Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) HussarF válasza Brenor (#46543) üzenetére

De érdemes a bankba rakni, mert különben halálnál mindig elveszíted egy részét, + ha muggert küldenek rád, az akár 10k-val is le tud húzni. Nyilván segal-t nem érik ilyen hatások, mert ő a multiplyayert is single playerben tolja :D
Én amúgy szoktam azért 10-20k-t zsebben is tartani. Pl kurvára vagy hasonlóra kp kell :D

Amúgy nagyon eldurvult mostanában a PH crew. ;]
Már napok óta mást sem látok, csak hogy gha valaki meghal, akkor már kempelik le ezerrel az idegent, aki lelőtte. A múltkor sírt itt valaki, hogy mennyire rossz, hogy nem ilyen a crew. Na most jöhetne és jól érezné magát :D
KovacsK85, Traktorka, KeleHUN stb. agresszív üzemmódba váltott mostanában :D

(#46549) chatran
Ja, de ugyanennyi idő alatt 0-t is tudsz csinálni a 3k-ból. Csak mint a való életben. Amikor a Lester-es missionök vannak, akkor kellene mindig megfogadni Lester tippjét és mindhármukkal összes pénzzel megrakni a tuti tippet. De lehet, hogy már megcsináltad. Akkor mindegy. Amúgy a szektás küldik elég hosszúk, mert sok van, plusz van egy olyan, hogy Michael-el 10 napig hordani kell folyamatosan azt a bilikék ruhát. Én inkább a storyline vége után csináltam meg.

(#46552) Locutus


Locutus
veterán

Ha már proci limit volt a téma: Úgy tűnik a Ryzen megint csak papíron tud jobb lenni az Intelnél...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46553) Mr.Csizmás válasza HussarF (#46551) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tiszta maffia :DD

kamikaze macskát ne felejtsd ki ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46554) CactuS válasza Locutus (#46552) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ugyanaz, mint régen. Több szálon jó, 1 szálon gyenge. Csak azt kéne észrevenni, hogy ők már az FX-ek óta erőltetik ezt, a fejlesztők meg talán mostanában kezdik el kihasználni a 2-4 magot, kivéve 1-2 címet. Állítólag a GTA V is csak 4 magig skálázódik, de nekem akkor hibás darabom van, mert az i7 minden szála terhelve van.

Csak annyira ne kezdjünk bele a hitvitába, mert így is az egész fórumon mindenhol ez van. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46555) #81556480 válasza CactuS (#46554) üzenetére


#81556480
törölt tag

szerintem is stoppoljuk ezt a témát :DDD

(#46556) Locutus válasza CactuS (#46554) üzenetére


Locutus
veterán

Hát ja, a GTA5 pont egy jól skálázódó program, ennek ellenére sehol sincs a +46% MT performance, amivel az AMD promózta a Ryzent 1700-at, konkrétan a 7700k ellenében.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46557) bluuzia válasza HussarF (#46551) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A legutóbbi konfliktusom: valakinek segítettem egy 4-es eladásban, menet közben le c4-ezett egy arc. Naná, hogy utána indultam, ahogy a többiek is. :C

Végre használhattam a 1,5 millióért vásárolt tankomat. :DD

Természetes, ha az ilyen szemétségeket megbosszuljuk. Nehogy már akárki,bárki,valaki büntetlenül cseszegethessen minket!

HÁBORÚÚÚ! :D

Viszont soha nem mi kezdjük a Fesztivált!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46558) Mr.Csizmás válasza bluuzia (#46557) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a héten volt egy (mint később kiderült) csíter gyerek, úgy kezdte a balhét, hogy lenyúlta a bőröndömet a hostile LSIA-ból, úgy hogy lelőtt akkor kértem helpet, aztán nem sokka utána az egész session rászállt, insurgenttel, meg minden, de elkezdett teleportálni, meg aimbotozni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46559) Triathlete válasza HussarF (#46551) üzenetére


Triathlete
senior tag

:)

Kifejezetten élvezetes lett. Tényleg így van ahogy mondod, hogy sok PH-s már szinte csak arra vár, hogy mi jelenik meg a bal alsó sarokban és máris jön az apokalipszis annak a személynek :) Tegnap esti session is elég patent volt ahogy szó szerint kipucoltuk a 100 felettiektől :D Hellyeah!

