Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) dudika10 válasza Shufny (#3794) üzenetére


dudika10
veterán

Mi van akkor, ha bővíteni akarja a lefedett piacot és megcélozza a komolyabb rendszerrel rendelkezőket?

A Xonar Essence-t minek hozta ki? Creative-nál nem volt semmi abban a kategóriában.
HDAV minek jött ki? Még csak hasonló se nagyon volt a piacon.
Nem olyan nagy újdonság, hogy valaki erre terjeszkedik (ld.: Creative és az Emu kapcsolata például). :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3802) bajnokpityu válasza dudika10 (#3801) üzenetére


bajnokpityu
félisten

na és mire ment?
a juliát nem győzték le tudtommal.

mondjuk xfinél abbafejeztem a belső DACos megoldásokat,lévén minden általam elismert hifis véleménye volt,h julia a max amit el lehet épeszű áron érni gépen belül.
ha ezen felül akarsz,akkor maradnak a külső megoldások.én meg nem saját káromon/pénzemen akarok tanulni, hát megfogadtam.

és sztem nemigen győzne az essence a slimdevices squeezebox-szal szemben.többieknek mi a véleményetek?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3803) Shufny válasza dudika10 (#3801) üzenetére


Shufny
őstag

Természetesen bővül így is, úgy is. Neki megvan az az előnye, hogy az is felfigyel rá, aki alapból nem foglalkozik az ilyenekkel. Ha jobban szól az előző top cuccuknál, már van piaca. Viszont minek céloznák meg azokat akik alapból is foglalkoznak ezekkel és tudnak az eldugott kis cégekről? Miért versenyezzenek azokkal? Elég sokkal kéne vernie a divatos $300 -os cuccokat, hogy felfigyeljenek rá azokban a körökben. Azért az annyira csak nem egyszerű. Pláne, hogy nyílván a kis cégek alájuk tudnak kínálni, ha nagyon muszáj.

Szerintem annyi a helyzet, hogy a Monster brutális marketingje elérte, hogy a $100+ fejhallgató elfogadott dolog legyen. Így lassan beszivárog a köztudatba a fejhallgató erősítő, és ebből szeretnének profitálni.

(#3804) dudika10 válasza bajnokpityu (#3802) üzenetére


dudika10
veterán

Személyes véleményem az,hogy sikerült megszorongatni és megverni a Juli@-t.
Olyat is ismerek aki Juli@-t cserélt Essence-re és nem bánta meg. :N

Squeezbox-ot viszont passzolom.

Shufny: miért kéne sokkal verni? Ha pont annyit tud, pont azon az áron viszont megkapod 2 év garanciával a sarki fűszeresnél akkor a kis céget választanád kínából?
Bőven elég ugyan azt a teljesítményt megcsinálni ugyan annyiért.
Kis tételben gyártani nem kifizetődő kis árréssel, nem hiszem, hogy kis cégek nagyon alá tudnának licitálni. Persze visszaélhet az Asus a piaci erejével és akkor nekünk semmiképp nem éri meg.
Na de előre eltemetni szerintem ostoba dolog.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3805) bajnokpityu válasza dudika10 (#3804) üzenetére


bajnokpityu
félisten

oké,elhiszem,h ez a véleményed.
egy viszont biztos,h felkavarják a folyóvizet.ebből meg az user profitál.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3806) baluka26 válasza Shufny (#3803) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon jól látod a dolgokat szerintem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3807) Shufny válasza dudika10 (#3804) üzenetére


Shufny
őstag

Azzal nem mennek semmire, ha te vagy én megvesszük, mert olyan jó mint az ellenfelei. Azért kell sokkal verni, mert egy asus cucc nehezen lesz FOTM head-fi -n. :) Márpedig te erről a közönségről beszéltél. Ide pedig be kell törni. A másik közönségénél pedig akkor is bővül a piaca, ha csak az ottani termékeknél jobb. Persze megvárjuk mit tud, csak nekem értelmetlennek tűnik nem kihasználni a márkanevet. Ha hifi piacra akarnék betörni, akkor másik néven kezdeném forgalmazni.

