Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Keef_Lee válasza blakey (#12045) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Mert valaki beesett az ottani fórumra aztán rinyált, hogy nem tud ékezetesre keresni. Újabban ott sincs meg a minimális alázat az újak részéről, csak a követelőzés. :)
A módosítás meg nem várt mellékes problémákat hozott úgy látszik.

(#12052) junkpod válasza 8zabi (#12049) üzenetére


junkpod
nagyúr

Vagy el kell utazni karácsonyra és mire visszaersz addigra kiveszik az ms repobol.
Én csak a metódust furcsallottam.
Keef_lee: olcsóbb lett volna ha kore/yatse irányba küldik, amúgy is nehéz ír távval gepelni...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#12053) retesz147 válasza junkpod (#12052) üzenetére


retesz147
addikt

Nálam pont ez van:-)
Tegnap eljöttem, szerda este kapcsolom vissza, remélem, addigra megoldódik és nem kell mókolni:-)

Xiaomi 13 eu dev...

(#12054) hevizms


hevizms
addikt

1-2 nap azt rendberakja ha jól értettem

[ Szerkesztve ]

(#12055) Multibit válasza Technoman (#12017) üzenetére


Multibit
veterán

Ha muxoláskor streching-et használtak a hangsávhoz, akkor előfordulhat. Szedd ki a magyar hangsávot és nézd meg, hogy egyezik-e a hangsáv és film hossza! Ha sokkal rövidebb a magyar hang, akkor nem kódolták át. Az on the fly nyújtást sok lejátszó "nem kedveli".

(#12056) Keef_Lee válasza junkpod (#12052) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Küldték azt minden irányba, de még egyszer előjött ezzel.

(#12057) RedCat


RedCat
senior tag

A remote.conf hol van LE alatt?
Samban néztem, de configfiles és almappáiban nincs, userdata\keymaps üres

Hol keressem még?

(#12058) Technoman válasza Multibit (#12055) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi, már muxolom is

[ Szerkesztve ]

(#12059) junkpod válasza RedCat (#12057) üzenetére


junkpod
nagyúr

LE: sd gyökér.
Droid: nem tom, keresőben írd be.

Box's don't touch!

(#12060) RedCat válasza junkpod (#12059) üzenetére


RedCat
senior tag

Ehhez ki kell vennem a kártyát? Nincs megosztva?

(#12061) junkpod válasza RedCat (#12060) üzenetére


junkpod
nagyúr

Igen, de látom rajottel:)
(Illetve ssh-n keresztül mc-vel elered)

Box's don't touch!

(#12062) RedCat válasza junkpod (#12061) üzenetére


RedCat
senior tag

mc-t hogy teszek fel? apt-get tiltva van

(#12063) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ma végre megérkezett a K1 plus

Online nem talált hozzá újabb FW-t, így egyelőre marad az amivel érkezett

DVB-T jól működik, de android alatt alapból nem kezeli a smartcard olvasót [link], így a kódolt csatikat nem tudtam megnézni hogyan viszi, de az alap csatornákkal nincs gond (S és Q 99%-osra írja)

Most viszont nincs időm foglalkozni vele, majd estefelé ha hazaértem bepróbálok egy LE-t feltenni rá

read-only mode on the forum

(#12064) RedCat


RedCat
senior tag

Ez alapján Link meg tudtam csinálni, hogy a Harmony-t több gombot is fel lehessen venni.

(#12065) Csicsóka válasza RedCat (#12062) üzenetére


Csicsóka
őstag

Persze hogy tiltva van, nem Debian ez. Ha lenne, akkor sem lehetne telepíteni, mert a rootfs csak olvasható.
Itt van MC.zip.

(#12066) Shane83


Shane83
csendes tag

Sziasztok!

