Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Bjørgersson válasza #81556480 (#9999) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Állítottam ennek bármikor is az ellenkezőjét? Hiába unja a sorozatos vitákat, amikor az ő ironizálása sem sokkal jobb, és újabb meg újabb vitákat generál.

Miért baj az, hogy többen is úgy írnak a topikba, hogy nem játszanak a játékkal? Van erre bármiféle szabály vagy mi? Komolyan nem értem mire írtad ezt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10002) negyven2


negyven2
veterán

Elnézést kérek mindenkitől akit valaha is bármiféle képpen is megbántottam. Sajnos nekem ez egy rossz szokásom, hogy a trollgyanus hozzászólásokra szintén trollgyanus hozzászólással válaszolok.

Fölösleges vitákat indítani a platformokból adódó különbségek miatt. Észre kéne venni, hogy mi ezen topic lakói egy dzerintem nagyszerű játék rajongói vagyunk. Az, hogy most valaki PC-n vagy konzolon jatszik nem kell az az Ő döntése, amit tiszteletben kellene tartani. Bár erre a fórumra kevésbbé jellemző, de máshol azért ennél durvább hitvitákat szoktak kirobbani arról, hogy melyik az legjobb platform, mint anno a válás háborúk alatt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10003) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#10000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

pls stop

nem arra :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10004) Bjørgersson válasza jonnyjoker01 (#10003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mire? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10005) #81556480


#81556480
törölt tag

Íme egy tisztességes játékos :DDD

(#10006) Bjørgersson válasza #81556480 (#9996) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Éppenséggel el tudom képzelni, hogy 2017-ben érkezik az új rész, bár egy mai Vice City nem tudom mennyire lenne élvezetes a '80-as évekhez képest.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10007) #81556480 válasza Bjørgersson (#10006) üzenetére


#81556480
törölt tag

rokiék úgyis megoldják. van abban fantázia. miami gyilkos város, drogok, kubaiak mittudomén. Nem bankot fogunk rabolni hanem droggal üzletelni. olymindegy :D

(#10008) Bjørgersson válasza #81556480 (#10007) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Horatio Caine-nel a nyomunkban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10009) mrhitoshi válasza negyven2 (#10002) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Megbántottál, mert Xbox-on tolod. ;]

Egyébként van itt valaki, aki meg fogja venni PS4/Xone-ra ?

PS4

(#10010) Garada válasza mrhitoshi (#10009) üzenetére


Garada
őstag

Jelen :D

(#10011) #81556480 válasza mrhitoshi (#10009) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én x1re és pcre is :DDD

(#10012) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#10011) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagy fan lehetsz ha majdnem minden platformra megveszed :D

Nem negatívan értem... Mielőtt valami flamet keltenék :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10013) #81556480 válasza jonnyjoker01 (#10012) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az vagyok. Első napos CE-vétel volt a 360 változat is. Az x1 is elsőnapos lesz. A PC -t meg még nemtudom. Lehet csak steam. Bár ahogy magamat ismerem, a doboz előbb utóbb úgyis kikerül a polcra :D

A max payne 3 is3 változatban van meg. az a másik kedvencem

(#10014) front3r válasza mrhitoshi (#10009) üzenetére


front3r
őstag

PS4-re.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10015) #81556480


#81556480
törölt tag

HOlnap jön ápdét ??

(#10016) cyberkind válasza mrhitoshi (#10009) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nagyon gondolkozom rajta, sokkal jobban élveztem mint pc-n akármit(PS4-re).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10017) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Én is szeretném PS4-re, de rohadt drága lesz. Jó mondjuk ahhoz képest, hogy PS3-ra is 15e Ft volt, és most nézem zavvin 17500Ft, nem olyan eget verő, csak jön más játék is. Nagyon meg kell győzniük a grafikával. ;]

PS4

(#10018) cyberkind válasza mrhitoshi (#10017) üzenetére


cyberkind
félisten

Konzolvilágnál 21. :DDD
Vagy ha nem is grafikával, az optimalizáltsággal már most meggyőztek, de várjuk ki a végét. ;]

Paranormal Cocktivity

(#10019) alldaybig


alldaybig
tag

PC-re, biztos, hogy megveszem, csak már lenne vmi előrendelő akció, ha adnák videó kártyához, akkor új vga-t vennék XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#10020) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Grand Theft Auto V PC - szabad kezet a moddereknek

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10021) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Social Club-on általam megosztott dolgokat meg lehet valahogy nézni?