(#3808) bajnokpityu válasza Shufny (#3807) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hibátlan logika :)
ráadásul velem ellentétben tudsz fogalmazni is.

a szűrésre még visszatérve:nem sok zavarszűrést látok a külső hifijeimben.USBről meg mindenképp kell szűrni.

SB sem véletlenül nem saját nevén próbálja győzködni a népet föntebb.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3809) bajnokpityu válasza Shufny (#3807) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de dudika most mondta,h ugyanannyit tudna,mint a többiek,is inkább asust venné meg,nem a dzsunkát.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3810) dudika10 válasza Shufny (#3807) üzenetére


dudika10
veterán

Ha csak azért nem fogja ajánlani senki mert Asus akkor a headfit le lehet húzni a wc-n.
Aki márka alapján ajánl/nem ajánl valamit nem tapasztalatok alapján azt mifelénk nem úgy hívják, hogy hozzáértő.
"Idővel" is be lehet törni egy piacra nem csak kimagasló teljesítménnyel.
A csak ezzel foglalkozó kínai gyártóknak ez nem alternatíva, de ha az asusnak a hosszútávú terveiben az áll, hogy felmásszanak az AKG, JBL ... mellé akkor nem az a helyes út amit Te felvázoltál hanem a sorozatos/folyamatos, stabil minőség.
És ha a hangkártyákból indulok ki (nem váltották meg a világot 2 hónap alatt csak szépen lassan terjeszkednek) akkor én inkább a lassú terjeszkedésre voksolnék.
Csak ott a bibi a logikádban szerintem, hogy kis kínai gyártóként "vezetnéd be" a piacra. :)

Persze amíg nem fogom a kezemben és nem hallgatom addig mindegy, hogy mi van ráírva vagy mi van a specifikációban. Majd meglátjuk mit csinál az Asus. :K

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3811) baluka26 válasza dudika10 (#3810) üzenetére


baluka26
veterán

Reméljük jó lesz :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3812) #92251648 válasza Dorian (#3775) üzenetére


#92251648
törölt tag

:) Nekem igen rosszak a tapasztalataim a VibaVoice DAC-okkal kapcsolatban, de hallottam az esetedről a tuningolt Pockettel. Nincs okom megkérdőjelezni a dolgot, de annyit hozzáfűznék, hogy régebben nálam jónéhány készülék jobbnak bizonyult a Pocketnél, amiknél most a Zero még jobb. A minap egy vevőnk arról számolt be, hogy nem hallott különbséget a frissen vásárolt Zero DAC-ja és egy nála 3x drágább híres készülék között.

Érdemes nem elfelejteni, hogy a HiFi-ben a hangminőség nem egy fix lineáris skála. Ami X helyen Y időpontban jól szól, az esetleg máshol és máskor nem annyira, azaz nincs papírforma.

[ Szerkesztve ]

(#3813) Bodz


Bodz
Topikgazda

Szerintem technikailag az Asus bármit meg tudna oldani. A kis kínai cégekkel szemben azért "kicsit" többet tudnak fejlesztésre költeni. Ha az azonos árban lévő cuccoknál esetleg ez a Xonar jobb lenne, akkor bolond aki csak az Asus név miatt nem venné meg. De az sanda gyanúm amúgy, hogy maga a márka túl mainstream lesz a célközönség egy részének és inkább mást vesznek.

bajnokpityu: én is inkább az Asust venném azonos ár és tudás mellett a kínai csodákkal szemben. Azért a 2 év magyar gar kellemes tud lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3814) #92251648 válasza dudika10 (#3810) üzenetére


#92251648
törölt tag

"Aki márka alapján ajánl/nem ajánl valamit nem tapasztalatok alapján azt mifelénk nem úgy hívják, hogy hozzáértő."
Ó, pedig a legtöbb hifista ezt teszi. :) Továbbfűzöm a gondolatod:

Ha egy terméket nem illendő a márkanév alapján elítélni, ildomos-e a gyártó ország alapján ugyanezt tenni? Amúgy is el kellene már felejteni a kínaizást, mert Taiwan, India, Korea, Japán mind ott toporog mögötte. Ha ezen országok gyártó és fejlesztési kapacitását összeadjuk, erősen kiteszik a világ túlnyomó többségét.

