Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129180) Emunem


Emunem
aktív tag

Hali,

lenne gy problémám, ami nem tudom, melyik részre kellene beírni:

A korábban is problémásan felrakott win 10 frissítés (20H2) után hiányosan nyomtatódnak ki a képek. A közepükön egy fehér sáv van, mindegy, hogy hagyományos nyomtatóval, vagy PDF létrehozóval csinálom, mindig ugyanolyan, leginkább 9x13 méretben.
De, ahogy Tripo kolléga is írta: A microsoft beépített Print to PDF alkalmazásával viszont ugyanaz a fájl tökéletesen konvertálható pdfbe, fehér sáv nélkül. -> Nálam is pontosan ugyanaz a helyzet, csak ezzel kb 5x akkora az adatméret.

Ötlet?

"... hát persze ..."

(#129181) Pyttawrx válasza Emunem (#129180) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Nálunk a hálózati nyomtató átállítása hozta ezt helyre, de szerintem, nálatok megoldja, ha leszeditek a 802-es végű windows frissítést. Uninstalláljátok: Gépház/Windows Update, majd a frissítési előzményekre katt ott pedig a minőségi frissítések alatt ott lesz a KB5000802-es, jobb klikk rá majd eltávolítás.
Remélem megoldja

[ Szerkesztve ]

(#129182) Csupingo válasza Emunem (#129180) üzenetére


Csupingo
veterán

Ezeket a frissítéseket már próbáltad? Esetleg ez. Valakinél akkor szűnt meg, ha ezt: KB5000802 törölte. Elvileg már az MS is javította, ha teljesen frissíted a wint, jónak kéne lennie.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#129183) Marci112233 válasza Sys85 (#129179) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ!

Akkor ha ismét lemerül a mostani elem, kipróbálom a tölthetővel. Viszont töltőtől picit félek, és adok többet egy ilyenért. A jelenlegi panasonic és az energyzer is működik csak kicsit lassan töltenek, és mint írtam nincs visszajelzés mikor tölt, és mikor végzett. Amit kinéztem viszont elvileg ezeket jelzi. Na meg HDD vásárláson is töröm a fejem így a töltőt hozzácsapnám.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#129184) Emunem válasza Csupingo (#129182) üzenetére


Emunem
aktív tag

Hali, elvileg tegnapelőtt csináltam nagy frissítést, ma megint volt egy valag frissítés, amit felraktam, úgy néz ki megloldódott... win10 :(((

"... hát persze ..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.