Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) kNG válasza shteer (#8750) üzenetére


kNG
senior tag

Szavin belül volt, és megfelelően tároltam... boltból vettem, nem máshonnan gányoltam...megjegyezném hogy extrém módon a szavatosság vége felé nyitottam ki (tehát szó szerint az utolsó napokban)...direkt!

Semmi gond nincs a szájtek cuccokkal, ha időben fogyasztod stb.... meg ha neked megfelel az a minőség amit nyújtanak aranyáron...

Nekem ez csak 1 kis teszt volt, nem akarok sem flémhullámot elindítani, sem negatív reklámot...ezek az én személyes tapasztalataim...

De ha csak én tároltam volna balfasz módon vagy akármi, akkor sem vennék szájteket, mert véleményem szerint az ár/érték arányuk nagyon felborult mióta design-t váltottak, egyre gagyibb a multijuk összetétele is, ugyanakkor egyre drágább...ennyi pénzért már inkább veszek valami olyat, aminek neve is van, és az összetétele is jó...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8752) #47053824


#47053824
törölt tag

Folyekony reggeli ertelmisegieknek. Itt talan normalisan ki tudjuk targyalni.

Es delig nem vagy ehes!

(#8753) shteer válasza #47053824 (#8752) üzenetére


shteer
titán

Pont itt? Jolvan, topik zarhato.

..szerintem jónak tűnik

(#8754) Ijk válasza #47053824 (#8752) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyrészt nem biztosít fehérjebevitelt, vagyis aki étkezéseket vált ki vele fogyókúrás idióta.
Mádrészt nincs az embereknek foguk?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8755) kNG válasza #47053824 (#8752) üzenetére


kNG
senior tag

Én 1 folyékony kaját csinálok most magamnak, az pedig ilyen:

4 DL friss tej (optimális esetben váltsd ki valamilyen tejsavó fehérjével ha neked van)
50 g amerikai peanut butter (99%-os valódi mogyorútartalmú, barna nádcukros)
1 banán

+ hozzá 5 db pufirizs...

Ha lusta vagyok ezt eszem, 30g fehérje, kb. 70g CH, 25g telítetlen zsír

Micsoda reggelik...az én reggelim (nem akarok hülyeséget mondani) durván 830 kcal xD

Egyébként nem rossz amit belinkeltél, de gyúrósoknak illik kiegészíteni egy adag tejsavó fehérjével, és némi CH-val (pl. pufirizs).

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8756) siti válasza #47053824 (#8752) üzenetére


siti
senior tag

gondolom nem megy át minden a szűrőn, de 400g alma + 200g répa az 171kcal. Amit összevetve az én diétás reggelimmel 30g zabheley + 1.5dl tej = 173kcal. éééés, nem szédülök el, nem fejelem le a járdát, nem halok meg ettől...

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8757) meroly válasza #47053824 (#8752) üzenetére


meroly
veterán

Beszéljünk erről, én már csak erre tudok gondolni, de már nincs sok hátra estig. ;]

Impossible is nothing

(#8760) meroly


meroly
veterán

FB-ról nem tudok linkelni, így másolom:

Scitec Magyarország
Napi edzéstipp – Doublé módszer

A „doublé” francia szó arra utal, hogy kétszer kell valamit csinálni! A módszer Pierre Roy-tól ered, aki Kanada legjobb súlyemelő edzője, de Charles Poliquin is előszeretettel alkalmazza. A lényege az, hogy egy gyakorlatot kétszer kell elvégezni ugyanazon edzés során. Roy ezt az olimpiai súlyemeléshez alkalmazta, de ugyanúgy beépíthető bármilyen edzésprogramba. Ha valamilyen gyakorlatban vagy izomcsoport tekintetében megakadt a fejlődésed, végezd el azt a gyakorlatot (vagy az adott izomcsoport egyik kiválasztott gyakorlatát) először az edzés elején, majd még egyszer az edzés végén. Például, ha guggolásban szeretnél fejlődni, legyen az edzésed első és utolsó gyakorlata is guggolás! Ha például gyenge a vádlid, kezdj mondjuk 10 sorozat vádliemeléssel, ezután végezd el az aznapra kitűzött edzésedet, majd zárd a napot újabb 10 sorozat vádliemeléssel. A módszer már sokaknál nagyszerűen bevált a megakadt fejlődés újraindítására.

