Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47251) zoli121 válasza Segal (#47250) üzenetére


zoli121
aktív tag

Akkor megnézem már én is hátha kapok :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#47252) Mr.Csizmás válasza Segal (#47250) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nincs véletlen otthon pár nokiásdobozod kölcsönbe? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47253) noblem1983 válasza noblem1983 (#47244) üzenetére


noblem1983
senior tag

Próbáltam a Setting-es átírást, Social Club-ot újratelepítettem, Direct X és Framework 3.5-öt is feltelepítettem és semmi. A játék ugyanúgy leáll :W :W :W :W Valaki tud még mást ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#47254) rup1u5 válasza noblem1983 (#47253) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Proci, VGA tuning van?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47255) Mr.Csizmás válasza noblem1983 (#47253) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ccleanerrel pucolj le mindent, meg drivereket újra. nekem is volt ilyen gondom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47256) noblem1983 válasza Mr.Csizmás (#47255) üzenetére


noblem1983
senior tag

Tuning nincs. Friss a win 10 de majd ha hazaérek ddu-val leszedem a 17.2-t és felrakom a 17.3.1-et

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#47257) Anulu79 válasza noblem1983 (#47256) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem volt fent korábban törve a játék ami után maradhatott valami ami bezavar?

(#47258) noblem1983 válasza Anulu79 (#47257) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nem volt korábban soha feltelepítve

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#47259) Puma K válasza rup1u5 (#47231) üzenetére


Puma K
veterán

A kisebb képre fél szemmel és hunyorítva nézve hirtelen azt hittem, hogy valami új masszív zúzós autó :D
Persze nagyban megnyitva már látszik, hogy mi az igazság :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47260) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Saving failed hibával mi a helyzet? Rég láttam már.

Gunner for life

(#47261) Hauptmann válasza ProgenXL (#47260) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pedig van, pont a napokban láttam.

(#47262) freeknight válasza ProgenXL (#47260) üzenetére


freeknight
őstag

Nálam mechanic hívás (vagy akár request personal vehicle a vehicles M betűs menüből), és leszállított kocsiba szállás továbbra is megoldja a gondot, bár már nagyon ritkán fordul elő.

Lehet persze rockstar szerver oldali gond is, azzal nem tudsz mit csinálni.

(#47263) ProgenXL válasza freeknight (#47262) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mostanában nem kaptam csak azért kérdezem hogy másnál mi újség ezzel kapcsolatban
De ma felmegyek tuti azzal kezdené csk azért is :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47264) rup1u5 válasza Puma K (#47259) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Először én is azt hittem mikor megláttam a garázsban. :DDD

(#47260) ProgenXL:
Köszöni, jól van! Nálam rendszeresen tiszteletét teszi.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47265) Plata


Plata
félisten

Mivel ma este nem lehetett nyugisan játszani a sok idiótától így felhagytam a kocsilopással és kilátogattam a yachtomra.
Ahol ilyen fura dolog fogadott.

Ahogy közelebb mentem kiugrott a padlóból.

(#47266) MutantZombie


MutantZombie
tag

Hirtelen annyi észrevételem lenne, hogy a járművek kiszállításakor a garázs előtti területre sztm nem annyira szerencsés helikopterrel leszállni, mert mikor az autók kiszállítása megkezdődik, akkor előfordul (velem már 2x is), hogy a kocsi lényegében egy helyen áll a helivel, és nem egyszerű onnan sérülés nélkül elvinni a célterületre.

Kovaandr-nak/nek meg (bár nem tudom, hogy olvassa-e, vagy része-e ennek a fórumnak/topic-nak) kösz, hogy kihozott a mocsárból, ahova sikeresen leszálltam egy repülővel :-)

Üdv!

Rettenthető

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#47267) Segal


Segal
veterán

2 plusz 1 érdekesség ma estére :D
Ezen besz*rsz egyes rank-al saját motorosclubja van :D kép

Amiről beszéltem ma este a sessionbe. Halálra rugdosták az npc-t a tűzoltók :F Meg ne kérdezzétek mit ártott nekik. kép

A plusz 1 érdekesség meg hogy hétfőn érkezik az 1080Ti a gépembe :C :C :C :C :C :C :C :C
Végre újra 4K lesz a felbontás és nem ez a borzalom QHD.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47268) Plata válasza Segal (#47267) üzenetére


Plata
félisten

Egyes rank-al lehet talán motoros clubja ha olyan hülye volt hogy egyből vett a játékhoz shark cardot is. :DDD
Vagy egyes szinten nem lehet MC-t kezdeni?