Először is boldog karácsonyt kívánok minden kedves topiktársnak! :)

Megérkezett a Beelink M18-as boxom. Android alatt hibátlanul működik a távirányítója. De "természetesen" LE alatt meg sem nyekken. Elolvastam az összefoglalóban, hogy előfordul, hogy LE alatt nem működik elsőre, ezért az Android rendszer remote.conf-ját kell bemásolni a "Hálózat > LIBREELEC > Configfiles"-ba. A másolás megtörtént, viszont a távirányítóra ugyanúgy nem reagál az LE alatt.
Valakinek bármilyen ötlete, tippje lenne esetleg? Előre is köszönöm a segítséget!

(#12067) DoItYourself válasza Shane83 (#12066) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Junkpod készített mostanában több verziót is M18 / MX64-re. "Remote" szóra keress rá a részletes keresőben. Én is töltöttem fel egy működő verziót még a nyár elején M18-hoz.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#12068) AtHoS válasza AtHoS (#12063) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na LE szépen felmászott, mégpedig envagyok által ajánlott Alex féle K1plus-ra készült "utolsó" buildje [link]

Mivek tök nulla tapasztalattal indultam neki - ráadásul menet közben kiderült, hogy a legbonyolultabb felállást kellene abszolválnom /tuner+usb-s smartcard reader [link] / MindigTV alapcsomaghoz / -, így jó pár órát elszórakoztam a DVB-T tuner beizzításával, mivel összefoglalóban nulla infó van ehhez :( Itt jelezném, hogy az összefoglaló 13-as pontjában az amnlinux-os link már nem él, mivel megszűnt a weboldal [link], oroszul lehet hamarabb találtam volna infót, de azzal meg erősen hadilábon állok :B

Szóval sikerült kiderítenem, hogy aktiválni kell a tvheadend server kiegészítőt, majd azt is sikerült kideríteni, hogy szgépen böngészőben kell felkonfigurálni [link]

A MUX-ok lekeresése kis problémába ütközött, merta választható előre definiált frekik közül hiányzott kettő, amit kézzel kellett felvinnem -> kimásolva egy véletlenül OK-ra végződőtt freki beállításaiból.
4.0 verziót aktiváltam tvheadend-ből, de míg android alatt pikk-pakk ment a csatornakeresés, addig itt a biztosan működő frekiken többször egymás után el kellett indítanom a keresést, hogy OK-nak találja és megkapja rajta elérhető csatornákat. :F

Aztán ugye az előbb linkelt leírásban említik, hogy tvheadend kliens-t is fel kell rakni (megjegyzésként azért leírom, hogy jelen topik hozzászólásaiban is szerepelnek ezek megemlítve, de egy szó sem esik sorrendről, így telepítettem a 4.0 szervert és a klienst, de böngészőből többszöri BOX újraindítást követően sem tudtam elérni a szerver konfig felületét.Amint viszont leszedtem a klienst, újraindítást követően egyből sikerült ráugrani a szerver konfigra :F ), ami ilyen sorrendben már automatán megfelelő IP címen tud csatlakozni a szerverhez és a beállításokban engedélyezve a TV-t, meg is jelent a megfelelő menüpont a KODI-ban és néhány csatorna elérhető is

üröm:
- természetesen a conax kártyával elérhető csatornák nem jönnek (remélem csak egyelőre)
- jó pár ingyenes csatorna nem ad sem képet, sem hangot, gyakorlatilag nem használhatóak (pl. M1)
- néhány csatorna - természetesen az ingyenesek közül - csak úgy működik, ha kiválasztása után egyből választom a közvetlen mellette levőt, majd ismét kiválasztom amit nézni szeretnék
- csatorna váltásnál erősen bufferelget, emiatt akadozik a csatorna ráadásul ezt akár fél percen keresztül is eljátsza

Jelenleg ott tartok, hogy a conax kártyaolvasó használatához aktiváltam az OSCAM kieget, aminek konfig felületét el is értem és itt a READERS "fülön" a USB scan látja a kártyaolvasó eszközt. Viszont ezt bazira kézzel kellene felkonfigolni, amihez egyelőre tök hülye vagyok, így hajnal 4-kor hagytam a fenébe és inkább mentem aludni, mert közel volt már a reggeli melóbakelés ideje és pihenni is illene :B

Jól jönne némi szakavatott segítség, mert ahogy kivettem vanak itt a fórumon páran, akik "profiba" nyomják és minimális időráfordítással nagyon sokat tudnának segíteni :R

ui.
Gyári Android alatt és közvetlenül TV-be kötve az antenna kábelt mindenféle felmerült probléma nélkül megy a csatornakeresés és foghatóak az ingyenesen fogható csatornák jó minőségben

read-only mode on the forum

(#12069) bali66 válasza AtHoS (#12068) üzenetére


bali66
tag

Szia.

