Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46101) Mr.Csizmás válasza szabacsik (#46099) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

platformok között nem lehet? (x360 -> pc pl.)

illetve ha átviszed, akkor a régi helyen elveszik, nem? mert a nextgen cuccok nem elérhetőek ott értelemszerűen... :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46102) Kiskokó válasza tomazin (#46095) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az Elite az azonos csapat?
Tök egyértelmű hogy egybe megy a 2. Persze ha valaki nem régi játékos és esetleg külön már összejött neki.
Nekem egybe lett meg 10+2 Milla

Hussar -
Mikor bejött a CEO első nagy teli raktáras eladásom bebuktam mert Aki vezette a gépet Leftelt mellette Plata aki védett, nem Leftelt a sessionból de ő mégis Story modban volt kint és onnan írt Online nekünk chatbe.

Idegbe jöttem. Írtam nekik mire másnapra visszakaptam az egész összeget
Adtak vagy 2.2 millát.
Leírták hogy sajnálják a hibát, kárpótolnak.
Kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46103) HussarF válasza Kiskokó (#46102) üzenetére

Nem. Az elite az külön van minden mission-re. 3 tényezője van, az egyik mindig az idő. Passz, én még egyet sem csináltam meg.
Ja és asszem az csak final-re van.

[ Szerkesztve ]

(#46104) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#46101) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ne keverj már :D

Semmi nem vész el. PS3 és xbox 360-ról lehet vinni PC-re, XBOX one ra, és PS4-re.

Én xbox 360ról hoztam PC-re, és ugyan úgy megy tovább a 360-as verzióm is.

Viszont amire át akarod vinni , olyan gép mindenképpen kell. Amiről akarod vinni az nem szükséges ha jól emlékszem.

(#46105) tomazin válasza Kiskokó (#46102) üzenetére


tomazin
veterán

nem. az elite amikor bizonyos feltetelek teljesulnek. pl. 5perc alatt, 80%+ accuracy, 20 headshot, stb.

(#46106) #81556480


#81556480
törölt tag

nem is tudtam hogy F10-el lehet lőszert dobni

A maze bank west alatti garázst meg lehet venni nem cargo garázsnak ??

(#46107) Kiskokó válasza #81556480 (#46106) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az pedig jó a börtönösnél is.
Vannka hasznos dolgok. Én most sztem találtam egy olyat amit szintén lehet sokan nem ismernek :D
Beszámolok róla csak még kipróbálom.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46108) Logitech válasza #81556480 (#46106) üzenetére


Logitech
aktív tag

fegyvert is lehet dobni, talán F11

(#46109) #81556480 válasza Logitech (#46108) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azt tudom, de hibás, mert hiába eldobod, ki/belépés után visszakapsz mindent. :(

(#46110) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#46106) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nasit is lehet dobni, inventorybol del.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46111) HussarF válasza #81556480 (#46109) üzenetére

Ha csak felvett fegyver, akkor nem. Eltűnik, ha eldobod. Ha olyan, amit megvettèl az ammu-nationben, akkor viszont újra nálad lesz. Ez esetben venni kell weapon rack-et az MC-ben vagy a CEO irodában és ott el lehet rejteni a sok felesleges fegyvert, hogy ne kelljen mindig végigpörgetni.

(#46112) Plata válasza Kiskokó (#46102) üzenetére


Plata
félisten

Bazz az mekkora volt már,át kerültem storyba Savage harci helivel. :C
És láttam amit ti írtok és ti is láttátok amit én,állati jó volt. :DDD

(#46113) Chal


Chal
addikt

Nemrég vettem meg a játékot, két dolog baromira idegesít, hátha tudtok segíteni...

Az egyik, hogy alt+tab után lagos lesz a billentyűzet a desktopon, de annyira, hogy skype-on írni valakinek pár sort is szenvedés már. Erre azt a megoldást találtam, hogy windowed-borderless módban futtatom a játékot, ami végül is működik, de nincs erre valami elegánsabb javítás/megoldás?

