Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) szabi__memo válasza kmarci25 (#13450) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned, ez a tegnapi posztja valakinek aki szerint már jó. Nyilván nem tudhatod, hogy az elmúlt 24 órában megváltozott a helyzet. De jó tudni, érdemes is lenne ellenőrizni.

(#13452) sp8787 válasza blakey (#13437) üzenetére


sp8787
addikt

Az A95X-et sztem ki lehet kapcsolni LE alatt.
A tavja meg olyan mint a tobbie. Pl. egy T3-al vagy MX3-al ugyanugy celozni kell.

Viszont sztem is ezekbol csak az 1/8 eri meg a penzet a cca 24USD-et.
Ennyit er ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

(#13453) DoItYourself válasza sp8787 (#13452) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Beelinkek távjával nem kell célozni semmit, a falról visszaverődő jelet is veszi a box. Nekem az M18 most a tévé mögött van, nincs semmilyen rálátás a boxra, mégis működik. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13454) sp8787 válasza DoItYourself (#13453) üzenetére


sp8787
addikt

Az en M18-asom tavjaval celozni kellett nem hudenagyon de kellett.

akkor az enyem gatyabb

[ Szerkesztve ]

(#13455) DoItYourself válasza sp8787 (#13454) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Vagy az elemed gyengébb. Belegondolva, van egy tükörfelület és egy üvegajtós könyvszekrény is, lehet, hogy nálam azok is besegítenek. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13456) krealon válasza sp8787 (#13452) üzenetére


krealon
veterán

"Az A95X-et sztem ki lehet kapcsolni LE alatt."

Kikapcsolni ki lehet a Nexbox A95x-et, de utana, taviranyitoval mar nem lehet bekapcsolni, csak teljes aramtalanitas utan lehet eletrekelteni.
Ennak az az oka, hogy amikor a gyari android-ot kikapcsolod, akkor gyakorlatilag csak a kijelzo meghajtast lovod le (egyfajta alvo mod), de ekozben a dobozka elerheto marad a halozat felol. LibreElec (LE) alatt a kikapcsolas valodi kikapcsolast jelent (shutdown). Kikapcsolt allapotban a rendszertolto alkalmazas aktiv csupan (u-boot), de ennek a kodjat a dobozt gyarto ceg nem hajlando atadni, annak ellenere, hogy GPL licensz ala esik.
Szoval amig a Nexbox-ok u-boot-ja nem lesz megirva "rendesen" (tavirnyitoval eletrekeltheto), addig nem lehet megoldani a LE alatt a ki-, bekapcsolast.

Kerulo megoldaskent korabban felvetodott, hogy a shutdown helyett suspend legyen a taviranyito power gombjanak akcioja, de mivel csak 1 gyarto erintett, inkabb elvetettek az otletet.
Ugyanannyiert kinal mas ceg is tv-box-okat, amik problemamentesek, ezert erdemes a Nexbox-okat ignoralni egyelore. :R

(#13457) GZoli7 válasza krealon (#13456) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezt kicsit árnyalnám.
MXQ pro 4k-nál sem kapcsol be LE alatt.
Viszont, ha átkapcsolom androidra, akkor vissza lehet kapcsolni, de ekkor az LE indul.
Szóval ezen az android csak kikapcsol rendesen.

(#13458) Pelican válasza szabi__memo (#13449) üzenetére


Pelican
őstag

#13425-ben leírtam, hogy van új BT wifi driveres verzió.
Erre te:
#13438: Na ez az amit nem kéne megvenni, mert nincs hozzá wifi/bt driver.
#13440: Olyan wifi-bt chip van benne amihez nincs driver. Ezért ez nem működik benne LE alatt. Ez az egyetlen készülék (jelenleg) az s905x-ek között amiben ez van. Ezért még a nonamebbek is támogatottabbak.

Ez konkrétan nem igaz, wifi driver már hetek óta van hozzá és most már BT is.
Ezért kértem, hogy olyanról írj, amiről van tapasztalatod.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13459) sp8787 válasza krealon (#13456) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem 3-4 napig volt beallitva a A95X s905x.
Nem emlekszem ra ,hogy ne tudtam volna bekapcsolni.

Nem a regi s905-osrol beszelsz?