4 8 15 16 23 42

(#10022) fausto


fausto
addikt

Dupla RP hétvége van :D
Mit ajánlotok, melyik játékmóddal vagy küldetéssel lehet a legjobban fejlődni?

(#10023) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Két esemény, amire érdemes odafigyelni a napokban

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10024) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Grand Theft Auto 5: elképesztő számok az előző generáción

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10025) L_YKing válasza Bjørgersson (#10024) üzenetére


L_YKing
addikt

Fogadni mernék hogy idővel megdönti a Ps4 XO ezt a számot. :D
Pc tuti nem

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10026) Bjørgersson válasza L_YKing (#10025) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PC-n sajnos max a warez fogja megdönteni, bár ne úgy legyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10027) L_YKing válasza Bjørgersson (#10026) üzenetére


L_YKing
addikt

Én is így gondolom. És igazad lesz sajnos..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10029) Bjørgersson válasza negyven2 (#10028) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10030) ittakary válasza Bjørgersson (#10029) üzenetére


ittakary
nagyúr

az a modi, aki veszi a fáradtságot, hogy töröl egy hszt, nem akarná a közvetlenül ehhez kapcsolódó hszeket is törölni? tenksz

(#10031) Bjørgersson válasza ittakary (#10030) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az illetékes moditól kellene megkérdezni, de egyébként jogos a kérdés.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10032) alldaybig


alldaybig
tag

Rockstar is számol a warezzal, de ekkora nyereség után már tök mind1 nekik h Pc 70-80%-a illegál kopi, mert akkor is tolják vele és beszélnek a forumokon roal meg osztják az észt, meg találkozik a két haver az utcán és beszélnek róla megint csak, és ekkora bevétel után, már csak ez számít.

meg a még több bevétel :DDD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#10033) front3r válasza alldaybig (#10032) üzenetére


front3r
őstag

Én meg úgy látom, hogy nem kell reklámozni a GTA nevet. Szinte itthon is maximum az idősebb korosztály nem hallott róla, de amúgy mindenki.
PC-n azzal lehet a legális vásárlás felé terelni a játékosokat, hogy ebben van már egy igen jó Online rész is, és enélkül kevesebb a játék, és a haverokkal sem lehet együtt játszani e nélkül. Azért ez vonzó.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10034) Bjørgersson válasza front3r (#10033) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Engem az Online pont nem érdekel. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10035) Garada válasza Bjørgersson (#10034) üzenetére


Garada
őstag

Érdekes módon engem az Online része sokkal jobban érdekel mint a kampány. :D

(#10036) alldaybig válasza front3r (#10033) üzenetére


alldaybig
tag

nos, igen, az Online részére kíváncsi leszek én is, mondjuk meg is rendelem ha már lesz előrendelői akció a játékra

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#10037) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#10034) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is így vagyok vele. GTA 3-ban nem volt online és nagyon élveztem, ide se kell :P Engem csak felidegesítenének a folyamatos gyilkolók meg a vérpistikék. Persze barátokkal valószűleg fogom tolni, de ritkán, ki mikor elfoglalt.

Üdv. Johnny

(#10038) negyven2


negyven2
veterán

Sajnos technikai okokból kifolyólag a (konzolos) GTA Online tagok listája, és a listába való jelentkezés nem elérhető. Az eddig regisztrált (konzolos) GTA Online felhasználók nevei ezen a linken elérhetőek lesznek:

ph! GTA Online tagok listája.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10039) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kíváncsi vagyok Steamen mennyi lesz a kezdő ára, olyan 50-60 €-ra tippelek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10040) Garada válasza Bjørgersson (#10039) üzenetére


Garada
őstag

Egyre jobban mennek föl a játék árak azt hittem rosszul látok mikor megláttam hogy a Far Cry 4 Gold Edition 80 euró holott meg sem jelent.

