Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91751) Cassidey


Cassidey
senior tag

Nekem meg eszembe jutott a PHAT valamikor, de soha nem mertem az erőnapok miatt, meg mert mindenhol azon rugóztak, hogy túl nagy volume és túl megterhelő blabla. Hát a jelenlegi tervemhez képest teljesen vállalhatónak és kellemesnek tűnik, szóval megnézzük! :D

Kicsit módosítok rajta, sok benne a mell és kevés a fenék, látszik, hogy férfiakra van inkább kihegyezve..

(#91752) dunc


dunc
nagyúr

Mell, láb, és has, mély-hát (halál nap) , a másik váll, hát, kar, összesen mindből heti kettő! De nem az igazi túl sok a mell, láb egybe.

(#91753) aelod


aelod
veterán

Ronnie csípőprotézissel edz éppen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91754) madle válasza aelod (#91753) üzenetére


madle
őstag

Hátha széthullik mégjobban. Nem értem ilyenkor minek kell erőltetni ezt az egészet, neki már amugy is lefőtt a kávé. :)

(#91755) aelod válasza madle (#91754) üzenetére


aelod
veterán

Chris Dim sem adta fel, holott azt mondták soha nem fog tudni többé járni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91756) darkarthur válasza syl5 (#91743) üzenetére


darkarthur
senior tag

Akkor el kel keserítselek! A felhúzást és a húzódzkodást sem bicepszből kell végrehajtani. Majd egyszer próbáld meg, hogy hát edzésen a hátadat edzed, nem a karodat. Meglepő lesz az eredmény! :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#91757) madle válasza aelod (#91755) üzenetére


madle
őstag

Annyira nem ismerem a bodybuilder történelmet csak pár nevet, de szerintem ez már a hülyeség kategória mikor valaki hiúságból szétcseszi azt a maradék kis egészségét élete végefelé, nem mintha a fiatalon való egészség szétkúrás jobb lenne. :)

(#91758) aelod válasza darkarthur (#91756) üzenetére


aelod
veterán

(#91757) madle

Valaki piál (jobb esetben) csak 7végén, meg drogozik, cigizik....érdekes ez teljesen "normális" nem vált ki ekkora negatív reakciót az emberekből.

(#91756) darkarthur

Pont erről beszéltem amikor mondtam, hogy nem edzünk bicepszet háttal. Kezdőknél úgyis bicepszből húzza a súlyt nem hátból az elején. És mire eljut a szerencsétlen oda, hogy bicepszezzen akkor ki lesz fáradva a kétfejű....

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91759) Apollyon válasza darkarthur (#91756) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Márpedig nem tudod elkerülni hogy ne dolgozzon minimálisan a kar, még hevederrel sem. Ez pedig hatással lesz a bicepszgyakorlatokra. Ez van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#91760) madle válasza aelod (#91758) üzenetére


madle
őstag

Ja, ezért utaltam arra, hogy sokan már fiatalon elintézik magukat..

(#91761) kolosanyi válasza darkarthur (#91756) üzenetére


kolosanyi
veterán

Próbálj már meg úgy szabályosan húzódzkodni, hogy nem dolgozik a karod légy szíves. Ha sikerül, a vendégem vagy egy sörre turmixra. ;)

(#91762) Woodslave válasza darkarthur (#91756) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezért ajánlja egy csomó edző a push-pull-leg felosztást mert nem fér össze. Ja ööö :D

Tudom azok nem izmosak, meg Ronnie se edzette együtt (látjuk hova jutott :D ), meg amúgy is csak a heti 1x szétbaxuk az izmot a megoldás így meg nem lehet kinyírni a kart eléggé :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91763) Woodslave válasza kolosanyi (#91761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fekvenyomásnál még a karját se használja :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91764) syl5 válasza darkarthur (#91756) üzenetére


syl5
őstag

Magas labda volt, lecsaptad.
Nyilván nem karból indítom meg, de utána lehetetlen kikapcsolni húzásnál a kart.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#91765) Zola007 válasza aelod (#91753) üzenetére


Zola007
veterán

Csak megérte az az 1000 kilós lábtoló :U

a hétvégi beb.szás is ugyanúgy trógerság, de a máj sokkal jobban regenerálódik mint íz ízületek, nagyjából 4 hónap alatt a májsejtek 80%-a regenerálódik.
Egy alkoholistát megfelelő orvosi környezetben 4-5 hónap alatt ki makk lehet egészségesre kezelni.