(#47269) zozyk válasza Plata (#47268) üzenetére


zozyk
addikt

Miért is lenne hülye az,aki pl. akcióban veszi kártyával? :F

Lehet hogy valakinek több pénze van,mint ideje...

(#47270) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha nincs még ceo iroda akkor milyen pénzzerzési lehetőséget tanácsoltok amivel jó summákat össze lehet szedni? Ceo-ra gyűjtök de még csak az ajtóra való van meg. :D

(#47271) Plata válasza zozyk (#47269) üzenetére


Plata
félisten

Hááát ha az akciós akkor ez mi? :DDD
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#47272) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#47270) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- másokhoz MC eladásba beszállni
- simon napi
- dupla akciós dolgok teljesítése
- napi dolgok
- CEO ismihez beszállni VIP wörkre (fentebb írtabb, 25 perc/100k szint asszem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47273) Triathlete válasza Anulu79 (#47270) üzenetére


Triathlete
senior tag

Heist (legalább ismerni fogod, későbbi CM-re jó lehet)
Verseny, deathmach (lesz skill, később nem fognak kinyírni olyan könnyen)
MC-be menni mindig segíteni ha van lehetőség (jó esetben 30k)
-és ne szórd el semmi hülyeségre azt ami van.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47274) zozyk válasza Plata (#47271) üzenetére


zozyk
addikt

Hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

(#47275) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi a tippeket! Egyébként az MC mit takar? :DDD Heistekhez próbálkoztam csatlakozni meg indítani is de valahogy nagyon ritkán jön össze a létszám. Kérót és egy armored kurumát vettem csak meg a szükséges lőszereket. :)

Igazából úgy vettem észre, hogy a legtöbben annyira komolyan veszik ezt a játékot mintha az életük múlna rajta. Vagy kidobnak a csapatból ha sikerül csatlakozni vagy be sem vesznek a kis szintem miatt. De hát akkor próbálkozom a további zsugorisággal. :DDD

(#47276) Segal válasza Anulu79 (#47275) üzenetére


Segal
veterán

Motoros club-ot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47277) Triathlete válasza Anulu79 (#47275) üzenetére


Triathlete
senior tag

Telefonon keresztül csatlakozz és akkor bedob mindenhova. Én mikor ezt csináltam három percet sem kellett rá várnom.
Sokaknak kompenzálás a játék. Neked ezt nem kell komolyan venned. Engem is volt, hogy kivágtak anno a 25-ös szintem miatt. Nem igazán érdekelt, a fenti módszerrel pár perc múlva másikban voltam.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47278) Plata válasza Triathlete (#47277) üzenetére


Plata
félisten

Nem azért vágnak ki mert jó kedvükből csinálják vagy élvezik hogy kitolnak veled.Bár lehet hogy van akinél ez is közbeszól.
De heist-en hard fokozaton egy 25-ös szintű csapattag elég sok gondot okozhat.
GTA Online-ban az életerőd a szinteddel nől és 100-as szinten éred el a maxot.Huszönötös szinten még csak egyszer kapsz hp növelést,vagyis kb mindenkinek egy lövés vagy egy hard heist-en.És nincs rendes páncélod,nem is lehet nálad sok belőle.Valszeg fegyvered sincs olyan amilyen kellene.Minigun RPg meg hasonlók kellenek komolyabb heist-hez.Meg lehet csinálni a Heist-et kis szintűvel is,ha a többiek vigyáznak rá vagy bent marad kurumában.De PS fináléban nincs már többé kuruma,25-ös szintűt úgy kilövik mint a pinty.Még ha van heavy heist ruhája is akkor is sokkal sérülékenyebb egy 100-as szintűnél,100-as karinál super heavy armor van,akár 10 darab,de egy 25-ös szintűnél mi lehet?Én fejből nem emlékszem de talán light armor.Abból is max 1-2.

[ Szerkesztve ]

(#47279) Plata válasza Anulu79 (#47275) üzenetére


Plata
félisten

Heist-ekhez nem ért a karaktered statjait is feltolni,Stamina sok bringázással gyorsan felmegy,a Strength teniszezéssel vagy golfozással nő gyorsan,vagy leállsz valahol pár órát verekedni.
Minél erősebb a karid annál jobban bírja a gyűrődést,maxos strength-el lazán le ugrik magasból is.Viszont ha nincs neki húzva már kis magasságból pofára esik.PS fináléban a menekülésnél lazán átugrik a kerítésen le a sikátorba,nem sérül,erő nélkül valszeg pofára zúg és le sérül.Láttam már olyat aki belehalt az ugrásba mert béna volt a karija.Maxos erővel lazán leugrik a karid ott.
Nekem már nagyon kis szinten maxos volt a stamina és az erő.Rengeteget bringáztam meg golfoztam,mert jó móka.
Stealth-en kívül minden maxos.
Még a Lung capacity is mert a yacht alatt sokat kergettem a halakat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#47280) Segal válasza Plata (#47278) üzenetére


