Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#30001) BigBlue69

BigBlue69
(őstag)

Nem hiszem el.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30002) parkr válasza Geryson (#29999) üzenetére

parkr
(őstag)

megnéztem. van egy a maze bank bejáratánál a lépcsők mellett, kis beton falnál.
a másik meg a szomszédos építkezésen, a daru tetején (jó pár perc, mire felmászol)

képet pl. fraps-el csinálhatsz (és más hasonló programmal), vagy ha ablakos módba rakod (alt+enter) akkor működik a printscreen is.
de a mobilos fotókat is fel lehet tölteni a social club oldaladra, csak azok kisebb felbontásúak.

(#30000) Runo a menüben a playersnél kiválasztol valakit, és ott lesz olyan opció

[ Szerkesztve ]

dealin with the same old shit

(#30003) cyberkind válasza BigBlue69 (#30001) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

:DDD

Hallelujah, és még több ilyet! :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#30004) watador600 válasza BigBlue69 (#30001) üzenetére

watador600
(senior tag)

Ohh, ezt de jó látni :D sok ilyen kéne.

Honor 9

(#30005) Geryson válasza parkr (#30002) üzenetére

Geryson
(őstag)

Na ez a bejáratos lesz akkor, de már kiléptem mára. Holnap megugrom és akkor ez is meglesz... :R

Elég komoly missziók vannak így a végén, van bennük bőven csihi-puhi! :)

Minecraft. Das játék...

(#30006) cyberkind válasza watador600 (#30004) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én THC-s vagyok csak a kép miatt photoshop-polt a kis huncut. :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#30007) Amershan válasza cyberkind (#30006) üzenetére

Amershan
(csendes tag)

Ne tagadd már hogy phhu -s vagy :D

(#30008) cyberkind válasza Amershan (#30007) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Az is, de az aktív crew a THC. :P

(#30009) Geryson válasza parkr (#30002) üzenetére

Geryson
(őstag)

Na megvan végre. Mondjuk azt hittem, hogy kiír valamit, hogy ezt is megcsináltam. Akkor most elkezdem végre a monster jumpokat...

Minecraft. Das játék...

(#30010) svensson

svensson
(félisten)

Batmanes köpenyt nem lehet valahol venni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30011) Geryson

Geryson
(őstag)

Gondolom az aranytömbös az utolsó misszió. Ez naggggyon keméééééééééény. Legalábbis ezt überelni nem tudom hogyan lehetne még, de egyenlőre a híd alatt maradok valami oldalról befuródó golyó miatt... :)

Minecraft. Das játék...

(#30012) watador600 válasza Geryson (#30011) üzenetére

watador600
(senior tag)

A HD 7990-es hogy muzsikál gta közben?
Lehet írtad már, elnézést.

Honor 9

(#30013) Geryson válasza watador600 (#30012) üzenetére

Geryson
(őstag)

Abszolúte fullra van húzva és olyan 50-60 FPS-en ketyeg...

Minecraft. Das játék...

(#30014) watador600 válasza Geryson (#30013) üzenetére

watador600
(senior tag)

Hmm, az f@sza! :K

Honor 9

(#30015) H3gam válasza Redneck (#29953) üzenetére

H3gam
(senior tag)

a gta5 beállításaiban kapcsold ki a vsync-et és a nv control panelben kapcsold be az adaptív vsync-ez, sokkal de sokkal jobb lesz.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#30016) Redneck válasza H3gam (#30015) üzenetére

Redneck
(veterán)

Megoldás: ALT+TAB. Így nincs meg a 30fps lock bug.
Az adaptív v-sync kikapcsol 60 alatt nem? Ergo megjelenik a képtörés de javítsatok ki ha tévedek...

Nem stresszelek, 1080p 40 fps felett fut High/Very High beállításon, FXAA-val, Motion Blurrel, csak a Texture van Normalon. V-synckel 44-48 fps, 48as lock mellett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#30017) svensson válasza Redneck (#30016) üzenetére

svensson
(félisten)

Hogy nem folyik ki a szemed attól az undormány motion blurtől meg post fx-től? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30018) H3gam válasza Redneck (#30016) üzenetére

H3gam
(senior tag)

nekem sima vsync-el volt 60 alatt brutál képtörés, meg durva lassulások, szerintem tégy egy próbát vele.
én 2600k és 460 sli mellett nyomom 40-60 fps-el :D minden high-on, ilyen motionblur, meg dof, postfx off, fxaa, texture very high, laza 2000 megával túlléptem a vramot :DDD egyetlen hátránya hogy gyors kocsikázás mellet néha megakad 1-1 pillanatra, de túlélem, inkább mint hogy olajfestményt nézzek :D de mire van a 16 giga ram, amit jól be is zabál, tudtam én 4 éve hogy jól fog az jönni :DDD

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#30019) Redneck

Redneck
(veterán)

DoF, Motion Blur és a PostFX teljesen korrekt effektek egyáltalán nem folyik ki tőle a szemem. Egyébként kontrollerrel a Single alatt teljesen frankó, nyilván multizni nem így fogok, ha egyáltalán fogok...
A néha megakadást pedig inkább elkerülöm! Ezért Normal a textúra.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#30020) Geryson válasza Geryson (#30011) üzenetére

Geryson
(őstag)

Na letoltam, végül is annyira nem nehéz. Nem tudom miért, de nekem még mindig van betű a térképen, ezek szerint nem az aranytömbös a vége? 80%-nál járok.

Amit akartam kérdezni, hogy vannak olyan mellékfeladatok, hogy csajozás, piálás, mint a IV-ben?

Minecraft. Das játék...

