Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87501) haypro


haypro
senior tag

Valakinek van arról infója, hogy a The Nice Guys [Rendes fickók] csak szinkronnal fog menni moziban, vagy lesz feliratos változat is?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#87502) somasz válasza haypro (#87501) üzenetére


somasz
addikt

Remélem lesz feliratosan! Különben dühbe jövünk...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#87503) haypro válasza somasz (#87502) üzenetére


haypro
senior tag

Ebben egyetértünk! :)
Számomra ez a tavasz/nyár legvárósabb filmje. Azt olvastam, hogy Cannes-ban végigröhögték a kritikusok... :))

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#87504) radi8tor válasza pohár (#87500) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fel is ébredtem miatta.

Lapozzunk szerintem is. :R

⭐ Stella

(#87505) pohár válasza radi8tor (#87504) üzenetére


pohár
félisten

szar az élet :( ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#87506) devil-k válasza oriic (#87489) üzenetére


devil-k
nagyúr

Önkéntes "rendőrösködés". :DDD

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#87507) BITBOYS válasza Viszlát (#87497) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kikérem magamnak, én se warázsolok :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87508) BITBOYS válasza Tibiajax (#87447) üzenetére


BITBOYS
addikt

A jövő azoké, akik látják a lehetőségeket, mielőtt azok nyilvánvalóvá válnak.
(John Sculley)

Jó kis idézet :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87509) BITBOYS


BITBOYS
addikt

SW Rogue One spoiler: Rogue One Images Confirm New Ships, New Characters, and a Major Cameo

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87510) Viszlát válasza BITBOYS (#87507) üzenetére


Viszlát
addikt

En kerek elnezest, nem tudtam. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#87511) callmeakos válasza BITBOYS (#87509) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az a TIE Stalker nagyon büntet :))

All→M8

(#87512) atike válasza callmeakos (#87511) üzenetére


atike
nagyúr

Már hogy a Striker...? :) De igen, durva.

(#87513) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok
Ezek a digitalis trukkok a London has fallne c filmben zsenialisak. P A R A D E !!!

I humbly and respectfully decline™

(#87514) BITBOYS


BITBOYS
addikt

15 éves animáció ami a mai napig büntet :) Final Fantasy: The Spirits Within Rengeteget demóztuk az eurocenterben, akkor még plazma, lcd se létezett :D 100hz motion plus és trinitron volt a csúcs :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87515) sixpak válasza BITBOYS (#87514) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hogyne, ezt megvettem én is annak idején, ezzel a filmmel mutogattam a dvd playert a haveroknak. :)
A 2000-es évek legelején volt, ha jól emlékszem...viszont lassan 15 éve, hogy elő sem vettem, mert szar a kép. :D ...de akkor milyen jó volt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#87516) callmeakos válasza atike (#87512) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hogy olvastam én Stalkert..... :DDD

All→M8

(#87517) lorcsi


lorcsi
veterán

megint leadták a tv-ben a Constatntint..
imádom amilyen Luke feljön érte a pokolból :))

és ez az új pointbreak sem rossz..
a negatív fsz. nagyon nagy arc : :DD

(#87518) fateless válasza BITBOYS (#87507) üzenetére


fateless
veterán

Ezt öröm hallani/olvasni

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#87519) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Refn legutóbbi filmje, a Ryan Reynolds főszereplésével készült Csak Isten bocsájthat meg hatalmas anyagi és kritikai bukás volt, bár vannak támogatói."

Találós kérdés, vajon melyik portálon írták ezt? (a baromságot megint)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87520) emiki6 válasza fateless (#87518) üzenetére


emiki6
veterán

Jahogy...
"szerintem itt egyedul fateless nem warezol"
Fel se merült bennem, hogy fateless alatt valakire gondol, azt hittem véletlen rosszul fogalmazott... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#87521) atike


atike
nagyúr

Amerika Kapitány - Polgárháború.... Anime változat lányokkal... :)

Pár kép a linken

(#87522) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Valaki meg tudná nekem mondani,hogy a BvS -ben mi volt az a jelenet amikor affleck ül a székében és megjelenik a semmiből egy figura és mond neki valamit, mintha valami átjárón keresztül a jövőből jött volna vagy ilyesmi. Köszi előre is.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#87523) brownus válasza Nerazim (#87522) üzenetére


brownus
veterán

beütött neki az acid :U :DDD

(#87524) oriic válasza Nerazim (#87522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BvS spoiler:

A The Flash nevű DC hős volt az, aki tud az időben is utazni.

Live-Die-Respawn

(#87525) brownus válasza oriic (#87524) üzenetére


brownus
veterán

és mit mond neki?