Csak tervezek ilyet venni.Én itt nézelődtem. https://forum.libreelec.tv/thread-1775-page-16.html

[ Szerkesztve ]

(#12070) bali66 válasza AtHoS (#12068) üzenetére


bali66
tag

Bocsi, így akartam. [link].Itt szerintem elég naprakész a dolog. Sok mindenkinek megy a wifi, dvb-t2 és a dvb-s2 is.

[ Szerkesztve ]

(#12071) Piedon válasza AtHoS (#12068) üzenetére


Piedon
tag

Üdv!

Olvasd át ezt az útmutatót, elég rég írtam, és még Openelec alá, de a lényeg ugyanaz. A kártyaolvasó típusa jól jönne, hogy konkretizálni tudjuk a beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#12072) Piedon válasza Piedon (#12071) üzenetére


Piedon
tag

Most frissítem a leírást, és ahogy látom nincs pcsc addon S905 alá, de ha valaki tudja, hogy van-e egyáltalán, ne tartsa magában az információt, köszi.

Update: Vak vagyok, az amlinuxmedia.com-on lenne, de az oldal már nem elérhető, ha valaki lementette, akkor ossza meg, köszi.

Mint mindig, elég lett volna azbest hozzászólásást elolvasnom, hogy ki kell menteni a 7.0.1-ből, de ha valakinek megvan, akkor szóljon.

[ Szerkesztve ]

(#12073) AtHoS válasza Piedon (#12071) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Helló!

Próbálgattam már ezerrel mindenféle server konfig beállítást de nem akarja megtalálni :(

Többször linkeltem már az olvasót: [link] ez egy AU9540 cucc

OSCAM USB scan így látja:

USB Devices
Bus 001 Device 003: ID 058f:9540 Alcor Micro Corp. AU9540 Smartcard Reader
iProduct 2 EMV Smartcard Reader
iSerial 0
Bus 001 Device 002: ID 05e3:0610 Genesys Logic, Inc. 4-port hub
iProduct 1 USB2.0 Hub
iSerial 0
Bus 001 Device 001: ID 1d6b:0002 Linux Foundation 2.0 root hub
iProduct 2 DWC OTG Controller
iSerial 1 dwc2_b
Bus 002 Device 001: ID 1d6b:0002 Linux Foundation 2.0 root hub
iProduct 2 DWC OTG Controller
iSerial 1 dwc2_a

read-only mode on the forum

(#12074) Piedon válasza AtHoS (#12073) üzenetére


Piedon
tag

Driver CD-je megvan hozzá? Van azon linuxos driver?

(#12075) AtHoS válasza Piedon (#12074) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aha, ezek vannak a Linux-os mappában

PCSC_CCID_note.txt
ccid-1.3.12_alcormicro.tar.gz
pcsc-lite-1.5.5.tar.bz2
libusb-0.1.12.tar.gz

A PCSC_CCID_note.txt tartalma:
=====================================================
= =
= Alcormicro Smart card reader =
= Linux TARBALL Package Release Note =
= =
=====================================================

If use ubuntu 10.04, it need install GCC and g++.
==================================================
# sudo apt-get install build-essential
# tar zxvf g++deb.tar
# cd g++deb
# sudo dpkg -i *.deb
===================================================


If the version of libusb is under 0.1.9 , it need to update to latest one.
Otherwise skip step1.

