Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25001) pendre54 válasza gali777 (#24997) üzenetére

pendre54
(őstag)

Üdv!
9óra körül ráérek segíteni, már ami tőlem telik, mehetünk tegnap egyet megcsináltunk az én szervezésemben, már csak az utolsó kettő hiányzik nekem. A tegnap linkelt TS-re menjünk, mert anélkül elég macerás. Addig jelöljél be barátnak, a Ph-s crewbe vagyok tag pendre néven.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25002) kisza25 válasza INMOTEP (#24999) üzenetére

kisza25
(félisten)

neked a börtönös jön ahhoz meg normális emberek kellenek, tegnap 3x futottunk neki, de volt egy gyenge pont a csapatba aki folyton meghalt még a legelején aztán kiléptünk erősítésért persze nem jött senki, megyek most melegíteni, aztán összejön 4 ember szívesen segítek bárkinek, én már mindet csináltam többször (mondjuk minden szerepben még nem voltam)

A stessz oka, nem sz@rod le eléggé! Dr. Bubó

(#25003) INMOTEP válasza kisza25 (#25002) üzenetére

INMOTEP
(senior tag)

Okés ,ezzel nincs semmi gond nem életbevágó ez nekem de jó lenne haladni is :)

(#25004) Jani18 válasza INMOTEP (#25003) üzenetére

Jani18
(aktív tag)

Tudok menni segíteni ha kell még ember.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/ https://www.twitch.tv/mazodox

(#25005) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Jön valaki TS-re és multizni?

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25006) kovimester

kovimester
(aktív tag)

Sziaztok
Esetleg ha kell egy ember valahova Heist mission stb akkor vehgyen fel nyugodtan s.c a nevem Grim.No.Skill (röviden 75 vagyok jó fegyverekel autokal stb.)

(#25007) CJ3

CJ3
(senior tag)

Lassan csinálni kellene egy Rockstar Editor movie-t de nem tudom milyen téma kellene. :F

Amúgy hova menti a videókat?

Cops Killer vagy Driver:) erre gondoltam vagy BMX el kellene egy trükkös videót

[ Szerkesztve ]

Személyi kölcsön 6.95 % végig fix infó ért keress :)

(#25008) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Aranyosak ezek a hackerek, rajta van a vérdíj, de sebezhetetlen mint Superman, a kocsiját se robbanthatom fel, ahogy elindult a kocsijával, úgy szóra maga után a zsákokat ki, a sok gyökér meg fel is vette azokat, én meg videóra a sok gyökeret.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25009) YM

YM
(senior tag)

Hayabusát 6-odikban tíltáson is fel lehet kapni 1 kerékre! :D
Motoros ruhát nem lehet valahogy szerezni, kopik a bőröm... :DDD

(#25010) YM válasza kisza25 (#25002) üzenetére

YM
(senior tag)

Börtönös heistben jól jönne egy kis segítség :R Setupok már kész vannak, de sosem jött össze elég erős csapat hozzá. Egyszer volt h kész volt már majdnem (már a repcsit kellett visszavinni) aztán véletlen kiléptek :DDD

Nekem valamikor ma délután lenne jou. Mikor lesztek fent? :F

(#25011) Gyula84

Gyula84
(veterán)

hali

konzolos és pc tud együtt játszani?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25012) marilllyo válasza Gyula84 (#25011) üzenetére

marilllyo
(veterán)

Nem sajna.

Eladó: Rage 2 Wingstick Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#25013) YM válasza marilllyo (#25012) üzenetére

YM
(senior tag)

Miért ne tudna? :F Amikor csatlakoznak az emberek, a nevük mellett ott van egy egér / kontroller ikon. Ez nem pont ezt jelzi? :F

(#25014) kisza25 válasza YM (#25010) üzenetére

kisza25
(félisten)

tegnap elsőre letoltuk, pedig első köre volt ebben a felállásban a csapatnak, csak Prokxy és én toltuk korábban együtt, mondjuk nekünk dejavunk volt folyamatosan:D
YM: nem, PC-n tolja kontrollerrel

[ Szerkesztve ]

(#25015) kovimester válasza cyberkind (#25008) üzenetére

kovimester
(aktív tag)

A superman téma az gáz.
A money zsák hát...... akik nem tudnak játszani azoknak szerintem jól jönn.
De ez saját vélemény...

