Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) HussarF

Amúgy ez a shark card ekkora szinten úgy, hogy mennek a bizniszek, tényleg nem logikus. De anno, a bizniszek beindításához nagyon kellett. Kis szinten van értelme.

(#47852) Locutus válasza HussarF (#47851) üzenetére


Locutus
veterán

Egy hónapja érte meg igazán, amikor féláron ment a warehouseban a shark card, és még utána +33%-ot is adtak rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47853) HussarF válasza Locutus (#47852) üzenetére

Én karácsony előtt vettem. Akkor 2/3-ad áron ment a warehouse-ban, és +100%-ot kaptam rá. Mondjuk ez konkrétan a white shark-ra volt igaz. De azt így utólag sem bánom. 10,5 eur-ért 2,5 milla, ami akkor nagyon nagy pénz volt és nagyon nehéz lett volna összeszedni.

(#47854) Geryson válasza HussarF (#47851) üzenetére


Geryson
addikt

Én nem nagyon bizniszelek, ezért kell a card.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47855) HussarF válasza Geryson (#47854) üzenetére

Akkor mit csinálsz? Ha annyira nem is érdekel a biznisz, legalább egy CEO kocsi lopó warehouse-ra érdemes befizetni, mert az elég jól hozza a pénzt egy kis ráfordítással. Mellette meg csinálhatod azt, amit inkább szeretsz. És akkor nem kell valódi pénzt tenned bele.

(#47856) Segal válasza HussarF (#47855) üzenetére


Segal
veterán

Tegnap haldoklott a social club alig tudtunk Sabee-val belepni este szerintem avegett lehetett ma a gubanc nalad.
Shark cardot egyszeruen nem szabad venni akar 1 napnyi munkaval is megkeresheto a 3.5 millas ha van az embernek autolopos garazsa de ha mc gyar(ak) is van(nak) akkor meg egyszerubb. Persze mindenki sajat maga dont. Engem addig nem zavar a dolog amig valamit fixen hozza nem rendelnek de azt szerintem ugysem fogjak megtenni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47857) HussarF válasza Segal (#47856) üzenetére

Nekem semmi baja nem volt, simán be tudtam lépni.

akar 1 napnyi munkaval is megkeresheto a 3.5 millas ha van az embernek autolopos garazsa de ha mc gyar(ak) is van(nak) akkor meg egyszerubb.

És én mit írtam?
Amúgy ez a shark card ekkora szinten úgy, hogy mennek a bizniszek, tényleg nem logikus. De anno, a bizniszek beindításához nagyon kellett. Kis szinten van értelme.

Nyilván, amikor már mindene megvan az embernek, akkor nem kell shark card, de amíg eljut addig, hogy megvegye hozzá az infrastruktúrát, az egy nehéz út. Nekem sokat segített és az így is hosszú grind-olást lerövidítette.

(#47858) Triathlete válasza HussarF (#47857) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szerintem nem neked akarta címezni. :)

Nem mindenkinek pálya heteken keresztül robotolni a tartalomért. Teljesen megértem őket, hogy SC-t vesznek, ezzel semmi baj nincs. Nyomassák az is bevétel a R*-nak.
Egyébként nagyon kíváncsi vagyok mennyi van még ebben az online-ban...

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47859) drachoHUN válasza Locutus (#47848) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jó lenne, de nem nagyon szoktak jönni a Crewból az invitejaimra. Pedig mostanában ha GTA-zok, akkor versenyeket próbálok hostolni mindig.

Mondjuk az tény, hogy régen amikor hostolgattam, akkor rendszeresen jöttek random emberek a versenyekre, 4-5 ember elég gyorsan összejött. Hónapok óta viszont, alig-alig akad valaki aki jön. Legyen random, vagy invite-os. Lehet valami nem stimmel és nem tudnak rám normálisan csatlakozni? Volt már valakinél ilyen? Mert jó lenne a könyvjelzőzött versenyeket hostolnom, de úgy nincs értelme ha 5 percig egy lélek se jön a lobbyba. Random se, pedig a megfelelő opciók be vannak lőve.
Ezért általában ráfanyalodok a másokhoz való csatlakozásra, de ezek sokszor kritikán aluli hostok, versenyek.

