Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) Mr.Csizmás válasza pokers (#46700) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

max áfacsaló az autóeladásokat nézve ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46702) Locutus válasza ProgenXL (#46697) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem 39990-et adptt. meg 16900 XP-t :)

Nyertem 4 versenyt turismoval, meg specter custommal. Csináltam 2 óra versenyzéssel 300 ezret, meg úgy 3 rangot léptem :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46703) ProgenXL válasza pokers (#46700) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kezdjek újat? :DD

Locutus a Nero mellett a Specter isnagyon jó versenyre szerintem is. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46704) Anulu79 válasza Segal (#46645) üzenetére


Anulu79
addikt

A zsé lassan jön ezért már a kurumának is örülni fogok. 😃

(#46705) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#46706) misiizsai válasza cyberkind (#46652) üzenetére


misiizsai
tag

Köszönöm hogy leírtad! :) Majd kipróbálom! :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#46707) Anulu79 válasza ProgenXL (#46705) üzenetére


Anulu79
addikt

Ti mennyit játszotok, hogy mindenki úgy tele van lóvéval? :)

(#46708) Laraxior válasza Anulu79 (#46707) üzenetére


Laraxior
titán

Azért itt a csapat nagyja már lvl100 feletti.
Gondolhatod, hogy nem 20 óra játékidővel.
Meg általában mindenki tesz félre pénzt, mert tudjuk, hogy a DLC-k nagy kiadással járnak :D
Egy idő után úgyse lehet mire költeni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46709) Locutus válasza ProgenXL (#46703) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, sajnos mások Neroval többször elvertek, de én meg a super classal úgy vagyok, hogy ragaszkodok a Tourismo-mhoz :) Annyira gyönyörűen vezethető, meg szép autó is. Kanyargóson simán fel tud jönni a Nerokra, csak a hosszú topspeedes szakaszokon mennek el valamelyest. De tourismoval is nyertem pár versenyt tegnap, szóval a Nerokat sem lehetetlen verni. Főleg a non-contactot szeretem, mert ott nem kell a sok balfasszal foglalkozni, akik csak a másik kilökésével tudnak érvényesülni.
A Specter Customom meg egészen meglepően jól teljesít, ahogy írod is. (Szárny nélkül!) A sports classban bőven vertem vele a mezőnyt többször is, illetve szinte mindig a top3-ban voltam, hacsak ki nem löktek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46710) Segal


Segal
veterán

A tegnapi session találkozórol egy kép :( Sajna nem volt vicces :((
KÉP

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46711) HussarF válasza #81556480 (#46695) üzenetére

Nincs gond, nem is vagyok tag, szóval közöm sincs hozzá. Meg mást nem tudnék hozzátenni, mint ami már elhangzott. Voltak itt már pro és kontra érvek. Egyébként az sem igaz, hogy ez egy anti lövöldözős sims lenne. Nagyon vegyes a PHHU crew és sok pvp-s is van benne. Csak ugye ez így egy gyűjtő crew, nem sok közös van a tagokban, max az, hogy magyarok és talán ismerik ezt a fórumot itt. A miénk kicsi, de nálunk azért fontos, hogy több közös elv/érték is legyen bennünk, pl. hogy a tagban legyen pvp orientáltság, magyarokat nem szoktunk direkt ölni (még ha egyesek ezt hülyeségnek is tartják) stb.
Ha valaki ezt magáénak érzi, mi látjuk szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#46712) CactuS válasza HussarF (#46711) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ettől függetlenül eleve nem értem, hogy miért hoztad fel. Teljesen irreleváns az, hogy ki hányas szintű a crew-ben. Egy fórum topikból kiinduló crew tagokban mi közös legyen minimum, mint az, hogy azonos nyelvet beszélnek és ismerik az adott fórumot? Másrészt van crew szabályzat, ami nem is olyan rövid és pont azért készült, mert az aktív tagok értékrendje és érdeklődése hasonló, de legalábbis mindenki számára elfogadható. Ha van olyan tag, aki ezeket nem tartja be, attól elbúcsúzunk, nincs ezzel semmi gond.