(#25016) Gyula84 válasza marilllyo (#25012) üzenetére

Gyula84
(veterán)

kösz

(#25013) YM
én is ezért gondoltam :)

(#25017) prokxy

prokxy
(veterán)

Segítene most nekem vki nyerni pár Land Race-t? Kb. 10-15 kell...a börtönös pályán gyorsan meglenne! :)

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25018) Mr.Csizmás válasza prokxy (#25017) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

nekem van egy saját farmolósom, ha gondolod :)

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#25019) prokxy válasza Mr.Csizmás (#25018) üzenetére

prokxy
(veterán)

jöhet! Ment friend inv :C

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25020) prokxy válasza Mr.Csizmás (#25018) üzenetére

prokxy
(veterán)

Most mennem kell, majd este/du leszek!
Addig vki be tudná linkelni, h a térképen hol van a börtönnél versenypálya? Az vmi 400m körüli...

(#25021) Mr.Csizmás válasza prokxy (#25019) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

tegnap kiléptél :(

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#25022) prokxy válasza Mr.Csizmás (#25021) üzenetére

prokxy
(veterán)

Elfogadtam a felkérést, mert na mondom 1-2 perc, mikor megláttam a mapot, először már akkor ki akartam lépni, de mondom akkor PH-s, nyomjuk, viszont közben vagy 2-3 üzi jött, meg Heist felkérés, aztán láttam, h ennek kb. sosem lesz vége, így kiléptem. :B

(#25023) prokxy

prokxy
(veterán)

Spangle, Gali, kisza!
A 4-es felállásban ma lenyomjuk(elkezdjük) a Heist-eket Hard-on? Így mindenkinek meglesz minden!
Ha spanglee nem jön, akkor tőlem jöhet bárki, aki ezeket letolta, de TS legyen, mert a folyamatos írogatás közben az eléggé lassítja a dolgokat.

(#25024) spanglee001 válasza prokxy (#25023) üzenetére

spanglee001
(addikt)

kérdés hogy mikortól?

:D !!!!44!4!!négy

(#25025) prokxy válasza spanglee001 (#25024) üzenetére

prokxy
(veterán)

20:30-21:00 kb...

(#25026) gali777 válasza prokxy (#25023) üzenetére

gali777
(őstag)

Oké mehet, tőlem.

(#25027) imi1990

imi1990
(újonc)

Üdv

Olyan gondom lenne hogy feltelepítettem az eredetiben vásárolt 7 lemezes csodát.Telepítés után rögtön 5 gb-ot még letöltött nincs is ezzel baj,meg még utána 353.44 mb-ot majd elindult a játék és minden szép és jó.Nem szaggat nincsenek látható gondok.Ám amikor kiléptem majd ujra vissza ismét letölti a 353.44 mb-ot és ezt azóta minden indításnál ami elég bosszantó.Ha kikapcsolom a Wifit- hogy ne érzékeljen frissítést akkor meg el se indul, pedig ha jól tudom nem online játszok vele.Tud valaki megoldást erre a minden játék előtt frissítésre?

(#25028) Rexcor

Rexcor
(őstag)

Az egyik küldetésénél Franklin-nel fel kellene mennem egy magas épület tetejére, de nem találok sehol sem helikoptert ahol szokott lenni és nem tudom, hogyan lehetne máshogyan felmenni oda. Vagy csak Trevor tud helikoptert vezetni?

(#25029) gali777 válasza Rexcor (#25028) üzenetére

gali777
(őstag)

Ha jól rémlik egy rohadt magas darura kell felmászni az építkezésen.

(#25030) Rexcor válasza gali777 (#25029) üzenetére

Rexcor
(őstag)

Köszi szépen, megnézem.

(#25031) spanglee001 válasza Rexcor (#25028) üzenetére

spanglee001
(addikt)

a katonai bázison van csak a helikopter a reptereken nem volt annál a küldinél, ha jól emlékszem. De lehet hogy keverem valamivel.

(#25032) RazoR válasza Rexcor (#25030) üzenetére

RazoR
(addikt)

A daru bukó, ott csak egy papírdarab van, meg egy ejtőernyős ugrás. A maze bank épület tetejére kell felmenni, én megvettem Franklinnel a helis leszállópályát és vettem egy helit úgy tudtam felmenni oda...

Nem a probléma a probléma, hanem a hozzáállásod a problémához!

