Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) cyberkind válasza pohár (#32449) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, gondolj bele milyen beteg jelenet juthat az eszébe egy szappan eksön után. :D

Paranormal Cocktivity

(#32452) perge666


perge666
veterán

Na elkezdtem a Doctor Who-t,eddig az első 2 rész kilőve,2 perc és kezdem a karmadik részt,csak leszaladok egy kis nasiért.:)
Tényleg nem nagy szám eddig,ha nem mondtátok volna hogy érdemes nézni,szerintem az első részt sem fejeztem volna be. :DDD

(#32453) #54715584 válasza perge666 (#32452) üzenetére


#54715584
törölt tag

Drukkolunk neked is :D

(#32454) spammer válasza perge666 (#32452) üzenetére


spammer
veterán

Gyere át a sorozatos topikba. ;) Itt találod az én "utamat", amit bejártam :DDD [link] Amennyire szenvedés az eleje, annyira nagyon jó lesz később (5. évadtól nagyon megújul, új showrunner/írók, új szereplők, modernebb lesz az egész.) No de tényleg inkább itt a sorozatos topik, ne itt offoljuk. ;)

szerk: ja és arra ügyelj, hogy a special epizódokat (Christmas, de később lesznek mások is) ne hagyd ki. Lista itt: [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32455) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Megnéztem ezt a walter mittys filmet, gyerekek...
Ennyire szr filmet rég láttam.
A felénél már annyira untam,hogy pánikba estem,mikor megláttam,hogy ebből még ugyanannyi hátravan.
Ez valami borzalom. :U
Mondjuk a táj szép,ahol forgattak,de ezzel szerintem minden jót el is mondtam róla.
Senkinek sem ajánlom.
Haverom a végén megkérdezte,hogy nincs valami szervezet,ami vizsgálja,hogy egyáltalán mi az,amit moziba engednek?
Ami kiszűri a zs kategóriás förmedvényeket,de szerintem nincs ilyen.
Ha már benne a lóvé,akkor hadd szóljon,

Alias: Júzer error

(#32456) dokee78


dokee78
félisten

Hol található arról lista,hogy melyik film mennyiből készült és mennyit hozott?

(#32457) cyberkind válasza dokee78 (#32456) üzenetére


cyberkind
félisten

Én Wikipedian lesem mindig, természetesen egyesével. :D

Paranormal Cocktivity

(#32458) bAtt001 válasza -HajTömeg- (#32455) üzenetére


bAtt001
addikt

áh de furcsa h mennyire más az emberek véleménye sokszor :D nekem kifejezetten tetszett, szerintem jó film volt. netes pontozás szerint is sokaknak tetszett :)

(#32459) Fadam


Fadam
csendes tag

dokee78: Box office mojo

[ Szerkesztve ]

(#32460) LOTR válasza dokee78 (#32456) üzenetére


LOTR
addikt

pl: box office mojo [link]
de van nagyon sok, box office a keresőbe és kiad sokat

One Ring to rule them all

(#32461) -HajTömeg- válasza bAtt001 (#32458) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát,hogy is fogalmazzak.
Végülis az,hogy tetszett nem zárja ki,hogy egyébként ez egy szr :D
Nem trollkodni akarok,félre ne érts,de ezen nincs mit szépíteni.
Kb olyan ez,minthogy én pl imádom a burgeres sajtos whoppert,de ha beszélgetnék valakivel kajáról és azt mondaná,hogy a gyorséttermes hamburgerek baromi egészségtelen hulladékok,azzal nem tudnék vitatkozni.
Ez a film egy ilyen hulladék.
Ennek ellenére biztos sokaknak tetszik :)

Alias: Júzer error

(#32462) hoffman_ válasza -HajTömeg- (#32461) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem jó a hasonlatod. a hamburger ízéről kéne vitatkozni, márpedig te az ízét véleményezted, az a valaki pedig nem, hanem a hozzávalókat. nem ugyanaz. itt szintén ugyanez van, pepitában. elég kevés esetben állja meg a helyét az állítás, egy film sz*r, abban az esetben, ha igen sok embernek tetszik.

