Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) Plata


Plata
félisten

Tud már valaki bármit is a valentin napi dlc-ről?
Lesz új kocsi vagy fegyver esetleg egyéb?
Mondjuk szív alakú léghajó. :DDD

(#46052) ProgenXL válasza Plata (#46051) üzenetére


ProgenXL
őstag

A tavalyi alapján szerintem ugyanolyan lesz. Ne várjunk semmi extrát.
Persze amíg nem jelentik be addig csak a szokásos találgatás. Aztán kitudja. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46053) Plata válasza ProgenXL (#46052) üzenetére


Plata
félisten

De tavaly jött új ruha meg kocsi nem?
Vagy csak én emlékszem rosszul?
Mondjuk lehetne venni rózsaszín tengeralattjárót. :D
Tengeralattjáró az tényleg nem lenne rossz.Kár hogy nem lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#46054) freeknight válasza HoldChore (#46050) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem hagyjuk is, ugyanis nem én kezdtem a témát. Akartam mást is írni, de átgondolás után inkább nem, mert még lecsap a banhammer :D

Csak hogy on is legyek: a criminal mastermind eddig nem is olyan húzós, mint gondoltam! Már a humane labs hydralopós küldijénél vagyunk, és még csak egyszer kellett újrakezdeni az egészet :D . Az is csak egy véletlen szikláról leesés miatt.
Rengeteget számít, hogy nincs a csapatban egy zöldfülű vagy random sem, ha mindenki tisztában van a snack és az elraktározott armor használatával, nincs olyan, amit ne lehetne megoldani.
Jótanácsok próbálkozóknak, amikre figyelni kell:
utility vest MINDIG legyen rajtatok, amikor csak lehetséges!
mindig nézzétek az életerősávot
A repülős részek trükkösek lehetnek. Az ellenséges pilóták szeretnek kamikaze módba kapcsolni, ez nagyon veszélyes lehet, főleg, hogy a gépeknek nem jelzi a magasságát a térkép.
Prison break finéléban a velum bal oldala felé közeledjetek, és csak akkor nyomjatok f-et, ha már az ajtó előtt álltok! Magától a karakter szeret a propellerbe sétálni :D
A lista természetesen a végtelenségig bővíthető :DDD

Igazából a véletlen haláloktól kell csak félni. Mint az említett leesés (elég egyetlen rossz gombnyomás), vagy a propellerbe való autoséta.

Szerintem nem lesz ez annyira nehéz, bár még hátra van a rettegett kukásautós series a küldi :D . És ugye a PS fináléban nemcsak a kurumát patchelték, hanem sokkal több zsaru van menekülés közben, és érezhetően agrasszívabbak, mint eddig...

(#46055) Plata válasza freeknight (#46054) üzenetére


Plata
félisten

Mi a prison break-et kurumával csináltuk meg,bementünk vele a börtönbe,bele ültettük a pasit és azzal vittük ki.
Humane labs-ban szerintem a legnehezebb a lopakodós.Ciki mikor megölsz valakit és rossz felé esik.Föleg ha a tetőről a hulla le esik az őrök közé. :DDD

(#46056) Segal válasza freeknight (#46054) üzenetére


Segal
veterán

Par ora es haladhatunk tovabb csak egyelore csinalom a nagy budos semmit a melohelyen...
Azert az A Seriesbe van 2 olyan kuldetes amire annyira nem vagyom... Utana a pacific mar setagalopp lesz:)

Plata: csak meghalni nem lehet ha lebuksz a lipakodosnal akkor restart es minden megy tovabb:)))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46057) Mr.Csizmás válasza Plata (#46053) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet venni tengeralattjárót ;)

más kérdés: ha kinőttem az alap ingatlanok 10+2 garázsát (vidéken van vmi filléres garázsom), mit érdemes venni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46058) freeknight válasza Plata (#46055) üzenetére


freeknight
őstag

Prison break kurumán mi is gondolkodtunk, de előtte nem néztünk gameplay-t, nem tudtuk kivitelezni. :D De anélkül sem nehéz.

A humane labs lopakodás igazából csak frusztráló, de hálistennek a criminal mastermind szempontjából nem számít, mivel elbukni és újrakezdeni lehet a küldiket, csak meghalni nem.

(#46059) pokers válasza Plata (#46053) üzenetére


pokers
senior tag

Lehet venni tengeralattjárót...