Ma kértem helit de ez fogadott a kikötőben a helipadnál. :O
(karácsonyfák meg szélerőmű lapátjai)

Cserébe' egy jó kis harc alakult ki ment vagy egy óráig. Hasonló tudásúak voltunk, baromi élvezetes volt. Rate-em is nőtt.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46560) Kiskokó válasza HussarF (#46551) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mi Asuskaval mindig ilyenek voltunk. :D
Ha kellet ment a dara ! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46561) ProgenXL válasza Locutus (#46552) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezt a videót több helyen láttam és mindenhol azt írták hogy ez egy kamu videó. A videó alatt is.
Valamint az unlike is jóval több mint a likeok száma rajta.

Kiskokó :U

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46562) Logitech válasza HussarF (#46551) üzenetére


Logitech
aktív tag

Szoktak is reklamálni hogy miért többen megyünk egy emberre, meg általában az a vége hogy kilépnek vagy átmennek passzívba :D

(#46563) HussarF

A rohadt cheatereket nagyon utálom. Tegnap el akartuk KovacsK-val adni a hamispénz készletet. Mondtam, hogy mehet public-ban, had legyen izgalmas. 3 kukáskocsit dobott be, de ahogy elindult, a buzi cheater elkezdett felvonókat dobálni az épület elé, KovacsK-ból meg páncélszekrényt csinált. Az egyik kocsi így meg is semmisült. Addig egyébként egy egész nyugis session volt, nem utalt semmi arra, hogy különösebb probléma lenne.
Én szeretem az izgalmat, ami a public-kal jár. Nyilván, ha elkapnak és szétlövik az árut, akkor én voltam, aki vállalta a kockázatot. De így? Sosem vagyok lusta az ilyen férgeket exploitért jelenteni, csak nem mindig könnyű kideríteni, hogy ki is az.

(#46564) Erdei88


Erdei88
veterán

Mit tanácsoltok, az autólopások mellett melyik bizniszbe érdemes belefogni?
Általában a PHession vagyok, de leginkább magányos farkasként élem életem

(#46565) HussarF válasza Erdei88 (#46564) üzenetére

MC - kokain

Az eladása nem feltétlenül egy személyes, de ha eladod mnidig a kevesebb stock-ot, akkor egyedül sem lesz problémás. Nem ad többet ha teljes stock-ot adsz el, a CEO special cargo-val ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#46566) Erdei88 válasza HussarF (#46565) üzenetére


Erdei88
veterán

:R

Eladásban szoktak segítenk, azzal szerintem nem lesz gond

(#46567) HussarF

Eszembe jutott, hogy mit akartam kérdezni. Nincs infótok arról, hogy változott az a dolog, hogy az azonos MC gyárak között nincs különbség és csak a helyet kell megfizetni, ha drágábbat veszel? A kokainom a legdrágább, de a pénzmosodám meg a legolcsóbb. Viszont a kokainnál, ha viszem a supply-t, akkor több csíkot tölt, gyorsabban dolgozik és többet is ér. Egyszerűen minden tekintetben übereli a hamis pénzt. Nincs az, hogy oké, nem ér annyit a hamis pénz, de cserébe gyorsan töltődik vagy ilyesmi. Ezért jutott eszembe, hogy mivel mostanában voltak változások ezen a téren is (vagyis mindig vannak), nem lehet, hogy ez is változott és az olcsóbbak már nem csak az elhelyezkedés miatt ilyenek, hanem értékben vagy az egyéb felsorolt dolgokban is gyengébbek?

[ Szerkesztve ]

(#46568) zoli121 válasza HussarF (#46567) üzenetére


zoli121
aktív tag

Kokainból nekem is legdrágább van de mikor 3x viszek olyan suppy-t ami még a csíkot se mozdítja meg akkor szoktam inkább venni :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46569) Plata válasza HussarF (#46567) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a legdrágább pénzhamisító van,és ha egyedül töltöm fel általában 1 csík 1 feltöltés.