Forza JUVE!!!

(#47860) ProgenXL


ProgenXL
őstag

nyehehe

Gunner for life

(#47861) Segal válasza Triathlete (#47858) üzenetére


Segal
veterán

Igen az elso fele ment neki a masodik csak ugy nagy altalanosba csak elfelejtettem kulonvalaszatni.

Remelem meg nagyon sok van benne. Regen mindig nagyon vartam az uj reszt de most ugy vagyok vele hogy minek? Az uj storyja ugyanugy par nap alatt vegigviheto lehetne az online resszel meg sajat magat lone labon a rockstar hogy kettevalasztja a sajat kozosseget. Persze elobb utobb meg kell lepni mert az uj jatek eladasa tutira tobb penzt hoz majd mint a shark cardok de szerintem 2020 elott erre esely sincs. PC-re meg megkesobb de nekem tenyleg nem hianyzik. Most az uj videokartyanak koszonhetoen vegkepp brutal gyunyoru lett az online.

Ne kelljen uj hsz-t irni miota rendszergazda modba inditom a gta-t a belepesi problemam is megszunt:D (kopkopkop)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47862) Farkas23 válasza HussarF (#47857) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nekem is nagyon hosszú út volt, míg minden meg lett a cégbe és még el is rontottam, mert megvettem a garázst is a cégbe, valamint pont azelőtt vettem meg a céget mielőtt akciós lett, így én teljes áron vettem meg. Mivel sikeresen elköltöttem a lóvét a cégre meg a garázsra, így nem maradt pénz a Warehaus-ra, így lett egy cégem, amiben semmit se tudtam csinálni. Tehát jöttek a mission-ok,autó eladások, valamint heist, hogy pénzt szerezzek. Nem volt egyszerű, de sikerült össze szedni a ládásra a pénzt, utána meg már begyorsult a folyamat :D De én nem is vettem card-t, bár jóval egyszerűbb lett volna, de ez így volt kihívás. :)

ProgenXL:

Grat! :)
Én már jó rég nem kaptam 250K-t. Egy időben kaptam szépen, de most már vagy 1 hónapja semmi.

Segal:

Szerintem se fog jönni a közeljövőben új rész, fölösleges lenne. Bár igazán bővíthetnék az online részt, mert tartalmilag nem a legjobb, pl. gondolok itt a Heist-ra, igazán rakhatnának még be, mert ez az 5 édeskevés, de pl. mission-kat is rakhatnának még bele.

[ Szerkesztve ]

(#47864) CactuS válasza ProgenXL (#47863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Infernus classicnak állítólag bugos a jobb hátsó felfüggesztése, azért terhelés - bal kanyar - alatt kipöröghet véletlen szerűen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47865) ProgenXL válasza CactuS (#47864) üzenetére


ProgenXL
őstag

szerk.

A balosoknál kézifékkel kicsit talán jobban csúszik de normál fékkel nem igazán érzek különbséget.
Esetleg versenyen lehet ezt jobban kiszűrni. Sima járkálásban elenyésző de van benne valami hogy a balosokat kevésbé szereti.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47866) kirjak válasza Feherfy (#47830) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi a reagálást! A válaszodból kizárólag a DM-et nem értettem, nem tudom hogy mi az.
Megírnád nekem? :R

Másik téma:
Nemrég olvastam Cactus egyik hozzászólását a barátok megválogatásáról ami bár nem vonatkozott rám mégis rosszul esett picit.Miért ne lehetne megelőlegezni valakinek bizalmat attól hogy kezdő vagy ismeretlen? Anélkül hogyan kapok pl. én esélyt ha nem vesznek fel a ph-s crewba és nem bizonyítom hogy igen is megérdemeltem a bizalmat ?
Nem voltam ezelőtt semmilyen crewban még és nem is szeretnék. Csak keresek egy jó társaságot akik bevezetnek a GTA 5 világába kicsit ha nem rabolom el vele nagyon a játékidejüket :B

A hozzászólások minőségéből pedig úgy gondolom hogy megtaláltam.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47867) CactuS válasza ProgenXL (#47865) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagy sebességnél elég szépeket pördül: [link] A városban annyira nem volt gáz, amikor mentem parkolókat nézegetni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47868) Chapel


Chapel
addikt

Redux moddal kapcsolatban jó helyen járok?
Nem fut le az install,a legvégén eldobja hibát jelezve.

