Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) watador600 válasza #75376384 (#31000) üzenetére


watador600
senior tag

Váltogass sessiont, és ott mazsolázz. Én is így szoktam :)
Nagy ritkán összefutok magyarokkal, velük meglehet beszélni ezt a dolgot normálisan, és általában segítőkészek. Sok sikert :P

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31002) samfishR


samfishR
senior tag

Sziasztok,

online-ban a "Desperate times call for...." Lamar-os küldetés végén fel kell robbantani/gyújtani/égetni a Moonbeam nevű járgányt. Tegnap bebugolt és nem akart felrobbanni. Bármit csináltunk vele, meg sem érezte. Nektek is volt már ilyen? Újrapróbáltuk és akkor sem lehetett megsebezni... :R

(#31003) parkr válasza #75376384 (#31000) üzenetére


parkr
őstag

én azt úgy oldom meg, hogy keresek valakit egy public sessionben, aki nem nagyon mozog (vagy nincs éppen a gépnél, vagy csak sétálgat)
gyorsan dobok rá egy bounty-t és valami hatásos fegyverrel kijuggatom. aztán írok neki egy sorry-t :D
vagy ha van rakétás járműved (pl. buzzard) azzal a kocsival furikázókat is künnyű levadászni. hamar meg van az egész.

(#31004) parkr


parkr
őstag

van itt valakinek alsó kategóriás ingatlanja? (a legolcsóbbak, sötét garázzsal)
egy képet ha tudna valaki feldobni hogy ott hogy néz ki a karácsonyfa, azt megköszönném! :) csak ezért nem akarok venni egyet.

(#31005) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok,
feltettem nagy nehezen ismét ezt a PC-s csodát, de nem működik az online, bejelentkezik a social clubra, de aztán a játékban csak offline vagyok, és azt írja, hogy a szerverek nem elérhetőek. Nektek is rossz most? :U

(#31006) #75376384


#75376384
törölt tag

Azóta sikerült megcsinálni. Rápakoltam valakire, tegnap óta meg az én fejemen is volt (pont meglett ezzel kapcsolatos achi) igy megöltük egymást. :D
Most valami olyan anomáliába futottam bele, hogy volt közös challenge, amiben hátra fele kellett menni kocsival. Egy ideig vezettem a listát, majd "kiestem" a verdából. Aztán elkezdtem újra és fel tudtam hozni másodiknak megint -mivel első már esélytelen volt- és megint "kiestem". Most vagy bugos ez is vagy valaki ilyen szánalmas nyomorék, hogy még ebben is csal.

(#31007) ohcard válasza #75376384 (#31006) üzenetére


ohcard
tag

Az csalás

(#31008) htc07 válasza samfishR (#31002) üzenetére


htc07
addikt

volt egy cheater köztetek gondolom, aki godmodeba rakta a kocsit (akár akaratlanul is).

(#31009) Ghard válasza #75376384 (#31006) üzenetére


Ghard
őstag

Még ebben is? Miben nem csalnak ezek? :DDD
Nem bug az, bárkit ki lehet dobni a járműből trainerrel.
Még a yacht defense küldetést is láttam, hogy godmode-ban csinálta valami nyomorék. Pedig ennél könnyebb nincs, aki véd mindig a hajóra éled, a többi meg messze a parton.De még ide is kell neki a godmode.

(#31010) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hát, maradt a 36 Eur a karácsonyi leárazásban is. Viszont szerintem nem várok már vele, nem nézem ki a Rockstarból, hogy csinál egy saját akciót még a -40%ra. Már ha nem fagyna szét a steam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31011) Plata válasza #75376384 (#31000) üzenetére


Plata
félisten

Ölj meg valakit akinek a fején vérdíj van.Én ezért nem csinálom a napikat,mert gyilkolós TDM meg hasonló feladatokra nem megyek.Nem szoktam ölni más játékosokat sem soha,mindig passzív vagyok,és csak küldizni járok meg Heist-ekre.