(#13460) Keef_Lee válasza sp8787 (#13459) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

T95X S905x-em van. Kikapcsol LE alatt is! Nem tudom, hogy ez az A95X-hez mennyiben jelent valamit, de belekotyogtam :)

[ Szerkesztve ]

(#13461) DoItYourself válasza Keef_Lee (#13460) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

És mi a helyzet a bekapcsolással? :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13462) pinnacle


pinnacle
nagyúr

vargalex megnézte. Köszönöm a segítségét! Sajnos úgy néz ki a külső ház kikapcsolás után nem reagál semmire. Lehet, még megkérdezem kszaq-tól, igaz nem sok esély van rá, hogy bekapcsoljon.

(#13463) Beni2360


Beni2360
félisten

Most már kavarog a sima + az X, de nekem MXIII-G 2/16 Gb (macis) gépem is van és most vettem alő 4K film tesztelése végett. Ehhez egy egyszerű számsor nélküli táv van de ki és be tudom kapcsolni LE-alatt is a hátam mögé irányítva is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13464) szabi__memo válasza Pelican (#13458) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

1. Ez nem vélemény.
2. Ahhoz hogy leírjam nem kell saját tapasztalat. Leírtam, hogy az említett fórumon nem ajánlják és mi a helyzet. Sőt azt is odaírtam, hogy egy héttel elötti állapotot amire igaz is volt, mert nem volt bt.
3. Azt nem írtad ám a hozzászólásodban, hogy melyik géphez van most új driver... azt meg nem hiszem, hogy bárkinek is fejből kellene vágni, hogy milyen típusú chip van melyik gépben.
4. Amúgy attól hogy most úgy néz ki megy benne a wifi meg már van benne bt driver is még nem lett egyből ajánlott, max ajánlottabb. A wifivel láttam hogy volt akinek gondja volt, azaz nem volt még stabil.

Szerintem ez a fórum erre van, nem arra, hogy bemondásra elhiggyünk mindent hanem, hogy kitárgyaljuk, hogy mi a helyzet. Ebbe meg az nem igazán fér bele az a mentalitás, hogy olyanról irjunk amit használunk is, ráadásul a tényeket meg nem kell a véleménnyel keverni.

[ Szerkesztve ]

(#13465) DoItYourself válasza sp8787 (#13459) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Generál a Nexbox-okról, ha jól emlékszek itt van a link az eredeti hsz-hez, ahol kszaq ezt leírja.
Mivel azonos név alatt többféle A95X is volt/van könnyű összekeverni őket, nekem is sikerült anno.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13466) blakey válasza szabi__memo (#13464) üzenetére


blakey
titán

Beelink MXIII II ajánlott és minden működik a legújabb LE-vel, Nexbox A95X nem ajánlott amig más gyártó termékei "jobbak".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13467) azbest válasza krealon (#13456) üzenetére


azbest
félisten

Kikapcsolni ki lehet a Nexbox A95x-et, de utana, taviranyitoval mar nem lehet bekapcsolni, csak teljes aramtalanitas utan lehet eletrekelteni.
Ennak az az oka, hogy amikor a gyari android-ot kikapcsolod, akkor gyakorlatilag csak a kijelzo meghajtast lovod le (egyfajta alvo mod), de ekozben a dobozka elerheto marad a halozat felol.

Mindkettő igaz, csak nem áll ok-okozati összefüggésben :) Ahogy később te is írtad a boot kapcsán.
Az altatás gondolom a gyártó kerülő megoldása, mivel tróger munkát végeztek a bekapcsolással.

A box azért nem kapcsol be, mert a bootloaderben nem annak a távirányítónak a kódja van, mint amit mellékelnek hozzá. A scishion v88 pro boxom pont ilyen volt, s mivel a gyári android amúgy is nagyon rossz rajta, így egy olyan beelink firmwaret raktam rá, ami a beelink dobozzal be is tud kapcsolni. Hogy be is tudjam kapcsolni, rendeltem olyan távirányítót, mint amit a beelinkhez adnának (6 dolcsi 2 db egy aliexpress shopban). Előtte kipróbáltam egy olyan box firmwarével és távirányítójával, ami nekem is van, csak persze nem lenne szerencsés két boxot azonos távirányítóval kapcsolgatni, meg egy másik fajta beelinkhez áll közelebb az enyém, amihez másik távírányító tartozik. Az új távirányító pedig épp úton van hozzám.

Egyébként nekem a csak alvós gyári firmware-vel is elő lehetett varázsolni a kikapcsolást: ha folyamatosan nyomva tartottam a távirányítón a kikapcsoló gombot, akkor megjelent a képernyőn a kikapcsolás gomb, arra nyomva lekapcsolt. Persze az említett dolgok miatt vissza nem lehetett kapcsolni vele.

