Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) Farkas23 válasza Plata (#47449) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Pl. engem is folyamatosan kivágott, de volt olyan is, hogy szinte mindenkit levágott egyszerre... Nem tudom, hogy mi van, de nagyon gáz ez így.

Jaja, aztán mikor végre kidobta a rendszer addigra jött a következő, akit persze már nem lehetett kickelni, mert el kell telnie egy bizonyos időnek... Szerencsére hamar lelépett.

[ Szerkesztve ]

(#47452) Geryson válasza HussarF (#47450) üzenetére


Geryson
addikt

De rohadt jó! Hú, ennek örülök! Akkor megveszem a legdrágább kertesházat (elég olcsó, valami 700e, de mondjuk nem egy túl nagy szám ház) és a Lombankot ahogy gép elé kerülök.

És amikor odarepületetek helivel, akkor befelé láttatok?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47453) HussarF válasza Geryson (#47452) üzenetére

Nem. Kívülről csak az épület textúráját látod. Mondjuk Stilt house-nál ez nem biztos, hogy így van, azt még nem próbáltam. Ott eleve kívülről is rendes ablakok vannak, amin belátni. Ott lehet, hogy a bent lévő is látszódna. Ki kell próbálni.

(#47454) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Meggyütt a Hijak Ruston

Nagyon stabil autó, kisebb kanyarokban jó az úttartása, ami gyors szakaszokon előny, viszont nagyobb kanyarokba elég nehéz befordítani és elég gyengén is lassul.

Egyébként nem rossz, egész stílusos kis autó.

[ Szerkesztve ]

(#47455) Wiz Khalifa válasza Kelecar (#47454) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Látom te is a gyári kereket hagytad meg. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#47456) Daw93 válasza Kelecar (#47454) üzenetére


Daw93
senior tag

Csak ez a rusnyaság került be egyedül?

GTA Online: Daweee93

(#47457) Kelecar válasza Wiz Khalifa (#47455) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Igen, jó a gyári felni, mert a primary festésre fújja a peremét és a közepét.

(#47456) Daw93: Mást nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#47458) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Találtam még 1 érdekes képet múltkorról :D

Lekértem a motoromat az irodából és ide rakta.
Kis kedves :D

(#47459) hegyipapa válasza Farkas23 (#47451) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Annyit elárulok sokszor csináltam már üres session-t. Szerencsére engem nem szokott kivágni, de ha elkezd elfajulni a helyzet sok az idegen és a gyilkolásász, megint csinálok újat üreset, és amikor Left-elek volt hogy az egész session széthullott. Mostanában 2x v 3x elfordult sajna ez van. Nem kéne a session-nek szétesnie, régen fixen csak én mentem külön, ilyen nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#47460) Plata válasza Kelecar (#47454) üzenetére


Plata
félisten

Hááát cabrio-nak cabrio,de ronda mint bűn.
Valami szép Cabrio kellene nekem is,de sosem jön olyan.

(#47461) CactuS válasza Plata (#47460) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ha így nézed, akkor az eredeti sem éppen az.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47462) HussarF válasza Plata (#47460) üzenetére

Ez nem kabrio, hanem egy utcai szénszálas gokart, mint a BAC Mono. Ez egy másik világ.

(#47463) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Megcsinálták a Comet Retro Custom rendszám tábla részét, de a sima Itali hátsó lámpa - fék lámpa cserét még nem. Ja és kaptam egy sms-t, hogy speciális akció keretébe vehetek Osiris - t (kár hogy már van) márc 22. ig.

(#47464) hegyipapa válasza gyugyo79 (#47463) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Igen a Comet rendszám az jó lett én hétvégén próbáltam rá véletlenül, de a Vapid Guardian-ra még mindig nem lehet saját rendszámot rakni.

(#47465) Kelecar válasza gyugyo79 (#47463) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én a legutóbbi 2 autónál (GP1 és Ruston) vettem észre, hogy a féknyereg valahol a féktárcsa mögött van. Ez így nem nagyon tetszik (lehet emiatt fékéznek szarul :DDD )

(#47466) HussarF válasza hegyipapa (#47464) üzenetére

Hogyhogy nem? Nekem saját van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#47467) CactuS válasza hegyipapa (#47464) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ilyen esetekben régebben én az iFruit appban kértem újra a rendszámot az adott kocsira és akkor rá lehetett tenni. Nem tudom, hogy most működik-e.