:F :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#47869) ProgenXL válasza CactuS (#47867) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egész biztos javítva lesz. Egyik kocsi lopásnál ezzel mentem időre és eszembe sem jutott hogy kipördülhet a balosoknál. Nem is tette. De versenyeknél ez tuti zavaró.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47870) CactuS válasza Chapel (#47868) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GTAnak GTA, viszont nem szoktunk modolni, így sok segítséget nem tudunk adni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47871) Segal válasza ProgenXL (#47869) üzenetére


Segal
veterán

Én mindig a Shitzu Drag motorral megyek ha időre kell kiérni lopáskor. Szerintem toronymagasan a legpraktikusabb de persze nagyon sok féle autóval is oda lehet érni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47872) ProgenXL válasza Segal (#47871) üzenetére


ProgenXL
őstag

én azzal amit épp használok :) kivéve ha helivel vagyok akkor jó az elegy is ami ott vár. :D

Gunner for life

(#47873) Geryson válasza HussarF (#47855) üzenetére


Geryson
addikt

Hogy mit csinálok? Semmit. :) Mászkálok, nézegetem az épületeket, autózom és ennyi. A héten kezdődik már kint a szabadban a felkészülésem a tavaszi-nyári versenyekre (országúti kerékpár), így szerintem őszig éppen, hogy csak leszek perceket, 1-1 órákat. Ebben a rövid időben inkább krúzolok, mint beleugrom a verklibe, hogy pénzt keressek.

Van a kokógyáram de pont számoltam, hogy vagy 2-3 feltöltés kell és akkor jön össze 3-400.000 dodó tisztán. Az autó nem hangzik rosszul, majd lehet megnézem.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47874) Flynth válasza Geryson (#47873) üzenetére


Flynth
tag

Import exporttal, napi 1 ora alatt, 2-3 autot tudsz bevinni kruzolassal, ami torestol fuggoen max 80.000 / top range auto. Plusz sok tuningot tudsz kiprobalni. Jobban megeri mint koko, de ha mar van akkor jol kiegeszitik egymast.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#47875) Chapel válasza CactuS (#47870) üzenetére


Chapel
addikt

Elnézést, thx :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#47876) UnConnecteD válasza Locutus (#47848) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

visszajottem szabadsagrol. most mar leszek ujra, mehet a verseny ( ne stunts, ha lehet )

(#47877) CactuS válasza Chapel (#47875) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs gond, a modok alapvetően az online részből vannak kitiltva, de az itt jelen lévők 95%-a azt tolja, így nem vagyunk azokkal naprakészek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47878) Chapel válasza CactuS (#47877) üzenetére


Chapel
addikt

Ja, így érthető.
Én pedig bevallom, premier napon vettem meg, azóta is tolom sokat...és soha nem indítottam még online-t. Tudom,tudom, tök jó lehet, de sok rosszat hallottam róla, oroszok, meg vérpistik meg stb...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#47879) HussarF válasza Chapel (#47878) üzenetére

Ha már több száz órád benne van, érdemes lehet átnézni online-ra. Akkor nem kétes eredetű modokkal dobnád fel a játékot, hanem a közösségi élménnyel. Bevallom, engem sem érdekelt először egyáltalán az online, csak a sztorit akartam végigvinni, mert az előzőeket is szerettem. Tesóm kezdett el online-ozni, aztán néztem és megtetszett, hogy ez kva jó. Azóta is tolom.

(#47880) HussarF

Csináltam néhány snapmatic selfie-t és töltögettem fel social-re. Aztán ahogy nézelődtem az ottani képek között, találtam egy ilyet:

Most ezt hogy? Valami mod? Mert online-ban van, az látszik.

(#47881) Thoomaster válasza HussarF (#47880) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Na, erre kiváncsi lennék én is. :DDD
Nem azért de sok női karakterrel rendelkezö emberke van itt a PH-sok között... :DD

[ Szerkesztve ]

(#47882) Kelecar válasza Thoomaster (#47881) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Meg akarsz hágni, mi?

