogy az idiótát törölje a barátlistájáról, a "jót" meg megtartsa. Így mindig megvan az esélye, hogy valaki tönkreteszi a játékot.
Ha a barátlistámon valaki betenni egy itteni tagnak, akkor menne is .

(#57037) Dtomka válasza JulianSinulf (#57036) üzenetére


Dtomka
veterán

"Sajnos mástól nem várhatom el, hogy az idiótát törölje a barátlistájáról"
Nekem ~98% -ban magyar abból 95% PH-s így az én listámon nincsenek idioták :) Mint ahogy a való életben itt is megválogatom, kivel haverkodok.

(#57038) Kiskokó válasza Dtomka (#57037) üzenetére


Kiskokó
veterán

Dettó.
Nekem csak magyar friendem van és szerintem 99% PHHU-s csak. Aki nem az is az csak saját crewjába van szín miatt vagy valami.
Tudom van sok nem crewtag normális ember is de őket akkor sem veszem fel friendnek, de nem problémázok ha jelen van.
Pl a WLSA-sok, vagy egy két THCC-s is van rendes de örülnék hogy mindenki aki velünk tolja belépne a PHHU-ba.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#57039) Dtomka


Dtomka
veterán

Vagy ügyes vagy csak simán csal :)

(#57040) freeknight válasza Dtomka (#57039) üzenetére


freeknight
őstag

Hiszen látod, hogy oda van írva, hogy clean player, tehát nem csalhat ;]

(#57041) szTotyy válasza freeknight (#57040) üzenetére


szTotyy
őstag

Amúgy látott már valaki olyan játékost, akinél nem "clean player" volt odaírva, hanem valami más? Meg különben is mire írja, hogy clean??? Az összes csalónál is clean jelző volt eddig, akiket néztem. Vagy ez olyan haszontalan és rejtélyes dolog a játékban, mint a "JP"?

(#57042) ucli válasza Kiskokó (#57034) üzenetére


ucli
senior tag

Ezt én írtam ki te igenokos. :U :DDD;]
Dtomika: Online/crews/friends crews és bármelyik haverod crew tagjára rá tudsz joinolni.

(#57043) ucli válasza szTotyy (#57041) üzenetére


ucli
senior tag

Asszem 50 personal vehicle tönkrevágágása után kapsz egy Dunce capot a fejedre.
Többről nem tudok.

(#57044) Horcza válasza szTotyy (#57041) üzenetére


Horcza
csendes tag

A JP egyébként a job point, ez gyakorlatilag egy súlyozás, minél több JP-je van valakinek, annál jobban számít a szavazata, hogy mi legyen a következő küldi/verseny/stb.

ayy lmao

(#57045) Dtomka válasza ucli (#57042) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen? Ezt nem tudtam.

Szóval, én teljesítettem azt amit itt 1-2 tag kért:

[ Szerkesztve ]

(#57046) Heller2 válasza Dtomka (#57045) üzenetére


Heller2
aktív tag

Kérlek, lépj ki ebből is .... :D :D :D ;] ;] ;] ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#57047) Dtomka válasza Heller2 (#57046) üzenetére


Dtomka
veterán

Tényleg? Azért nem vagyok szerintem olyan tré :)

Sőt, én viselkedni is tudok, nem úgy mint pár órája vmi tankgyerek az egész ph-sokat leparasztoszta, mert nem válaszoltak neki a kocsieladásra 10 mp -n belül.
Szóval ha neki írnád, h lépjen ki még megérteném, de nekem...

[ Szerkesztve ]

(#57048) NandorHUN válasza freeknight (#57040) üzenetére


NandorHUN
addikt

:DDD

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#57049) szTotyy válasza Dtomka (#57047) üzenetére


szTotyy
őstag

Viccelt, csak a Maid-re gondolt. Vigyázz, kétes hátterű crew! ;]

[ Szerkesztve ]

(#57050) Dtomka válasza freeknight (#57040) üzenetére


Dtomka
veterán

Az tiszta mint a patyolat :D
Na de mi az a K/D amit még megenged a játék? BF-ben van olyan szeró, h 2+ k/d vel be sem lehet csatlakozni mert "túl magas".

Bár ha jól emlékszem 1x láttam 1 100+ k/d-s játékost. Ö is tuti clean volt :) Ha meg, nem ...

(#57049) szTotyy
Tudom, h viccelt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.