(#3815) Bodz válasza #92251648 (#3814) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Te hogy neveznéd a relatíve noname kínai cuccot? Szerintem kínainak. :DDD Nem hiszem, hogy szó lenne Kína elítéléséről.

[ Szerkesztve ]

(#3816) dudika10 válasza #92251648 (#3814) üzenetére


dudika10
veterán

Pont azt írtam, hogy ma már nem lehet úgy kínaizni mint régen, mert ma már jó minőségű termékek tömkelege jön onnan. ;)
Nem állt szándékomban sehol a kínait pejoratív jelzőként használni. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3817) Shufny válasza #92251648 (#3814) üzenetére


Shufny
őstag

A felsorolás elkerülése miatt írtam. Jelenleg keleti márkákkal kell versenyezni az árkategóriában. Szerintem egy olyan cégnek, mint az Asus nagyon nem hiányzik az, ami hifi piacon van. AKG és JBL sem abból él már, hogy kiemelkedő minőségük van, hanem a korábbi nevükkel el lehet adni bármit drágábban a piac alján.

Közvélemény szempontjából meg természetesen le lehet húzni mindent a wc -n. Ki lehet ennek ellenére head-fi -ről gyűjteni sok hasznos infót. Azonban, ha nem leszel ott divat, akkor nem lesz rendes bevételed azon a piacon. Nagy bajban van az Asus, ha már nem tudja jövedelmezőbb üzletbe fektetni a pénzét.

(#3818) bajnokpityu válasza #92251648 (#3812) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mikor hazahoztam,próbálgattam mindenféle jelre kötve.alaplapi 889A riltek,DVD,mind szörnyű volt.egyszer csak mókoltam valamit,és véletlenül megszólalt jól.(többek szerint jól viseli a jittert,hát ezek szerint meg nem)
aztán vettem egy slimdevicest,amiről mindenki azt mondta,h köthetek mögé akármi DACot,nem lesz jobb a hangja,mögé tettem a vibát,és anyám,lett zene.tegnapelőtt vettem egy akksit(stabkockás feszellátása van,igazi gagyinak számit a gyári somogyis 800Ftos tápjával együtt,gondoltam ezen segiteni fog),és jé még jobb.ennyi a történet.
azt,hogy igy szól,én természetesnek vettem,én azt nem vágom,h a zeroval mi történt.tök ugyanazt a jelet kapta,ugyanarra a rotelre kötötük,és mégis.nincs más magyarázatom,kábeleken múlt.

ezért kérdezgetünk,mert Dorian sem erre emlékszik otthonról,meg én sem tartom reálisnak,hogy egy mindenestül kb 15rugóba kerülő dac jobb lehessen,mint egy majd 3x ennyibe kerülő,sokkal modernebb fejlesztés.szivem szerint azt mondanám,gyere el,és magyarázd meg,mert én értetlenül ültem a kanapén.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3819) #92251648 válasza Bodz (#3815) üzenetére


#92251648
törölt tag

Kínainak. :) De mindketten tudjuk, hogy itt nem erről a jelentésről volt szó, hanem inkább pejoratív jelzőként használják sokan. Figyelve a kínai (és a taiwani, koreai, indiai) piac bővülését, gyáraik technikai színvonalának fejlődését, ma már megfontolandó, mennyire szóljuk le őket. Minden feltörekvő, később gazdaságilag erőssé vált hatalom másolással kezdte a karrierjét, aztán idővel valamit hozzá tudtak tenni, amivel lelépték a példaképeket.

