Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Digitális átvitelnél is van valami ellenőrzés, mert ha nem stimmel a jel megnémul a cucc és elalszik a kijezőn a visszejelzés (pl S/PDIF felirat) az erölködőn.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4852) Shufny válasza schawo (#4850) üzenetére


Shufny
őstag

De hogy maradt volna DAC, amikor azt nem is ők csinálják? Az USB megoldása ilyen béna, miért olyan hihetetlen ez a verzió?

szerk.: Persze, csak jobbnak láttam kijavítani, mert nem egyszer előjött már ez az X-Fi -k nem ismerik a 44.1 kHz -et tévedés.

[ Szerkesztve ]

(#4853) schawo válasza zoltanz (#4851) üzenetére


schawo
titán

Ha nem értettük, akkor nem válaszolunk, befogjuk a pofánk, de nem szólunk, hogy mondja újra, hiszen semmi értelme nem lenne, mert már lemaradtunk, jön a következő kérdés...

Ez nem visszacsatolás. :)

(#4852) Shufny jogos

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4854) Bodz válasza Shufny (#4839) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nálam meg csak WASAPI-val megy rendesen az MSII, X-Fi HD, Xonar DG. :)

(#4855) szilu7 válasza bajnokpityu (#4824) üzenetére


szilu7
senior tag

Ez a téma már párszor előjött, de egyet kell értsek.
Én nemrég az USB alapú szabványos átviteleket néztem át, és az aszinkront kivéve azok is problémásak. Nem véletlen, hogy saját protokollokat dolgoznak ki a drága eszközökhöz.
Egyébként a jitter kiküszöböléséről van egy finoman ironikus leírás a Centrance-tól:
"There are many ways, the oldest and simplest of which is buffering. Irregular data comes in, regular data goes out. The most important part is to make sure that samples leaving the buffer on the way to the DAC are clocked accurately."
Ez a lényeg.:) Ilyen egyszerű. :D
Hasonló fontos megállapítás a Benchmarktól:
"...the digital-to-analog conversion-clock in the DAC1 and DAC1 USB is totally isolated from the clock of the digital audio input."
Míg ez a feltétel az olcsóbb eszközöknél nem teljesül a PLL-es clock recoverynek köszönhetően, lényegében a DAC órajelét befolyásolja az adatátvitel időzítési hibája. Innentől kezdve meg aztán minden befolyásolja a dolgot, ami a DAC előtt van.

[ Szerkesztve ]

(#4856) szilu7 válasza szilu7 (#4855) üzenetére


szilu7
senior tag

Persze nem egyszerű a téma, mert a valósidejűséget is biztosítani kell, de 1-2 s buffer belefér. Max. kicsit várni kell a beletekerésnél, amíg újratölti a buffert. Pl. a DACPort nem is szereti a nagyon kicsi buffert, párszáz ms legalább kell neki. És a problémák sorát még lehetne folytatni...
Persze nincs is igazán nyomás a tömegtermékek gyártóin, hiszen a "jitter-free" szlogennel nem tudnak akkora eladásokat produkálni, mint a 7.1-gyel, és még a fejlesztési költségei is magasabbak lennének.
Így akit érdekel a téma, meg kell fizetnie az alacsonyabb darabszám fejlesztési költségeit.
Akit műszakilag is érdekel, hogy mennyire fontos a pontos DAC órajel, annak itt egy szimulációs eredményeket tartalmazó cikk. Meglepőek az eredmények...
Végül egy idézet belőle, és bocs a hosszú hsz.-ekért.:
"As my violin teacher used to say, "The right note in the wrong place is the wrong note.""

(#4857) Slownz válasza #92251648 (#4795) üzenetére


Slownz
senior tag

Album borítót hogy sikerült belevarázsolni? Én nem találok semmi ilyen opciót :(

(#4858) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Milyen DAC-ot tudtok nekem ajánlani 100 USD környékén? (nagyon max. 150 USD)
Előny lenne az optikai/coax bemenet, kimenetnek csak rca kell.
Nézegettem HeadFi-on olcsóbb DACokat, de ebben az árkategóriában csak dac/amp kombót találtam. Nekem csak magára a DACra lenne szükségem, így felesleges lenne kifizetni az AMP részét, ha úgy sem kell.
Esetleg, ha van valami ajánlható topic Head-Fi-on, szívesen venném a linkjét, én nem találtam.
Köszi a válaszokat!