(#91759) Iscariah: én is hát után bicepszeztem, nem is tudtam rendesen edzeni rá. Most hogy külön edzem, nagyjából 20%-al nagyobb súllyal tudok kényelmesen, könyökfájdalom nélkül. Sok volt már neki hát tuánra.
Ha pedig előtte edzettem, akkor a fogáserőnek lőttek

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91766) aelod válasza Zola007 (#91765) üzenetére


aelod
veterán

Nyilván az élsport más. Az az esetek 90%-ban nem az egészséges zónán belül mozog. Nagyon nem.

Én tegnap 80 kióval lábtolóztam :DDD mégis brutális durranás volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91767) -Mike- válasza Woodslave (#91763) üzenetére


-Mike-
addikt

Fekvőtámasz.. A kiskölök megmondja a tutit. tuti már kokszol:D

[ Szerkesztve ]

(#91768) GoTReX


GoTReX
őstag

Köszönöm a segítségeket! ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91769) Zola007 válasza aelod (#91766) üzenetére


Zola007
veterán

értelmes zónán belül kell mozogjon, nem az egészségesen.
Szerinted mindenképpen feltétele volt az Mr. O-nak az 1000 kilós lábtoló?
szerintem nem, Cutler, Heath, stb szerintem nem csinálnak ilyeneket, mégis összejött nekik párszor.
Ez csak erőfitogtatás volt, értelem nélkül.

Nem mondom, hogy ez vezetett oda, de lehet köze hozzá

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91770) aelod válasza Zola007 (#91769) üzenetére


aelod
veterán

Ő így hozta össze a 91cm-es combjait és 8 O. címét.
Jay-ék máshogy. Ennyi a történet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91771) Ijk válasza Zola007 (#91765) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az agy nem regenerálódik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91772) aelod válasza Ijk (#91771) üzenetére


aelod
veterán

(#91765) Zola007
És melyik alkesznek van erre igénye és főleg pénze?

Igazad van Ijk .

Kicsit elmentünk egy irányba. Nagyon :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91773) S e t h válasza GoTReX (#91736) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én egyszer ráálltam, csak egy centivel lett kisebb a karom a végére, az a terhelés semmi ahhoz képest amit egyébként a bicepsz kapott.
Utána max csak akkor csináltam ha sérült volt a bicepszem, rehabilitációnak jó volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#91774) GoTReX válasza S e t h (#91773) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmm ez most egy kicsit zavaros. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91775) aelod válasza GoTReX (#91774) üzenetére


aelod
veterán

Egyszerű. Ráállt egyszer a kezére, de kisebb lett tőle a bicepsze és utána csak gyógytorna alatt álldogált a kezén. ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91776) Woodslave válasza aelod (#91775) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91777) Ribi válasza aelod (#91758) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha valaki cigizik meg drogozik az nem vált ki negatív reakciót. Ha mondjuk elitta a veséjét és kap újat, majd ugyanúgy iszik tovább, na az már igencsak negatív reakciókat ált ki.
Csípő protézist nem sokszor lehet cserélni, így ha gyorsan szétcseszi, akkor a második után már tolószék jön kb. Fogják majd biztos sajnálni, de inkább azért, mert nem volt képes időben rájönni, hogy mit tesz magával. De lehet úgy van vele, hogy pár protézissel még elvan egy ideig, aztán 70 évesen már biztos feldobja a talpát. Addig meg még ugye szerepelni kell. Így vagy úgy.

(#91778) aelod válasza Ribi (#91777) üzenetére


aelod
veterán

Az elég baj, hogy nem vált ki és természetes lett mára.
Az öltözőben azt hallom, hogyan, mit, mennyit, és mikor szúrtak, ittak ilyen 20 év körüli forma srácok amikor válaszolnak a feltett: milyen volt a hétvége kérdésre. Edzés végén meg a terem előtt elszívnak egy cigit. Szerinted melyikből van több? Ronnieból aki nagy súlyokkal lett valaki vagy ezekből a semmirekellőkből?

Mindenki úgy ...ssza szét magát ahogy akarja nekem tökmindegy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91779) Woodslave válasza Ribi (#91777) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos nekem van csak olyan unalmas életem, hogy azt gondolom 50 éves kor körül egy csipőprotézis nem olyan nagy ár ahhoz képest amit kapott a testépítéstől..

persze lehet az igazi számla majd csak most jön még :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91780) Zola007 válasza aelod (#91772) üzenetére


Zola007
veterán

miért, melyik hobbigyúrósnak van pénze és ideje csípőprotézisre?