(#87526) .LnB válasza brownus (#87525) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt, hogy ő az apja... :)

[link] <- Spoileres lehet.

Remélem meglépik, hogy Superman megöli Lois-t. Ott lenne sokaknál áll leejtés. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87527) oriic válasza brownus (#87525) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BvS Spoiler:

553
00:55:13,211 --> 00:55:14,381
Bruce!

554
00:55:14,411 --> 00:55:18,002
Bruce!
Listen to me now!

555
00:55:20,522 --> 00:55:22,402
It's Lois!

556
00:55:22,422 --> 00:55:24,802
It's Lois Lane!

557
00:55:25,162 --> 00:55:27,312
She's the key!

558
00:55:28,552 --> 00:55:30,752
Am I too soon?

559
00:55:31,182 --> 00:55:34,763
DAMN!
I'm too soon!

560
00:55:35,163 --> 00:55:37,283
You're right about him!

561
00:55:37,303 --> 00:55:40,403
You've always been right about him!

562
00:55:40,423 --> 00:55:43,433
Fear him!
Fear him!

563
00:55:43,463 --> 00:55:45,613
Find us, Bruce!

564
00:55:45,643 --> 00:55:48,894
You have to find us...
find us...!

Live-Die-Respawn

(#87528) brownus válasza oriic (#87527) üzenetére


brownus
veterán

hát basszus, lehet az a buzi időjárás teszi, de most mi van?????? :D
volt nála egy kulcs vagymi? :F

ja, hogy ő a kulcs, ok, mert ő merült alá a vízbe azért a dárdáért... ok

vagy nem?
meg kitől kéne félni??

megyek főzök egy kávét
btw, már várom, hogy megnézhessem otthon is a d.c. verziót is. valahol azt írták, hogy + 30 perc!?!?

én is :P

[ Szerkesztve ]

(#87529) .LnB válasza brownus (#87528) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na koncentráljál ide a szemembe, figyeld amit mondok. :)

Bár linkeltem is az előbb, de még egyszer:

Superman gonosz lesz. Erre próbálja figyelmeztetni Flash, Bruce-t. És arra, hogy keresse őket. Gondolom a Justice League-t. Bár elméletileg ő alapító tag, szóval lehet csak a tagokat kell keresnie. (úgy érti Barry (vagyis Flash))

Szóval, Superman gonosz. Ez a Knightmare álomjelenetben látomásban elég egyértelmű. De mé?! Erre a megoldás Lois. Lehet meghalt.

És innentől az én spekulációm, bár ezt nem merik úgyse filmre vinni. :(

Van egy sztori miszerint Superman (véletlenül) megöli Lois-t. (ilyen tényleg van ezt nem én találtam ki) Mert Scarecrow egy kriptonit alapú hallucinogén anyaggal "megmérgezi". Ettől Superman azt hallucinálja, hogy Doomsday-t öli meg (kirepül vele az űrbe). És ettől kicsit megkattan. [link]

Persze nem ez lesz, csak alapjaiban, finomabban, lecsupaszítva. Amit a nézők gyomra még bevesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87530) atike válasza .LnB (#85932) üzenetére


atike
nagyúr

....ez a Neon Demon. Nem kicsit... ööö... :D ...érdekes.... Ritka kattant ez a Renf. És ráadásnak bátor, hogy csinál egy Only God Forgives-hez hasonló valamit... :U

(#87531) brownus válasza .LnB (#87529) üzenetére


brownus
veterán

aha, szal ez már a követkzeő filmre utalás, dánke :)

triple 9 meg volt már valakinek? milyen?

[ Szerkesztve ]

(#87532) .LnB válasza atike (#87530) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Only God Forgives nekem tetszett. Bár én nem a Ryan Raynold-so verziót láttam ahogy az indexesek írták. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87533) atike válasza .LnB (#87532) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Na igen. Ryan - Ryan nekik.

Mondjuk azt a filmet konkrétan nem tudtam végignézni... :DDD Nekem nagyon nem jött be.

(#87534) legiaap


legiaap
nagyúr

Nekem is megvolt végre az új Captain America. Nagyon vártam és az előzetesek alapján nagyon ígéretesnek tűnt a film. De számomra hatalmas csalódás volt. Én kb. olyannyira húznám le, mint akik lehúzták a Batman v Superman-t.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#87535) lkksioskdl3 válasza legiaap (#87534) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Én mind2t vártám és mind2ben csalódtam...
Sajnos érdektelen volt. Azt hittem, hogy valóban lesz egy komoly ellentét, de sajna egyik filmnél sem jött be.