Mondom ezt úgy, hogy a Corg kínálatának max 5 %-a származik Kínából, de ez bizonyára növekedni fog hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#3820) bajnokpityu válasza Bodz (#3815) üzenetére


bajnokpityu
félisten

megjegyzem a rubikon hangfalaim bevallottan kinában készülnek,felismerhetetlen irásjelekkel a belső kábeleken,oszt mégis csak jó teszteket kapott.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3821) bajnokpityu válasza Bodz (#3813) üzenetére


bajnokpityu
félisten

abban biztos lehetsz,h azonos tudást nem ugyanannyiért adják,ha kinai, v asus.
nem véletlen irtem előbb is,h azonos minőség esetén ki mit választana.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3822) #92251648 válasza bajnokpityu (#3821) üzenetére


#92251648
törölt tag

Már elnézést, de az ASUS honnan is származik?

(#3823) bajnokpityu válasza #92251648 (#3822) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egyébként mintha taiwan lenne,nem?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3824) baluka26 válasza #92251648 (#3822) üzenetére


baluka26
veterán

Taiwan.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3825) Dorian válasza #92251648 (#3812) üzenetére


Dorian
félisten

Ma ahogy hazaértem, idegbeteg módjára összedugtam a rendszert, és szól ez szépen, ahogy kell. Megnyugodtam. Nem tudom mi lehetett a gond.
Azért egyre jobban befészkeli magát a gondolat, hogy csak kéne egy sztereó erősítő, Pityu rendszere dac ide vagy oda agyonvágja az enyémet. De csak olyan, ami végfogként is használható, semmi kedvem az állandó kábeldugdosáshoz...
Egyelőre csak átrendeztem fél nappalit, széttoltam a frontokat, hogy az egyenlő szárú háromszög meglegyen, jót tett. Azt még nem tudom a sub mit szól az új helyéhez, mert így kevésbé áll szabadon.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3826) #92251648 válasza bajnokpityu (#3823) üzenetére


#92251648
törölt tag

Én is úgy tudom, Taiwanból származik (akár csak a KingRex például). Ennek fényében elég fura szembeállítani a kínai termékekkel.

(#3827) Bodz


Bodz
Topikgazda

Csak egy feltételezés volt, hogy azonos ár, minőség, tudás esetén talán jobb megvenni az Asust a sarki számtech boltban, mint pl. az ebay-ről rendelni valamit.
Amúgy ne értsen félre senki, semmi bajom a kínai dolgokkal (ugyebár egy Bravót használok én is).

(#3828) bajnokpityu válasza Dorian (#3825) üzenetére


bajnokpityu
félisten

végfog?

hmm,az mi? :P

BBéci győzött meg,h az nem lesz jó,el fog ütni a hangja.talán azonos márkából megpróbálhatod.
egyébként a HK6500öt,amit holnap szállitok le uj tulajának,azt irigylem,h alapból lehet zenére használni,majd megnyomsz 1 gombot,és külön bemenetről végfok lesz. láttad Te is.én még ilyet nem láttam,csak olyat,aminél szét kellett húzni az elővégfok U alakú összekötőjét, és helyére jött az HM erősitő.viszont igy meg nincs előerősités.

inkább építeni kéne egy Lacy féle-hangfal átkapcsolót :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3829) bajnokpityu válasza Bodz (#3827) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de pont ezaz.kinai egyelőre olcsóbb lesz.mert lop,mert marék rizsért dolgozik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3830) Bodz válasza bajnokpityu (#3829) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Na ez volt a pejoratív kinaizás. ;] Minden cég lop egymástól, nem is szoktam érteni, hogy mért csak a kínaiakat cseszegetik ezért.
Amúgy mondom, csak egy feltételezés volt. Ne olvass már szelektíven légyszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#3831) Dorian válasza bajnokpityu (#3828) üzenetére


Dorian
félisten

Hehe. Épp a hangcsillapító panelek linkelésével szenvedtem a másik topikban, lassan nekem lesz végem :))

