Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) interstate76 válasza Shingen (#18037) üzenetére


interstate76
addikt

Gearbest-nél gyakori, hogy ha a rendelni kívánt dolog mellé beteszel még valamit a kosárba, akkor csökken a szállítási költség. Még az is előfordulhat, hogy 1 USD-s cuccot teszel mellé és a szállítási költség több, mint 1 USD-vel csökken, szóval érdemes kipróbálni 1-2 kisebb értékű dologgal (pláne, ha tényleg kell is valami).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#18052) gg72 válasza Beni2360 (#18046) üzenetére


gg72
veterán

Már fel is adták, elvileg trackingelhető Royal Mail-lel jön gondolom Angliabol. Eddig gyors volt minden, kíváncsi vagyok mostantól mi lesz. ☺

(#18053) kmarci25 válasza gg72 (#18052) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem az még csak a tracking number regisztrálása lesz, szerintem az keddig nem indul meg, de majd kiderül. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18054) Shingen válasza interstate76 (#18051) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, majd kipróbálom, nézek vmi filléres dolgot mellé. :))

風林火山

(#18055) Shingen


Shingen
addikt

Próbáltatok már aki android rendszert futtat playből egy torrent klienst telepíteni a boxra.
pl. utorrentet?

Működik úgy a letöltés, hogy leszeded a torrent progit, aztán az usb rádugsz egy 2.5" hdd és le tudsz rá tölteni?

Próbálta vki?

風林火山

(#18056) horeee válasza Shingen (#18055) üzenetére


horeee
tag

Többen is.
Ttorrent a favorit.

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#18057) headhunter válasza Shingen (#18055) üzenetére


headhunter
addikt

(#18058) bostone


bostone
addikt

Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg a kérdést...

A HDD eltűnt a mappából. Az első számú készüléken a médiatárazott tartalmak elérhetőek, de windows-ról, más eszközre telepített kodiból nem találom, csak ha droidból keresem ES explorer segítségével.

(#18059) Csicsóka


Csicsóka
őstag

Mr. Dini mester alkotott egy nagyszerű Mindig TV addon-t, Krypton alá. Sajnos nálam S905-ön nem fut, ezt csinálja. Próbáljátok már ki, legyetek szívesek, hogy elindul e nálatok?
Intel x86-on hibátlanul megy.

(#18060) blakey válasza Csicsóka (#18059) üzenetére


blakey
titán

Kezdetek óta (2 napja) problémamentesen működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18061) Suineg


Suineg
senior tag

Melyik az a legújabb Kodi változat ami Minix Neo U1-en hibátlanul fut?

(#18062) blakey


blakey
titán

Minixnek van saját "Kodi lejátszója", nem használunk Kodit a Store-ból, Androidos Kodi egyelőre felejtős.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18063) Csicsóka válasza blakey (#18060) üzenetére


Csicsóka
őstag

8.0.0.g-vel próbáltam, T95m boxon. Nálad melyik LE verzió alatt megy?

(#18064) blakey válasza Csicsóka (#18063) üzenetére


blakey
titán

8.0.1 dev. build.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18065) fecus


fecus
őstag

Jól értem, hogy ha feljebb lépek a 8.0.0c-ről akkor bukom a suspendet?
A motorháztető alatt buherálva sem tudom működésre bírni?

Most olyan jól működik a cucc funkcionálisan. :R
De jókat írtatok a lejátszás minőségének javulásáról...

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#18066) Csicsóka válasza blakey (#18064) üzenetére


Csicsóka
őstag

Sajna, ezzel sem működik. :O

(#18067) Mr Dini válasza Csicsóka (#18066) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Hogyan frissítetted a rendszert? Teljesen új telepítés, vagy csak ráengedted az új verziót a régi adataidra?

Mert én egy teljes reinstallt még megpróbálnék, aztán ha nem jön be, akkor írnék @kszaq úrnak a LE fórumán (de csak az M1 linket a logból, illetve a demuxeres részt oszd meg Vele!) egy bug reportot.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18068) blakey válasza Csicsóka (#18066) üzenetére


blakey
titán

Az érdekes, mert nálam jól működik Neo U1-en.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18069) Suineg válasza blakey (#18062) üzenetére


Suineg
senior tag

"Androidos Kodi egyelőre felejtős." Már úgyérted, hogy android alatt nem megy jól a Minix saját "Kodi"-ja?