(#46570) HussarF válasza Plata (#46569) üzenetére

A pénzhamisítónál nekem is feltűnt ez a szabályosság. Lehet, hogy akkor nincs különbség. A teli gyár nálad mennyit ér?

(#46571) Puma K válasza Locutus (#46552) üzenetére


Puma K
veterán

Én inkább örülnék egy itteni fórumozó minimum-átlag-maximum FPS mérésének akinek lesz majd valamelyik 4-6-8 magos új AMD procija.

Azt a mérést is úgy lenne jó csinálni, hogy legalább 60-70 percig fut a Fraps (min-avg-max FPS) közben public szerveren játszik az illető más játékosokkal, aztán ez idő alatt MC és CEO feladatokat csinál(nak).

Személy szerint a 8/16-os verziók érdekelne abból is a Ryzen 7 1700X...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46572) Locutus válasza Puma K (#46571) üzenetére


Locutus
veterán

De ugyan minek? Hát a te gépeden úgyis jól fut, nem? Kb olyan mint az enyém.
FHD-ben 60fps mindig, minden körülmények között megvan. 4xAA-val, minden maxon. Ennél több meg nem kell, plusz ha nagyobb felbontást akarsz, az se a procin fog múlni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46573) Segal válasza Mr.Csizmás (#46558) üzenetére


Segal
veterán

En ki szoktam altalaba maradni ezekbol de itt en is hivtam pegazust hogy adja mar kolcson az insurgent pickup-om:)
Neha jo moka ez de en inkabb a 2 csapat egymasnak esik haborukat szeretem. Ettol fuggetlenul ha az en uzletem teszik tonkre szeretem arnyekkent kovetni az illetot csak hogy ne erezze jol magat a sessionbe:)

Tegnap kiprobaltam a jelenleg dupla rp-t ado autos missiot. Egesz jo moka. Minimum 4 ember kell hozza es korozni kell egy kijelilt szakaszon egymas ellen DE a te csapatodba is van sofor 1 es sofor 2 es egymast valtjatok. Jo moka volt:)

Vegul nalam is van nemi akadas en a videokartyamra tippelek (980oc) de ez hamarosan kiderul mert ha jovoheten bejelntik az 1080Ti-t akkor szerintem az elso 5 hazai vasarloba benneleszek egy msi gamer oc valtozat szemelyebe:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46574) proof88


proof88
addikt

Hali,

gondoltam szólok hogy a Social Club-os accountomat feltörték ma, hátha más is így járt. Ezt úgy vettem észre hogy nem értettem miért kapok orosz nyelvű levelet a rockstar games-től. Szerencsére a gmail kattintásra fordítja, a levél szerint az email címem meg lett változtatva aleksei-melkii@mail.ru -ra. Belépni nem tudok az accountomra.
Most rákattintottam a levélben a visszaszerzésre, ahol új jelszót tudok megadni, de arra ezt írja:

Error! The email address you are trying to recover is currently used by another account. Please delete it first before proceeding with the recovery process.

Még próbálkozok, de végső esetben írok a supportra.
Valszeg nem egyedi esetről van szó. Amúgy nem egyszerű jelszavam volt, most hirtelen nem is tudom melyik volt az, szerencsére gmail-hez pl teljesen más.

(#46575) Kiskokó válasza Logitech (#46562) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt én is bírom... elkezd looserezni mert többen támadjuk... ? Na és ?
Ki mondta hogy ő támadjon? Ki mondta hogy ha megtámad nem támadok vissza? ki mondta, hogy nem többen támadunk vissza ?..

Megoldás... ne támadj te gyökér :D

Asus : mi a baj mi ez a fej:P ? lebuktattalak hogy "pszájkhopata" vagy ? :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46576) HussarF

Mostanában egyébként tele van a GTA ilyen játékosokkal. Régen egész jól el lehetett játszogatni, msto meg lépten nyomon betámadnak. Alig lehet supply-ozni meg ládázni.

