Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) DoItYourself válasza syler123 (#18598) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Elég merész dolog kókányozni kszaq munkáját... inkább küldj neki egy kávéra valót. ;)
Kb. a 007 verzió óta probléma nélküli a LE a napi használatban. Akár be is fejezhette volna a fejlesztést, nem lenne hiányérzetem.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#18602) mandju


mandju
senior tag

sziasztok!

16 jarvisról (LE) update könyvtáras módszerrel lehet frissíteni 17 krypton-ra, vagy inkább tiszta telepítést ajánlotok? (M18 box)

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#18603) DoItYourself válasza mandju (#18602) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ha van egy másik sd kártyád, próbáld ki előtte azon. Ha 32 bites 7-es LE verziód van, akkor mehet az update. 64 bitesnél inkább egy tiszta telepítést javaslok.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#18604) junkpod válasza blakey (#18585) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kipróbáltam. Beelink mx64 s905 fhd plazma.
Samsung demo csak karikazik de nem indul.
Taiwan demo többször megtorpant de nem tudom hogy ez a timelapse miatt van-e, mert a hang folyamatos.
Chime, tökéletes rezzenéstelen, fhd-vel is jobbnak tűnő felbontású.
Pana foci is jónak tűnik, az elején az animációval volt egy megtorpanás, de az szvsz cahelesi gond lehetett.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#18605) mandju válasza DoItYourself (#18603) üzenetére


mandju
senior tag

32 bites.

Köszönöm a válaszod.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#18606) azbest válasza azbest (#17520) üzenetére


azbest
félisten

Közben megjött a jack alakú csatlakozós optikai kábelem, így a mi box-szal is ki tudtam próbálni a d2a boxot. Azzal tökéletes a hang. Szóval, ahogy már eredetileg is sejtettem, a minimx 1/8 kever zajt az optikai kimenetére. HDMI-je annak is hibátlan, de az optikáját nem érdemes használni.

(#18607) blakey válasza junkpod (#18604) üzenetére


blakey
titán

Samsung demonál nevezd át a .ts-t .m2ts-re és hibátlan lesz. :)
Az eredmény kb. ugyanaz, mint nálam, szóval vegyesek a tapasztalatok, van akinél jó és van akinél nem az LE 8.0.1g-vel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18608) Indiant válasza blakey (#18596) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem még az jutott eszembe, h. esetleg az lehet a gond ,h. pendrive-ról futtatom az LE-t.
Belső memből lehet jobban működik.(vagy sd-ről)

junkpod: ..de ezek 4k-s videók, hogy mennek neked FullHD-n?! Ha pedig mennek, akkor butítva. (nem?)

A 8.0.1f-ből valaki csinált 64biteset, valamikor kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#18609) blakey válasza Indiant (#18608) üzenetére


blakey
titán

Simán megy minden formátum minden felbontáson annyi, hogy az eszköz felfelé vagy lefelé konvertál, tehát pl. FHD-n a 4K-s anyagot még le is kell butítsa, tehát plusz "munka", persze minségben sokkal jobb lesz, mint egy FHD anyag.

Van 64-bites, néha valaki megcsinálja de nem látom értelmét, ha friss telepítés akkor tökéletes a 32 bites anyag.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18610) redzsi válasza blakey (#18555) üzenetére


redzsi
senior tag

Tegnap ezután ki is kapcsoltam a nyomtatón a direct wifit, de további próbálkozásra sem működött a Mini M8S II wifije, külföldi fórumokat bogarászva sem találtam megoldást.
Azonban valami csoda folytán ma első bekapcsoláskor azonnal észlelte a környező interneteléréseket és végre sikerült, újra csatlakozott.
A tippeket köszönöm!

(#18611) junkpod válasza syler123 (#18595) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát pedig gyártói támogatás nélkül csak a próbálhatja marad. Nincs semmi hivatalos forrása kszaq-nak, csak a Kodi és a LibreElec open sources, az amlogic oldal és a hw driverek eléggé ingoványos talaj...

Box's don't touch!