=========================================
[Optional]
Step1. Install libusb

# tar zxvf libusb-0.1.12.tar.gz
# cd libusb-0.1.12
# ./configure
# make
# make install ( Login as a root to install driver )
=========================================

Step2. Install pcsc-lite

# PKG_CONFIG_PATH=$PKG_CONFIG_PATH:/usr/local/lib/pkgconfig;export PKG_CONFIG_PATH
# LD_LIBRARY_PATH=$LD_LIBRARY_PATH:/usr/local/lib; export LD_LIBRARY_PATH

# tar xjf pcsc-lite-1.5.5.tar.bz2
# cd pcsc-lite-1.5.5
# ./configure --disable-libhal
# make
# make install (Login as a root to install driver)

Step3. Install ccid driver

# tar zxvf ccid-1.3.12_alcormicro.tar.gz
# cd ccid-1.3.12_alcormicro
# PCSC_LIBS="-L/usr/local/lib -lpcsclite" ./configure --enable-usbdropdir=/usr/local/pcsc/drivers --disable-pcsclite
# make
# make install (Login as a root to install driver)

Note:
Make sure pkg-config already installed.
./pcscd
Add PATH=$PATH:/usr/local/sbin

To verify the function of the reader, the user can execute
/pcsc-lite-1.5.5/doc/example/pcsc_demo

read-only mode on the forum

(#12076) envagyok válasza Piedon (#12072) üzenetére


envagyok
veterán

Vhova feltettem de most nem vagyok otthon.
Keress rá

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#12077) Piedon válasza envagyok (#12076) üzenetére


Piedon
tag

Megvan, köszönöm. Megy közben a próba, csak nem szemeteljük tele a fórumot, ha esetleg működni fog, akkor megírom ide, hogy másnak már könnyebb legyen.

(#12078) Game78


Game78
tag

Sziasztok!

Ma próbáltam a MiniMx-et erről:LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.008.img /eddig szépen ment erről/ frissíteni .az update mappába raktam a
LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.0011.img verziót,de mikor elindult nem volt hang.Találkozott már valaki hasonlóval?Utána próbáltam a 10-es végüt,aztán az lett a vége hogy vissza raktam a 008-at,azzal megint hibátlan.Mi lehet a gond?Annyit vettem észre hogy a hang beállításoknál bluetooth van bejelölve,de nem lehet állítani,Alsa kéne legyen gondolom mint a mostaninál...

Kellemes Ünnepeket Kívánok mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#12079) Karel2 válasza Game78 (#12078) üzenetére


Karel2
csendes tag

A frissítésnél is kell a megfelelő device tree (dtb.img). Ez is változik kiadásról-kiadásra.

- Karel -

(#12080) blakey válasza Game78 (#12078) üzenetére


blakey
titán

A device tree-t is tedd az update mappába.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12081) Shane83 válasza DoItYourself (#12067) üzenetére


Shane83
csendes tag

DoItYourself:
Köszi szépen! Sikerült találni olyan remote.conf fájlt, amivel működik az M18 távirányítója. Bár 1-2 gombot szívesen átraknék másik gombra. Ezt esetleg, hogy lehet át mappelni? Ha lenne valami tutorial, azt nagyon megköszönném. :)

Valamint olyan kérdésem lenne még, hogy hogyan tudok létrehozni hálózatot az M18 LE box és a Windows PC között, hogy a boxon lássam a Windows PC winchesterét? Elkerülve az USB-re másolgatást. Képben vagyok a számítástechnikával, de a hálózatokhoz mindig is hülye voltam. :D
Ha esetleg lenne erről is valami szájbarágós tutorial, akkor már duplán lennék nagyon hálás. :)

(#12082) werszomjas


werszomjas
őstag

USB-s DVB-T tuner csak a TVheadend alkalmazással működik, nincs vmi más lehetőség? Nálam nagyon nem akar működni.

Végig csináltam a leírtakat, sikerült is mindent beállítani, volt TV adás, majd a box ki/be kapcsolása után már nem megy a TV, folyamatosan azt írja, hogy megszakadt a kapcsolat. PC alól sem érem a a TVheadend beállításokat, pedig ugyanazon a címen próbálom, amiről a box újraindítása előtt ment.