no offense, nem ezt mondom, mert én a szubjektivitás elkötelezett rajongója vagyok, de a fenti burgeres logikád alapján a film jó, és a te ízlésed szar :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32463) -HajTömeg- válasza hoffman_ (#32462) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A sokaknak tetszik és minőség semmiféle összefüggésben sincs egymással.
Fogadni mernék milliószor többen töltöttek le tavaly Vastag Csabát,mint Mozartot.
Ennek ellenére nem gondolnám,hogy vastag Csaba nagyobb művész lenne.
(tudom,hogy Mozart nem énekes volt, még mielőtt...)
Trabantból is biztos ezerszer többet adtak el,mint mercédeszből, hamburgerből is biztos milliószor több fogy,mint filézett őzgerincből.
Egy filmet, de egyáltalán mindent érdemes legalább minimálisan szakmailag nézni.
Ugyanis a tetszik az egy dolog.
Ez alapján semmiről se állíthatnánk,hogy jó vagy rossz,mert mint említettem a sokaknak tetszik semmit sem jelent.
A forgatókönyv semmi különös, a színészek gyengék, a poénok ovis szinten vannak, kiszámítható, klisés és unalmas. Semmi mélysége semminek. Minden szál egy felszínes nulla.
Igen a táj szép,de ez így önmagában semmit sem ér.
Tudom nem művészfilm, de ún. közönségfilm kategóriában is lehet igényeset csinálni.

Alias: Júzer error

(#32464) cyberkind válasza -HajTömeg- (#32463) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert Csabikát lehet annak hívni, mi? :D

Paranormal Cocktivity

(#32465) bAtt001 válasza -HajTömeg- (#32463) üzenetére


bAtt001
addikt

hagyjuk a hasonlatokat mert egyik sem okés :D zenénél csak lokálisan gondolkodsz nem globálisan, a többi meg árban nem egyezik :D a filmet mindenhol lehet látni és ugyanannyiba kerül mint az összes többi film :) én jól szórakoztam rajta és fogok is ha újranézem majd, mégse mondanám rá h szar mert akkor a megacápa, a robotcápa vs octopus meg egyéb borzalmak pl szarember, azok milyen filmek? :DDD

(#32466) troland26 válasza bAtt001 (#32465) üzenetére


troland26
őstag

apropó 1-2 hete kölcsönözhető [link] ...a logikád alapján egy "klasszikus" :D

(#32467) cyberkind válasza troland26 (#32466) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ez se semmi, ha már klasszikusok. :D

Paranormal Cocktivity

(#32468) Ijk válasza -HajTömeg- (#32463) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem inkább ne menjünk bele hogy Mozartból vagy Vastag Csabából fogy több. Az eladások/ letöltések még logaritmus skálán is nehezen férnének el Mozart javára.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32469) bAtt001 válasza troland26 (#32466) üzenetére


bAtt001
addikt

azta gagyi godzilla... közelébe nem megyek :DDD

(#32470) Ace owner válasza troland26 (#32466) üzenetére


Ace owner
addikt

A 36 foot crocodile goes on the rampage in Beijing after being moved from a peaceful Crocodile Farm and onto the menu of a local gangster.

Ha lenne gepem ezt megneznem :DDD

A killer condom nevu orok klasszikust ismeritek? "A rubber that robs you out" :DD

Galaxy Fold 4

(#32471) mayday00


mayday00
őstag

Ma este nézem a túlélő-t. Lone Survivor . Valaki már látta?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#32472) Jhonny06 válasza mayday00 (#32471) üzenetére


Jhonny06
veterán

Még 1 hónap a premier, úgyhogy nehezen. ;]

(#32473) mayday00 válasza Jhonny06 (#32472) üzenetére


mayday00
őstag

lehet már ..kölcsönözni" DVDScr minőségben ami olyan mint egy dvd rip. Sőt már feliratot is készítettek hozzá.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#32474) somasz válasza mayday00 (#32473) üzenetére


somasz
addikt

egészségedre!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#32475) haypro válasza -HajTömeg- (#32463) üzenetére


haypro
senior tag

Miért jelentené az, hogy neked nem tetszik egy film, hogy szar!?
Te vagy az az egyetlen személy a Földön, akinek tökéletes az ízlése?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#32476) hoffman_ válasza haypro (#32475) üzenetére


hoffman_
nagyúr

az ő ítélete többet jelent másoknál. van ilyen, szokj hozzá, nincs ebben semmi különleges.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32477) Pali1119 válasza -HajTömeg- (#32455) üzenetére


Pali1119
tag

Most nem azért, nem kötekedésből, de az előzetesből neked mi jött le? Hogy miről fog szólni a film, milyen stílusban és képi világban?