(#18612) junkpod válasza Indiant (#18608) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát úgy, hogy nem telik 4k oled tv-re...

Box's don't touch!

(#18613) adi1234 válasza junkpod (#18604) üzenetére


adi1234
tag

A samunak a kiterjesztését nevezd át "m2ts"-re .

:)

(#18614) Indiant válasza junkpod (#18612) üzenetére


Indiant
addikt

Az ok, csak akkor a teszt nem valós.
..de végül is mint kiderült nekem is kavarás van az erőben.
Mert ugye ha a Rendszer-ben 4K-ra állítom a Kodi-t vagy LE-t, akkor már a gép menüje is "nincs jel"-et ad a tvn. ...de a videó tulajdonságainál lejátszás közben 4K-nak írja.
Illetve még ugye felmerül, h. akiknél jól működik, azok 4K-s felbontáson próbálják-e.

Az m2ts-es Samsung fájl működik tökéletesen. Nem akad.

[ Szerkesztve ]

(#18615) blakey válasza Indiant (#18614) üzenetére


blakey
titán

Miért érzed úgy, hogy nem valós? Az anyag 4K és csak a kimenetnél változtat a felbontáson, tehát ha az infó gombot megnyomod akkor bizony 4K felbontást mutat és ha hiba jelentkezik akkor mindegy, hogy a kimeneten milyen a felbontás, a másik dolog, hogy a procinak + feladata van, hiszen a HDMI kimeneten le kell butítsa FHD felbontásra.
Tehát, működés szempontjából ebben az esetben nincs eltérés, ha megy, akkor megy, ha nem akkor mindegy milyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18616) syler123 válasza adi1234 (#18600) üzenetére


syler123
veterán

Kezdjük ott hogy nem vagyok a pajtid. Ezek után jöhet az hogy miért ne lehetne kinyilvánítani a véleményemet? Tudtommal a Libreelec nem kszaq munkája, ahogy a kodi sem, sem pedig a driverek amik a rendszer alatt futnak, a legtöbb módosítás sem az ő munkája, csak egybegyűjtötte mások munkáit. Dolgozott ő is rajta ez igaz. Ami ingyenes az csak jó lehet? Én a Linuxnál is leírom, ha valami "xar" benne. Kicsit sem érdekel hogy ingyen van, kérjen érte pénzt ha akar, akkor megveszem, de ebben a formában nem lehetne eladni. Másfelől szerintem éppen elég támogatást kap ő ezért. Ne gondolja senki hogy csak merő jó szándékból csinálja. Nem véletlen találjátok meg a support részt.

Amúgy tudod te miket beszélsz? Idézlek: "Mennyit fizettél neki ? Akkor miért van bármi féle elvárásod ?" Mindjárt lefordítok neked egy Libreleec-t, ami a film elindításakor egy fekete képernyőt jelenít meg a film helyett. Remélem nem fogod ócsárolni, hiszen ingyen adtam, így csak jó lehet.

Emberek használjátok már az eszeteket :) (nyilván ez nem mindenkire vonatkozik)

[ Szerkesztve ]

(#18617) Janaboy válasza Indiant (#18614) üzenetére


Janaboy
veterán

Cserelj hdmi kabelt.

Janaboy

(#18618) interstate76 válasza interstate76 (#18577) üzenetére


interstate76
addikt

A panás 4K demo anyagnál, amikor a Barca logója befordul a képbe, akkor nálam is van 2 reccenés (Beelink Mini MXIII, minixes fw, Minix XBMC), de ezt leszámítva még az itt linkelt anyagok is szépen futnak, ill. - ahogy már írtam korábban - a 160 és a 200 Mb/s-os, 10 bites, 4K-s jellyfish tesztfájlok is 0 drop és skip mellett mennek rajta. LE alatt most nem tudom kipróbálni, mert egyik játékoson sincs, mióta minixes fw került rájuk.