(#10041) Bjørgersson válasza Garada (#10040) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Abban mondjuk pont benne van a season pass is, gondolom azért kerül annyiba.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10042) Garada válasza Bjørgersson (#10041) üzenetére


Garada
őstag

Most felhozhatom példának a Last of us-t ott is lényegében minden eddigi dlc-t megkapsz egy remek játék, és ahhoz képest, hogy konzolos árak elég magasak manapság simán 12-13k körül megkapod.PC-hez képest szerintem azért kicsit sok, szerintem egy reális árazás 18k körül lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10043) Bjørgersson válasza Garada (#10042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Európa többi országában szerintem simán lehet reális még az a 80€-s ár is, csak mi vagyunk ilyen szegények. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10044) Garada válasza Bjørgersson (#10043) üzenetére


Garada
őstag

Azért azt még mindig érdekesnek tartom hogy egy USA tartomány ugyan annyiért adja az új generációs játékait a konzolokra mint a régi generációra.(12-13k).

(#10045) privacy99 válasza Garada (#10042) üzenetére


privacy99
senior tag

A Steam sajnos ilyen.. aki lusta elmenni egy boltba, megveheti másfélszer (vagy 2-szer) annyiért :D
Pl. én 1 éve a Steam alapú Grid 2-t vettem meg boltban valami piti összegért, és Steamen aktiválva gyakorlatilag Steam játék lett, de legalább megvan dobozosan is (én szeretem a polcra tenni), és fele annyiért vettem meg, mint amennyiért a digitális verzió Steam-en fent volt.

Ezt még egyik haverommal se tudtuk megfejteni, miért jó, hogy online megvehetem 2-szer annyiért, egy fél órás utat bevállalva pedig fele annyiért még dobozt is kapok meg füzetecskét..

De mégis áll a Steam (bár lehet hogy nem a Magyaroktól), szóval kint lehet mások az arányok.

[ Szerkesztve ]

(#10046) jonnyjoker01 válasza privacy99 (#10045) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, szerintem az internacionális árat kellett fent tartani, nehogy már a "csóró" magyaroktól ne legyen annyi bevétel :D

Üdv. Johnny

(#10047) Bjørgersson válasza privacy99 (#10045) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A digitális vásárlás egyáltalán nem a lustaságról és az első napos, többszörös áron való vásárlásokról szól szerintem. Legalábbis itthon biztosan nem, főleg amikor a nagy nyári és téli léarázásokon a bolti árak töredékéért lehet hozzájutni még akár a legnagyobb címekhez is.
Arról nem is beszélve, hogy rengetegen vannak, akiknek csak nyűg a doboz (pl. én is), inkább veszik meg ugyanolyan áron a digitális verziót.

Erre gondoltál már? :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10048) privacy99 válasza Bjørgersson (#10047) üzenetére


privacy99
senior tag

Persze ezzel nem is lenne gond, ha a digitális verzió nem 1,5 vagy 2-szer annyi lenne, mint a dobozos :)

A leárazások is jópofák, de 1-2 kivétellel általában a leárazott ár is drágább, mint a bolti ár :D És ez halál komoly, vannak játékok amik hatalmas napi akcióban vannak, és boltban még így is olcsóbb. Olyan is van, hogy egy árban vannak, de akkora akció ritkán van (főleg új címeknél), hogy a bolti ár alá szaladjon.

Legalábbis nekem ez a több éves tapasztalatom.

De most csak érted, mi a gond. A dobozosat legyártják, anyag kell hozzá, elszállítják ide, boltban kirakják. A digitálisat egyszer feltöltik azt viszlát. Melyik is kerül többe a kiadónak? Jó nyilván kell a Steam-hez is fizetni szépen, hogy ott lehessen a játék, de nem értem, hogy egy kézzel megfoghatatlan dolog hogy lehet ennyivel drágább.

[ Szerkesztve ]

(#10049) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Wikipédia szerint Mantle támogatással érkezik PC-re.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10050) alldaybig


alldaybig
tag

nem az a lényeg h vkinek nyűg a doboz, hanem, hogy a lustaságot kell megfizetni a digitális verzióban :D

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.