(#31012) Omis válasza CactuS (#31010) üzenetére


Omis
senior tag

van 26 euró-ért is:D

(#31013) CactuS válasza Omis (#31012) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De az nem steam-es szerintem. :B Mindenképpen arra szeretném, de most még annyira szarakodik a steam, hogy nem merek vásárolni. Amúgy kb. az egész winter sale csalódás, nem csak a GTA V leárazás. Gyakorlatilag semmi extra, év közben jobb árakat lehetett találni. És kétlem, hogy a kiadok annyira indítanának egyedi akciókat, hogy lejjebb tolják az árakat (főleg nem a rockstar).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31014) pokers


pokers
senior tag

Hát ma délután nagyon karácsonyi hangulat volt online.
Karifákat, égő adventi koszorút dobáltak rám, na meg persze pénzeszsákokat.
Volt olyan, hogy csak pár méterrel maradtam le az egykerekezéses eventben, erre az első helyezett rám szórt 1,5M-át. Elfutni se lehetett, mert "jött utánam" az pénzeső.
Másik alkalommal meg egy dán pénzdobáló bejelölt barátnak, miután rám dobott 900k-t.
De szinte minden session-be könyörögtek a játékosok, hogy a modder küldjön rájuk "money rain"-t, mert yachtot szeretnének venni :D

[ Szerkesztve ]

(#31015) yozsee11 válasza pokers (#31014) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ez a többiekre is vonatkozik:
Aki nem akar pénzesőt, de szórják rá, az üljön be egy autóba.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31016) #75376384 válasza Plata (#31011) üzenetére


#75376384
törölt tag

én valamelyik nap bekerültem egy olyan lobbyba, ahol a térkép északi részén lévő kis városban gyepálta egymást jó pár ember. :D semmi csalás, csak tiszta lövölde. végül az egészet egy "ki tud nagyobb értékben pusztítani" challenge zárta.
a te álláspontod valahogy nem értem. én se vagyok az a vérengző, mindenkit lelövő játékos, de néha marha jókat lehet így "szórakozni" (már ha úgy nézem, hogy a lövöldözés lehet jó vagy szórakoztató).

(#31017) Omis válasza pokers (#31014) üzenetére


Omis
senior tag

könyörögnek? ez is azt bizonyítja hogy igencsak időigényes a pénz szerzés már ha el tudsz odáig jutni.
Mert ugye vagy megölnek egymásután xy szor vagy lefagyaszt,és felidegesít kilépsz,mást nem nagyon tudsz tenni,vagy másik session..amíg újra meg nem talál.

[ Szerkesztve ]

(#31018) Omis válasza CactuS (#31013) üzenetére


Omis
senior tag

így van nem az.De nekem gond nélkül megy jön letöltötte normálisan.
a rockstarnak az a lényeg h minél többet keressenek pont ezért van a "bannolás"mivel akit le tiltanak 2035-ig megveszi újra,de kár hogy én nem születtem ennyire rafináltnak :U :))
bár nem is értelmes ez a 2035 ig dolog,szted aki 30 évesen ezzel játszik 55 évesen is ezzel fog játszani?
addigra már a gta XV jönne:Dfaszom tiszta értelmetlen katyvasz:D :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#31019) Max_218 válasza RoMix85 (#30996) üzenetére


Max_218
tag

köszi , meg volt a hiba oka: fel ajánlotta telepités után ezt a virtuális szuper felbontást. kikapcsoltam és most vígan fut ,újra.

(#31020) Inkv1zítoR válasza Max_218 (#31019) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Én VSR-el tolom 1440p-be, és teljesen jól fut, nem fagy ki, decemberi crimson van nekem is fent :)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#31021) htc07 válasza Omis (#31018) üzenetére


htc07
addikt

ja, azért van a ban, hogy ők "jól keressenek", azt pont lesajnálják, hogy milyen élményt okoz ez a sok fogyatékos. ez a gond.