Lehet, hogy igénytelen vagyok, de ez a vas és a rajta lévő firmware (nemcsak a most használt minixes, hanem a korábbi LibreELEC is, amiből hónapokig használtam a 7.0.2.005-öst) olyan magasan túlszárnyalják az elvárásaimat, hogy fel sem látok odáig! :) Fontos megemlíteni, hogy esetemben egy 10-12 ezer Ft-os, noname kínai dzsunkatermékről, ill. ügyes és lelkes userek által ingyen készített szoftverekről beszélünk, viszont azt is, hogy a legtöbbünk esetén ugyanezek a "körülmények" állnak fenn.

Fentiek ismeretében felmerül a kérdés: tényleg fel lehet háborodni rajta, ha hétköznapi ember által a büdös életben nem használt, szinte a lejátszók kiakasztására kitalált anyagok esetén van 3 átugrott és 5 eldobott képkocka? Nooormális? :Y Hát 100-120 Mb/s-os, 10 bites, 4K anyagok úgy szaladnak rajta, hogy észre sem veszi ez a kis vas, mi kell még??? Elégítsen ki orálisan?

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#18619) blakey válasza Indiant (#18614) üzenetére


blakey
titán

Mert ugye ha a Rendszer-ben 4K-ra állítom a Kodi-t vagy LE-t, akkor már a gép menüje is "nincs jel"-et ad a tvn
Igen, a kábeled valószínűleg maximum 4K30 fps-re képes vagy a tv-d. Ezért lehet fekete a képernyőd, Előttem javasolták a kábel cserét, az is megoldás lehet, vagy egy jobb tv ha azzal van a gond. :)

#18618) interstate76
LE alatt is nagyjából ugyanaz a szitu, annyi különbséggel, hogy emlékeim szerint még a 240Mbps Jellyfish is ment, de erre nem vennék mérget, mert régen próbáltam.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18620) interstate76 válasza blakey (#18619) üzenetére


interstate76
addikt

A 240-est én már ki sem próbáltam, így is sokkal durvább dolgokat eresztettem rá teszt jelleggel, mint amilyenekkel - remélem - hosszú élete során egyáltalán találkozni fog. :)

Szerk.: az előző hsz-em utolsó bekezdése természetesen nem a lelkes tesztelők, hanem a szitkozódók számára íródott.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#18621) blakey válasza interstate76 (#18620) üzenetére


blakey
titán

Írtam is, hogy semmi másra nem jó csak arra, hogy hibát találjunk, napi használat során hibátlan és ugye azt is figyelembe kell venni, hogy milyen vason fut az LE illetve hálózatról vagy sem, mert pl. egy 100-as LAN sebességre képes eszköznél 90Mbps a határ és szerintem egy jó 40-50 Mbps anyag bőven elég otthoni mozizásra.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18622) interstate76


interstate76
addikt

(#18621) blakey Teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#18623) adi1234 válasza syler123 (#18616) üzenetére


adi1234
tag

Csak téged idéznélek :

" Mindjárt lefordítok neked egy Libreleec-t, ami a film elindításakor egy fekete képernyőt jelenít meg a film helyett."

Én meg rajzoltam neked egy nyulat :

:)

(#18624) syler123 válasza adi1234 (#18623) üzenetére


syler123
veterán

A helyedben felkeresném a kezelőorvosomat :DDD Szerintem rosszul állította be a gyógyszereidet. Ha nem értetted amit írtam, azt sajnálom, vagy nem akarod vagy nem tudod értelmezni, ezt bízzuk a szakértőkre.

[ Szerkesztve ]

(#18625) Indiant válasza Janaboy (#18617) üzenetére


Indiant
addikt

:R , igazad volt. A gyári HDMI kábel a 4K-s lejátszóhoz nem volt 4K kompatibilis.

adi1234: egy kétlábú nyulat

[ Szerkesztve ]

(#18626) Joshi válasza syler123 (#18616) üzenetére


Joshi
titán

Annyiból a többieknek adok igazat, hogy az LE ingyenes és nem kötelező használni ráadásul messze nem sz@r sőt. Nagyon nehéz minden eszközre hibátlan szoftvert készíteni, ezt még a nagy nevű cégek se tudják megoldani lásd Microsoft v Apple.

