Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92201) Ti Bo válasza madle (#92175) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Legközelebb próbáld ki a mandula vajukat (szigorúan crunchy változatban)! Ha szereted a mandulát, az is be fog jönni. Banán felkarikáz, majd megken vele. :)

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#92202) goodboy007


goodboy007
senior tag

G.cijó :W!

Éjszakás műszak előtt lenyomtam a lábat és mivel itt van melótól 10 percre a kondi, előtte bedobtam a kajámat a hűtőbe, amit ma este csináltam, erre mire visszaérek, a takarítók kidobták :(((. Kurva jó, hogy annyi eszük nincs, mint egy darab szarnak, hogy megnézzék/megszagolják, hogy friss és nincs romlott szaga.
Még jó, hogy a mellérakott tonhalkonzerveket meghagyták, így is kidobtak fél kiló csirkemellet, meg 20 deka durumtésztát.
Persze máskor, mikor hétvégén jöttem melózni, akkor félig volt a hűtő kajákkal.

ÁÁÁ, de utálom a hülye embereket :W.

BTW, marhának melyik részéből lehet steak-et sütni, aminek kilónkénti ára 2k környékén van és "gyúrós", azaz lehetőleg száraz?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#92203) Woodslave válasza goodboy007 (#92202) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet megették? Hogy dobták ki az idióták műanyagdobozzal együtt?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#92204) dunc válasza goodboy007 (#92202) üzenetére


dunc
nagyúr

Én elkapnám őket, és picit elmagyaráznám nekik, majd szépen bele lehet nyúlni a pénztárcába, egy gyúróstól elvenni a kaját veszélyes! :D

(#92205) Eagl3 válasza goodboy007 (#92202) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak a hátszín és a bélszín alkalmas hirtelen sütésre.

(#92206) syl5 válasza stickrs (#92179) üzenetére


syl5
őstag

Bodypower?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#92207) margithid


margithid
veterán

(#92208) Cassidey válasza madle (#92178) üzenetére


Cassidey
senior tag

Kend meg lekvárral is! :D Vagy keverd a zabos trutyidba, tök fincsi lesz. Nagyon tömény azért fura sok embernek, én imádom.

Ha valakink nem kell én szívesen megsemmisítem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#92209) -Mike-


-Mike-
addikt

Na végre, egy tudományosan megalapozott érvekkel alátámasztott indokot kaptam arra, hogy miért intervall kardiót végezzek a monoton hosszú idejű kardió helyett.
Dr Schönekker válasza
;]

(#92210) Cassidey válasza -Mike- (#92209) üzenetére


Cassidey
senior tag

"Egyik állatról a másikra sprinteltek." :DD

Ha igazán rombolni akarod a szürkeállományod Kiss Virág vlogját nézd meg. Elképesztő mennyire egyszerű az a csaj. :D

[ Szerkesztve ]

(#92211) kk831228 válasza -Mike- (#92209) üzenetére


kk831228
addikt

Ennyi... ;] :D Akkor 2 - szer felfutok egy dombra és kész... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#92212) Zola007 válasza kk831228 (#92211) üzenetére


Zola007
veterán

na, na, nem úgy megyen' az!
ha nem vadászati vagy este éhenhalási céllal futkosol a dombra, akkor semmit nem ér!

#92210) Cassidey: Ja, nem értesz te ehhez! itt világosan látszik, ahogy sprintel az állatra!:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92213) Tamoo válasza Zola007 (#92212) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Délután ki is megyek, ugrálok sövénytől sövényig. :D

(#92214) kk831228 válasza Zola007 (#92212) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor majd nem eszek 2 napig előtte... :D

Tamoo: :DDD :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#92215) Woodslave válasza Cassidey (#92210) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hülyeség az ember pont nem sprintelt hanem napokig
Kocogott az állat után amíg végelgyengülésben meghalt az állat.. Mivel csak mi tudunk izzadni. Dr. Wood ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#92216) S e t h válasza aelod (#92192) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát az alkar kilóg.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#92217) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ebéd utáni lazításhoz. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92218) Woodslave válasza FollowTheORI (#92217) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ez után sprintelnék mint állat :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#92219) FollowTheORI válasza Woodslave (#92215) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Magyarok amugyis lóval vándoroltak és vadásztak nem? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92220) FollowTheORI válasza dunc (#92196) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem jó szöben van a lábad és a felsőtested... nagyon behajolsz nem? :)

Illetve a terpesz sem mindegy mekkora és az sem milyen mélyre mész.
Valószínűleg nem mész elég mélyre.
Illetve valószínűleg nagyon sarokból tolod... a quadra jobb ha nem sarokból tolod teljesen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92221) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#92220) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Terpesznél minnél szélesebb annál inkább segg... szűkebben quad.

