Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8761) kNG válasza meroly (#8760) üzenetére


kNG
senior tag

Fejlődést kb. fél év alatt lehet mérni...méretben...tehát fizikailag úgy hogy látsszon is fél évnél előbb ne nagyon várjál semmit (kivéve ha izom-memória jelenség közbejátszhat). Ugyanígy a mérlegre is érdemes naponta ráállni, de az hogy hetente hízz 1 kg-t meg 2 hetente az szerintem szimplán f*szság..én most izom memória jelenség miatt célzom meg a havi 1kg-t, de ha elérem hogy pontosan ugyanannyi súllyal edzek mint amikor abbahagytam sérülés miatt, akkor beállok havi 0,5 kg gyarapodásra...azt hogy fejlődsz-e leginkább az alapján tudod megállapítani (szerintem) hogy adott gyakorlatban tudsz-e súlyt emelni úgy, hogy a formádnak nem megy a rovására... (tehát szépen, kontrolláltan, teljes mozgástartományban csinálod)...ha így tudsz fejlődni, akkor biztos lehetsz benne, hogy izmot is építesz, és fejlődsz...ha nem és mondjuk 2-3 hónap után is csak ugyanannyit emelsz, akkor érdemes szétnézni kaja terén, aztán edzés terén, ha még úgy sem jobb, akkor lehet érdemes szerintem az ilyesfajta módszereket bevetni...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.