(#46577) proof88 válasza proof88 (#46574) üzenetére


proof88
addikt

Közben rájöttem hogy kaptam tegnap is levelet, csak mivel fáradt voltam és orosz nyelvű volt a tárgy ezért töröltem őket megnyitás nélkül. Szóval valaki ellopta az accountot, majd Online-ban megsértette a szabályokat és most 30 napig el vagyok tiltva. Ezt nem bánom, mert én sosem léptem fel GTAO-ra, nem is akartam még. Így az sem zavar hogy resetelve lettek az achievementek és társai.
Az már inkább zavar hogy offline sem tudok játszani mert ez a valszeg orosz emberke nyilván megváltoztatta a jelszót és az email címet. Viszont az ő email címe sincs megerősítve, szerencsére.
Mivel a facebook accountom még mindig hozzá van kötve a social club accounthoz, facebook-kal be tudtam jelentkezni. Sajnos email címet így sem tudok változtatni mert ahhoz kéri a jelenlegi jelszót, amit nem tudok. Jelszót sem tudok változtatni. Jelszó resettől félek, hogy az orosz gyerek email címére menne. :D Mondjuk egy próbát talán megérne. Írtam a supportnak levelet.

(#46578) proof88 válasza proof88 (#46577) üzenetére


proof88
addikt

Most már nem tudom mi van, kijelentkeztem, megnyomtam a password resetet, beírtam a saját email címem, küldött rá linket, megváltoztattam a jelszavam és most beléptem egy olyan fiókba, ahol _nincs_ meg a játék, de állítólag 81-ben születtem, és mától vagyok tag. :U A nyelv persze orosz. :C
Ha fészbukkal jelentkezek be, akkor meg az eredetit kapom ahová persze nem tudom a jelszót. :F

Úgyhogy most 2 social club accountba is be tudok lépni:
- van az eredeti ahová nem tudom a jelszót, de fészbukkal be tudok lépni, ott van a játék is;
- van a másik amivel email cím/jelszó párossal be tudok lépni, de nincs ott a játék.

[ Szerkesztve ]

(#46579) Segal


Segal
veterán

Ujabb jarmuvet banyasztak elo a kodsorokbol. Hunter nevre hallgato tamado helikoptert ami az Apache es a Comanche kevereke lesz. Ez is beleillik a military dlc-be:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46580) ProgenXL válasza Segal (#46579) üzenetére


ProgenXL
őstag

"gta v new dlc Hunter"
ha ezt beütöd google-ba, már jönnek is a tippek hogyan néz majd ki. :)

Gunner for life

(#46581) HussarF válasza Segal (#46579) üzenetére

Waah!!! Az tuti vétel, a Comanche a kedvenc harci helikopterem volt! Kíváncsi leszek mondjuk, hogy a Mi-24 Hind-hez hogy fog viszonyulni. Azért a támadó helikopterek arzenálja már eléggé le van fedve minden aspektusból.

Linket tudtok róla dobni, mert friss hírt nem nagyon találok róla.

[ Szerkesztve ]

(#46582) Mr.Csizmás válasza HussarF (#46581) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hátha olyan drága lesz, mint az eredeti ;]

anno olvastam a Top Gun-ban, hogy szálltak el a pénzüggyel, és dobták ki az egész projektet...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46583) Puma K válasza Locutus (#46572) üzenetére


Puma K
veterán

Ja jól fut, viszont játék mellett másra is használom a gépet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46584) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#46582) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezeket azért ne vegye senki biztosra. :)
Pangási időben minden apróságot felfújnak.
Persze sose tudni mi igaz mi nem ezekből.
Plata villáit is várjuk már egy ideje... bízzunk benne hogy valami igazán jó dlc érkezik az idén. :)

Gunner for life

(#46585) Segal


Segal
veterán

Na ilyenbe sem vettem eddig részt. Ma volt egy olyan mc eladás ahol az eladót (limparkát) hydrával és insurgentel is támogattuk mert volt pár ellenséges tag :DDD

Szerencsére pár körrel előtte freeknight-nak is sikerült bevinni a 4 autóját pedig az is kalandos eladás volt.
Megérte ma este is felmenni online-ra :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46586) misiizsai válasza Segal (#46585) üzenetére


misiizsai
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne mint az egyik fórum társnak volt a napokban.
Egy ideig jól megy a GTA V.15-60 perc után elkezd droppolni a GTA V.
A konfigom :i7-6700,GTX 970,8 GB RAM.
Baromira kezd idegesíteni.Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#46587) vtomi2 válasza misiizsai (#46586) üzenetére


vtomi2
őstag

Monitorozd a vram hasunállatot, nekem akkor szokott droppolni amikor 3,5 giga felé megyek 970-el...