De javítson ki valaki ha máshogy tudja... :D

Kb ezek a tapasztalataim.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92222) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#92220) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hopp... mármint fordítva gondoltam, ha túl mélyre mész -> fenék... ha nem mész túl mélyre akkor quad.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92223) stickrs válasza syl5 (#92206) üzenetére


stickrs
senior tag

jaja, még flex lewis-szel, és rich pianaval akartam volna képet, de ötszázmillioan álltak sorba...meg philnél is.
de ottvolt brian shaw az mhp standnál...na az brutál hatalmas ember.

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#92224) dunc válasza FollowTheORI (#92220) üzenetére


dunc
nagyúr

Cuft mélyre megyek, felsőtest egyenes a terpesz talán kicsit nagy, holnap próba, kisebb terpeszbe.

(#92225) Shingen válasza madle (#92175) üzenetére


Shingen
addikt

Betáraztál látom........

風林火山

(#92226) Shingen válasza Woodslave (#92218) üzenetére


Shingen
addikt

;] Azt meghiszem.

風林火山

(#92227) margithid válasza madle (#92175) üzenetére


margithid
veterán

Milyen ízeket vettél? Hogy vagy megelégedve velük?
Én erre az évre talán kihúzom azzal ami van, de karácsonykor legkésőbb rendelek, remélem lesz valami fasza kis akció.

(#92228) rwin5 válasza aleister (#92169) üzenetére


rwin5
őstag

fél verseskötet azér befigyel a csaj hátán, valami borzasztó bölcsességet takarhat

(#92229) Angel2014 válasza -Mike- (#92209) üzenetére


Angel2014
addikt

A kardió nem azt határozza meg , hogy épp mit akarsz a testeddel csinálni? Pl zsírt égetni vagy állóképességet fejleszteni stb...stb....??

130-140 pulzusszám fölött nincs zsírégetés.....
130as pulzusszám körül nagy az oxigénfelvétel és kicsi az izommunka - ekkor a testünk a zsírt használja energiaként.

145-150 fölött már alacsony az oxigénfelvétel és nagy az izommunka, ekkor az izmokban levő glukogént használjuk energiaként, nem a zsírt.....ebben a fázisban inkább állóképességet növel az ember.

És ha zsírégetésre megyünk akkor a legideálisabb ha mind ezt éhgyomorra végezzük ,hogy a raktárakból indítsa meg a zsírt , és ne azt égesd el amit aznap megettél...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#92230) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tegnap megjött a myprotein fehérjém 3 ízben, már mindet kipróbáltam:

– áfonyás sajttorta: ez inkább csak sima áfonya, de nagyon bejön.
– eperlekváros piskótatekercs: ez el lett találva, tényleg olyan íze van, bár eper-kekszre hasonlít inkább
– csoki brownie: kellett valami nem gyümölcsös íz is, abszolút oké, tényleg olyan íze van. Egy kicsit tartottam tőle, mert a sciteces csokikra azt mondják hogy az a legjobb, én viszont gyűlölöm mindet.

Eddig csak scitec fehérjéket toltam nagyrészt, ez az mp hozzá képest nem olyan édes, viszont az ízek simán jók. Sőt, azt mondom inkább, hogy mp-hez képest a scitec túl édes... Szóval maradok mp-nél, arról nem is beszélve hogy mennyivel olcsóbb a történet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#92231) margithid válasza Apollyon (#92230) üzenetére


margithid
veterán

Csoki kókusszal van tapasztalatod? Csak ,mert az nekem nem jött be annyira. Ha hasonló a brownie is akkor azt lehet hanyagolom...

(#92232) Apollyon válasza margithid (#92231) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már itt írta valaki hogy a csoki-kókusz inkább iható mint finom, szóval szerintem skippeld.
A brownieval nem nyúlsz mellé, pedig én nem vagyok egy nagy csokis...

Más:
Szoktam venni Aldiban cottage cheese-t, a zsírszegény verziót, 250g-os kiszerelés, ilyen tégelyes cucc, 320 Ft és szerintem tök finom, egy lefekvés előtti kajálást simán kitesz. Van ennél olcsóbb megoldás?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#92233) margithid válasza Apollyon (#92232) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, jelen állás szerint brownie és sticky toffee pudingot fogok rendelni, meg még valamit attól függően milyen akció lesz.
Én esténként 250 gr túrót eszem, 1 kis doboz tejfölel és édesítőszerrel. Nekem nagyon bejön és nem is unom meg.