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3832) baluka26 válasza Bodz (#3827) üzenetére


baluka26
veterán

Egyértelműen. Ha a sarki fűszeresnél veszem, akkor az áfától, vámtól sem kell félni :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3833) schawo válasza baluka26 (#3771) üzenetére


schawo
titán

A Lupus J. MkII annyival több a különálló egységeknél, hogy szimmetrikus és aszimmetrikus kimenete is van, van előfok üzemmódja, 3x2 párhuzamos kimenete van: füles, szim., aszim. (szemben a C MkII-vel amikor vagy a füleserősítőt kötöd a vonali aszim. kimenetre, vagy egy integrált hifi erősítőt) kisebb telken is elfér, nem kell hozzá egy kupac IC kábel, elmarad az összeszerelési rituálé, és még olcsóbb is. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3834) baluka26 válasza schawo (#3833) üzenetére


baluka26
veterán

Szimmetrikus kimenet?!
PH! addikt lettem :B

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3835) schawo válasza baluka26 (#3834) üzenetére


schawo
titán

grat! :C

jézusom, te mindezt kevesebb mint 3 év alatt hoztad össze :)

A Junior MkII-n lesz szimmetrikus kimenet is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3836) bigmasterg válasza baluka26 (#3834) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szimmetrikusról én sem tudtam. :Y
Alapból lesz rajta?

Grat.
Nekem meg még egy avatarra elegendő őstagság sem jön össze. :))

Mondjuk az is igaz, hogy kb. csak egy éve fórumozok aktívan itt.

Szerk.: és tényleg, még csak most néztem be avx-re. :B

[ Szerkesztve ]

(#3837) baluka26 válasza schawo (#3835) üzenetére


baluka26
veterán

Igazából tavaly augusztus óta vagyok aktív :)
És milyen szimmetrikus fejesed lesz hozzá? Mikor lesz HD600-ad?:)
Schawo, Neked hogy áll a fejhallgatós cicusod? Láttam a kép elkészült, még a második szakaszban kell kérni engedélyt Kidus-tól, és ha ő azt mondja, hogy mehetsz, írni kell az arckép request-be (3. lépés), és ott hónapfordulón és 15-én van zárás, rá egy hétre állítjak be az arcképeket. Ha ezt eddig is tudtad, akkor bocsesz :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3838) -cobra- válasza bajnokpityu (#3820) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Ahhh... én is Rubiconnal tolom, nagyon kellemesen és kiegyensúlyozottan szólnak rajta az akusztikus, hangszerelt, jazz zenék. NAD C315-tel hajtom meg, mostanában gondolkozok egy DAC beszerzésén, mert jelenleg laptopról kapja a jelet. Ehhez a párosításhoz szerintetek jó lenne egy X-fi HD? Árban többet nem szeretnék rászánni, mert félek hogy nem hoz akkora javulást. Egyszer kölcsönöztem egy Styleaudio Carat UD1-et, de azzal nem érzékeltem sok különbséget.

(#3839) schawo válasza baluka26 (#3837) üzenetére


schawo
titán

A szimmetrikus kimenet nem erősített, fülest közvetlenül nem lehet rákötni. A szimmetrikusra a Fostexek lesznek ráakasztva, az aszimmetrikusra az AS Minik, az erősítettbe pedig fülest dugok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3840) baluka26 válasza schawo (#3839) üzenetére


baluka26
veterán

Jahogy ja, értem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3841) bigmasterg válasza schawo (#3839) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ezt meg pont most kérdeztem meg avx-en. :B

(#3842) schawo válasza baluka26 (#3837) üzenetére


schawo
titán

Kösz, hogy figyelmeztettél a határidőre, meg is írtam a végső kérelmet :)

HD600-am nem hiszem, hogy valaha is lesz. Teljesen elégedett vagyok a mostani füleseimmel, minden zenéhez megtaláltam a kedvencemet. Mostanában egyébként is többet hallgatok HIFI-t, mint fülest. :B

(#3843) baluka26 Még nem, de tök jó :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3843) baluka26 válasza schawo (#3842) üzenetére


baluka26
veterán

;)
Láttad fi:zi'k leendő arcképét?

Szerk: Tele leszünk fejhallgatós állatokkal. Meg egy pű :)
Milyen fejeseid vannak? HD540-nek jó gondját viseled, ugye?!