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4859) szilu7 válasza Tomi_Sci (#4858) üzenetére


szilu7
senior tag

Ebben az árkategóriában a Fiio E7 + L7 dock kit kombó elég nyerő. Igaz, hogy USB bemenet és jack kimenet, valamint ebben is van erősítő, de a pár dolláros L7-tel ez kikerülhető. Meg kell egy jack->RCA is természetesen.
Itt a topicban is az az általános vélemény, hogy megéri az árát, elsősorban a DAC része miatt.

[ Szerkesztve ]

(#4860) Blackhole13 válasza Tomi_Sci (#4858) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Ha a 150 nagyon max akkor [link].
Kicsit drágábban esetleg használt HRT music streamer..

(#4861) Tomi_Sci válasza Blackhole13 (#4860) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

szilu7: Köszi :R
Erről az AMB-ről tudsz mutatni egy nevesebb tesztet? Esetleg van vele tapasztalatod?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4862) Blackhole13 válasza Tomi_Sci (#4861) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nem tudom van-e "nevesebb", itt találsz véleményeket.
Nekem p_adam ajánlotta mielőtt dac vásárlás előtt álltam(még ha nem is emellett kötöttem ki), ő elég sok mindent halott már.

(#4863) Tomi_Sci válasza Blackhole13 (#4862) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Köszi, Head-Fi-on olvasgattam már róla, igazából tesztre gondoltam, de persze ez is épp olyan jó, csak kevésbé hatékony olvasni :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4864) Blackhole13 válasza Tomi_Sci (#4863) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Azért érdemes fenntartással kezelni ezeket a véleményeket. Aki integrált alaplapi hangkártyáról vált az nyilván ódákat fog zengeni, de szerintem ha megveszed kizárt dolog, - ha nem tetszik valamiért, vagy találsz jobbat - hogy bukjál rajta.
Ez nem csak erre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#4865) schawo válasza Tomi_Sci (#4863) üzenetére


schawo
titán

DACról tesztet, annak semmi értelme.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4866) Tomi_Sci válasza schawo (#4865) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Akkor úgy fogalmazok, hogy hosszabb hangvételű vélemény írásos formában, különböző összeállítási lehetőségek figyelmbevételével, más azonos célú eszközökkel való összehasonlítással.
Persze kötekedni mindig lehet :R

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4867) p_adam válasza Tomi_Sci (#4866) üzenetére


p_adam
addikt

Elég valószínűtlen hogy ennél jobbat találsz ennyi pénzért, ha jó a design akkor DIY-ben jobbat kaphatsz ugyanazért a pénzért (bár tény hogy özönlenek a budget DAC-ok de a mostanihoz képest nem győztek meg csak a DACPort).

Amikor megvolt akkor a Pico DAC-al hasonlítottam össze (299$) és nagyon hasonló volt hozzá de nem volt olyan határozott a mélye. Kissé meleg, zenei hangú DAC ennyire emlékszem belőle.

Valamint az se rossz hogy ha később fejleszteni akarja az ember (és tud forrasztani) akkor Gamma-2-t lehet csinálni belőle (igaz nem olcsón) ami sokkal jobb mint a Gamma-1 aztán még azt is lehet tovább tuningolni egy jobb tápegységgel, stb...

(#4868) Tomi_Sci válasza p_adam (#4867) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Köszönöm szépen!
Mondhatni, hogy árban igen, de tudásban nem az én ligámban mozog :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4869) schawo válasza Tomi_Sci (#4866) üzenetére


schawo
titán

pl headphoniás cikk? hidd el, jobban jársz, ha nem olvasgatsz ilyesmit. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4870) p_adam válasza Tomi_Sci (#4868) üzenetére


p_adam
addikt

Ha úgy érted hogy nagyfelbontást nem támogat USB-n csak coax és optikai bemeneten akkor csak azt tudom mondani hogy ennél sokkal fontosabb hogy a DAC legyen jó. A kimenetre meg csak egy mini-RCA adapter kell ha nem tudsz szerezni egy mini-RCA összekötőt.

(#4871) Tomi_Sci válasza p_adam (#4870) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Szerintem félreértettél :D
A lényeg az volt, hogy ez a cucc elég nagy ugrás a mostani rendszerhez képest, lehet nincs is rá szükségem. (De van ;] )
Kábelt majd csináltatok, azon ne múljon.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4872) p_adam válasza Tomi_Sci (#4871) üzenetére


p_adam
addikt

Szerintem is :) Talán még egy keveset lehet belőle alkudni bár hasonló esetben volt már ilyen hogy valaki azért nem tudott tőlem megvenni valamit eredeti áron mert alkudozott aztán meg félreraktam másnak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4873) Tomi_Sci válasza p_adam (#4872) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Most nézem, megemelte az árát 2 EUR-oval :D Ennek valami baja van...