A másik szintén desktopra tabolás probléma: van hogy win+tab -al váltok, mert arra áll rá a kezem, ilyenkor pedig jön a totál szívás: teljesen meghülyül a billentyűzet, minden karakter valamilyen shortcutot kap, és random alkalmazásokat és windows featureket indítanak el, használhatatlan a gép teljesen. Érdekessége a dolognak, hogy ha kilövöm a GTA-t, akkor néha megjavul, de többnyire nem. Ez utóbbi esetben csak a reboot segít. Billentyűzet kihúz/bedug dolgot próbáltam, semmi eredménye, illetve ránéztem a windowsban a billentyűzet beállításokra, hátha valami furcsa módba vált át ilyenkor, de semmi.

Más játékoknál még csak hasonló gondom sincs, egyedül a GTA-val van gond. Persze kicsit gyanakszok, mert a netet túrva nem találok hasonló hibát, sokan panaszkodnak ugyan alt+tab-os problémákra, de nekik többnyire az a bajuk, hogy crashel a játék tőle, ráadásul ha jól láttam, akkor ezt már egy régebbi patchben javították is.

Van valakinek ötlete?

(#46114) HussarF válasza HussarF (#46097) üzenetére

Na tegnap nekem mégis meglett a CM. Ugye az utolsó bukásnál én még időben kirántottam a kábelt így a számláló sem resetelt. Lenyomtuk még egyszer a PS final-t és be is adta. Már csak a többieknek kell még egyszer kifarmolni :)

(#46115) Hauptmann válasza Chal (#46113) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van Widcomm bluetooth a gépedben? Az néha be szokott kavarni, de egy registry key módosítás megoldja. Bár, az minden játéknál gondot okoz, nemcsak a GTA-nál.

[ Szerkesztve ]

(#46116) HoldChore válasza HussarF (#46114) üzenetére


HoldChore
tag

Talán megkapod a tiszteletreméltó "Cableguy" rendfokozatot is. :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46117) Chal válasza Hauptmann (#46115) üzenetére


Chal
addikt

Nincs. Lehet hogy nyitok egy ticketet a Rockstarnal akkor, hátha mondanak valami okosat.

(#46118) CactuS válasza Chal (#46117) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megpróbálhatod, de sok reményt nem fűznék hozzá. Nekem minden kérdésemre azt a választ adták, hogy frissítsem a legújabb verzióra a játékot, mert már javították a hibát. Amikor visszaírtam, hogy Steames van és mindig friss, akkor pedig egyszerűen zárták a ticketet.

A hibák közül csak az elsőt tapasztaltam eddig, de az ilyen, mióta megvan, én meg amúgy is borderless windowsban játszom, így nem nagy érvágás számomra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46119) Kiskokó válasza Chal (#46113) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én úgy szoktam, hogy ha Alt- Tab-ra belassul az asztal.. vagyis az írás amit mondasz. akkor vissza játék és megint alt+tab. maximum 3 próbálkozás és rendben van. de általában elsőre is jó.

Hussar :
Gratula ;)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46120) Plata


Plata
félisten

(#46133) SkyLine3000 válasza Plata (#46120) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Ennyit szállítottak ki a boltoknak. Az eladás biztos nem ennyi. De akármennyi is. Szép eredmény.
Zsíros kenyér helyett jöhet a házikolbász! :DDD

(#46134) HoldChore válasza HoldChore (#46116) üzenetére


HoldChore
tag

Ezt is töröld még ki, aztán többet nem is írok ebbe a topikba :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46135) Plata válasza SkyLine3000 (#46133) üzenetére


Plata
félisten

De azért ez elég szép eredmény,főleg hogy annyi év után még mindig fogy.
Csak szerintem az a baj hogy következő rész is főleg majd Online-ra fog épülni,mert a shark card eladásokból irtózatosan sok pénzt kerestek,ezért is tojják le magasról a sztori DLC-ket.

(#46136) SkyLine3000 válasza Plata (#46135) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Persze, h szép. Mondjuk leszállítottak 70et és eladtak 60at. Abból a pénzből kis túlzással Magyarországot megvehetnék kilóra...
Mindenesetre a befolyó léből megvan az alapja a 6-nak.
Én csak néha játszok. Úgyh a story módból is van vissza bőven. Így el leszek még vele egy darabig. Online nem érdekel és időm sincs rá. Ettől függetlenül tényleg foglalkozhatnának többet a story móddal is.