Talán itt lehet a gond nálam. Az IP címhez azt kell beírni, amit a system infoban ír a boxra?

üdv

(#12083) Piedon válasza werszomjas (#12082) üzenetére


Piedon
tag

Amennyiben a médialejátszón megy és nem külön szerveren a TVHeadend, akkor 127.0.0.1.

Tehát böngészőből sem lehet elérni a TVHeadend-et? Nem kapott új ip címet a médialejátszó?
SSH-n belépve, megy a TVHeadend?

[ Szerkesztve ]

(#12084) werszomjas válasza Piedon (#12083) üzenetére


werszomjas
őstag

Na beírtam neki ezt a 127.0.0.1 címet és elindult a TV.

De megint kikapcsoltam, majd vissza, és most megint nem megy, nincs kapcsolat. Hiába maradt bent a 127.0.0.1 amivel meg az előbb ment.

Böngészőből sem megy most, előbb ment, újraindítás után megint nem megy.
Böngészőből azon az IP-n tudok belépni, amit a system infoban ír: IP:9981/ port.

SSH-n belépve, megy a TVHeadend?# ezt nem tudom, ezt hol kell megnézni?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12085) Piedon válasza werszomjas (#12084) üzenetére


Piedon
tag

Bocsánat, az utolsó mondat (az SSH-s) érvénytelen, ha a böngészőből látod a TVHeadend-et.

(Amúgy az SSH-n belépve azt jelenti, hogy egy terminálprogramon keresztül pl. Putty belépve a médialejátszóra, egy "ps ax" parancsot kiadva látni lehet, hogy fut-e a tvheadend. Ehhez már alap linuxos ismeretek kellenek.)

[ Szerkesztve ]

(#12086) Game78 válasza Karel2 (#12079) üzenetére


Game78
tag

Igen beleraktam ,átneveztem.

blakey

Igen beleraktam ,átneveztem.

dtb.img ----látszólag minden úgy ment mint mikor sd-re telepítettem a LibreElec-et.Boot-nál szépen telepített,még azt is meg néztem hogy az update mappából ki is törli ilyenkor a két fájlt.
Ezeket raktam bele:
dtb.img---ez a kszaq oldaláról a device tree mappából az alábbi verzióhoz tartozó./xxx.010/
LibreELEC-S905.aarch64-7.0.3.010

[ Szerkesztve ]

(#12087) sp8787 válasza Shane83 (#12081) üzenetére


sp8787
addikt

Junkpod remote-conf-ja alapjan marhaegyszeruen mehteheted.
A masodik szamokat kell atirogatni oda ahova akarod.

pl.
0x54 128 ;yellow > MEDIA STOP stop
0x4f 24 ;blue > C codec info
ha megaakrod csrelni a ket gombot akkor a 128-at felcsreled 24-el

(#12088) junkpod válasza sp8787 (#12087) üzenetére


junkpod
nagyúr

Pontosan ezért kommenteltem ilyen részletesen.

Box's don't touch!

(#12089) blakey válasza Game78 (#12086) üzenetére


blakey
titán

Realtek-es dtb-t tettél fel?
Nálam minden gond nélkül működik a 11-es Mini MX-en és Mini MXIII-on is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12090) Shane83


Shane83
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni ebben a Samba-s megosztásban Windows 7-el? Ha jól gondolom ez az SMB dolog takarja, hogy a box-on lássam az előre beállított megosztási mappát, amibe majd a filmeket kell bemásoljam. Tényleg hülye vagyok ezekhez a hálózati dolgokhoz, ezért kéne valami szájbarágós leírás.
Előre is köszönöm!