(#31022) CactuS válasza htc07 (#31021) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amíg több a normál játékos, addig nem hiszem, hogy megérné nekik ez a politika. A rossz review-k és a kihaló játékosbázis sokkal nagyobb probléma lenne. Mert ugye a csalók nem szeretnek a fajtájukkal játszani, és ha nincs normális játékos, akkor oda a móka. Inkább csak nem voltak felkészülve arra, hogy ilyen szinten moddolni lehet a játékot. Legalábbis remélem.

És on: Ha minden jól megy, akkor ma este már én is csatlakozom az online játékosok körébe.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31023) gali777 válasza CactuS (#31022) üzenetére


gali777
őstag

Pontosan jól tudták, hogy mennyire lehet modolni a játékot. Az összes előzőt is lehetett, szimplán csak nem érdekli őket.

(#31024) ats123


ats123
csendes tag

Hogyan lehet megtudni, hogy melyik játékoson van vérdíj?
Hol jelzi ki a játék a bounty-t?

(#31025) doktordevil válasza ats123 (#31024) üzenetére


doktordevil
tag

A térképen megnézed, ahol piros koponyát látsz, az egy olyan játékos, akin vérdíj van

(#31026) htc07 válasza CactuS (#31022) üzenetére


htc07
addikt

Lehet hogy 30 játékosra jut egy cheater, de az az egy pont elég hogy elrontsa a másik 29 játékát.

Én azért tettem fel a legelső modomat anno, mert volt benne kick/crash protection. :U meg ha már ott van, akkor egy kis pénz is jól jön :DDD

(#31027) CactuS válasza htc07 (#31026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az tény, hogy elrontja, az enyémet is elrontaná, bár az itteni hsz-ek alapján kb. jobban járok, ha egyből privát lobbyban indulok majd. :B Ezért sem értem, hogy miért érné meg ez a rockstarnak, volt már nem egy online játék, amit a cheaterek tettek tönkre és bele is bukott, mert minden normális ember otthagyta őket.

A pénz mindig mindenhol jól jön, csak akkor nem számít, ha már több, mint elég van. Ezt magyarázom már a főnöknek is egy ideje. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31028) Plata válasza CactuS (#31027) üzenetére


Plata
félisten

Hát először story módban indítsd el a játékot és onnan menj invite only sessionba,vagy mi a neve.Ha egyből online-t indítod akkor egyből be rak sok seggfej közé.
Bár néha az is mókás,legutóbb ki akasztottam egy magyart azzal hogy nem kapcsoltam ki passzív módot,követett és ugatott cseten,én meg jót röhögtem.

(#31029) edda80


edda80
tag

Nekem megvan DVD-ken a GTA 5, de le lett törölve pár hónapja. Ahhoz hogy megint feltelepíthessem, muszáj a DVD-kkel vagy most már le is lehetne szedni pl Rockstar oldaláról? :D Marhára nincs kedvem pakolgatni ki-be 6db DVD-t... :D

(#31030) htc07 válasza edda80 (#31029) üzenetére


htc07
addikt

mindig is le lehetett. :D

(#31031) edda80 válasza htc07 (#31030) üzenetére


edda80
tag

Jó de legális út érdekel engem ha már megvettem! :D

(#31032) Bjørgersson válasza edda80 (#31029) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Le lehet, pl. innen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31033) htc07 válasza edda80 (#31031) üzenetére


htc07
addikt

legálisan is le lehet, arról szólt a topik az első napokban mikor megjelent, hogy "mér ilyen lassú a rockstar szerver" :D

(#31034) edda80 válasza htc07 (#31033) üzenetére


edda80
tag

Ja, ne is mondd... :D Én aznap vettem meg a dobozosat, amikor kijött, szerencsére Én régimódi voltam és a telepítés szépen gyorsan ment, ott ízleltem bele hogy mekkora f.s a Rockstar szervere (vagy legalábbis a túlterhelés miatt) amikor csak másnap tudtam VÉGRE frissíteni a telepítés befejezése után. :D Szóval nem voltam előrébb. :D