(#47883) HussarF válasza Kelecar (#47882) üzenetére

Én meg foglak a tegnapi lövöldözés miatt ;]

Akkor senki nem vágja, hogy ez a kép hogy jött létre?

[ Szerkesztve ]

(#47884) freeknight válasza HussarF (#47880) üzenetére


freeknight
őstag

Nahát, ez a csaj 100%-osan úgy néz ki, mint az én karakterem :D . Miket művel, ha nem vagyok ott :DDD

Mod egyébként persze, modmenüből is el lehet érni az összes online exkluzív kocsit ahogy a character creatort is.
Meg szerintem minden mást is.

[ Szerkesztve ]

(#47885) ProgenXL válasza HussarF (#47880) üzenetére


ProgenXL
őstag

elég sok mindenre megvannak a külső programok sajnos...

Gunner for life

(#47886) Thoomaster válasza Kelecar (#47882) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Szerintem te jobban akarod. :DDD

(#47889) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Úgy látom a Turismo classic kicsit elszállt a statokkal. Gyakorlatilag mindent rommá ver a Sport Classics kategóriában és inkább a Super kategóriába való. Ez inkább annak érdekes ugye, aki nem a látvány miatt veszi meg, hanem a teljesítményt néz.

Srácok! Értem a viccet, jöhetnek a poénok, de csak az alapelvek határain belül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47890) HussarF válasza CactuS (#47889) üzenetére

Az egy F40, az real life is ilyen durva :D
Amúgy patchelték már az infernus kanyarodását?

(#47891) Plata válasza CactuS (#47889) üzenetére


Plata
félisten

Jöhetne már valami igazán szép nyitott vagy nyitható tetejű autó.
Ilyesmiről nem tudtok?

(#47892) drachoHUN válasza CactuS (#47889) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Eddig a Stirling GT verte rommá a kategóriát, úgyhogy mindegy.

@Hussarf:
Nem csak az Infernus Classic bugos, hanem jó pár kocsi.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#47893) Wiz Khalifa válasza HussarF (#47890) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miért mi van a kanyarodásával? Nekem tökéletesen kanyarodik.

Smoke some weed nigga!

(#47894) HussarF válasza drachoHUN (#47892) üzenetére

Miért, melyek még?

(#47893) Wiz Khalifa
Broken GTAV Infernus Classic

(#47895) Wiz Khalifa válasza HussarF (#47894) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hasonlókat a Kuruma Armored is csinál csak az ráadásként mivel magasabb fel is borul. :C

Smoke some weed nigga!

(#47896) HussarF válasza Wiz Khalifa (#47895) üzenetére

De ott nem glitch, hanem feature. Vannak instabil autók, de azok mindkét irányban ugyanúgy viselkednek. Az, hogy csak az egyik irányban nem jó, az nyilvánvalóan hiba.

(#47897) drachoHUN válasza HussarF (#47894) üzenetére


drachoHUN
senior tag

(#47898) Wiz Khalifa válasza HussarF (#47896) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De amúgy érdekesség hogy nekem balra kanyarodáskor nem csúszik ki így meg semmi. Mármint az Infernus Classic.

Smoke some weed nigga!

(#47899) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Tapasztaltatok ti is olyat hogy egy idő után ha pl. túl gyorsan vezettek a városban, akkor meg meg akad a játék 1-1 mp-re? Mintha kifogyna a memóriából vagy nemis tudom.
Mi okozza ezt a jelenséget? Elvileg a gépemnek elégnek kell lennie a Normal grafikához, intel q6600, gtx 750ti, 4gb ram van a gépemben.
Lehet ez ellen valamit esetleg csinálni, vagy ez mitől van?
Minden Normal-grafikára van egyébként beállitva, próbáltam 720p-t és 1080p-t is nem segitett. :F :F

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#47900) HussarF válasza Norbi887 (#47899) üzenetére

4 GB kevés. Jól mondod, kifogy a memóriából. Venni kell még bele 4 GB-ot. Grafikai beállításokkal inkább csak a VRAM-ot tudod kímélni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.