Akiknek még nem lett elfogadva a crew jelentkezése: jelentkezzenek RSC-n keresztül a Crew-be és utána dobjanak ide egy üzenetet, vagy privátot. Jelenleg egy taz032 nevű kolléga van csak a várólistán.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47468) Plata


Plata
félisten

Át rakják GTA V-be red dead redemption területét.
[link]

(#47469) hegyipapa válasza CactuS (#47467) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Köszi, majd megnézem, mindegyiken saját rendszám van, de azon nincs ilyen lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

(#47470) Segal válasza Plata (#47449) üzenetére


Segal
veterán

Engem nem a jatek vagott ki hanem a tapom...
Tegnap volt videokartya csere es egyertelmu volt hogy ugyis lesz par apro gond. Lett is...
Mint kinyomoztak a nalam sokkal okosabb emberkek a jelenlegi tapom szetosztja az ampert 12 volton es igy csak 18 Amper jut 1 szalon ami keves vennem kell egy masik tapot ami nem.oszta szet...
Mar meg is talaltam a megfelelot holnapra berendelem es kabelezhetem ujra a gepet.... Sajna ez van szemet melo lesz de utana kifizetodik a dolog mert munkara foghatom az 1080ti-t. (Meg nem utolso szempont az sem hogy eladhatom a 980oc-t:) )
Temahoz visszakanyarodva orulok a kocsinak bar a masik ketto jobb lett volna. Ez van ezt kell szeretni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47471) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hijak Ruston

Smoke some weed nigga!

(#47472) Farkas23 válasza hegyipapa (#47459) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Egy időben én is kísérleteztem és jó is volt, de azóta nem nagyon jön össze az üres session.
Te hogy csinálod?
Én is úgy gondolom, hogy nem kéne szétesnie... Na de mind1.

CactuS:

Selby187 kért meghívót a Crew-ba? Mert elvileg tegnap este kért, de lehet hogy nem jött össze neki.
Ha nem, akkor majd ma.

(#47473) HussarF válasza Wiz Khalifa (#47471) üzenetére

Ez ám az ízléses tuning, minden opcióból a legalsó? ;]

(#47474) gyiku


gyiku
nagyúr

hüllő, megjelenes ota megvan a gta, de eddig a multit hanyagoltam. latom vannak dlc-k. ezek fizetosek, vagy csak le kell tolteni?
mindenki errol a ceo-zasrol ir, hol lehet utanaolvasni bovebben?

hüllő

(#47475) Puma K válasza Segal (#47437) üzenetére


Puma K
veterán

Ahhoz a VGA-hoz nem kell 850-es táp... egyszerűen egy minőségi avagy Tier 1-gyes kategóriába tartozó táppal kell etetni: PSU ranking and tiers

Évekkel ezelőtt i5 750@3.2Ghz, GTX 275 OC (GTX275 alap TDP-je 217W... hát még OC-val mennyi lehetett), 4db HDD, és 6db 12cm-es ventilátort egy Corsair VX450-es táppal hajtottam és terhelés alatt sem volt hangja vagy melegedett volna. A mostani gépemet is egy jobbfajta 450W-os táppal hajtom és a tápnak nincs hangja.

Ennyit számít a minőség.

(#47438) CactuS

A CWT annak megfelelően gyártja a tápjait minőséget tekintve, hogy a megrendelő milyet kér.
Tudnak ők is jobb fajta tápokat gyártani, de ha kell akkor a gagyi is megy nekik... :( ezért is van kétes hírük.

(#47441) Segal

"...pár dolgot kipróbálok mielőtt huszonezres kiadásba verném magam..."

Szakmai fórumon adott tokpikot felkeresni nem szégyen:

Melyik tápegységet vegyem? (kiemelt téma)

vagy még a néhány száz ezer Ft-os VGA vásárlás előtt a leendő kártya topikjában is lehet kérdezősködni bírni fogja-e a táp a kiszemelt kártyát:

nVidia GeForce GTX 1080 Ti / Titan X (GP102)

A korábban általad említett 850 wattos tápok (megint csak a minőséget figyelembe véve...) harmincezer felett indulnak és nem a huszonezres történet mint ahogy írod.

VGA csere után, meg eldobja magát a gép terhelés alatt 1 komponens változtatásával egyértelműen a táp a ludas. Valószínűleg ahogy CactuS is írta elöregedett és kb kuka.

Tápnál is mint minden terméknél egy a lényeg a minőség és a minél hosszabb garanciaidő.

Táppal nem érdemes szórakozni.
Egyszer okoz galibát és viheti akár az egész gépet vagy csak adott komponenseket.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47476) Kelecar válasza HussarF (#47473) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ugye, hogy az enyém szebb :P

(#47477) CactuS válasza gyiku (#47474) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jelenleg az összed DLC ingyenes a játékhoz. Összefoglalóban DLCként találsz némi infót. Dióhéjban: ezek igazából olyan online játékmódok, amikkel pénzt lehet keresni, mint a sima küldetésekkel vagy heistekkel (mint storyban a bankrablás előkészítése). Venned kell egy épületet, ami szükséges a CEO/MChez. Utána gyűjtöd az áru-t (pénzért veszed, lopod, stb), majd több pénzért eladod.

MC-ről részletes cikket itt találsz, CEO is ~hasonló elven működik.