(#30021) svensson válasza Geryson (#30020) üzenetére

svensson
(félisten)

De. A párbeszédekből nem derült ki egyértelműen? :P Melyik módszert választottad?

(#30022) Đusty válasza Geryson (#30020) üzenetére

Đusty
(őstag)

Vannak ha [100%]-ot akarsz.

(#30023) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(addikt)

Miért nincs az Online-ba Hard-on felül még valamilyen nehézségi szint? Pl Extreme? Mondjuk 2x pézér és RP-ért.

Kezdetek óta Hardon nyomom mindet végig és ez zavar hogy olyan könnyű minden Hardon... :(

Smoke some weed nigga!

(#30024) Geryson válasza svensson (#30021) üzenetére

Geryson
(őstag)

Egy beszélgetést nem hallgattam végig az V-ben... :) Nem tudom, hogy milyen választási lehetőségek voltak de csodálkoznék ha azon is átugrott volna. Egy motoron találtam magam, hogy a tengerparti úton gurulok.

Rudi50: Királyság, köszönöm!

Minecraft. Das játék...

(#30025) svensson válasza Geryson (#30024) üzenetére

svensson
(félisten)

Nem figyeltél a sztorira? :o Milyen motor a tengerparton? Miről beszélsz? Én az aranyrögös heistot kérdezem, hogy ott melyik módszert választottad. Franklinnel fognak egyébként még keresni, az lesz majd a vége.

(#30031) dokee78

dokee78
(félisten)

Én is végig vittem.
Hol találom meg a Trevor által vásárolt repülőgépet?
Hangárt ír de ami van alap hangár abban nincs.

(#30034) parkr válasza dokee78 (#30031) üzenetére

parkr
(őstag)

vagy a reptéren van egy hangár és ott kiváálaszthatod a gépet, vagy lehet hogy neki a sivatagi kifutóra kell mennie, már nem igazán rémlik.

(#30032) zetorosok csak az online módban tudsz eladni

[ Szerkesztve ]

(#30035) Modst3R

Modst3R
(senior tag)

Hali mindenki!

Heisthoz keresnénk Plata kollegával fix embereket (2).

Részletek, kapcsolat felvétel pübe...

Szèp napot mindenkinek! :R

⚓️

(#30036) GrG1210

GrG1210
(aktív tag)

Hali , rég nem játszottam a játékkal , gondoltam elindítom , és miután indítanám a sztori módot , a " program helyes működési hiba miatt leáll " és bezárja a játékot . mi lehet a gond ? , kb. 1 hónapja játszottam utoljára a játékkal , azóta vga driver frissítés volt csak .

(#30037) dokee78 válasza parkr (#30034) üzenetére

dokee78
(félisten)

:R

(#30038) Geryson válasza svensson (#30025) üzenetére

Geryson
(őstag)

Jaaa, értelek. Az autóval menekülős módot választottam és amikor a kecómnál álltunk, akkor meguntam, rányomtam és egyszer csak a tengerparti úton találtam magam, hogy gurulok. Igen, egy F-betű van még, akkor azt ma gyorsan megnézem! Egyébként igen, nem figyeltem a sztorira, tökre nem érdekel... :)

Más: vadászrepülőt csak a katonai bázisról tudok hozni? A penge repülések miatt kellene, gondolom azt azzal tudom megcsinálni...

Minecraft. Das játék...

(#30039) Freddycom válasza Geryson (#30038) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Azosztigen...

(#30040) McSico

McSico
(aktív tag)

Csináltam két egyedi rendszámot pár hónapja, és csak az egyik elérhető a tuningnál. Ez normális vagy mi lehet a gond?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#30041) Wiz Khalifa válasza McSico (#30040) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Mást nem akartál volna kérdezni még? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#30042) McSico válasza Wiz Khalifa (#30041) üzenetére

McSico
(aktív tag)

Miért kötsz bele a betonba? :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#30043) Wiz Khalifa válasza McSico (#30042) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Nem inkább a halálba? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#30044) Plata válasza McSico (#30040) üzenetére

Plata
(veterán)

Nekem van három is,de mind elérhető.

(#30045) parkr válasza McSico (#30040) üzenetére

parkr
(őstag)

használhatod mindet de egyszerre csak egy lehet aktív (megvehető).
a mobil appben rendeld meg az adott kocsihoz, aztán mehetsz érte a LSC-be (minden rendszámnál csak az első rendelés kerül 100 rongyba)

[ Szerkesztve ]

(#30046) Plata válasza parkr (#30045) üzenetére

Plata
(veterán)

Ez így nem teljesen igaz.
Nekem 3 autóm is egyedi rendszámmal fut.

(#30047) parkr válasza Plata (#30046) üzenetére

parkr
(őstag)

úgy értettem hogy egy (a legutóbbi) lesz a listán a LSC-ban.
nekem is mindegyiken egyedi van

(#30048) Modst3R

Modst3R
(senior tag)

Erre vki? :R

⚓️

(#30049) McSico válasza Plata (#30044) üzenetére

McSico
(aktív tag)

(#30045) parkr

Az a géz hogy mindkettőt egyszerre vettem meg :)
Úgyhogy nem értem mi van. Vagy a magyar káromkodást nem engednék? ;] Mert az egyik az. :)

Más

Már több két hete nyomom a napi feladatokat, de mindig 25k-val szúrja ki a szemem a játék. Ez már kész...

(#30050) parkr válasza McSico (#30049) üzenetére

parkr
(őstag)

a tiltott szavakat eleve nem engedné megrendelni sem.
rendeld meg újra, egyszerre csak az egyikre rakd fel. elvileg már fillérekből meg lesz.

biztos nem maradt ki egyszer valami a napikból? heti bónuszt már kapnod kellett volna

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.