Ha Ronnie nem Ronnie lenne, még mindig ott lenne a neve a 2 éves várólistán.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon sokan követik ész nélkül ezeket az emberket, mikor a csúcson vannak, de a későbbi problémákat már nem nem realizálják.

Wood: nekem nagy ár lenne, és nem cserélnék vele, hírnév, pénz, rajongás ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91781) aelod válasza Zola007 (#91780) üzenetére


aelod
veterán

Soha nem foglaltam állást amellett, hogy a versenyszintű profi testépítés követendő példa legyen.
Minden versenyző tudja, hogy mivel jár a siker (feltéve ha jön egyáltalán).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91782) dunc válasza Zola007 (#91780) üzenetére


dunc
nagyúr

Én se ezeket a buta bábokat, csak buta tudatlan emberek istenítik, az egész profi testépítés, és az azzal járó táplálékkiegészítők, mint egy nagy hazugság részei, pl ne legyenek már annyira hülyék az emberek, hogy azért veszik, meg pl, a tómegnövelőt, mert egy dísztényész N. (ne betűs szó) rajta feszeng akibe benne van minden, csak ép nem az adott tömegnövelő, vitamin stb! Vicc az egész.... :N

(#91783) Woodslave válasza dunc (#91782) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor miért vegyék meg? Mert izmosak lesznek tőle? Amúgy is amit csinálsz nagyrészt a profi testépítésből levezetett és félremagyarázott /vagy nem igazságokon, részigazságokon alapszik. Kezdve a heti egy edzéstől az étkezési gyakoriságig stb. Persze lehet hogy pont igaz csak ugyanilyen értelemben a tömegnövelőtől is lehetsz izmos még akkor is ha olyan reklámozza aki nem ettől lett az.

Zola: irigyellek, elégedett ember vagy. :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91784) aelod válasza dunc (#91782) üzenetére


aelod
veterán

Akinek 2 agysejttel többet adott a teremtő az rájön erre a nagyon bonyolult összefüggésre. ;) Vagy akár arra is, hogy a profi meccsek mind bundázva vannak. Legyen az foci, ökölvívás stb.

Amit a profi IFBB-s versenyzők képviselnek egy szint. A legnagyobb. Nyilván nem leszel akkora a Jumbo hardcore-tól mint Flexatron. Egy terméket mindig el kell tudni adni. És ehhez kell egy élsportoló. Mi ezzel a baj? Szimpla marketing. Aki azt hiszi, hogy a tápkiegektől lettek ekkorák vagy, hogy ezekben a termékekben hormon, vagy bármiféle dopping lenne az nagyon korlátolt ember.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91785) HussarF válasza Ijk (#91771) üzenetére


HussarF
addikt

Azt nem is bántja permanensen:

Researchers at Washington University in St. Louis found that alcohol, even when applied directly to neurons, didn’t kill them.

[...]

Some alcoholics can experience neuron death as part of a brain disorder called Wernicke-Korsakoff syndrome. In these cases, the evidence again suggests that the disease and cell death aren’t caused by the alcohol itself, but a B1 (or thiamine) deficiency and general malnutrition that often go hand in hand with alcoholism.

Does Drinking Alcohol Kill Brain Cells?

[ Szerkesztve ]

(#91786) troller válasza Woodslave (#91779) üzenetére


troller
senior tag

Még meg kell szülnie az alien bébit is, akivel kb. a 8. hónapban lehet, a hasméret alapján... ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#91787) Woodslave válasza aelod (#91784) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így van szimpla marketing, mint a rákgyógyító takaró, a félmilliós edénykészlet, meg a pilótajáték meg mittomén mi még. Ja a sok hülye elhiszi, bocs az ő hibájuk :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91788) aelod válasza Woodslave (#91787) üzenetére


aelod
veterán

Rákgyógyító takaró :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91789) Zola007 válasza aelod (#91788) üzenetére


Zola007
veterán

tudod milyen hideg a tengervíz?
Ha betakargatsz vele egy megfázott rákot, sokkal hamarabb meggyógyul.
Kivéve, ha kimászik alóla. ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91790) Ribi válasza Woodslave (#91779) üzenetére


Ribi
nagyúr

Egyik haverom is sportolt és bizony neki is elkopott a csípője. 30 éves. Hidd el, amikor beüt a szar, akkor rohatul nem azt gondolja, hogy hát megérte és mi az neki, hogy lehet nem fog tudni járni...
Roonie is valszeg csak csinál pár ilyen videót, de amúgy kíméli magát. És ez ami zavar, hogy pár videóban jampizik és hazugásgokat mutat és pont a szarra bíztatja az embereket. De az is lehet, hogy szimplán hülye. De az ilyet meg nem kellene mutogatni és beállítani hűdefaszavagyok képnek. Persze sajna az egész marketing része. Max ha tényleg lebénul, akkor többet nem mutogatjuk és úgyis jön a köv majom akit lehet mutogatni. Csak amikor valakinek van pont közelébe hasonló eset, akkor már igencsak máshogy látja a dolgokat. Mert addig azt hiszik, hogy csak mással történik ilyen... :(

(#91791) kolosanyi válasza Ribi (#91790) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nézd meg ezt a majom Kali Muscle fazont is. Undorító amit művel...