Segal
veterán

Talán ha 2-3 heist van amihez kell minigun vagy rpg a többihez tök fölösleges. PS finálénál is meg lehet beszélni hogy a kicsi maradjon a bankba és visszajönnek érte vagy aki kiment robbantja a motorokat saját magával együtt és akkor az egész csapat a motoroktól kezd restart után ;)
Itt inkább arról van szó hogy nem ismeri a heisteket a kicsi főleg a glicheket és inkább olyat vesznek be akivel kevesebbet kell chatelni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47281) Daw93 válasza Plata (#47278) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem meg sokkal több múlik az emberen mint a karakteren. Láttam már olyan játékost 100+ meg 200+ karival aki többet feküdt mint lőtt a heisten, félbe kellett hagyni, mert elfogyott az összes armoruk..
Szerintem csatlakozzon hozzánk ph publicba, mindig van mc eladás meg autó eladás is, én ezt csinálnám.

GTA Online: Daweee93

(#47282) Triathlete válasza Plata (#47278) üzenetére


Triathlete
senior tag

Segal és Dawe-vel értek egyet. Célozni kell tudni meg mozogni. Az emberi képességen több múlik mint a kamu skillen meg a szinten. Armort sohasem használok. Van sok olyan 200 feletti játékos aki még az NPC-t is állóhelyből lövi. Tegnap kipróbáltam kocsilopás közben mikor jönnek védeni az NPC-k ha mozgok és úgy lövök, sokkal nehezebben találnak el. Csatlakozzon szerintem is mert jól lehet haladni ph-s sessionben.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47283) Plata válasza Daw93 (#47281) üzenetére


Plata
félisten

Azt azért ne felejtsd el hogy NPC-.k néha piszok sőt inkább rohadt pontosan lőnek,és kis szintűt úgy egy lövésezik heliből mint a huzat.
De egyébként MC-vel jobban jár mint Heist.

(#47284) Plata


Plata
félisten

MC-ben ha segít eladásnál 30-40 ezer is jön,vagy több,és egyszerűbb mint Heist,meg gyorsabb is.

(#47285) Puma K válasza Daw93 (#47281) üzenetére


Puma K
veterán

"Szerintem meg sokkal több múlik az emberen mint a karakteren. Láttam már olyan játékost 100+ meg 200+ karival aki többet feküdt mint lőtt a heisten, félbe kellett hagyni, mert elfogyott az összes armoruk.."

+1

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47286) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Amúgy csak nekem volt olyan érzésem, hogy a sebzést a szinttel skálázza amúgy is a játék (még az se mindegy, hogy pld. Heist -be a hostnak milyen szintje van tehát minimálisan könnyebb ha alacsony szintű indítja vagy mindenki jelentősen alacsonyabb szintű mint én)? Mert én kb. sose éreztem magam nagyobb terminátornak azzal, hogy kaptam + 20 hp -t adott szint elérésénél mert nekem érzésre pld. a missonkba amikből ami tetszett megcsináltam tízen X szinttől 100 -ig iszonyat sokszor és kb. ugyan annyit bírtam a végén is mint az elején. Szóval az én szintemmel együtt az játék skálázta az NPC -k szintjét is szerintem.

Egyedül aminek éreztem hatását a találati pontosság miatt a fegyver használat volt én kb csak ezt emelném ki mint amit én igazán hasznosnak éreztem, az erőnél az , hogy jobban talpra estem a repülésnél, hogy kevésbé rángat, vezetés meg olyan gyorsan meglett, hogy nem is emlékszem már olyan jó ha van de kb mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#47287) Laraxior


Laraxior
titán

Hála a jóistennek megint belefutottam egy crew tagba aki minden szívfájdalom nélkül leszedett :W
Éppen kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy arra figyeljek, hogy vajon egy csoporttag hátba támad-e. Mivel ahogy megjelentem a sessionben már lőttek rám, eljutottam a Hydámig, gondoltam visszavágok, csak ilyenre nem számítottam. :W
Úgyhogy, mivel semmi nem garancia arra, hogy a csoporttagok ne támadjanak be, ezért keresek másik crew-t.
Azért, hogy arra nem képesek egyesek, hogy egy "Y"-t nyomjanak amikor belépnek, elég szomorú.
Javaslom, hogy lehetne a csoporttagság egyik kitétele, hogy az elemi elsőt sikerrel elvégezte az illető, hogy ezt az egy betűt ismerje.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47288) hegyipapa válasza Laraxior (#47287) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elárulod ki volt az ??