(#18070) dugesz77 válasza Suineg (#18069) üzenetére


dugesz77
őstag

De hát pont arról van szó,hogy a Minix sajátja jó(előre telepített) amit meg a store-ból töltesz le Kodi app az nem.
Illetve C kategóriás gépnél ha mégiscsak android alól szeretnél Kodizni akkor meg ajánlott a leszedni a gyárilag felrakott kodit,mert tele van tömve baromságokkal amitől baromi lassú,lagg-os tud lenni és azokon a gépeken meg jobb egy frissen telepített Kodi mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#18071) blakey válasza Suineg (#18069) üzenetére


blakey
titán

Érthetően írtam le, Androidos Kodi, a Minixesnek más a neve. Konkrétan "a Kodira" értendő és csak android alatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18072) Suineg válasza blakey (#18071) üzenetére


Suineg
senior tag

Jó-jó, bocsi, úgy értettem, hogy android alatt nem működik semmilyen "kodi" rendesen, csak LE alatt.

(#18073) Shingen válasza horeee (#18056) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!

(#18057) headhunter Ez a favorit?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#18074) Suineg válasza dugesz77 (#18070) üzenetére


Suineg
senior tag

Hát nekem van egy Openhour chameleon-om most de azon sem a 'gyári' sem a semmilyen Kodi nem jó. LE-t meg nem tudom használni hozzá, mert nincs Wi-Fi stick támogatás. Így csendben mondva.

(#18075) junkpod válasza Suineg (#18074) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok, de az openhour az ZS kategóriás. Nem szabad megvenni, inkább utald el nekem az árát.

Box's don't touch!

(#18076) blakey válasza Suineg (#18072) üzenetére


blakey
titán

KODI-ra értem semmilyen más forkra, bármire nem értendő.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18077) dugesz77 válasza Suineg (#18074) üzenetére


dugesz77
őstag

Ott sajnos mellényúltak a Rockchip RK3288-es SOC-al. Nagyon behatárolja a tudását,hogy nem támogatott.

(#18078) darvinya


darvinya
titán

Kérdés

Adott egy T95N M8S Pro 2/8Gb box, BT nélkül.
Ha RTL 8188 WiFi board -ot kicserélném RTL8723-ra, akkor lenne BT.

De melyik box fw lehet kompatibilis, amiben RTL8723 egység van?

Vagy USB BT modulhoz honnét lehetne driver-t, stb. beszerezni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18079) Csicsóka válasza blakey (#18068) üzenetére


Csicsóka
őstag

Tényleg érdekes, mert most a másik (MXQ Pro+) S905 boxomra is feltettem, teljesen új SD telepítéssel, és azon sem indul el. Csak a ms. repo, és ez az egy addon lett feltéve, semmi több.

(#18080) blakey válasza Csicsóka (#18079) üzenetére


blakey
titán

Vajon mi lehet .a gond? :F Megfelelő dtb-t használsz?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18081) Csicsóka válasza Mr Dini (#18067) üzenetére


Csicsóka
őstag

Teljesen új SD készítés, nem frissítés volt.
Az ünnep után írok majd kszaq kollégának, a fórumon írta, hogy pár napig nem lesz elérhető, Lengyel országban még komolyabban veszik az ünnepet.

(#18082) Csicsóka válasza blakey (#18080) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem tudom, mi lehet a gond. Mind két boxon a megfelelő dtb.img-t használom, minden más tökéletesen megy rajtuk.

(#18083) blakey válasza Csicsóka (#18081) üzenetére


blakey
titán

kszaq már 1 hete nem nagyon van és még 1 hétig nem lesz, utazás előtt feldobta a dev buildet, hogy nézzünk rá. De ahogy írom, nálam tökéletes az S905-ön (Neo U1)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18084) Csicsóka válasza blakey (#18083) üzenetére


Csicsóka
őstag

Annyira nem nagy probléma ez, ráér, van helyette más lehetőségem is. Csak az piszkálja a csőrömet, hogy itt miért nem indul el akkor az élő adás, a rádió és téka megy.
Esetleg valaki kipróbálhatná még ezt az addont, hogy mi a helyzet, és hogy csak itt van e nálam vmiféle mágikus hatás.