[ Szerkesztve ]

(#13468) szabi__memo válasza blakey (#13466) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azért abból, hogy 1-2 napja van rá működő le még nem vonnék le ilyen végkövetkeztetést.
Ami kijelenthető, hogy már van akkor rá wifi és bt driver is és eddig vannak jó tapasztalatok, ráadásul ezek szerint neked személyes is (ami királyság). A többivel meg több hónapnyi tapasztalat van (már ami a wifi-bt részt illeti).
Gondja mindegyiknek van valamivel. Ennyi. Ettől függetlenül lehet a legjobb cucc is, csak egy pár napos driver után ez komolytalan kijelentésnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#13469) kmarci25 válasza szabi__memo (#13468) üzenetére


kmarci25
veterán

Őszintén: miért zavarna ennyire, ha ajánlott lenne az MXIII II? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13470) szabi__memo válasza kmarci25 (#13469) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már miért zavarna? Örülök neki ha jó és megy vele minden.
De azért nézzük a tényeket: pár napja még nem működött vele minden és egy ilyen termékre azért nehéz azt mondani, hogy ajánlott. Ezért nem is volt az. Egyedüli s905x-ként. Nyilván most már, hogy minden frankó vele lehet ajánlott. De baromi friss infó.

[ Szerkesztve ]

(#13471) kmarci25 válasza szabi__memo (#13470) üzenetére


kmarci25
veterán

Mert annyira tiltakozol a kijelentés hallatán. Akkor most örülhetsz, mert megy. Vagy meddig kell működnie gond nélkül, hogy ajánlott lehessen?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13472) headhunter


headhunter
addikt

X9 4K S905X távirányító...

Meglepő, de ennél az olcsó Boxnál nem kell "célozni" a távirányítóval, akár 90-180° eltéréssel is érzékeli (veszi) a jelet.

(#13473) szabi__memo válasza kmarci25 (#13471) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az biztos, hogy nem egy ember tapasztalata alapján lesz valami ajánlott. Ahhoz azért több kell általában. Ha sokan mondják, hogy semmi bajuk vele már egy jó ideje és nem tapasztalják, hogy elszáll a wifi vagy a bt akkor gondolom ajánlott lesz. Addig biztos nem

Amúgy én ezt a kijelentést sem értem: "annyira tiltakozol a kijelentés hallatán". Ne haragudj, de a tények azok, hogy ezek szerint pár napja megy a cuccal minden, nehéz egyből azt mondani, hogy akkor most már ez az ajánlott nem azok amik eddig.

[ Szerkesztve ]

(#13474) Pelican válasza szabi__memo (#13470) üzenetére


Pelican
őstag

A tények: írtál egy hülyeséget (nem ajánlott), amit most körmöd szakadtáig védesz.
Egyedül a BT nem ment eddig, de ettől még a felhasználók 99% boldog volt vele.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13475) azbest


azbest
félisten

amúgy nagyon sok boxhoz ugyanolyan távot adnak, talán 4-5 féle lefedi a 90%-ukat. Inkább az infra vevő led elhelyezkedése és az dobozon lévő ablak számíthat szerintem :)

(#13476) szabi__memo válasza Pelican (#13474) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Attól, hogy nem megy a bt még lehetnek az emberek vele elégedettek. De amíg valamin nem működik minden addig nehezen lehet ajánlott. Nem is volt az. Az meg, hogy 1 napja van az meg ez esetben mázli, mert most mondhatod, hogy de igen ajánlott mert minden megy vele, és részben igazad is van. Csak tapasztalat nincs vele, igy azért ez elég gyenge lábakon áll. Ezek a tények.
De mint mondtam én örülök, hogy már van driver. 24 órával lemaradtam, ne hari :P

(#13477) Pelican válasza headhunter (#13472) üzenetére


Pelican
őstag

A MINI M8S II-nek is ugyanilyen távja van.
Pont rá lehet tenni a színes gombokra a hiányzó dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13478) Pelican válasza szabi__memo (#13476) üzenetére


Pelican
őstag

Százszor is leírhatod, attól a véleményed nem lesz tény.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13479) blakey válasza szabi__memo (#13468) üzenetére


blakey
titán

A Nexbox A95X fél évvel ezelőtt is csak akkor volt ajánlott ha 30$ alatt volt, a Beelink MXIII II kezdetek óta ajánlott, pár hete már minden drivert sikerült "megtalálni" így semmi akadálya, hogy a legajánlottabbak közé kerüljön, ellenben az A95X-et továbbra sem lehet 100%-osan ajánlani. Tehát a jelenről beszélünk illetve arról, hogy valaki mit venne. 1 évvel ezelőtt gyakorlatilag egyik box sem volt a legajánlottabb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13480) GZoli7 válasza azbest (#13475) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez szerintem is esélyes. Nekem, ha problémám lenne, biztos szétszedném, hogy kipróbáljam...