(#12091) bogabi válasza Shane83 (#12090) üzenetére


bogabi
senior tag

Windows mappát megosztod, share jogokat beállítod pl. csak olvasásra Mindenkinek (everyone) - de lehet, hogy Vendég/Guest-nek is kell adni jogot, majd az NTFS jogosultságoknál (mappa tulajdonságai, biztonság fül) szintén adsz olvasási jogot mindenkinek - itt is lehet, hogy kell adni a Vendég/Guest-nek is. Ezek után már a lejátszóból kell tudni tallózni az adott mappát. Ha esetleg feliratot is akarsz majd szedni pl. Kodi-val, lehet, hogy írási jogot kell majd megadni, mert a Kodi a film mellé teszi a feliratot. De ez nem biztos, próbáld ki.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#12092) Game78 válasza blakey (#12089) üzenetére


Game78
tag

Igen először azt...utána sima 2gb osat végül az ota t is, egyikkel sincs hang...de minden működik csak hang nincs fura.
A 007-essel jó.

[ Szerkesztve ]

(#12093) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok. Mostanában elég sűrűn előfordult hogy androidon kodin nézem a filmet és egyszer csak kilép! Nem a kodiból lép ki teljesen csak a lejátszásból mintha stop-ot nyomnék. A másik fura dolog (ez már kezdetek óta előfordul) hogy filmnézés közben egyszer csak felugrik az android hangerő szabályzás (nem kodi hangerő) egy pillanatra. Az első problémára a kevés 1gb ramra tippelek mert állandóan fut a tTorrent és az Es file Explorer ftp szerver funkció és gondolom néha elfogy a ram. Az android hangerő ikon felugrása viszont nem tudom miért lehet. Természetesen LibreELEC alatt minden rendben csak néha nem tudok átváltani androidról mert töltök vagy seedel a tTorrent.
Az eszköz beelink mini mx S905 1gb.

[ Szerkesztve ]

(#12094) junkpod válasza Imi1981 (#12093) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez ismert fw bug. Nincs mit tenni ha friss a fw.
Torrent van LE alatt is.

Box's don't touch!

(#12095) Imi1981 válasza junkpod (#12094) üzenetére


Imi1981
veterán

Egyszer próbáltam le alatt a transmission(azt hiszem ez a neve) torrent klienst de nagyon fapadosnak találtam és még csak azt se tudtam beállítani hova töltsön. De lehet teszek vele még egy próbát. A tTorrent-él az tetszik hogy van webui így akár filmnézés közben is be tudok rakni egy letöltést telefonról. Ez nagyon hiányozna.

(#12096) junkpod válasza Imi1981 (#12095) üzenetére


junkpod
nagyúr

A transmission a legjobb kliens szerintem, és profi webguija is van. Talán te csak a transmission gui-t telepitetted...

Box's don't touch!

(#12097) werszomjas válasza Piedon (#12085) üzenetére


werszomjas
őstag

Megnéztem Puttyban, beírtam hogy "ps ax" kiírt sokmindent, de van benne egy ilyen sor:

2731 root 0:00 sh /storage/.kodi/addons/service.multimedia.tvheadend/bin

Totál összevissza működik. Az előbb beírtam neki az IP-hez azt az IP-t amit a rendszerinfónál ír, és elindult a tv, újraindítás után megint eltűnt. Most meg már se a 127.0.0.1.-re se a 192.168...-ra nem indul el.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12098) m165le3 válasza Imi1981 (#12095) üzenetére


m165le3
csendes tag

be lehet állítani hova töltsön, webui is van, én is igy használom
itt a fórumon megtalálod a beállításokat ha rákeresel, nekem is a fórum segített

(#12099) Piedon válasza werszomjas (#12097) üzenetére


Piedon
tag

Furcsa, kicsit kevésnek tűnik nekem ez a sor, nem maradt le a vége?

Amúgy TVHeadend 4.0 vagy 4.2 lett feltelepítve? Mert én a 4.2-t telepítettem fel a tárolóból.

Nekem ez van:
2965 root 0:12 /storage/.kodi/addons/service.tvheadend42/bin/tvheadend -B -C -u root -g video -c /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42

(#12100) Imi1981 válasza junkpod (#12096) üzenetére


Imi1981
veterán

És m165le3 kösz mindkettőtöknek! Most megkeresem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.