(#46060) ProgenXL válasza Plata (#46053) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én tudok venni :D
Az tud akinek old gen kozollal össze van kötve a játék.

tavaly egy Rosevelt vagy mi került be meg adversary mod, ruha stb.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46061) Plata válasza pokers (#46059) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szent szarkaláb.
Na ennek utánanézek,de én ilyet nem láttam.

(#46060) ProgenXL
Jah hogy úgy lehet,akkor az kiesik.

[ Szerkesztve ]

(#46062) Segal válasza Mr.Csizmás (#46057) üzenetére


Segal
veterán

Hosszabb tavon szerintem akkor jarsz a legjobban ha a legolcsobb ceoba veszed meg a 60 ferohelyet mert szembe van vele egy megveheto ingatlan amivel akar plusz 30 ferohelyet is biztosithatsz es minden egy helyen lesz. Utana akar be is koltozhetsz a ceoba vagy max a szembe hazba.
En mar a ceoba lakom. Nalam a nagyobb problema hogy az 59 jarmuvemmel en mar a ceos garazst kezdem kinoni:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46063) Mr.Csizmás válasza Plata (#46061) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kell egy PS3 v X360

előtte az RSC-ben linkeld össze, esetleg pótold a hiányzó fiókot a megfelelő eszközhöz, aztán a konzolon lépj be a fenti PSN/live fiókkal, GTA5 indít, és csináld meg a prológust, meg a városban az első mentésig vidd el. kb. 20 perc az egész töltéssel együtt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46064) tomazin


tomazin
veterán

tegnap megvettem a buzzardot, hogy tudjak haladni. le lehet hivni valahogy mellem, vagy kell 1m, hogy vipbol le tudjam hivni? (150k penzem maradt)

(#46065) freeknight válasza tomazin (#46064) üzenetére


freeknight
őstag

CEO irodát veszel és bármikor ingyen le tudod hívni, amíg ceo vagy.
Bár még ahhoz is kell gyűjtögetned.
Egyébként meg pegazus, de ők nem melléd spawnolják.

(#46066) tomazin válasza freeknight (#46065) üzenetére


tomazin
veterán

van ceom, de nem talaltam a menuben. ha hazamegyek akkor jobban vegignezem.

(#46067) Segal válasza tomazin (#46066) üzenetére


Segal
veterán

Secureserv es azon belul a ceo vehicle. Ezt meg melohelyrol is meg tudom irni annyiszor hivtam mar le:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46068) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#46049) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vágom mert sztem akkoriból vagy friend mikor még megjelenéskor beléptem online csak nem toltam az elején az online-t.
nemsoká megyek fel, eladni nem fontos de tolhatunk valami majomkodást :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46069) Anulu79


Anulu79
addikt

Mi az a ceo? :DDD

(#46070) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#46069) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mészáros & mészáros kft a GTA-ban :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46071) Puma K


Puma K
veterán

GTA Online: How to Get in a Solo Public Session (PC) With Task Manager Fast (NO Port Blocking Or Speed Limiting)

Ez a legegyszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46072) Segal válasza Anulu79 (#46069) üzenetére


Segal
veterán

2 féle irodát vásárolhatsz a játékba befektetés céljából amiből pénz is tudsz szerezni. Az egyik az MC (motorosclub) a másik a CEO.
Persze ezután még venned kell valamit az irodából (pl garázs, gyár) mert az iroda csak a lehetőséget biztosítja a további vásárláshoz. Nézz körül a játékba a telefondon az internet részbe ott lehet mindent megvenni :DDD

MÁS: Ígértem a 30 mliiós képet KÉP

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46073) tomazin válasza Puma K (#46071) üzenetére


tomazin
veterán

az egzaktsag hianyzik. 5-7mp. vagy fentmarad, vagy levag offlineba, vagy sikerul. az ilyen erzesre dolog nekem nem jott be (en halokartyat tiltogattam, de sosem talaltam el a megfelelo idot)

(#46074) Plata válasza Segal (#46072) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,mekkora balfék. :C
Bár a dzsémsz bondos nevéből sejthető hogy elég gyerek még. :K
Kár hogy a Bond filmek kihaltak Pierce Brosnan féle James Bond-al.Rowan Atkinson is jobb Bond lenne mint ez az új unott pofájú gyökér.Mondjuk egy Mr Bean féle Bondra még el is mennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46075) Anulu79 válasza Segal (#46072) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! :R Ezt se tudtam.