Ha reklámozni akartad a crew-t, amiben játszol, akkor nyugodtan, semmi gond nincsen vele, amíg nem arról van szó, hogy naponta 3x beírod. De ha ez az egész szintes/profilos dolog csak azért volt, hogy ide lyukadjunk ki, akkor megkérnélek, hogy ezt a vonalat ne erőltesd. Ahogy írtam korábban is, felesleges piszkálódni, áskálódni crew vagy játékos szinten.

Segal: Jaja, tegnap nem volt az igazi, legalábbis én ~9-ig voltam, de nem voltak rendes, tiszta sessionök.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46713) HussarF válasza CactuS (#46712) üzenetére

Nem volt ilyen szándékom, csak megjegyeztem. Mint mondtam, nincs is hozzátenni valóm, mert volt már ez máskor is téma. A saját crew-mat is csak azért hoztam fel, mert Laci mondta, hogy gondolkozik a váltáson. Nem értettem vele egyet abban, hogy a PH olyan lenne, amilyennek mondta, pont azért mert nem egységes. De ez megint nem flame indítás, csak tények. Egyéni preferencia mindenkinek, hogy ez mennyire releváns számára.

(#46714) Plata válasza CactuS (#46712) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva engem nem izgat hogy a Crew vezetői hányas szintűek,bevallom azt se tudom kik a pontos vezetők. :D
Amíg lehet értelmesen és nyugodtan együtt játszani addig marhára nem izgat.
Én szeretem ezt a nyugis PH session dolgot,akinek nem tetszik az xxxxx xx. :B
Tavaly nyáron mikor Ph sessionba bejött magyar és hiába mondtuk neki hogy ez nyugis session és nem lövünk egymásra de nem értette meg,csak játszotta az eszét,és le lőtte a ládáinkat,majd mikor rászálltunk és párszor kinyírtuk együtt,akkor meg lelépett,másik fórumban ugatott hogy milyen szemét csíter satöbbi crew vagyunk. :U
Kb ugyanez volt amikor másik idióta magyar próbált szórakozni velünk,csak nálam tank volt és megtapostam.Nem lőttem le,csak eltapostam.

(#46715) ProgenXL válasza Plata (#46714) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem sincs gondom a crew-val. Mindenki abba van amelyikbe akar persze. Nekem a PH tökéletes. Ez nem azt jelenti hogy aki más crew-ba van az egy teljesen más játékos lenne. Senki nem lesz több vagy kevesebb ezáltal. Vannak olyan észlények akik ez alapján különböztetnek meg játékosokat. Felőlem lehet mindenki teljesen máshol csak az egymás közti úgymond tisztelet legyen meg.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46716) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Új kalandok
:D :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46717) pokers válasza Kiskokó (#46716) üzenetére


pokers
senior tag

Kipróbáltam, a H2 klón is simán átmegy, a Karin Rebel viszont vizet nyelt :D
Traktort akartam még megnézni, sikerült is a közeli földúton lopni egyet, de mire odaértem a folyóhoz, kidobott a szerver, utána meg már nem találtam másikat.

(#46718) Kiskokó válasza pokers (#46717) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na fasza nekem is van H2-őm szeretem is de eddig a Sandking jobban bizonyított terepen. Na majd megnézem a mamutot :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46719) HussarF válasza Kiskokó (#46718) üzenetére

A Guardian-t nem próbáltátok?

Ja meg még egy kérdés, amit régóta meg akarok kérdezni, de elfelejtettem eddig. A Grotti Carbonizzareből van kupé és cabrio változat is, de úgy láttam, hogy a neten csak a kemény tetőset lehet megvenni. Jól láttam és tényleg nincs lehetőség megvenni a cabrio-t?

(#46720) Kiskokó válasza HussarF (#46719) üzenetére


Kiskokó
veterán

A Carbonból egy féle van! Úgy hívják kemény tetős cabrió! :)
Guardiant nem próbáltuk, nincs is olyan, ahhoz hegyipapa kell neki van :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46721) Mr.Csizmás válasza HussarF (#46719) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

le lehet csukni, vannak screenshotok kabrióval :K vagy hotkey van rá, vagy style menü.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46722) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ezek az új Stunt pályák nem valami élvezetesek. Csalódás.

Forza JUVE!!!