(#25033) Rexcor válasza RazoR (#25032) üzenetére

Rexcor
(őstag)

Igen, a darus megoldás nem jött be, nekem nincs annyi pénzem, hogy megvegyem a leszállópályát. :D

spanglee001: akkor a katonai bázist megnézem azért, hátha. Az hol is van?

[ Szerkesztve ]

(#25034) spanglee001 válasza Rexcor (#25033) üzenetére

spanglee001
(addikt)

bal felső negyed a térképen, ahol van 2 folyó azok környékén

(#25035) Mr.Csizmás válasza Rexcor (#25028) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

telefonkönyv -> blimp

vagy a kikötőnél a heliportnál vársz, hogy jöjjön valaki, és lerablod a gépet ;]

(#25036) INMOTEP válasza imi1990 (#25027) üzenetére

INMOTEP
(senior tag)

Nálam is ugyanez a probléma amióta megvettem ,nem találtam rá megoldást azóta sem :( .Olvastam olyat hogy készíteni kell a windowson egy új felhasználó profilt amit úgy kell elnevezni hogy ne legyen benne sem kötőjel sem ékezet stb .De ez sem segített

(#25037) Mr.Csizmás válasza INMOTEP (#25036) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

a dok könyvtárat kell áttenni ékezetmentes pathra.

(#25038) YM válasza imi1990 (#25027) üzenetére

YM
(senior tag)

Nekem SocialClub fel se akarta tenni a patchet, csak állandóan töltötte volna, úgyhogy torrent oldalról kellett öszevadásznom :-/ valami PH ftp-re fel lehetne rakni! :U

(#25039) imi1990

imi1990
(újonc)

ÉS ha letörölném a social club-ot akkor megoldódna? Mert nekem nem kellenek a frissítések meg online játék se.

(#25040) INMOTEP válasza Mr.Csizmás (#25037) üzenetére

INMOTEP
(senior tag)

Ezt most nem értem, letudnád írni részletesebben mit hogy kell csinálni ?

[ Szerkesztve ]

(#25041) Mr.Csizmás válasza INMOTEP (#25040) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

[link]

(#25042) kisza25 válasza prokxy (#25023) üzenetére

kisza25
(félisten)

ok, de valakikkel elkezdtem tegnap az 5-ös heist, csak már fél 1 volt és akkor indult volna a nagy, szóval azt még le kellene tolni előtte, meg 21:00 után kellene kezdeni, mert nem akarom elcseszni a dolgot, mert hív valami ügyfél, mindenki tud mindent mit írogatnánk:D

(#25043) Gyula84 válasza imi1990 (#25039) üzenetére

Gyula84
(veterán)

Az mindenképp kell hozzá offline mód nincs benne?

(#25044) INMOTEP válasza kisza25 (#25042) üzenetére

INMOTEP
(senior tag)

Leszek szerintem 9 fele

(#25045) cyberkind válasza prokxy (#25023) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én ha ráérek megyek, de elvileg ma is folytatjuk a sorozatot, az utolsó heist jön.
Börtönös már elég könnyű lett, sőt, szerintem bent a legjobb.

(#25015) kovimester
Igen, csak ezért jár a ban, vagy ha nem, én is megyek felszedni, nem szórakozok a missziókkal, ez logikus.

[ Szerkesztve ]

(#25046) kovimester válasza cyberkind (#25045) üzenetére

kovimester
(aktív tag)

Szia.
Kb lassan 1 hete szedtem fel 3 és 4 milla között, véletlenül!
Egyből el is költőtem és nem kaptam bannt.
De itt megoszloak a vélemények.

(#25047) cyberkind válasza kovimester (#25046) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Na ez az, lassan 100-as leszek, kicsit sokat öltem a játékba hogy banoljanak, ezért félős.

(#25048) pendre54 válasza cyberkind (#25047) üzenetére

pendre54
(őstag)

Üdv!
Azért remélem ma sikerül befejeznünk nálam az ötödik heistel. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25049) cyberkind válasza pendre54 (#25048) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Muszáj lesz, de előtte lehet gyakorolni sokat, ott sokat kell használni az inventory-t is, az durva lesz. :K

(#25050) Źşë'

Źşë'
(addikt)

léghajót hogy lehet multiban elérni?! csaláson kívül természetesen, múltkor ki tudtam próbálni egy hekker segítségével - jó kis móka, haverokkal még jobb lenne, főleg versenyezni vele :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.