Szóval deadpool nyert! :D

(#87536) atike válasza lkksioskdl3 (#87535) üzenetére


atike
nagyúr

Mind2vel szemben? ;] :P :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87537) brownus válasza lkksioskdl3 (#87535) üzenetére


brownus
veterán

deadpool ellenében meg nyert hardcore henry :)

(#87538) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Dead of Night
hd,ov

kegyetlen jó kis thriller/horror. faékegyszerű sztori, azt gondoltam, ebből nem lehet jó film, pedig egy igen jól sikerült darabnak állították be sok helyen. de az éjjel megnéztem és jelentem, jogosak a pozitív kritikák.
szuper kis film tényleg, kisvárosi hangulatot nagyon adja. Vietnámból a család szeretett fia hazatér örömkönnyek közepette, de valami nem stimmel vele.. hát kiderül, hogy halott.
nem kell ennél túlkomplikáltabb script

(#87539) lkksioskdl3 válasza atike (#87536) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Mindenkivel szemben! :DD

(#87540) legiaap válasza lkksioskdl3 (#87535) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na a Deadpool nálam még az értékelhetetlen kategória. Ryan ismét egy nagy semmit alakított mint anno a green Lantern-ben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#87541) .LnB válasza legiaap (#87540) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

eeaa te vagy az?! :F

A Deadpool még szerintem is az egyik legjobb képregényfilm. De legjobb Marvel az fix.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87542) BITBOYS válasza legiaap (#87540) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem meg szép lassan rá fog unni a világ a szuperhős filmekre, én már szinte kiégtem tőlük. Lobo mozit mondjuk szívesen megnézném, abban még látok fantáziát :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87543) lkksioskdl3 válasza legiaap (#87540) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nekem csak szinkronnal volt bajom. RR inkább a the voicesban volt hasonló figura, a GL-t nem láttam és nem is fogom :D

Képregényeket is olvastam, de kb csak Deadpool kötött le. Olvastam a híresebb Batman issuekat is, de nem jöttek be annyira.

Eddig csak read onlyban voltam régóta, de már nem!

(#87544) oriic válasza .LnB (#87541) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megyek és bekereteztetem ezt a hszt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#87545) WayneGace válasza legiaap (#87534) üzenetére


WayneGace
őstag

Polgárháborúban jobban ki volt dolgozva a konfliktus és érezhetően nagyobb súlya volt szerintem, annak ellenére, hogy a B v S-ben elvileg jóval nagyobb dologról szól a történet. Polgárháborúban nincs is olyan feloldás, mint B v S-ben. Főleg nem úgy, ahogy történt ugye b v s-ben.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#87546) .LnB válasza WayneGace (#87545) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meghal benne a Pókember? Gondolom nem. Supcsiman meghalt a BvS-ben. Ebből következik DC tökösebb DC> Marvel! :D
Áhh ez már nekem is sok... :U ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87547) cyberkind válasza legiaap (#87540) üzenetére


cyberkind
félisten

Ti szándékosan csináljátok hogy lenyúljatok zsinórban azokat arcképeket amiket az ember(jómagam) kinézett cserére? :U :DDD

Paranormal Cocktivity

(#87548) legiaap válasza WayneGace (#87545) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért az elég gáz, hogy pl. ez már hányadik Spiderman szereplő. Azt a story is, hogy a hősök egy részének megy csatába, mert nem akarnak balhét erre Captain elmegy és kiderül a semmi közepére mennek ahol senkinek sem tudtak volna ártani. Ja meg nem akartak balhét de azért egy repteret szét szedtek. Arról nem is beszélve, hogy a Wikipédia szerint nem is a Winter Soldier ölte meg Ironman szüleit. Aztán volt egy csomó szereplő akit csak úgy beledobtak a sztoriba. P. Falcon, Black Panther akiket be sem mutattak korábban. Az olyan ember aki nem ismeri őket a képregényekből az honnan tudná kik ők? Azt ott volt Vison simán leverhetne mindenkit de totál kivonta magad a harcból. Nem sok vizet kavart. Paul Rudd, meg kb. annyira tehetséges mint Ryan Reynolds...semennyire. Túl vontatott is volt a sztori, kevés akció, sok duma és inkább azt is e,viccelik szokásos Marvel hozzáállás. Ezzel szemben a BvS egyből akcióval kezdődik, végig izgalmas és totál követik a képregény sztorit. Nem akarok vitát szítani, de ez a Marvel sem sikerült jól.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#87549) .LnB válasza cyberkind (#87547) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez szerintem tökéletes lenne neked. Nem tudom foglalt e. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87550) Magnum_ válasza cyberkind (#87547) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meg szerencse,hogy en -veletek ellentetben - kreativ vagyok, es nem ilyen gyorsan lecsengo, de rovid ideig divatos, hanem klasszik avatarokban gondolkodom :P

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.