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4874) Bodz


Bodz
Topikgazda

A J.Riverben 75-80%-ra levéve a hangot, a Bubo potiján többet tekerve határozottan jobban tetszik amit hallok. Ez mitől lehet? Úgy emlékszem valaki(k) már tapasztalt(ak) ilyet a topikban, igaz más rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#4875) szaszayanou válasza Bodz (#4874) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

A legtöbb potméter magasabb állásban kiegyensúlyozottabban szól. Szerintem ezt hallod rajta.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#4876) guppy válasza Bodz (#4874) üzenetére


guppy
őstag

Sztem Balukára gondolsz aki (aszem 80% alá) vette vissza a windowsos hangerőt és azt állította h úgy kevésbé színez a windows mixer (ez még akkoriban volt aszem amikor alaplapiról hajtotta az Asgardot).

BTW: complett Gamma 1 full+ kit a GlassJar-nál, ha vkit érdekel :U

(#4877) Tomi_Sci válasza p_adam (#4867) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Elvitték előlem a Gamma 1 DAC-ot, felfigyeltem a Gruppy által ajánlottra.
Nem tudtok valakit, aki korrekten (és olcsón :D) össze tudja ezt rakni nekem?
Kontárkodtam már elektronikában, de ilyen drága cuccot még nem próbáltam, ráadásul semmilyen audio alkatrészt.
Köszi, Tomi

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4878) guppy válasza Tomi_Sci (#4877) üzenetére


guppy
őstag

Ha forrasztottál már SMD alkatrészeket akkor nyugodtan vágj bele sztem, az AMBnek nagyon jó a támogatása ha elakadnál :K

BTW: Ha valaki tud sigma 11 vagy/és M^3 kitről ne tartsa magában (régen volt elvileg a glassjarnál, de most nem találom)

(#4879) fi:zi'k válasza guppy (#4878) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Milyen szintet képvisel ez a cucc?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4880) guppy válasza fi:zi'k (#4879) üzenetére


guppy
őstag

Az M^3 ?
AMB M^3

[ Szerkesztve ]

(#4881) guppy válasza fi:zi'k (#4879) üzenetére


guppy
őstag

BOCS a dupláért :B

de időbe telt mire találtam egy pár jó kis rewievt :U

ha vki szeret böngészni :itt lehet

és itt van egy gyűjtemény is :itt és itt.

Amikor p_adam linkelt egy eladó darabot, akkor figyeltem rá fel :))

[ Szerkesztve ]

(#4882) Tomi_Sci válasza guppy (#4878) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

És ebben a glassjaros full++ kitben van minden alkatrész ami kell?
Tényleg semmi tapasztalatom auido cuccokkal, de most felbátorodtam. Mindjárt megnézem az alkatrészlistát, és esetleg belevágok.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4883) p_adam válasza guppy (#4881) üzenetére


p_adam
addikt

Igen és az a darab alkatrészáron volt, EU-n belül (sokkal olcsóbb volt mint a head-fi-s, annyit azért nem hiszem hogy ér). A GJ-nál nem tudom hogy milyen értéket írnak a csomagra.

(#4884) guppy válasza Tomi_Sci (#4882) üzenetére


guppy
őstag

Mivel h kit ezért feltételezem h van benne minden, persze páka csipesz meg stb.. azért kell, de az gondolom akad ;)
Jah, és sztem aludj rá egy párat és olvasgasd a fórumokat ahol építik a szerencsések h tudd mire számíthatsz. (gondolom nem akarod elsietni)

p_adam - ha lenne teljes kit vhol esetleg egy picit drágábban + áfa számomra az is megérné, mert elég sokat kell sz**ni a farnell keresőjével mire mindent összeválogatok, de az M^3 projekt előtt még építek egy Lovely Cubeot bemelegítésnek :K

(#4885) fi:zi'k válasza guppy (#4881) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondjuk úgy gondoltam, hogy ezek a DIY cuccok milyen kész verziókkal pariban. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4886) Tomi_Sci válasza guppy (#4884) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

A "végfelhasználói" topiccal most végeztem, és tetszett amit láttam :K
Elsietni nem akarom, de azért a GlassJaros ajánlatról sem szeretnék lemaradni :D
Köszi a tanácsokat a DACtémához, azthiszem megvan végre :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4887) guppy válasza fi:zi'k (#4885) üzenetére


guppy
őstag

Ahogy láttam a Gilmore Lite-al hasonlítgatják össze, és a CanAmp-nál jobbnak mondják.

