Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2709) Rommel6600 válasza Gabcsika (#2704) üzenetére


Rommel6600
őstag

''hajlandó-e Mo-ra szállítani az eladó''

Ezt én nem igazán szoktam nézni (már ha nem személyes átvétellel aktuális), nem is számít sokat. Talán egy esetre emlékszem, ahol az eladó megjegyezte hogy Ő csak Dajcslandon belülre küld. Persze erre megírtam neki, hogy ha küldöm neki a pénzt, és kifizetem a postaköltséget akkor ugyan küldje már el, ne problémázzon. Ami viszont nekem hatalmas előnyt jelent ebből a szempontból az a (felületes és egyáltalán nem hibamentes) német nyelvtudásom. Így tudok neki az Ő nyelvén írni, ha akarja meg is érti, az pedig így elő sem fordulhat, hogy esetleg nem tudna angolul és nem értenénk meg egymást. Mert tényleg, ha az ember így akar megvenni valamit, küldi is a pénzt, a postaköltséget is fizeti, akkor az eladónak legyen már mindegy hogy mondjuk Hamburgba vagy magyarba címezni meg azt a csomagot. Eddig osztrák ill. német ebay-en vásároltam, de Európán belül ezek a hova küldős dolgok szerintem nem számítanak. De mondjuk másik kontinensről azért már nem hiszem hogy úgy megvennék bármit is ha nem derül ki egyértelműen a meghatározásból, hogy elküldi-e vagy nem kérdezem meg még a lejárat előtt.

''...pénzt veszíteni csak igazán rossz csillagállások alatt lehet...''
Az ebay ''rang''jelző csillagaira gondolsz? :D [link]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.