Neked nem volt egyéni avatarod? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47478) gyiku válasza CactuS (#47477) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha a gta launcherrel szedtem le a jatekot, akkor az lerantott a dlc-ket is?
MC linket koszi, nezem.
de volt. elqrtam :B

lattam yt-n modokat (extra autok, extra graf). fel lehet ezeket tenni ugy, hogy ne cheatnek szamitson?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47479) Puma K válasza CactuS (#47477) üzenetére


Puma K
veterán

Bünti-tiltás miatt ugrik az egyéni avatar.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47480) guftabi96 válasza Cetli (#47425) üzenetére


guftabi96
addikt

Megoldotta az újratelepítés?
Nekem még mindig rossz, nem tudok bejelentkezni se.
Neten minden jó, de ha a játékot indítom, akkor gatya :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#47481) CactuS válasza gyiku (#47478) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, online minden ilyen dolog tiltott, legyen szó egy skinről, modmenüről, bármiről. Még a magyarítás is.

DLCk: Igen, mindet. A játékból alapvetően 2 változat létezik (dobozos + online vásárolt = RSC, Steamen = Steames):

Dobozos: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan is letölthető.
Online vásárolt: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan tölthető le.
Steam-en vásárolt: Steam rendszerében aktiválható, onnan tölthető le. Emellett Rockstar social club regisztráció is szükséges a játékhoz. Előnye, hogy a letöltéshez és patcheléshez a Steam saját szervereit használja, ezáltal bizonyos esetekben gördülékenyebb a frissítés.

A sima RSC-s updatelése közben lehetnek gondok, de ha teljesen végig ér, akkor mindent leszed.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47482) gyiku válasza CactuS (#47481) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor nem lesz rendes mustangom :(

hüllő

(#47483) Laraxior válasza gyiku (#47482) üzenetére


Laraxior
titán

Van ott Mustang, simán ellopható. A neve ugyan nem az, de eléggé Mustang alakja van :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47484) Cetli válasza guftabi96 (#47480) üzenetére


Cetli
tag

Sajnos nem segített az újratelepítés se :W

(#47485) guftabi96 válasza Cetli (#47484) üzenetére


guftabi96
addikt

Akkor én meg se próbálom, mert nekem fél nap egy újratelepítés a 15 megás netemmel.
Akkor marad a várakozás :(

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#47486) gyiku válasza guftabi96 (#47485) üzenetére


gyiku
nagyúr

irj mar a supportnak.

hüllő

(#47488) Segal válasza Puma K (#47475) üzenetére


Segal
veterán

Irtam mar abba a temaba is ki is nyomoztuk mi a gond es mar az utoda is megvan. Holnapra berendelem aztan johet az "imadott" atkabelezes...
Erdekes egy joszag ez a hijak azzal a syd fele tuningal konkretan borzalmas de a kele fele tetszik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47489) gyiku válasza guftabi96 (#47487) üzenetére


gyiku
nagyúr

es itt van valaki a rockstar supporttol? legyen egy ticketed, azzal tudod oket spammelni.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47490) Mr.Csizmás válasza gyiku (#47489) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nini, hulló :DD :C BF4 elmúlt?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47491) HussarF

Srácok, visszatérve a controlleres fokozatos gázpedál problémára. Aki mondta, hogy nála ez úgy működik, annak X360 controllere van? És akinek nem az van, annak szintén nem működik a fokozatosság, csak úgy megy, mint billentyűzeten? Azért kérdezem, mert most vennék egy X360 controllert, de potyára azért nem akarom.

(#47492) gyiku válasza Mr.Csizmás (#47490) üzenetére


gyiku
nagyúr

az is van, de ez a multi is piszkalja a csorom :U

hüllő

(#47493) #81556480 válasza HussarF (#47491) üzenetére


#81556480
törölt tag

360 + receiverrel nem lesz gond. ez az alapértelmezett windows kontroller, és 100%-ban kezeli a GTA. lesz fokozatos gáz/fék

(#47494) HussarF válasza #81556480 (#47493) üzenetére

Ez alatt a receiver alatt mit kell érteni?

(#47495) CactuS válasza HussarF (#47491) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem X360 wireless van és kormány, gáz, fék tökéletesen analóg módon működik, ahogy kell.

Arra figyelj, hogy több változatot árulnak, neked olyan kell, amihez adnak PC-s vevőt. Neked a JR9-00010 változat kell.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47496) #81556480 válasza HussarF (#47494) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha vezeték nélküli a kontroller akkor a receiver az egy usb-s vevő egység. vagy van vezetékes kontroller, akkor ez nem kell

(#47497) Hauptmann válasza CactuS (#47495) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kábeles controller nem jó? Csak wireless megoldással megy analóg módon a gáz és a fék?

[ Szerkesztve ]

(#47498) CactuS válasza Hauptmann (#47497) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De jó, persze, azzal sincs semmi gond szerintem. Én alapból ebben gondolkoztam, mert ha már kényelem, akkor ne akadjak bele a kábelbe, miközben pörgök a fotelben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47499) ProgenXL


ProgenXL
őstag

xbox 360 for windows a jó controller neve

Más. Melyik grafika állítja azt hogy a kocsi távolról ne legyen oylan recés mint ezen a képen is.

Gunner for life

(#47500) #81556480 válasza Hauptmann (#47497) üzenetére


#81556480
törölt tag

:D néha nagyon meredek kérdések jönnek ebbe a fórumba :D

Mind a kettő tökéletesen működik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.