Ami nekem furcsa, hogy dtb fájl ide vagy oda érdekes hogy pl LE 7-en dtb fájl bemásolása nélkül is hibátlanok a videók, de a 8.0.1a-val is azok. Szóval csak kell lennie valami hibának a gépezetben. A normál FHD filmeknél nem tapasztaltam problémát, mióta nálam van a Minix csak azon nézek filmeket.

(#18584) junkpod ezek nem VC-1-es anyagok, szerintem nincs is 4K VC-1.

[ Szerkesztve ]

(#18627) adi1234 válasza syler123 (#18624) üzenetére


adi1234
tag

Annyi értelme volt minta az 1 lábú nyulamnak !

:)

(#18628) Technoman


Technoman
őstag

Mind haladó szellemű ember, teszek egy próbát és feltettem a 8.0.g-s változatot.
Eddig jól halad a kinézet paraméterezése, viszont lenne egy kérdésem. Hogy tudom a gyári skin (estuary) főmenüjéből eltüntetni, a Filmek menüjében lévő idegesítő, "véletlenszerűen generálódott filmek" almenüt?
A kategória rendezésre már rájöttem (ha ha a ki szemét, csak akkor rendezi az én tetszésemnek megfelelően, ha újraindítom a Neo-t)

(#18629) junkpod válasza Joshi (#18626) üzenetére


junkpod
nagyúr

ok.
1. Samsung barcelona, HEVC-4K (!), 50fps(!) 45,8Mbps vajsimán viszi, beletekerés (ugrás 30mp) rövid cachelés után simán folytatja
2. chime, h264 ntsc, 29.976, 50 Mbps, vajsima
3. pana foci, h264 30fps, 20,7Mbps, vajsima, az elején a logonál döccen egyet de annyi, ez tuti cache gond csak, 30mp előreugárs után simán folytatja
4. taiwan, H264, 30fps, 75,2Mbps(!!!), na itt láttam megtorpanásokat menet közben többször is, de majd még tesztelem
Minden lekonvertálva fhd-ra.

Ezek után tényleg azt gondolom, hogy jól működik a box és a LE8 is, ezek annyira szélsőséges esetek és ennek ellenére leginkább jól működnek, hogy ha lesz egy tényleges filmem valaha 4k felbontásban és hozzá 4k tv-vel 10év múlva akkor is megálja majd a helyét. Mi kell ennél több egy 30-60 dolláros doboztól? Tudják ezt a 100+ dolláros márkás MP-k? szerintem nem.

Box's don't touch!

(#18630) blakey válasza junkpod (#18629) üzenetére


blakey
titán

Gyakorlatilag tök ua. a tapasztalat mint nálam, de még valakinél szintén hasonló, szóval vannak itt érdekességek, az okát nem tudom, de továbbra is arra gyanakszom, hogy valamelyik beállítás az oka.

(#18631) Joshi
Pont a Barcelona videó az ami az elején 2X megröccen utána tényleg vajsima, ha akarod levideózom, bár nem biztos, hogy visszadja az eltérő fps miatt. Csak a Taiwanos videónál vannak gondok, ha az vesszük.
Egyébként én sem csak azért írom le, hogy jó, mert ellent szeretnék mondani, semmi érdekem nem fűzödik hozzá és engem is zavarna ha valami nem jó, de sajnos kénytelen vagyok ellentmondani a tapasztalataidnak, ugyanis nálam a Neo U1-en 1 videótól eltekíntve hibátlan, és talán most van az első alkalom, hogy junkpod is ugyanezt tapasztalta, pedig volt már, hogy a szememre vetette, hogy valószínűleg nálam van egyetlen hibátlan box. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18631) Joshi válasza junkpod (#18629) üzenetére


Joshi
titán

Amikor először írtam erről a problémáról sokan nem is tudtak róla hogy létezik, aztán jónéhányan kipróbálták a videókat és kiderült hogy pedig vannak akadások. Persze furcsa az egész, de akik panaszkodnak a 8-as LE-re gondolom nem véletlenül teszik. Nálam a Minix Neo U1 8.0.1g bizony néha akad főleg a Panasonic_Barcelona videónál, de a Taiwanos video se az igazi sőt, én látok megröccenést a kínai hidegtálas videónál is. Nem fikázásból írtam a problémáról, egyszerűen csak leírtam a tapasztalataimat. Amúgy se én fogom használni legkevésbé 4K anyagokkal, amúgy egy jó kis lejátszó a Minix habár 40K-ért legyen is az.