(#46588) Segal


Segal
veterán

Na ehez mekkora pech kell...
Jottem vissza a ceoba a cargobobbal (kocsi nelkul) es kiugrottam belole. Kovacs meg epp a ceo tetejen tartozkodott a helikopterebe. Razuhant a cargobob es kinyirtam:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46589) Triathlete válasza Segal (#46588) üzenetére


Triathlete
senior tag

Néztem én is, mert azt láttam, hogy már ejtőernyővel vagy :)

Ma mialatt elmentem kajálni passzívban hagytam a karit és mire visszaértem 937,775$ boldogtalan tulaja voltam.
Írtam R*-éknak, jelezve a problémát, meg hogy a zsetont leszedhetik nyugodtan hiszen jogtalan. Kíváncsi vagyok mi lesz... Ja és a chat sem működött. :/

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46590) -Faceless- válasza misiizsai (#46586) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az előzőnél is írtam Very High, és hasonlóan magas beállításoknál a 8GB Ram kevés. A magasabb minőségű textúráknak ennyi nem elég.

[ Szerkesztve ]

(#46591) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!
Sajnos megsérült a Grand Theft Auto:V 2 es lemezem. :O Nem olvassa be a konzol. :F Meg kell vásárolnom megint vagy letudom tölteni a játékot ingyenesen ?

(#46592) cyberkind válasza jenei1994 (#46591) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-n letudod tölteni de azt írod, hogy konzol, akkor pedig gondolom nincs más lehetőség mint meg kell venned újra.

(#46590) -Faceless-
Nálam csak az advanced beállítások meg a fű zavart be, persze egy-két dolgot mint az esti fényeket is visszavettem de minden fontos, köztük a textures is fullon volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46593) Daw93 válasza -Faceless- (#46590) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem minden high-very highon van, és 6.5 körül foglalt a ram, nem szaggat, nem microlaggol, semmi. Se fullhd-n nem csinálta, sem 900p-n. Mondjuk nekem ddr4 van, ha az számít valamit ebben az esetben.
Nem mondom hogy felesleges a 16gb, de 8nak is elégnek kellene lennie a gtahoz, nekem a 8gb ramra upgrade megoldotta az ilyen jellegű problémát az előző konfigomnál, és a jelenlegi is problémamentes 8gb rammal. Tehát a hiba máshol is lehet.

GTA Online: Daweee93

(#46594) proof88 válasza proof88 (#46578) üzenetére


proof88
addikt

Mára a support megoldotta a gondomat, visszaállították az én email-címemet az accounthoz, resetelték a jelszót is, megváltoztattam valami egészen másra mint ami eddig volt, tudok játszani ismét.

Aztán most délután írt nekem az orosz gyerek, akinek az email címe be volt regelve, hogy ne írjam át az email címet és a jelszót, mert ezt az accountot ő vette. Most szerintem vagy kamuzik a gyerek, vagy őt is átverték, és aki feltörte az accountomat, az eladta neki online valahol ...

Most már csak azt nem értem, hogy a rockstar miért nem blokkolta az accountomat már akkor, amikor próbálkoztak bejutni rá (ha egyáltalán volt érdemi próbálkozás, vagy valahonnan tudták a jelszót), küldhetett volna emailt is a sikertelen belépési kísérletekről. 2017-ben azért jó lenne, ha lenne olyan védelme a Social Club-nak mint a Steam-nek vagy a Facebooknak, hogy szokatlan helyről belépve a telómról azonosíthatom magam.