(#91792) Woodslave válasza Ribi (#91790) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem erről van szó, hanem arról hogy az átlagember leéli a fos életét aztán 60 évesen ugyanúgy a körzeti dokinál tölti a napjait szétesve. Akkor már inkább az a pár jó év ami egy Ronnie féle embernek megadatott. (legalábbis amennyit tudok róla, biztos nem unta magát annyira a melóhelyen mint én ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91793) aelod válasza kolosanyi (#91791) üzenetére


aelod
veterán

Börtönévek

Kali elítéltként a börtön falain belül a testépítésben talált menedéket. Folyamatosan olyan intenzitással hajlította a vasat, mintha csak vattacukor lenne. Saját bevallása szerint étrendje elsősorban dunkin’ sticksből (hosszúkás fánk), fahéjas csigából és müzli szeletből állt.

Nem tudom miért költitek a pénzetek drága Mp-es fehérjékre. Itt a recept, hogyan lehettek igazán izmosak. ;]

Szteroid mentes

Csakúgy mint CT Fletcher, Kali saját bevallása szerint nem használ szteroidokat. Méreteit tekintve természetesen vannak akik azt állítják, hogy ez nem lehetséges szteroidok nélkül. Ezt mindenki döntse el magában.

:DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91794) Tamoo válasza Woodslave (#91792) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:C

(#91795) aelod válasza Woodslave (#91792) üzenetére


aelod
veterán

Itt jön be a képbe az, hogy ha szeretsz csinálni valamit csináld. Ha jó vagy benne még sikeres is lehetsz. Sok ember lehúz, hátráltat. És ha valami sikerült (mindegy mekkora a siker mértéke) akkor majd utálni fognak mert elértél valamit. Az a jó, hogy ha te sem különbözöl. Ugyanúgy xanaxot zabálsz nyugdíjas buszsofőrként mert kiégtél és egy idegroncs vagy mint a szomszéd, vagy neked is magas a cukrod mint Gizinek akinek hiába mondták ne zabáljon mocskot mégis leszarta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91796) Ribi válasza Woodslave (#91792) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez nyilvánvaló, de ő megintcsak azon kivételek közé tartozik, akik igen sokra vitték. Ha ugyanúgy szétcseszi magát, de pont nem jutott ilyen magasra akkor csak egy szegény szerencsétlen lenne aki csak elcseszte az életét kb. a semmiért. Megint az emberek 0.00000001%-ról veszünk példát. És sajna sokan azt hiszik, hogy majd ők is ide tartoznak, mert hát ezt látták így kell. Nát kúl. :N
Pénz beszél ku.. gyúrós ugat. Csak néha már olyat ami felb***a az ember agyát.

Jó ez a Kali meg CT féle "egyed" ez ... najó, azt hiszem mindenkinek nyilvánvaló :))

(#91797) Woodslave válasza Ribi (#91796) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K világos nem a wannabe Ronnie-król beszélek akik szétcseszik az egészségüket egy bodysport serlegért.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91798) Zola007 válasza Ribi (#91790) üzenetére


Zola007
veterán

sarkos kopás van a jobb térdemben egy régi biciklis bukás miatt, vállam kiugrott mikor amerikaifociztam, versenyszintű asztalitenisz miatt meg golfkönyök jön elő néha.
Nem gondolom, hogy bármelyik megérte :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91799) GoTReX válasza aelod (#91775) üzenetére


GoTReX
őstag

Ohhh köszönöm. :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#91800) Woodslave válasza Zola007 (#91798) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van egy sebhely a térdemen egy gyerekkori mászókázásból.. Nem hiszem hogy megérte. ;]

remélem azért nem keverted össze a sportmúltad és az azért hozott áldozatokat Ronnie életútjával... :D
Mondjuk ha multimilliomos lennél az asztaliteniszből lehet jobban elviselnéd a golfkönyököd.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.