Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64456) spiky03


spiky03
veterán

Tegnap mi is megnéztük a haverokkal a Halálos Iramban 7-et.

Nekünk tetszett, azt kaptuk, amit vártunk, egy jó kis agyatlan akciót, jó verdákkal, jó seggekkel. :D
Végig pörgött, a poénok is jók voltak. Jó persze volt 1-2 szóvicc amit ti is írtatok, de ugye nem minden amerikai poént lehet átültetni magyarba. (OFF)Lásd az olyan sokat emlegetett Pataki Attis kabátot, mert ott ha meghagyják az eredetit az nálunk nem ütött volna akkorát, mert azt az énekest nem biztos, hogy mindenki ismeri, meg volt ilyen az Amerikai Pite 4-ben is a Rapülökkel. :D(/OFF) Tyrese meg Luda csipkelődés még szerintem mindig jó, kell ez is bele, ez is már védjegye a sorozatnak.
Statham durva volt benne, hozta a szokott figuráját de azért működött, Russell papai jó volt. :)
A lehetetlen akciókon sem akadtunk már fenn, csak néztük és szórakoztunk. :)

Nathalie Emmanuel meg, anyám az a test! :Y Nem volt sok szerepe de az amíg benne volt az jó volt, főleg a tengerpartos rész. :D

A vége meg szerintem is megható volt, azért az a szöveg meg a zene ütött rendesen. Kellett azért nagyokat nyelnem. Már kb 2 hete hallgatom a filmzenéjét, de most teljesen más megvilágításba került az a szám.
Nagyon jól megoldották a búcsút is.
RIP Paul.

Kíváncsi vagyok, hogy mit találnak ki az "új" trilógiára, milyen történettel viszik tovább.

A CGI-hez is egy kicsit.
Én három helyen vettem észre, vagyis úgy gondoltam, hogy ott volt CGI-vel pótolva Paul arca
- amikor átugranak a három épületen és a végén amikor már a földön fekszenek és Don visszanéz és akkor Brain mutatja, hogy megvan a winyó
- amikor visszatérnek LA-be és ott állnak a korlátnál és megbeszélik, hogy mi lesz terv
- a végén amikor Don mellé hajt a fehér verdával

7/10

De nekem a kedvenc még mindig az 1 és az 5. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.