(#46723) HussarF válasza Kiskokó (#46720) üzenetére

Nekem is van. Amikor megláttam a SSASA-ban, akkor egyből éreztem, hogy must have. Ironhide a Transformersből :D

(#46724) Anulu79 válasza drachoHUN (#46722) üzenetére


Anulu79
addikt

Meg felettébb több a kretén rajtuk. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#46725) Locutus válasza drachoHUN (#46722) üzenetére


Locutus
veterán

Sok a kretén, aki csak kiütéssel tud előrébb jutni. Non-contactra kell állítani. Én élvezem őket.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46726) Anulu79 válasza Locutus (#46725) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha nem én idítom akkor csak a mérgelődés marad. :)

[ Szerkesztve ]

(#46727) Locutus válasza Anulu79 (#46726) üzenetére


Locutus
veterán

Hát ja... az előbb egy 7! körös stuntracere keveredtem be, persze standard, meg ráadásul még a catchup meg a slipstream is on. Gyakorlatilag szerencsejáték egész végig, hogy ki nyeri meg. Persze leginkább az, aki ki tudja lökni a másikat, de ilyen esetben még ez se biztos, mert sok a kör. Végül behoztam 2. helyre a specter customot úgy, hogy 1 méterrel voltam lemaradva az elsőtől, és már gyorsított a slipstream, de nem volt elég :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46728) Anulu79 válasza Locutus (#46727) üzenetére


Anulu79
addikt

Ennek a fele nekem kínai de a lényeget értem. :DDD

(#46729) ProgenXL válasza Locutus (#46725) üzenetére


ProgenXL
őstag

Naigen én is igyekszek még az elején meglépni mielőtt tömegkaramból lenne..de néha olyan érdekes gyorsulások vannak hogy a semmiből utólérnek.. Mintha lenne valami felzárkóztatás...
Ha hátulra tesz a rajtnál akkor inkább megyek kicsit lassabban hogy kikerüljem a többit aki keresztbe fordult..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46730) HussarF válasza ProgenXL (#46729) üzenetére

Turbo start és slipstream ;)

(#46731) Kelecar válasza HussarF (#46730) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Meg catchup, ami a felzárkóztatást illeti.

(#46732) bucihost


bucihost
senior tag

1, Beköszönünk nem csak azért mert illik.

Azt hogyan? van Crew chat? Ha igen, hol?

Sry, 2 napja onlineozom és még minden homályos :D :R

(#46733) CactuS válasza Kelecar (#46731) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hívja a program slipstreamnek, amikor a szélárnyékban gyorsulsz a másik mögött.

bucihost: Sima sessiin chaten, amit t betűvel hozol fel.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46734) bucihost válasza CactuS (#46733) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi :R

Ez a verseny része nekem is fura.... mert sokszor olyan szinten megelőznek... de nem szélárnyékból, hanem 30-40 másodperccel le van maradva az illető, és lazán utolér anélkül hogy hibáznék, és felzárkózik az előttem 30-40s el lévő ellenfélhez. Én persze nem tudom utolérni őket.... furi :F :U

(#46735) CactuS válasza bucihost (#46734) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, bocs, én mondtam hülyeséget reggel. A Slipstream a "szélárnyék", a catchup pedig az, hogy extra sebességet kapnak a lemaradók. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46736) Locutus válasza CactuS (#46733) üzenetére


Locutus
veterán

A 7 körösön szépen be is szoptam a slipstreamet, mert pont ugratón kerültem bele az előttem haladó 2 autó slipstreamjébe, és akkorát húzott rajtam, hogy átrepültem a francba, ki a pályáról előrefelé :DDD
Viszont a catchup meg pont ilyenkor segít újra beérni az első helyzettet, ha van elég kör még.
Igazából a legjobban azt szeretem, ha minden off. Tehát non contact, és se slipstream, se catchup. Akkor tényleg a tudáson múlik a győzelem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46737) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valaki tudja, hogy minek függvénye, hogy használhatom a saját rendszámtáblámat (KK85)? Pár napja nem jön fel mint lehetőség az LSC-ben. Előfordult már máskor, de egy restart után működött a dolog. Most viszont napok óta nem lehetséges. Tudok élni nélküle csak hátha van rá egyszerű, gyors megoldás. Köszönöm a választ előre is!