(#46137) #81556480


#81556480
törölt tag

Itt most takarítás volt ? :DDD

Lehet még valahogy glitchel ( nem hack) rendőr ruhát szerezni online ? ?

(#46138) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Megvettem végül a játékot. Egész jól elvagyok vele, még sokmindenről fogalmam sincs. :)
Van egy apartmanom jelenleg. 19-es szinten vagyok.
Pénzt hogyan tudok legkönyebben keresni?
Köszi előre is!

U.i.: Aki gondolja vegyen fel. kiezTe a nevem.
Nem vagyok nevetgélő idóta gyerek...sőt már (sajnos) gyerek se. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46139) Wiz Khalifa válasza kiezTe90 (#46138) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ha saccolnom kéne akkor 27 leszel idén. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#46140) Mr.Csizmás válasza kiezTe90 (#46138) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

IGN crew, gyorsan lépj ki, mielőtt megdobálnak az itteniek rohadt paradicsommal :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46141) Plata válasza kiezTe90 (#46138) üzenetére


Plata
félisten

Háát a legkönnyebb pénz szerzési lehetőség a shark card. :DDD
De amíg nincs pénzed CEO vagy MC irodára és gyárra,addig a Heist a legkifizetődőbb,asszem.
PS heist a végén 1.25 misit ad,amiből neked 20-50% lehet a részesedésed,setup-onként meg 26 ezret.

(#46142) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Heists szerintem jó mind a mai napig. Noha lehet hogy van már annál jobb pénzszerzési lehetőség de változatosságnak teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46143) Plata válasza ProgenXL (#46142) üzenetére


Plata
félisten

CEO és MC biztos jobb pénz szerzés,de ha még nincs neki rá pénze nem tudom mi más maradna.
És Heist-elni úgyis kell,minden Heist unlockol valamit.Amire később úgyis szüksége lesz.

(#46144) kiezTe90 válasza Wiz Khalifa (#46139) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Honnan tudod? Látnok vagy? :D

Mr.Csizmás
Oké kilépek az IGN-ből!!! (Amúgy hozzáteszem úgy léptem be, hogy hirtelen azt se tudtam mitcsinálok :) )

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46145) Plata válasza kiezTe90 (#46144) üzenetére


Plata
félisten

Én valóban látnok vagyok,mert látom mi van a szemem előtt. :C
Nem kell kilépned IGN-ből szerintem,egyszerre több crew-ben is tag lehetsz,csak az egyik lehet aktív.

(#46146) Mr.Csizmás válasza kiezTe90 (#46144) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viccvót, amúgy én vettelek fel barátnak az előbb. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46147) kiezTe90 válasza Mr.Csizmás (#46146) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Okés! Majd már csak holnap leszek, akkor visszajelölök! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46148) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Gyugyóval mizu? Napok óta nem láttam online (legalábbis esténként).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46149) gyugyo79 válasza CactuS (#46148) üzenetére


gyugyo79
addikt

Dolgozik, ráadásul vidéken partnereknél és sok helyen még mobil internet sincs és az adsl is 0,5/4 amikor 100% hasít és ez felett nem is vállalta a szolgáltató. Szóval még amikor vannak üres órák is 1-2 folyamat közt vagy várok másra se kell laptopról játszani semmivel ami online :)
Fórumra felnézek, de írni csak oda írok ahova érdemben segíteni is tudok másnak :)
Ez a 1- 1,5 hónap ilyen lesz. De azért jót is fog tenni egy kis GTA megvonás ott most úgy sincs már nagyon semmi az 1-2 jó fej emberen kívül akik miatt fellépnék.

(#46150) Syklas válasza kiezTe90 (#46138) üzenetére


Syklas
tag

Február 13. még 2X RP + GTA$ van a játékban pl a Vehicle Vendatta-ra..! Csak azt nyomd.. gyors fejlődés és sok guba..! :D Ha összeállsz másokkal.. 1vs1 vagy 2vs2 -ben.. úgy nagyon lehet farmolni..! Felveszlek.. :K

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.