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#32478) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A túlélő/ Lone survivor

Felemás érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Ugyanis alig történt valami a röpke kétóra játékidőben. Annyi volt az egész ,hogy elmennek küldetésre, bajba kerülnek és akkor megy a lövöldözés ennyi. Mivel ez egy igaz történet sokkal több "igaz" dolgot belevihettek volna nem ,sokkal több történést információt .Mert ez így édeskevés. Tisztában vagyok vele, hogy SEAL katonák vagy mittudomén ,de olyan eséseket éltek túl amiben az embernek 3x törik darabokra a gerince ,meg szilánkosra a feje .. A film végén pedig volt pár megválaszolatlan kérdés ,amit a stáblista előtt ilyen szöveggel lerendezhettek volna "Valószínűleg azért történt ez meg az mert ez meg az blabla.."

7-et adok neki a 10-ből!

halahala

(#32479) Integra válasza xenom0rph (#32478) üzenetére


Integra
titán

pár post-tal lejjebb írták, hogy még meg sem jelent a film, erre beírod, hogy láttad.. legalább minimálisan figyelhetnél arra, hogy ne üvöltsön róla a warez, mert morgósabb kedvében bekukkant egy moderátor aztán 24 óra pihenő van... :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32480) novinyul válasza xenom0rph (#32478) üzenetére


novinyul
veterán

Mit kellett volna még belevenni?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#32481) Integra válasza Lauda (#32440) üzenetére


Integra
titán

most fhd-ban néztem végre és a film feléledt, tényleg felturbózták és így feltűnik pár olyan dolog, ami eddig nem :)
és ahogy néztem, az ütött szöget a fejemben, hogy ebben a minőségben ez a film simán megállja ma is a helyét, mert annyira patent az egész. ok, a frizurák, meg a számítógépek árulkodóak, de ha ezeket lecserélnénk, komolyan nem tűnne fel, hogy 79-es film. és nem zavart, hogy a számítógépek is dobozok voltak meg ledek, engem kezd már egy picit zavarni a mindig minden filmben átlátszó, hologramos számítógép ábrázolás.. tudom, hogy ez a trend, de ettől még zavar, nem érzem, hogy valódi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32482) cyberkind válasza Integra (#32481) üzenetére


cyberkind
félisten

Nézd meg a 2. részt, az kegyetlen Fhd-ben, legalábbis ezt mondták. :D

Paranormal Cocktivity

(#32483) Ace owner válasza Integra (#32481) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem a Stark fele cuccok viszont nagyon bejonnek, elviselnem itthonra is :)

Galaxy Fold 4

(#32484) Integra válasza cyberkind (#32482) üzenetére


Integra
titán

igenigen, az is megy most a tévében, nézem is, amúgy is a második rész a kedvencem :)

egyre gázabb lesz ez a superman vs batman...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32485) cyberkind válasza Integra (#32484) üzenetére


cyberkind
félisten

R.I.P. jó Batman filmek, és a Nolan által felállított minőség. :W
De most ez komoly is, vagy legalább finomítanak még rajta?
:W
Elsőnél jobb Batmobile nem kellett volna soha az életben.

Kevés több részes film létezik ahol jobb a folytatás mint az első, de ez mindent felülmúl, na jó, meg a Terminátor 2. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32486) hoffman_ válasza Integra (#32484) üzenetére


hoffman_
nagyúr

b+...

a batmobil egy akkora brutilásan jó lehetőség a vagány kreatívkodásra, erre bevágnak egy gyári prototípust? menjenek Küretre inkább, komolyan...

ui.:

én tavaly pótoltam ugye az egész Alien szériát, az első résztől el voltam hűlve, hogy ez mennyire király, még mai szemmel is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32487) oriic válasza Integra (#32484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát szerintem jobb mint az a katonai förmedvény.

Live-Die-Respawn

(#32488) callmeakos válasza Integra (#32484) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A sötét lovagos Batmobile-nál mindenképp csak jobb lehet.
Elölről nagyon bejön. Mondjuk nekem az új Stingray-el hátul kezdődnek a problémák. :U

All→M8

(#32489) cyberkind válasza hoffman_ (#32486) üzenetére


cyberkind
félisten

De főleg a 2. része, 3-4 rész nem is kellett volna ilyen rendezőkkel, csak szégyenfoltjai ennek a zseniális műremeknek. :)

(#32488) noxwill
Burton féle Batmobile és kész, annál jobbat soha senki nem fog alkotni. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32490) spammer válasza Integra (#32479) üzenetére


spammer
veterán

Ugyanannyira warez, mint amikor a hd filmeket töltik le az emberek (itt is). A jelenleg hatályos törvény szerint semennyire (legalábbis nem olyan rég még erről volt szó, ha jól rémlik). Akit seggbe lehet rúgni, az az, aki a jelölések miatt kiküldött lemezeket kiszivárogtatta, de az már nem a letöltők gondja, számukra nincs különbség a dvdscreener, rip, 720p, akármi között. Kár ezen rugózni.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32491) Integra válasza hoffman_ (#32486) üzenetére