@HussarF: 370-nél járok :-)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46738) #81556480 válasza Locutus (#46736) üzenetére


#81556480
törölt tag

tulajdonképpen így is a tudáson múlik. Tudni kell kezelni ezeket a gyorsításokat, meg a hülyéket akik ki akarnak lökni. :D

(#46739) Locutus válasza #81556480 (#46738) üzenetére


Locutus
veterán

Egy 16 versenyzős startkor az nem kezelés, hanem szerencsejáték :)
A slipstream elkerüléséhez meg egyik pálya sem elég széles, nemhogy az ideális ívek. Szóval azt nem tudod elkerülni, csak úgy ahogy a catchuppal sem tudsz semmit se kezdeni.
Hiába húzod be mákkal a startot az élre, ha mindenki speedboostot kap mögötted, és lazán visszaelőznek. Aztán ez a csikicsuki megy végig.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46740) HussarF válasza Triathlete (#46737) üzenetére

Az iFruit app-al is minden rendben van? Ha belemész, ott van benne rendesen?

Én már majdnem 200-nál járok. Lassan haladok, mert az elsődleges prioritás még mindig a K/D és ha azzal tökölök, hogy megpróbáljam fejbe lőni, ahelyett, hogy minél gyorsabban és hatékonyabban megölném az ellent, akkor ő fog sokszor hamarabb megölni.

(#46741) Locutus válasza HussarF (#46740) üzenetére


Locutus
veterán

Apropó be kéne farmoljuk azt a chrome-ot mostmár, csak 9 vagy 10 verseny kéne :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46742) HussarF válasza Locutus (#46741) üzenetére

Vasárnap szerintem jó nekem.

(#46743) Segal válasza Triathlete (#46737) üzenetére


Segal
veterán

Tutira valami nalad nem stimmel mert en 2-3 napja csinaltam utoljara kocsit es siman tudtam hasznalni a rendszamom. Ma is kell majd hasznaljam mert megint vettem 6 kocsit:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46744) vtomi2 válasza Segal (#46743) üzenetére


vtomi2
őstag

Hova fér el neked ennyi kocsi? Egymás fölé parkolod őket vagy mi?

(#46745) Mr.Csizmás válasza vtomi2 (#46744) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megvette a várost (ő az apja a pamkutya által megénekelt srácnak :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46746) Triathlete válasza HussarF (#46740) üzenetére


Triathlete
senior tag

Az appot már régen leszedtem a telómról, de utána hónapokig működött még. Így olyan random érzésem van. :-)
Mindegy nem lényeg tankra, buzzardra úgysem kell, de köszönöm a válaszokat.
K/D-t mennyire akarod felhúzni?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46747) bucihost


bucihost
senior tag

Pár kérdés:

1. "vettem" egy free autót, megtuningoltam amennyire lehetett, aztán 10 percre rá valaki kilőtt a ****-ba vadászgéppel. A kocsi eltűnt, a garázsban nincs, és amikor telefonon meg akarom "rendelni", akkor zárójelben ott van hogy destroyed. Ilyenkor hogy lehet a kocsit vissza szerezni, vagy újra éleszteni? Vagy vegyek másikat?

2. Loptam egy jó kocsit, de nem tudom berakni a garázsomba mondván hogy lopott és nyomkövető van benne. Ezeket a kocsikat meg lehet valahogy tartani?

:R

(#46748) Locutus válasza bucihost (#46747) üzenetére


Locutus
veterán

1. Mors Mutualt kell hívni telefonon.
2. 100ezer feletti értékű autót nem tarthatsz meg, ha csak úgy loptad utcán. Azokat meg kell venni külön.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46749) Kelecar válasza CactuS (#46733) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Azt tudom, a catchup meg korlátozza az első helyeken a versenyzők sebességét, így a többiek fel tudnak zárkózni.

Szerk.: közben tovább olvastam, szal tárgytalan :)
Bár azt még nem tudom biztosta, hogy az elsők lassabbak vagy a hátsók gyorsabbak. Nekem úgy tűnt elől lasabb vagyok, de nem vennék rá mérget.

[ Szerkesztve ]

(#46750) Triathlete válasza bucihost (#46747) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ezen a linken többek közt az is szerepel, hogy mi az ami ellopható az utcáról. E-oszlop.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.