Tomi_Sci - örülök h segítettem :)

(#4888) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Üdv,
Két kérdésem lenne:

1.) Ha áttérek linuxra (pl.: fedora 15), akkor ott milyen lejátszó programot lehetne használni, ami támogatja a korábban tárgyalt KS/WASAPI outputokat.

2.) Teszteltem egy darabig a

DS + (Creative driver) THX effects
VS
KS/WASAPI

módokat. Végül is megállapítottam, amit gondolom itt már mindannyian tudtok, hogy utóbbi jobban hangzik. A kérdésem az lenne, hogy innentől kezdve le is törölhetem a Creative drivereit, mert az hozzá sem nyúl semmihez így KS-el? Továbbá így akkor meg is szabadultam a windows kötöttségétől? Mivel egy darabig attól tartottam, hogy majd csak azért kell windows-t fenntartani, mert a creative driverek oda kötnek.

[ Szerkesztve ]

(#4889) gery03


gery03
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom mennyire fog ideilleni a kérdésem, de megpróbálom.

DAC építésén töröm a fejem. Ki is néztem egy kapcsolást: [link]
A táp részét beszerezhetetlen alkatrészek miatt egyedileg oldanám meg. Ehhez szintén találtam egy jónak ígérkező kapcsolást alapnak. (ezt is még ki kell egészíteni ) [link]
A kérdés, hogy érdemes a táp részt (legalábbis a váltófeszt) teljesen külön házban elhelyezni, vagy meg lehet oldani kellő odafigyeléssel, hogy ne zavarjon bele egyáltalán a kimenetbe?
Hálózati trafónak sima megfelel, vagy nagy különbséget jelentene egy toroid? (árban sokszoros a különbség)
Általánosságban érdemesnek tűnik a projekt?
Igyekeznék a lehető legjobbra csinálni a kütyüt, de azért költségek is számítanak.

Félig még ehhez kapcsolódó kérdés:
Az ilyen kapcsolások egy fejhallgatóval hogy bírnak el? Szokás még ezek után külön fejhallgatóerősítőt használni? (úgy sejtem igen, főleg nagyobb impedanciásoknak, de azért megkérdem..)

(#4890) rauschie válasza gery03 (#4889) üzenetére


rauschie
senior tag

Sajna a technikához nem értek annyira, így inkább a többihez szólnék hozzá:
Majdnem minden fejhallgató profitál az erősítésből, a kérdés az, hogy a rá költött pénzt megéri-e. Elmondható, hogy kb. A Sennheiser HD640/AKG K701/Beyer DT990 és ezekkel ekvivalens árazású/tudású füleseknél szinte kötelezővé válik az erősítés, ugyanis ha a fejhallgatón akarnál javítani, akkor az említett fülesek árának többszörösét kellene pluszba elkölteni, (ha megnézed az árlistákat, kb. ezekig a fülesekig ötezer forintos lépésenként el lehet jutni, viszont az egyértelműen jobb fülesek, tehát mondjuk HD800 vagy Beyer Tesla 200 fölött mennek, itt van egy nagy rés) míg tisztességes erősítők ennél olcsóbban is vannak. DIY erősítő témakörben a Millett hybid starving student és a Cmoy néven ismert kapcsolások jelentik a beszállót, DAC-ok közül pl. az AMB Gamma 1 híres.

(#4891) bajnokpityu válasza gery03 (#4889) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ha tetszik a pcm dacok hangja vagj bele, a többi elem sem rossz.

tda után nekem a wolfson a logikus továbblepes.

tapnal dac ba nem hiszem h előny a toroid, ellenben hqvideonal olcsó és elismert tapokat kapni. fules erositovel nem rossz ötlet egybe építeni, mert olcsó, de mit csinálsz, ha asztalra akarnad kikötni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4892) gery03 válasza bajnokpityu (#4891) üzenetére


gery03
senior tag

Nem tudom megmondani, hogy tetszik-e. Vélemények alapján az jött le, hogy nem lehet olyan rossz. Neked mi a tapasztalatod velük, felejtős? Inkább wolfson (Mo-on forgalmazzák valahol?)? (Pcm ic-k mondjuk vannak itthon, szóval olcsóbb lenne mindenképp :) )

Hqvideónál milyen tápokra gondolsz? Mert első körben én nem találtam náluk komplett tápot.