(#18632) junkpod válasza Joshi (#18631) üzenetére


junkpod
nagyúr

Most komolyan kérdezem, létezik 4k bd release mozi film?
Ha igen azok milyen bitratasok? Milyen kodolasuak? Milyen fps?

Box's don't touch!

(#18633) Joshi válasza blakey (#18630) üzenetére


Joshi
titán

"...de sajnos kénytelen vagyok ellentmondani a tapasztalataidnak"
Hiába is mondanál ellent a tapasztalataimnak mivel én ezt tapasztalom, ha itt lennél és te is látnád amit én, akkor mit mondanál? Kértem tőled hogy add meg a pontos beállításaidat amire azt mondtad hogy nem emlékszel meg hogy nincs időd. Én többet nem tudok tenni mint leírom amit látok. A 7-es LE-t nem teszteltem tüzetesebben, de ott egyáltalán nem tűnt fel akadás.
Egyébként lassan összeáll a rendszer és mehet a használójának, szerintem jó kis cucc örülök hogy a Minix Neo U1-et választottam. Vagyis neked is hogy ajánlottad. :R

(#18632) junkpod nekem megvan a Nagymenők, de mivel nem tudom PC-én beolvastatni ezért csak az az infóm van amit amúgy is tud mindenki. A Panasonic DMP-UB900 lejátszó 24p-t ír ki ahogy az erősítő is 24Hz-et, szóval szinte biztos hogy 23,976.os ahogy a standard BD is az. Amúgy pedig HEVC de ez is nyílt titok. A bitrátát viszont nem tudom megnézni, de a méretből simán kiszámolható hogy nem olyan magas mint az említett teszt demókon.

[ Szerkesztve ]

(#18634) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok.

Minix neo u1-hez ez a device trees file kell?

gxbb_p200_2G_minix_neo_u1.dtb

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#18635) Joshi válasza Joshi (#18633) üzenetére


Joshi
titán

A Nagymenőknél a blu-ray.com azt írja hogy BD-100-as lemezen van, de a bitrátáról nem látok infót. Ettől függetlenül a magyar kiadás nem biztos hogy megegyezik, már csak azért se mert abban csak egy BD50 és a 4K lemez van, BD25-ös lemez nincs benne.

(#18636) Heisenberg válasza mayday00 (#18634) üzenetére


Heisenberg
tag

Szia, igen, az.

(#18637) junkpod válasza Joshi (#18635) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy fhd bd film 25-60GB, egy 4k bd ennek duplája talán?
Ha sikerül majd felszabadítani a bd lemezeket akkor sem hiszem, hogy mindenki lemezkepeket tarolgat mikor most is inkább a 2-3GB rilízek a népszerűek. Egy jó mozi élmény közben nem lesznek akkora sávszélességek mint ezekkel a tesztekkel.
És hát pont a taiwan videó h264 ami nem 4k barát, ugyanez h265 esetén sokkal karcsúbb lenne.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#18638) cof


cof
veterán

Videók tesztre ha már így belejöttetek:

[link]

Ducks Take Off 2160p QHD CRF25 TEST DEMO x264-CtrlHD

General Information
RUNTIME.........: 16s:666ms
SIZE............: 493 MB
FRAMERATE.......: 29.97 fps
BITRATE.........: 238 Mbps
RESOLUTION......: 3840x2160
SOURCE..........: RAW input from HD film camera