(#13481) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Vettem egy Docooler M9S boxot, Amlogic s905 dolgozik benne (3/32), android 5.1.

Minden működik egyenlőre csak valamiért a képarány átált 19:6-ról 4:3-ra, és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogyan lehet vissza állítani?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#13482) szabi__memo válasza blakey (#13479) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Viccelgetünk? Hol volt ajánlott? Itt? :) Úgy hogy nem volt wifi meg bt driver? :D

(#13483) Shane83


Shane83
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a legújabb 012c build-et, és az vele a gondom, hogy nem tudok váltani a nyelvek között (csak az alapértelmezett angol van) és az addon-ok sem jelennek meg. Olyan mintha nem lenne netkapcsolatom, pedig van. Ugyanez a helyzet a 012c Temp Sensor Disabled build-el is. Esetleg valami ötlet, hogy ez mitől van?
Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)

(#13484) blakey válasza Shane83 (#13483) üzenetére


blakey
titán

Friss telepítés vagy frissítés volt?
System/Settings/Add-ons/, talán ennyi is elég és alul meglátod, hogy frissíülni fognak a kiegészítők, elég visszalépned és újból megnézned, hogy ott van-e a magyar nyelv, ott lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13485) Pelican válasza Pelican (#11038) üzenetére


Pelican
őstag

#11038-as beírásom óta sokan keresnek meg privátban, hogy írjam le a tapasztalataimat a MINI M8S II-ről, ezért inkább ide is beírom, hogy több, mint egy hónap után is meg vagyok vele elégedve, filmeket NAS-ról, 25-35 GB-os BD rip mkvból nézünk, vagy teljes BD, meg egy-két 4k is volt (30 GB körüli méret), ezek mind gond nélkül jönnek át a 100-as LAN -on, soha egy röccenés, bufferelés nem volt.
DTS HD MA hangsáv van a legtöbb filmen, ezzel sem volt gond (recsegés, pattogás, némulás vagy bármi, amiket szoktak írni a fórumokon), persze kipróbáltam a többit is TrueHD, DD+, DD, DTS, multi channel PCM is jó.
Ez a box egyébként működésre is gyorsabbnak tűnik (nem csak a videó bitrátában), sokkal jobban reagál a GUI, pedig a MINI MX se volt rossz, de érezhető a különbség.
Van egy csomó gyönyörű 4k VP9 videóm, amit az S905 nem tudott lejátszani, ez meg viszi szépen. Azóta van egy S912-es boxom, meg egy újabb S905 is, de mozira az M8S a nyerő.
Az LE verziók (010,011,012) mókolás nélkül települnek rá, megy a hőszenzor is, nem volt boot gond sem, és a táv is működik remote.conf nélkül.

Aki HDD-t dug a boxra és távolról akar rá másolgatni, annak a 100-as LAN miatt nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13486) Shane83 válasza blakey (#13484) üzenetére


Shane83
csendes tag

Köszi blakey!

Mindig te "húzol ki a sz@rból". :D Amúgy friss telepítést csinálok mindig. Olyan Original Release szaga van. :) Egyébként a System/Settings/Add-ons-nál az oldalról beúszó menüben kellett rámenjek a Check for updates-re és eljött a kánaán. :) Még egyszer köszi!

(#13487) horeee


horeee
tag

Találkozott valaki olyannal, hogy az egyik pillanatban még simán megy az SB addon, aztán egyszercsak azt írja hogy bejelentkezés sikertelen, és ezzel egyidőben az SB oldalon sem tudok bejelentkezni?
Az elfelejtett jelszó opciónál is azt írja hogy vagy elrontottam a captcha-t, vagy nincs ilyen email-cím regisztrálva.
Az email-cím tuti az amivel regisztráltam, és vagy 25x megpróbáltam, de hogy egyszer sem találtam el, abban kételkednék...
Kidobtak volna? Mi alapján?