Amúgy inkább usb-set csináljak, vagy elég szimplán optikával összekötni a géppel? Univerzálisra akartam, emiatt nem az usb-s felé tendálok. Mondjuk az usb-set kicsire meg lehet csinálni, ha a tápot a gépről kapja.

@rauschie: Köszi az infokat! Hozzád is hasonló a kérdés. Wolfson ic-t hol lehetne beszerezni? Elsőkörben egy dac-ot építek, utána majd lehet készíteni fogok egy füleserősítőt is. De egyszerre egyfele koncentrálok.

Ui.: Farnellnél úgy látom lehet kapni wolfsont, csakhát onnan postaktsg.

(#4893) bajnokpityu válasza gery03 (#4892) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ebayről lehet jó dachoz alkatrészeket kapni.
tap

nézd,elég jellegzetes hangja van a dacoknak,hiába tökéletes papiron a frekimenet,valahogy mégsem lesz ugyanolyan összes.

namost, nekem most egy TDAm van,ez igen régi konstrukció, mérhetően torz a hangja(a millás csövesnek is,tehát ez önmagában semmit nem mond),és főleg mások elmondása alapján tudok tanácsot tolmácsolni:

ADnek, wolfsonnak, burrbrownnak vannak most komolynak számitó DAC chipjei, de eléggé más a hangjuk, hogy neked melyik tetszik,neked kell eldönteni.

valamint igen nehéz a korrekt összehasonlítás mert a chip kb 40%ban felelős a végeredményért.

a AD1853, WM8742,PCM1794A most a divat.keress rá,h ki mit mond az általa készitett DACról,figyelembe véve,h milyen egyéb alkatrészeket használ,és milyen láncban használja.

ezek egyike sem tud direktbe USBt,az usbt külön ICvel érdemes megoldani.1x hallottam usb-s integrált DACot,igen rossz volt.

no,tipustól függően,ha jót akarsz,anyagárban minimum 30e lesz.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4894) baluka26 válasza Bodz (#4874) üzenetére


baluka26
veterán

HiFiMAN-nál, a ciccegés ment vissza sokat 90% környékén.
Rosszul emlékszik Guppy úr :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4895) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ezt láttátok már ?
Kíváncsi leszek, hogy milyen vélemények/tesztek lesznek róla.

[ Szerkesztve ]

(#4896) baluka26 válasza bigmasterg (#4895) üzenetére


baluka26
veterán

Nem láttam még. Árfekvés?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4897) gery03 válasza bajnokpityu (#4893) üzenetére


gery03
senior tag

Olvasgattam ma pár órát. Wolfsonnal nincs kedvem most bíbelődni, viszont úgy látom, hogy a PCM1794-el sokkal inkább érdemes foglalkozni, mint a 1793-al. Kár mert utóbbi van itthon, előbbi meg 5e ft, plusz ki tudja posta mennyi...
Na de most nem is ez a lényeg..
Néztem pár kapcsolást. Differenciális áramkimenete van ennek a 1794-nek, ezt átalakítják műveleti erősítőkkel differenciális feszültséggé, majd még egy műveleti erősítővel szimpla kimenetté teszik. Igazából itt jön a kérdésem. A 4,5Vpp jelszint az most minek felel meg? Mert amennyire néztem az fülest már meghajt (megfelelő kimeneti teljesítmény mellett), de nem találtam arra leírást, hogy egy erősítőt (vagy füleserősítőt) rá lehet-e kötni, vagy annak már nagy-e a jelszint.
Továbbá esetleg nem tudod, hogy a kimenetet aktív áram/feszültség átalakítóval, vagy inkább kimeneti trafóval jobb-e megoldani? Egy diy fórumon nagyon odáig meg vissza voltak a trafókkal, de lehet, hogy költséghatékonyság és egyszerűség miatt alkalmazták csak, mert máshol meg egyértelműen az aktív átalakítót ajánlották.

(#4898) p_adam válasza baluka26 (#4896) üzenetére


p_adam
addikt

550$, ennyiért már talán van jobb ha nem kell a kis méret meg az integrált kábel.

(#4899) slfln válasza bigmasterg (#4895) üzenetére


slfln
senior tag

Csak nálam nem jön be semmi?
Ez miez? Egy dac a Halidetől? Kimenet, bemenetek?
szerk.: Ja a storeban viszont már látom. Ez a kábel így tényleg szopás : /.

[ Szerkesztve ]

(#4900) baluka26 válasza slfln (#4899) üzenetére


baluka26
veterán

DAC madzag.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.