Ducks Take Off 1080p QHD CRF25 TEST DEMO x264-CtrlHD

General Information
RUNTIME.........: 16s:666ms
SIZE............: 219 MB
FRAMERATE.......: 29.97 fps
BITRATE.........: 106 Mbps
RESOLUTION......: 1920x1080
SOURCE..........: RAW input from HD film camera

Ducks Take Off 720p QHD CRF25 TEST DEMO x264-CtrlHD

General Information
RUNTIME.........: 16s:666ms
SIZE............: 39.9 MB
FRAMERATE.......: 29.97 fps
BITRATE.........: 19.3 Mbps
RESOLUTION......: 1280x720
SOURCE..........: RAW input from HD film camera

Ez a 4k 200Mbit-es nem semmi. Én nem tudom tesztelni, akinek van kedve csak hajrá.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18639) Joshi válasza junkpod (#18637) üzenetére


Joshi
titán

Mit akarsz ezzel mondani? Nekem nem fontos a 4K főleg az Amlogicon nem, vigye a kötelezőt és kész.

(#18640) Z10N


Z10N
veterán

Az mitol van, hogy m8s2-nel az Le default skin hibatlanul megy. Ha pedig atvaltok valami masra folyton fagyasok es anomaliak vannak. Probaltam tobbet is. Ennyire betasak lennenek?

Illetve, ugye ezek nem csak skinek, mert sok olyan opcio van nemelyiknel ami a defaultban nincs.

A masik ilyen az addonoknal jelentkezik. Bar gondolom ez mar Kodi topikba valo.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#18641) DoItYourself válasza Z10N (#18640) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Melyik LE verzió? Milyen felbontású a GUI?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#18642) junkpod


junkpod
nagyúr

Végig néztem a TimeScape filmet fhd-ban és egy banding nem sok de annyit sem láttam, pedig ebben aztán volna rá lehetőség bőven.
Ismét meggyőződtem a kiváló képminőségről.

Box's don't touch!

(#18643) Joshi válasza junkpod (#18642) üzenetére


Joshi
titán

A 8.0.1a LE-vel nekem hibátlanok a demo anyagok, nem is kísérletezek tovább. Na jó CoF fórumtárs által linkelt elmebeteg bitrátájú AVC-t még kipróbálom de csak a Real - Barca meccs szünetében. :D

(#18644) adi1234 válasza Joshi (#18643) üzenetére


adi1234
tag

A boxomat megfektette ! :)
Pc-n elindul bár ott is akadozik . :)

Úgy 5-10 év mire ilyen bitrátájú anyagokat fogunk tölteni . :C :C :C

:)

(#18645) Joshi válasza adi1234 (#18644) üzenetére


Joshi
titán

LE 8.0.1a viszi igaz a kacsa megakad a levegőben, de mintha menet közben is akadna. Hozzáteszem Q5 Pro viszi hibátlanul. Na jó éjszakát mindenkinek.
Messi kapott egy könyököst, lassan Ronaldónak is kellene egy hogy formába jöjjön. ;]

(#18646) blakey válasza Joshi (#18643) üzenetére


blakey
titán

Azért van amit figyelmen kívül hagysz, látom, eldöntőtted, hogy ez a 4 videó határozza az LE tudását, de olvasd el, hogy mik lettek javítva, többek között minden fps pontosan és jól jelenik meg az új verzión, a hangok tökéletesen a helyükre lettek rakva, sok olyan apró javítás történt ami összeségáben mindenképp jobbá teszi az újabb verziót.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18647) envagyok válasza blakey (#18646) üzenetére


envagyok
veterán

Az új developer LE 7 verziót próbálta vki?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18648) blakey válasza envagyok (#18647) üzenetére


blakey
titán

Mintha valaki próbálta volna, talán tegnap. :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18650) junkpod válasza dugesz77 (#18649) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tényleg, ha a 4k bd-n jelent meg, hogy van belőle viragbolti? Az ilyenek nem lehet, hogy csak fhd-bd rippek felkonvertalva?
Amúgy inkább töröld, mert bannolás lesz.

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.