(#18085) blakey válasza Csicsóka (#18084) üzenetére


blakey
titán

Nézd meg, hogy mi a helyzet a HW gyorsításokkal, azokkal próbálj "játszadozni", hátha. Nálam mindegyik "Mindig"-re van állítva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18086) Indiant válasza blakey (#18083) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt a dev cuccot miképp lehet feldobni? Az USB-Sd készítő nem kajálja.

(#18087) djnice válasza Csicsóka (#18084) üzenetére


djnice
veterán

Tanix TX3 Pro, LE 8 dev, tökéletesen működik.

(#18088) Bubukain válasza Csicsóka (#18084) üzenetére


Bubukain
senior tag

melyik repo?

(#18089) Shingen válasza Joshi (#17698) üzenetére


Shingen
addikt

Sikerült droidra vmi jó torrent kliens megoldást találni?

風林火山

(#18090) junkpod válasza blakey (#18083) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tényleg, nálad megy az AAC 5.1 rendesen? Illetve nem jelentkezik a frame rate duplán kapcsolása?

Box's don't touch!

(#18091) Indiant válasza Indiant (#18086) üzenetére


Indiant
addikt

Feldobtam, de M18-on állandóan 1mp-enként elveszi a képet és a jelet ha 4K-ra állítom a felbontást. Kuka
..és hiába mentettem, a backup könyvtár üres... :W

(#18092) Pelican válasza Indiant (#18091) üzenetére


Pelican
őstag

Update-tel tudsz váltogatni a verziók között (föl-le) úgy, hogy az adataid nem vesznek el közben.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#18093) Csicsóka válasza Bubukain (#18088) üzenetére


Csicsóka
őstag

Movie shark, és ott a mindig tv addon.

(#18094) Csicsóka válasza djnice (#18087) üzenetére


Csicsóka
őstag

Köszi hogy kipróbáltad!

(#18095) bostone


bostone
addikt

Nem hozzáférhető pc-ről a libreelec.
"Hálózati hiba. a windows nem tud kapcsolatot létesíteni a \\libreelec összetevővel"

Valószínűleg egyszerűbb lenne, ha csinálnék egy tiszta telepítést és attól tartok ez be is következik hamarosan, de mégis kíváncsi vagyok, hogy miért vagy mi okozza ezt a helyzetet.

(#18096) blakey válasza junkpod (#18090) üzenetére


blakey
titán

Az AAC 5.1-et még nem néztem meg, jó hogy írod, ma megnézem. Dupla fps-t nem tapasztaltam, a tv csak 1X vált frekit illetve nálam 2 másodperces késleltetés van beállítva így nem látom, hogy mit és hányszor csinál, tehát nem tapasztalom cserébe nagyon szép és folyamatos lejátszást tapasztalok, elégedett vagyok a dev-vel.

(#18086) Indiant
Semmiben sem tér el a betűzött, számozott buildektől, minden ugyanúgy működik, update mappába másolod és újraindítás, ha nem tetszik akkor vissza a megfelelő verzió, ennyi.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18097) adi1234 válasza tothl (#18044) üzenetére


adi1234
tag

Milyen a box és milyen a távirányítód ? Tegyél fel képet .

:)

(#18098) vond válasza blakey (#18096) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nálunk is nagyon szépen hasít ez az új dev. build az S905X-es M8SII-n, sehol nem ütköztünk problémákba, eddig ez a legstabilabb és legpörgősebb verzió.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#18099) vargalex válasza Csicsóka (#18084) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ugyan én még nem próbáltam, de nem a szolgálatód szivat? Más netről próbáltad esetleg?

Alex

(#18100) Bubukain válasza Csicsóka (#18093) üzenetére


Bubukain
senior tag

nálam sem megy (beelink mxIII II) dev LE
hang van de kép nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.