(#46076) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Barátom a story móddal kezdet jászani vele, de olyan küldetésnél tartott ahol semmi tájékoztatást nem kapott, hogy mi a következő feladat. Már nem emlékszem pontosan, hogy ilyenkor mit kellett csinálni, öltönyt vagy kocsit kellett lopni. Mi ennek a feladata? :)

(#46077) HussarF válasza freeknight (#46054) üzenetére

Sok ilyen tipp van, pl. a Humane Labs finaléjában. a helikopteres csapatnak érdemes leszállnia a hegytetőre és a onnan leszedni a heliket, amíg a másik csapat bent van. A földön támadókkal nem kell foglalkozni.
A series A - trash truck meg tényleg az egyik legnehezebb, mert baromi sokan jönnek pl. a benzinkútnál és ott nem lehet player saved outfit-et beállítani, pedig heist-ek alatt az utility vest és a bulletproof helmet sokat csökkent a sebzésen. Itt el lehet olvasni nagyjából az összes okosságot.

De a legfontosabbnak én nem a tapasztalatot meg a nagy szintet tenném, hanem a fegyelmet. Ha nem vagy 120-as meg nem ismersz fejből minden heist-et, attól még megcsinálhatóak simán, csak óvatosabban kell haladni és kicsit lassabb lesz.
De ha valaki nem fegyelmezett és lazázik, amikor úgy gondolja, hogy könnyű rész van abból baj lesz. Lehet, hogy 10-ből 9-szer megússza a dolgot, de az az egy pont elég, hogy menjen a levesbe minden. A csapat minden tagjának értenie kell, hogy ennek tétje van. Majd ha meglesz a CM, akkor utána lehet még heistelni, lehet ott lazáskodni, stb. De itt le kell fektetni a szabályokat és ahhoz tartania kell magát a tagoknak. A kockázatot minimalizálni kell és nem feleslegesen növelni. Ha már kezd lejárni az idő, akkor inkább hagyni kell kifutni és újrakezdeni, mert az nem reseteli a CM-et, de ha elkezdődik a kapkodás, annak rossz vége lesz. Robbanószereket/rakétákat pedig csak nagyon indokolt esetben szabad használni, mert könnyen előfordulhat, hogy az ember felrobbantja magát.
Legutóbb például az egyik tagunk - aki egyébként jó játékos, a heisteket is vágja - ellazázta a dolgot. PS heist-ben voltunk, a 10 millát már a zsebünkben éreztük. Ő CC volt és felment a gangra, ahol szaladnak ki az őrök, hogy ott szedje le őket. Egyszer csak robbanást hallunk. Kiderült, hogy sticky-vel gondolta leszedni a kirohanó őröket. Szóltunk neki, hogy nem kéne feleslegesen kockáztatni, de ő megmondta, hogy 5 méterről nem fog felrobbanni. Hát jó, pakoltuk sietve a pénzt, egyszer csak robbanás és a srác már halott volt. Sikerült ráhajítania a sticky-t a kirohanó őrre, aki sprintelt felé, így mikor berobbantotta, nem 5 méterre volt, hanem csak 2-re. Vicces is lehetett volna, ha nem 10 milliót buktunk volna rajta a célegyenesben.
Olyan embertől fogadjátok el a tanácsokat, aki már 2x bukta el 26/26-ról a CM-et. A legfontosabb a fegyelmezett játékos.
Ja és a netkábel mindig legyen közelben, ha valaki meghal, ki lehessen rántani! Úgy még menthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#46078) Plata válasza Benir8 (#46076) üzenetére


Plata
félisten

Autót kell lopni majd egy jól eldugott helyre elrakni.

(#46079) Kiskokó válasza HussarF (#46077) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt hozzáteszem, hogy halálnál a netkábelt azonnal ki kell húznia és mindenkinek!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46080) Hauptmann válasza Kiskokó (#46079) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miféle trükköket tud meg itt az ember. :DDD Miért, mi van, ha nincs net? Nem hal meg senki valójában?

(#46081) Plata válasza Hauptmann (#46080) üzenetére


Plata
félisten

Akkor gondolom azt hiszi a játék hogy dc-t kapott a játékos és úgy veszi mintha nem csináltatok volna meg az utolsó heist-et,vagyis mintha nem haltatok volna meg.

(#46082) HussarF válasza Hauptmann (#46080) üzenetére

Nem menti el. Én kikaptam a netkábelt a halál után és egyedül nekem nem resetelte a CM-et 4-őnk közül.