(#47289) Segal válasza hegyipapa (#47288) üzenetére


Segal
veterán

En szerencsere dolgozom :D igy en kihuzhato vagyok a listabol de szerintem is johet nyugodtan a nev had tisztuljon a crew.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47290) Plata válasza Segal (#47289) üzenetére


Plata
félisten

Én nem voltam fent ma,csak tegnap,de akkor sem lőttem senkire. :C

(#47291) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintem a crew több mint a fele nincs itt a ph-n hanem csak valakinek a valakije aki itt beajánlotta.

(#47292) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#47287) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vannak akik simán EGYEZER pénznyi bounty-ért lelőnek szó nélkül...rosszabb esetben jönnek utánad és a chaten kuncsorognak :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47293) Laraxior


Laraxior
titán

superball977

100-as szint feletti. Utána már nem tudtam Hydrát szerezni, mert a másik két balfasz, akikkel végülis az összetűzésem volt, már állandóan kiszedtek, úgyhogy inkább kiléptem.
Na mindegy, ha esetleg összefutok bárkivel is, én használom az "Y"-t, úgyhogy nem kell aggódni.

(#47292) Mr.Csizmás : Volt rajtam bounty, meg mercenariest is küldtek rám.

Beléptem a sessionbe, mondok tök jó, csak 3-an vagyunk. Két rózsaszín volt, pont közel a garázsomhoz. Gondoltam autókázok egyet a Neroval, elnéztem feléjük, de lőttek rám mint az atom. Mondom oké, akkor úgy állok a dologhoz. Elkerülöm őket nem lesz gond. Persze a Nero nem armored, így épphogy tovább tudtam állni. Semmi baj, elmentem másik irányba. Aztán láttam, hogy autót szállítanak a fiúk, az egyiket felrobbantottam ;] A másik beért, ekkor kaptam a bountyt, meg a mercenariest. Aztán láttam a térképen, hogy előszedték az Insurgentet. Elmentem a Hydráért, még mielőtt betaláltak. Aztán ugye leszedett a jóember, utána meg esélyem se volt megint Hydrát kérni, mert jöttek az Insurgenttel. Kiléptem.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47294) Gigi01


Gigi01
őstag

Én mióta megjelent a játék,folyamatosan követem ezt a topikot.Még most sem merem megvenni,olyanokat olvasok.Pedig mióta a próbaváltozatot kipróbáltam,megfogadtam,hogy kell nekem.

(#47295) Logitech válasza Laraxior (#47287) üzenetére


Logitech
aktív tag

Valamelyik nap engem is kilőtt egy crew tag, egy másik emberrel együtt 1 autóban ültek és kiszedtek többször is. Írtam hogy ezt abbahagyhatnák, de semmi válasz nem jött. Kicsit odébb keveredtek, indítottam egy autólopást, már visszafelé jöttem, amikor felrobbantottak autóstul. Megint írtam hogy crew tag autóját nem kéne bántani. Erre se jött semmi reakció. Kicsit később megint írtam neki, hogy valamit reagáljon már, akkor írta hogy ő a rokona a gyereknek és a haverjával együtt ők kicsik, azért nem tudja hogy mi van...

(#47296) hegyipapa válasza Laraxior (#47293) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én még soha nem találkoztam vele, most a játékban lévő crew tagokat (Daw, Toma, Pokers, KovacsK85) megkérdeztem látták-e ismerik-e, játszottak-e valaha vele, de senki se. Gondolom rohadtul nem ismeri a szabályokat és a fórumot sem. Ki is lehetne rakni akkor.

(#47297) ProgenXL válasza Logitech (#47295) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az ilyennek nincs nagyon helye a crew-ban. Nemtudja hogy mivan? Szabályzat az van és azzal hogy belépett ezt elfogadta. Megszegte? nincs miről beszélni...

Gunner for life

(#47298) Segal válasza Gigi01 (#47294) üzenetére


Segal
veterán

Vedd meg batran alapesetbe nagyon jo moka. En is vesztettem tegnap 4 vagy 5 kocsit (nem tudom Kele vegul beert e vele) dr ezeken tul kell lepni es jatszani tovabb.

Ha mar crew-on beluli gyilkossagokrol beszelgetunk engem multkor tobbszor is lelott Kelehun crewtars!! Az hozzatartozik az igazsaghoz hogy parbajpisztolyoztunk de akkor is volt pofaja leloni...:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47299) Plata válasza Laraxior (#47293) üzenetére


Plata
félisten

Sosem hallottam róla.

(#47300) Puma K válasza Laraxior (#47287) üzenetére


Puma K
veterán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.