(#31035) edda80 válasza Bjørgersson (#31032) üzenetére


edda80
tag

Köszi szépen! :) Már szedem is lefelé! :)

(#31039) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Na, eljutottam odáig, hogy megvegyem, immár én is kifehéredtem és este remélhetőleg mehet az online buli. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31040) Bjørgersson válasza CactuS (#31039) üzenetére


Bjørgersson
félisten

yey \o/

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31041) htc07 válasza htc07 (#31026) üzenetére


htc07
addikt

na, ennyivót, találkozunk februárban :DDD

végre lesz időm elindulni a single playerben is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31042) CactuS válasza htc07 (#31041) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Most úgy hallottam, hogy akciós steam-en a játék, ha esetleg beújítanál egy másik változatra. ;]

Amúgy mi ért 1 hónap bant a Rockstarnak, ha szabad megkérdezni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31043) htc07 válasza CactuS (#31042) üzenetére


htc07
addikt

Igazából közben rájöttem, hogy nem egy hónap csak egy hét, nincs ráállva a szemem erre az amerikai dátumformátumra (1/2/2016).

n00beit ment a crash protection miatt, meg annó amikor privát sessionben hülyéskedtünk, akkor infamous (ezzel lapátoltuk a pénzt is), update óta jordan's menu, mert a noobeittel ugyanúgy kicrasheltek.

Öröm az ürömben, végre úgy látszik, hogy csinálnak valamit a csalókkal :DDD Jó nagy banwave megy mióta kijött az update. Még az is lehet, hogy játszható lesz az online.

[ Szerkesztve ]

(#31044) rup1u5 válasza htc07 (#31043) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Február 1. lesz az. :K
US formátum: nap/hónap/év.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31045) Wiz Khalifa válasza htc07 (#31043) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én meg 10 nap bannt kaptam. :DDD

(31/12/2015)

Kérdés. Aznap már mehetek játszani vagy kövi nap csak?

Smoke some weed nigga!

(#31046) CactuS válasza Wiz Khalifa (#31045) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ööö, te is "megérdemelted", vagy előfordulnak random ban-ok is fals jelentések alapján? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31047) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Már autók csereberéléséért is lehet bant kapni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31048) #75376384 válasza rup1u5 (#31044) üzenetére


#75376384
törölt tag

A "megszokott" us formátum a hónap/nap/év. :) Syd dátumából kiindulva viszont tényleg 1 hónap lesz.

[ Szerkesztve ]

(#31049) htc07 válasza rup1u5 (#31044) üzenetére


htc07
addikt

[link]

Mi írjuk csökkenő sorrendben (É.H.N), mindenki más fordítva (N.H.É), kivéve amerikában, ahol összevissza H.N.É :N

A január 2. nekem is 10 nap mától.

[ Szerkesztve ]

(#31050) ats123


ats123
csendes tag

Hogyan lehet növelni a STEALTH skill-t?
Jó pár órát eljátszottam a stealth növeléséhez, az alábbi felállásban.

- hangtompítós pisztoly (távoli npc-k fejlövése 30m-50m, úgyhogy ne legyek körözött)
- hangtompítós sniper (távoli npc-k fejlövése 50m-150m, úgyhogy ne legyek körözött)
- Illetve az alábbi két módszer használva és lenyomott CTRL mellet, „lopakodjak”.

Valamelyik módszer használatakor nőtt a stealth-em.
Kérdés melyikkel?

Valamint azt is észrevettem nőtt a driving is, de ez normál vezetéstől nem kéne nőni.
Valószínűleg azért nőtt, mert amikor csillagot kaptam akkor sokat vezettem, hogy elmúljon a körözés
:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.