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3844) dudika10 válasza schawo (#3842) üzenetére


dudika10
veterán

Szívesen olvasnék valahol az AS és Fostex kapcsolatáról Tőled. :)
Rég olvastam Tőled akármit is, mi lett végül a Fostex-el? Az egyik oldal rosszalkodott, megcsinál(tat)tad?

Lehet, hogy már írtál mindenről csak én nem olvastam, akkor bocs és keresgélek majd. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3845) baluka26 válasza dudika10 (#3844) üzenetére


baluka26
veterán

Én sem láttam túl sok irományt Schawo-tól az utóbbi időben sajnos :(
AS vs Fostex-re én is kíváncsi lennék, egyébként ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3846) schawo válasza dudika10 (#3844) üzenetére


schawo
titán

Nem csináltattam meg. Megjavult magától :Y . Valószínűleg az lehetett a gond, hogy az első találkozóhoz megautóztattam. A rossz erőhatások miatt mechanikus súrlódás jött benne létre, emiatt adott hörgő hangot, de végül pár hét alatt kiállt belőle, a helyén kilógta magát :)

AS Mini vs Fostex: döntetlen, mindkettőt használom és szeretem. Egymás mellett, egymástól 2 cm-re vannak most is, zenétől függ, épp melyiket használom.
Jazz, komolyzene, meg úgy általában instrumentális: Mini, a szebb tér és a finomabb hangzás miatt
Heavy metál, rock, pop, meg minden más: Fostex, a nagyobb dinamika (ezen műfajoknál alapvetően jellemző a gyenge dinamika) miatt.

(#3843) baluka26
A HD540 üdvözöl, és köszöni szépen, jól érzi magát. :)
Nincs változás a készletemben, ami régen volt, az megvan most is.
A fontosabbak: 3db K240 Sexi, K500@601, HD540, HD668B, de mostanában hallgatni szoktam a K240 DF-t is
A nem fontosak: K242HD, K240S, K240M, K340, K140, K141M, K280, Yamaha HP-1, meg ami nem jutott eszembe.

Majdnem lett egy HD250-I is, de aztán kommunikációs zavarok miatt meghiúsult, mire megint beszélni tudtunk, addigra lelohadt iránta a lelkesedésem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3847) baluka26 válasza schawo (#3846) üzenetére


baluka26
veterán

K340-et miért nem adod el, ha nem szereted?

...de legalább kölcsönadhatnád ;]
szerk: Eszembe jutott, Te gyűjtő vagy... :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3848) Shufny válasza schawo (#3846) üzenetére


Shufny
őstag

"de mostanában hallgatni szoktam a K240 DF-t is"

Na hogyhogy?

#3847: Szerintem se rossz ötlet. Head-fi -n valószínűleg jó pénzt adnának érte.

[ Szerkesztve ]

(#3849) schawo válasza baluka26 (#3847) üzenetére


schawo
titán

Nem eladó, de valamikor kölcsönadhatom. :)

(#3848) Shufny: Van olyan zene, ami igen jól áll a DF-nek. Egyes jól kevert heavy metál és rock számokat nagyon szeret. A jó keverés alatt az értem, ha nem túlozták el benne a reverbet és nem mély orientált. Ha ezek megvannak akkor marha jól szól rajta a szám azon belül is a gitár. Ha túl sok a felvételen a reverb, akkor valami rettenetesen szól, mert a saját reverb hatásai és a szám reverbje összezengnek, és ordenáré torzítás keveredik ki belőle. Ha a szám mély orientált, akkor pedig nem marad semmi, mert elég komoly mértékben mélyhiányos a füles. Más műfajjal pedig nem igazán alkot értékelhetőt. A gond az, hogy ami maradt, az a hm és rock számok 25%-a. De ezek vele szólnak a legjobban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3850) guppy válasza schawo (#3846) üzenetére


guppy
őstag

3 db sextett :Y , meg kell már hallgatnom egy akg-t h még is hogy szólnak, nem volt még szerencsém hozzá :U

Az Indeed még mindig érdekel összehasonlításra (mert akkor jelentkezz mielőtt még eladnám :K ), vagy még mindig kölcsönbe vannak a Bravók :)) ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.