[ Szerkesztve ]

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#13488) huliganboy válasza horeee (#13487) üzenetére


huliganboy
addikt

Még van három hasonló topic oda is beírhatod! :U

(#13489) horeee válasza huliganboy (#13488) üzenetére


horeee
tag

és ehhez képest én csak 2 helyre írtam be, a 2 legkézenfekvőbbe (és mindkéthelyen offtopicba). :))
kitudja hol találok magamnak sorstársat, akivel együtt sírhatok... :W

[ Szerkesztve ]

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#13490) pinnacle


pinnacle
nagyúr

X9 4K Amlogic S905X-nél írják, hogy "Amlogic s905X is a low cost version of Amlogic S905 with a lower operating frequency", illetve "CPU Amlogic S905X Cortex A53 Processor 1.5GHz", akkor ez az összes S905X-re igaz, ahogy az összefoglalóban jelzik?
MINI MXIII II-nél Core: 2.0GHz-et írnak, de ez akkor annyira igaz, mint a 2TB-os vinyó meg a Gigabit internet alatta 10/100-al. :)
Mondjuk, ha semmi lassulást nem tapasztal, akinek 905 is volt, akkor lehet, hogy mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#13491) horeee válasza pinnacle (#13490) üzenetére


horeee
tag

Az összefoglalóban is említve van, hogy egyik proci (905 vs 905x) sem megy 2ghz-en, hiába állította eleinte ezt az amlogic, és hiába ad vissza ilyen infót a cpu.
Gyakorlatilag ez mind 1,5 ghz-es...

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#13492) blakey válasza pinnacle (#13490) üzenetére


blakey
titán

Ha rá van kötve egy vinyó, közben hálózatról nézel valamit valamint másolnál a boxra kötött vinyóra akkor bizony lesz lassulás. Önmagában ha csak egy műveletet végzel akkor nem lesz szaggatás film közben olyan 90 Mbps-ig, a másolás is 11,25MB/s-al menne, stb. Tehát ha tudod a korlátait és elfogadod akkor nem lesz gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13493) pinnacle válasza blakey (#13492) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azt hittem a Kodiban, vagy Android alatt is lassabb. Akkor ezek szerint semmi gond.

(#13494) Keef_Lee válasza DoItYourself (#13461) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Teljes értékű a távkapcsoló! Pont ezért bátorkodtam hozzászólni, hogy legalább nekem sikerült olyat vennem (véletlenül), amivel minden OK a távval. :)

(#13495) headhunter válasza Pelican (#13477) üzenetére


headhunter
addikt

Pont rá lehet tenni a színes gombokra a hiányzó dolgokat.

Mire gondolsz?

Nálam: Keymap Editor

0 : Pause/Play
1: Subtitle Next
8 : Video Codec Info
4: Subtitle Delay Minus
5: Subtitle Delay plus
.
.
.
------------------------------------------------------------------------------------

Ez az eladó mennyire lehet "kamu"? (Lehúzás) :F

[link]

pl:

MINIX NEO U1 : 21.013 HUF

1200Mbps 5.8G 2.4G Dual Band 802.11AC USB 3.0 WiFi Adapter : 2.165 HUF

[ Szerkesztve ]

(#13496) DoItYourself válasza Keef_Lee (#13494) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ez örvendetes. :) Korábban már írtam, hogy az S905X dobozokról is jöhetnek vélemények, ami alapján újabb típusokat is felvehetünk az összefoglalóba.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13497) Pelican válasza headhunter (#13495) üzenetére


Pelican
őstag

Nálam:
piros: Stop
zöld: play/pause
sárga: codec info
kék: GUI

Ennyiért nem fogod megkapni, feltört eladó account lehet.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#13498) sp8787 válasza sp8787 (#13459) üzenetére


sp8787
addikt

Na bepakoltam a A95X(s905x,1/8)-et a KIII helyere LE 012 legujabbal.
Kivancsi voltam jol emlekeztem e.

Megy a ki-be kapcsolas gond nelkul. A tav az tenyleg nem egy nagy durr kb. mint a T3 infraja.
Az LE installkor ugyanezt a remote.conf-ot masolja az SDre mint amit ebben a threadben a remote.zip csomagban lehet talalni. [link]

persze en ezt egybol atszabtam e 1-2 helyen

[ Szerkesztve ]

(#13499) horeee válasza headhunter (#13495) üzenetére


horeee
tag

Nagyon gyanúsan olcsó itt minden, ráadásul az értékelések javarészt fehérneműről szólnak. :)
Gyanús, gyanús....

[ Szerkesztve ]

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#13500) sp8787 válasza sp8787 (#13498) üzenetére


sp8787
addikt

Vissza az egesz kicsreltem az elemeket es mostmar lehet hattal is kapcsolgatni. :D
Ugyhogy nem olyan rossz ez tav.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.