(#46083) Plata válasza HussarF (#46082) üzenetére


Plata
félisten

De ha a host lép le netkábel kihúzással akkor igen.Nem?

[ Szerkesztve ]

(#46084) HussarF válasza Plata (#46083) üzenetére

Mi? :D

(#46085) Kiskokó válasza HussarF (#46082) üzenetére


Kiskokó
veterán

Így van, ezért kell mindenkinek kihúzni.
Nem az a lényeg hogy TE nem halhatsz meg egyszer sem. hanem a csapatban nem lehet halál.

Plata
Ha ha host hal meg és DC zik a többieknek akkor is bukó.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46086) Plata válasza HussarF (#46084) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha valaki meghal és a host lép ki húzással akkor is reseteli mindenkinek nem?

(#46087) Puma K válasza tomazin (#46073) üzenetére


Puma K
veterán

Korábban ment, hogy 6 másodpercig letiltom majd újra engedélyezem a hálózati kártyát.
Viszont a hálókártyás trükk már nem működik. Amint érzékeli az RSC hogy nincs net azonnal levág.

Itt meg csak magát a játék (GTA5.exe) internetelérését szünetelteted és az RSC-ét vagy az egész gépét meghagyod, így az RSC nem érzékeli, hogy nincs net, csak a játék.

Amit linkeltem imgur-ról az most is megy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46088) ProgenXL válasza Puma K (#46087) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tegnap is net letiltással csináltam üres sessiont. Mondjuk nem 6 másodpercig csak 4-5.

Gunner for life

(#46089) HussarF válasza Kiskokó (#46085) üzenetére

Tudom. Amit én először mondtam, hogy egyedül én húztam ki, mert én kapcsoltam elég gyorsan. Ezért egyedül nekem nem resetelt. Így valszeg, ha újra futnánk, akkor nekem még meglenne a CM, a többieknek meg nem.

(#46090) Segal válasza Benir8 (#46076) üzenetére


Segal
veterán

Ha ott tart a játékba hogy Tűzoltós épületbe jutást választotta akkor kell előtte egy 4 személyes (ez fontos) autót lopni és elvinni a csatornához.

A tippeket meg köszi a kukásnál tényleg hasznos lehet ha időhiány lép fel akkor nem eröltetni. Írta a tagotok a stykit. Hát én lehet hogy kinyírtam volna a való életbe mert az tényleg tök fölösleges dolog....
Remélem mi nem bukjuk és főleg nem a vége körül...
Eddig rpg-t is csak a key kódosnál használtam de ott a tetőröl (én voltam elől) biztonságosan lehet és roppant hasznos a bejáratnál álló autók ellen :)
A nettel az a baj hogy wifi van a router meg a vagy 5 méterre tőlem... Meg ha mondjuk csak 2 embernek sikerül akkor a másik kettő "ingyen" robotol tovább... (max 1 mllióért ha a 1 csapat viszi végig award nincs meg)
Meglátjuk mi lesz remélem túljutunk a Series A-n mert a Pacifiktól nem tartok.
Amúgy ez a netkihúzás dolognak az előtt kell megtörténnie mint mielőtt felkínálná a restart lehetőséget? Mert az ott elég necces mert ha benézi az ember és hírtelen kihúzza (ugye itt nem gondolkodni kell hanem cselekedni) abból több baj is lehet...
Pl mint az utolsó börtönös küldetésnél amikor véletlenül közel mentem a helivel a börtönhöz és becéloztak ha hírtelen cselekedtem volna akkor kiugrok a heliből hogy 100% hogy ne halljak meg de akkor ugye kezdhettük volna újra a küldetést de inkább veszettül menekültem a légtérből kacsázva :))
Na mindegy gyárthatunk itt 999 féle elméletet a gyakorlat úgyis egy ezredik opció lesz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46091) #81556480


#81556480
törölt tag

MOst akkor patchelték a kurumás PS-t ? Van valami trükkje még ennek a heistnek ?