(#46595) -Faceless- válasza Daw93 (#46593) üzenetére


-Faceless-
őstag

Igen nagyon is számít min van, utánanéztem több fórumon is, hogy 100%-ig biztos legyek benne, és az egy dolog mennyit foglal jelen pillanatban, és az is egy dolog ténylegesen mennyire lenne szüksége.
Az első és legfontosabb, ha SSD-n van a játék ez rád nem vonatkozik, mert ez a probléma náluk akkor jön elő amikor huzamosabb játék után szépen lassan megtölti a szabad memóriát, és a magasabb beállításoknál a merevlemez lassú átviteléből kell belapoznia a fájlokat. Pontosan leírták hogyan működik amikor a HDD a gyenge pontja egy rendszernek, és ezzel nem azt mondom, hogy vegyen ssd-t, hanem azt, hogy 2017-et írunk, és alap lehetne manapság, hogy a játékra használt gépek több mint 8GB RAM-al legyenek szerelve.

A másik viszont az, hogy minden egyes frissítéssel nő a játék rendszer igénye. Ez szépen le is van írva még a steam oldalukra is, és ott is az ajánlott követelmény azt jelenti mi az a minimum amin so-so játszhatóan elmegy a játék, és a talán játszhatósághoz kell 8GB-t. Nem ahhoz, hogy neked az egyébként borzalmasan számítás igényes fű animáció, vagy éjszakai fények max-ra legyenek tekerve.

#jenei1994 Rockstar supportnak van lemez csere programja keresd fel őket, vagy az üzletet ahol vetted, és onnan hátha el tudod intézni. Pontosan ilyen sérült lemezes esetekre találták ki, viszont sokat ne várj tőle nem éppen az ügyfélközpontúságról híresek.

[ Szerkesztve ]

(#46596) Mr.Csizmás válasza proof88 (#46594) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na mondjuk ő is jó hule, hogy accot vesz, nem kulcsot :W :C meg is érdemelte

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46597) CactuS válasza Mr.Csizmás (#46596) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oroszoknál azért máshogy mennek a dolgok, elég szegény a többség, ők is ott spórolnak, ahol tudnak. Szerintem igazat mondott és nem tudta, hogy lopott. Ott pár dollárért mennek az ilyen kulcsok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46598) Mr.Csizmás válasza CactuS (#46597) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tudom, hogy alapból elég rotty az átlagfizetés + a rubel se egy erős valuta (meg az olaszországgal összemérhető GDP-ről nem beszélve), de szegény ember ésszel él imho, na mindegy. lényeg hogy a kollega accja visszakerült.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46599) Pela


Pela
újonc

őőőő remélem jól csináltam és új hozzászólást írtam... ha nem akkor sorry.. :D :D

Továbbra is inaktív maradok, a munka mellett, + a tanulást és a gyakorlatok mellett nincs időm GTA-zni, 03.18 után visszatérek, agresszívan, ha valaki szétszedi a szállítmányokat, akkor az eddiginél 6x nagyobb darával fogom jutalmazni.. :D :D :Y

Addig is jó szórakozást srácok.

U.i.: Nem nagyon akarok kimaradni a dolgokból és mivel nem fogok tudni itt a fórumon a hozzászólásokat vadászni, meg amúgy is ígértem már, csináltam 1 zárt csoportot face-n, VCew néven, aki gondolja csatlakozzon. Elsősorban, PC-s és a normális embereket szeretném összeszedni, hogy onnan is lehessen heistre, jobra, eladásokra embereket kereseni... stb.

Ödönke11, killmaster2006 és a hű de rajvagyok emberek szűrve lesznek. Aztán a csoport vagy összejön vagy nem..

[link]

(#46600) Segal válasza Pela (#46599) üzenetére


Segal
veterán

Pedig pont most akartam átírni a nevem killmaster2006-ra de akkor leteszek a dologról :(
Ja várjál faszbukom sincs akkor végképp leteszek róla :DDD
Engem továbbra is megtaláltok privátba vagy a játék chat részébe de alapeetben ez egy jó ötlet szervezkedjetek :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.