Integra
titán

ugyanezt gondolom.
ez a film is termékbemutatóvá lesz silányítva, mint az avengers, meg az ironman meg a többi :DDD
a tumbler után ez szerintem egyenesen szánalmas vérciki és üvölt róla, hogy a gm kilóra megveszi reklámnak a film egy részét. pont itt lehetne tovább vinni a képzelő erőt, ahogy te is mondod, erre egy szaros fasztendfjúriusz autót raknak be alá.
de látod, a trendiség megköveteli a kommerszet, mert ez kell a népnek, mert fogyassza a paraszt a corvettet (amivel amúgy nincsen bajom, mármint az autóval, mert szerintem is fasza lett)
a nolan trilógiában pont a technikai vonal volt az egyik igazán kiemelkedő erősség, mert merte vállalni a giccses divatszarok helyett a valódi, reális hardvert, ami nem lógott ki a környezetéből és a világból, ezért lehetett is azonosulni ezzel a résszel. erre most megint mindenre ráfestig a denevér motívumot, mint valami narcisztikus ratyi lenne... pont a megöregedett cinikus wayne-nek... ez sehogy sem áll össze kerek egésszé.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32492) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Riddick

Sajnos az előzetesben túl sok mindent ellőttek... kicsit hosszú is volt. Egynek jó volt.

6/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#32493) Ace owner válasza Integra (#32491) üzenetére


Ace owner
addikt

Tf is egy hatalmas gm reklam, de engem megfogott, elfogadnek egy sarga camarot par autobot logoval :D mondjuk ez az uj corvette eleg fosul nez ki, nem is ertem miert viszik annyira, csori vipert meg senki.

Galaxy Fold 4

(#32494) callmeakos válasza cyberkind (#32489) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Adom :K

All→M8

(#32495) Integra válasza Ace owner (#32493) üzenetére


Integra
titán

ott mindegy volt, mert akkora szar az a film (mind a három), hogy édes mindegy volt, nem osztott nem szorzott.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32496) cyberkind válasza Integra (#32495) üzenetére


cyberkind
félisten

Micsodaaa?
Az első még tök jó, a többi már oké hogy szar, de simán megnézem őket. :B
Nem mellesleg az 1et megvettem még anno. :D

Paranormal Cocktivity

(#32497) xenom0rph válasza Integra (#32479) üzenetére


xenom0rph
őstag

És mi van ha én olyan szerencsés vagyok, hogy valamelyik film fesztiválon láttam, ahol vetítették? :C

halahala

(#32498) hoffman_ válasza Integra (#32491) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én általában nem szoktam ezt ilyen szigorúan nézni, de ez most más. Batman egy ikon, pöpec kütyükkel és zseniális menő verdákkal. semmi bajom nem lenne a Corvette-el, amíg Bruce Wayne vinné benne haza a csajokat, de Batmobilnak? hagyjuk már... az új széria tankja merész húzás volt, meg rendhagyó is, de az ennek ellenére is beillett a képbe teljesen, azzal nem volt bajom. ez viszont vicc. ennél még a régi részek kissé giccsparádés verdái is jobbak voltak... (no nem az első, az epic)

cyberkind:

Integrával ne akarj a tf-ről dumázni, ha rám hallgatsz :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32499) Integra válasza cyberkind (#32496) üzenetére


Integra
titán

kedves egészségedre :) sajnos elkövettem a hibát, hogy az első részre én is jegyet váltottam anno :DDD

hoffmann:
de látod, ez kell, kurva itt mindenki, két szaros dollárért bárki eladja a lelkét és hülyét csinál magából. nevetséges az egész és már-már vérlázító, hogy mennyire nézik a nézőt hülyének... mondjuk a gm és a film forgalmazó pont magasról tesz rá, csak vedd meg a jegyet rá és vedd meg az autót. nos, én sem a jegyet, sem az autót nem fogom megvenni :))

cyber:
hallgass hoffmann-ra, ha tf-ről van szó

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32500) Ace owner válasza Integra (#32499) üzenetére


Ace owner
addikt

En azt banom hogy nem moziban lattam az elsot.. Utolso 2-t moziban lattam viazont es tetszettek. Kinek mi :)

Most jol kibasztal a gm-mel meg a kiadoval :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.