(#46092) Segal válasza #81556480 (#46091) üzenetére


Segal
veterán

Igen patchelték ha be szeretnél menni az ingatlanba akkor kiírja a játék hogy körözés alatt nem lehet...
Tulajdonképpen 4 féleképpen teljesíthető jelenleg
1. Hagyományosan motorral
2. Ellopsz egy rendőrautót
3. Kinyírsz valakit a bankba és SWAT-os autót lopsz
4. A rendőrségi épület tetejéhez megy valaki (vagy akár az egész csapat) és ellopja a helikoptert.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46093) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

CM mellé elite challange-vel mennyit lehet még beszedni pluszban? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46094) HussarF válasza Segal (#46090) üzenetére

Inkább ugorj ki. Elölről kell kezdeni a küldetést, de inkább kockáztatod, hogy az egész küldetéssorozatot ismételd?
Mondjuk a Prison break még csak a 2. heist, de már akkor is kényelmetlen.
Ha necces a dolog, sosem szabad kockáztatni. Volt velünk olyan, hogy a Series A - tankeres résznél elkezdtem szétlőni a tartályt, mert ha berobban, lekaszálja majd az ott álló ellenségeket. Aztán a hülye fejemnek szóltak, hogy azt kéne ellopni. Gyorsan abbahagytam a lövését. Kinyírtunk mnidenkit, majd felakasztottam a vontatóra a pótkocsit. Akkor láttam, hogy 20% alatt van már az épsége. Azonnal szóltam, hogy álljunk meg és lőjük szét, mert nem érdemes vállalni a kockázatot, hogy ezzel eljutunk-e odáig vagy felrobbanok vele és vége az egésznek...

(#46095) tomazin válasza Mr.Csizmás (#46093) üzenetére


tomazin
veterán

szerintem a 2t kulon erdemes csinalni :)

(#46096) Segal válasza HussarF (#46094) üzenetére


Segal
veterán

Nyílván ilyen esetben ezt érdemes én arra írtam hogy ha kirántom a kábelt (nem fogom mert írtam messze a router tehát csak elméleti síkon) akkor viszont a másik 3 játékos idegeire fogok menni mert ennyi erővel amint valaki bemondja hogy "b*zd..." vagy "neeeee" vagy bármit én azonnal reagálhatok hogy még a 100%-nál is jobban biztosítsam magam mert mi van ha látom hogy meghal és én reagálok késöbb. Akkor a másik háromnak kitermelhetem a pénzt én meg utána kereshetek új csapatot mert minek csinálnák újra?
Mindegy nálunk szerintem úgysem lesz netkábel rángatás.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46097) HussarF válasza Segal (#46096) üzenetére

Nem kell annyira instant. Én végignéztem, ahogy az egyik tag meghal. Aztán csak lestem magam elé. Lejött a zöld képernyő, hogy hogy mission failed, és utána jutott eszembe, hogy ki kéne húzni. és akkor kezdtem el kapkodni a modem irányába. És így sem resetelt.
Ha valaki meghalt, akkor bekiabálja, hogy "meghaltam, húzzátok ki a kábelt" és még mindenki nagyon bőven időben van.

(#46098) Mr.Csizmás válasza tomazin (#46095) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolkoztam azon, hogy kéne kottát írni, hogy hol mikor mit kell kinek csinálni, mert ahogy észrevettem az ellenfelek mindig ugyanott vannak, pl. fleecanal begyakorolni előre a nintendó hackelést, melyik résznél van üldözés, ahol esetleg snackezni kell vezetés közben, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46099) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló. Karaktert át lehet vinni 360ról One-ra akkor ha nincs one-om és ismerősnek sincs? Olvastam hogy csak márciusig lehet és egyszer fogok váltani de nem mostanában és jó lenne folytatni majd ami van

/\____/\

(#46100) HussarF

Tesóm váltott CEO irodát és az előzőbe megvett, legdrágább Power Ice belső egy relog után eltűnt és helyette valahonnan a középső sorból egy ilyen antik faburkolatos belső fogadta. Nem értette a dolgot. Írt egy supportot a rockstarnak, akik válaszoltak, hogy sajnálják, hogy elvesztette az irodáját, de egy ilyen loss of progress-el nincs módjuk intézkedni. Visszaírt tesóm, hogy nem az iroda veszett el, csak az 1M$-os belső felújítás, de mindegy is, majd kifarmolja, köszöni a gyors választ és sok sikert kíván, hogy Las Venturas-t és San Fierro-t is hozzáadják a játékhoz.
Erre visszaít a rockstar, hogy mégiscsak tudnak egy kis kárpótlást nyújtani. Ha belép, találni fog a számláján 1M$-t az irodára, +100k $-t, mint fájdalomdíj.
Aztak.rva... Csak lestem, mikor továbbította a levelet :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.