(#92234) Dicker válasza margithid (#92233) üzenetére


Dicker
őstag

Még egy Áfonya-vanília. Aztán nem minden csokis.

(#92235) Ti Bo válasza Apollyon (#92232) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

A sticky toffee elég jó. Próbáld ki az almáspite-vanília pudingot. Baromi jó, pedig én nem vagyok egy nagy vaníliás. Egységes íze van, nekem nagy pozitív meglepetés volt!

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#92236) GoTReX


GoTReX
őstag

Állítólag Szovjet autógyár 1955-ből (Utószínezett fotó)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#92237) kk831228 válasza Apollyon (#92232) üzenetére


kk831228
addikt

Igen ha a lidibe veszed :B , ott olcsóbb azt hiszem... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#92238) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Hali! Az mennyire normális, hogy vádlizásnál akár ülve vagy állva, nagyon fáj a talpam?

(#92239) Shingen válasza margithid (#92233) üzenetére


Shingen
addikt

Én esténként 250 gr túrót eszem, 1 kis doboz tejfölel és édesítőszerrel. Nekem nagyon bejön és nem is unom meg.

Jól bírod ha minden este benyomod az adagot.
Volt egy kollégám az is ezt nyomta minden este csak ásványvízzel lenyomott egy zacskó túrót, aztán meg összefosta magát..... ;]

風林火山

(#92240) Tamoo válasza Shingen (#92239) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem sem bír a gyomrom ennyi túrót. Hetente egyszer-kétszer, akkor is max ~125g egyszerre.

Mell volt, adta. 10 év után először kihagytam az edzésemből a hagyományos egyenes rudas fekvenyomást.

[ Szerkesztve ]

(#92241) Woodslave válasza Tamoo (#92240) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én meg visszaraktam. Nincs túl sok lehetőségem. Egyelőre megy de azért kezdem érezni a vállam...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#92242) Shingen válasza Tamoo (#92240) üzenetére


Shingen
addikt

Jaja én sem bírok egyszerre megenni 250gr-ot :D
Max palacsintával :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#92243) Apollyon válasza margithid (#92233) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A túrót én annyira nem szeretem, tejföllel talán lemenne, de az nekem túl sok zsír. Ez a sajt viszont isteni.

--- Köszi megnézem majd a lidlben is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#92244) headhunter


headhunter
addikt

Öt rossz edzőtermi szokás, amit jó, ha elhagysz...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[link]

(#92245) Dani82


Dani82
senior tag

ma a soproni cutlerben toltam le a masodik labedzest. tok jo kis terem. mini cutlergold. jo gepek tisztasag kellemes recepcioscsaj es jo zene (gymradio.com)

(#92246) aelod


aelod
veterán

Kákabelűek :). Én fél kg. túrót benyomok /nap. Sima sparosat. Írta itt valaki a ricottát. Az nem túró. Otthon Erdélyben ordának hívják. Nagyon jó fehérje forrás.

Wood én több mint egy éve teljesen elhagytam a klasszik fekvenyomást. Egyáltalán nem hiányzik. Igaz nincs is mellizmom :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#92247) Woodslave válasza aelod (#92246) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nincs választás. Egykezes nincs tolódzkodás nincs. Kénytelen vagyok. Mondjuk hozza a mellem kicsit bár gyenge vagyok. Vagy beképzelem (nem azt hogy gyenge)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#92248) Tamoo válasza Woodslave (#92241) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem a klassziktól nem fáj sehol. A pozitív már eléggé cseszi a jobb vállam, meg az egykezessel is elég egy rossz mozdulat aztán kényszerpihenő. :D
Viszont utóbbit most elég jól érzem, majd meglátjuk kinő-e tőle. :D

[ Szerkesztve ]

(#92249) Cranium


Cranium
tag

Hali, térdem guggolásnál akkorát ropog, mintha valaki egy fazék bablevest betolt volna káposztával, néha meg olyan érzést ad, mintha a hóba taposnának, vagy sóderben. Valami ízületvédő ezt kezelné, vagy feltétlen orvoshoz kell mennem? Scitec Heavy Dutyt ízületvédőt szedek, de nem mulasztotta el ezt a problémám.

(#92250) Cassidey válasza Tamoo (#92248) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én pont most akarom elkezdeni a klasszikot, miért hagytad el?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.