Bicó napon ezt csinálom, de én nem veszem észre a hűdenagy fejlődést.....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8761) kNG válasza meroly (#8760) üzenetére


kNG
senior tag

Fejlődést kb. fél év alatt lehet mérni...méretben...tehát fizikailag úgy hogy látsszon is fél évnél előbb ne nagyon várjál semmit (kivéve ha izom-memória jelenség közbejátszhat). Ugyanígy a mérlegre is érdemes naponta ráállni, de az hogy hetente hízz 1 kg-t meg 2 hetente az szerintem szimplán f*szság..én most izom memória jelenség miatt célzom meg a havi 1kg-t, de ha elérem hogy pontosan ugyanannyi súllyal edzek mint amikor abbahagytam sérülés miatt, akkor beállok havi 0,5 kg gyarapodásra...azt hogy fejlődsz-e leginkább az alapján tudod megállapítani (szerintem) hogy adott gyakorlatban tudsz-e súlyt emelni úgy, hogy a formádnak nem megy a rovására... (tehát szépen, kontrolláltan, teljes mozgástartományban csinálod)...ha így tudsz fejlődni, akkor biztos lehetsz benne, hogy izmot is építesz, és fejlődsz...ha nem és mondjuk 2-3 hónap után is csak ugyanannyit emelsz, akkor érdemes szétnézni kaja terén, aztán edzés terén, ha még úgy sem jobb, akkor lehet érdemes szerintem az ilyesfajta módszereket bevetni...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8762) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgylátom újabb szakértők érkeztek a topikba. Már az amerikai profik is ezt a fórumot olvassák google fordítóval.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8763) spammer válasza meroly (#8760) üzenetére


spammer
veterán

"Bicó napon ezt csinálom, de én nem veszem észre a hűdenagy fejlődést....."

Azé' nem fejlődsz, mert most is épp a jégermájszterekről álmodozol. Úgy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8764) kNG válasza Ijk (#8762) üzenetére


kNG
senior tag

:DDD :DDD :DDD

#8765 brownus: na neee....

Na de elég volt mára a broscience-ből, eddzünk, együnk ahogy kell, OSZT CSŐ!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8765) brownus válasza spammer (#8763) üzenetére


brownus
veterán

(#8766) BomiBoogie válasza brownus (#8765) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

”Nem költöttem feleslegesen protein turmixokra, hiszen az csak pénzkidobás. – Minden egy különleges termékkel kezdődött!”

Az én sikerem alig 4 hét alatt az Xtreme POWER használatával
Lászlónak hívnak, 28 éves vagyok és Budapesten élek. Azért készítettem ezt a blogot, hogy megosszam veletek a sikeremet, melyet hosszú évek hiábavaló próbálkozásai után sikerült elérnem. Rengeteg terméket kipróbáltam amit csak el tudtok képzelni, hiszen sok sikerrel kecsegtető terméket vásárolhat az ember manapság. Próbálkoztam kreatinnal, pro-hormonokkal, proteines turmixokkal, de az eredmény kiábrándító volt. Felpuffadtam, pattanásaim, néha kiütéseim is jelentkeztek. Sorolhatnám még, hogy milyen mellékhatásokkal találkoztam, de azt hiszem mindannyian ismeritek ezt az érzést. Naponta órákat töltöttem el a kondi teremben, hogy végre valami eredményt érjek el. Én még ugyan csak a kezdő fázisnál tartottam, mégis irigykedve figyeltem, ahogy a teremben szépen kidolgozott testek mosolyogtam rám. Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy néhányan egy könnyen használható és gyors eredményt nyújtó terméket használnak.

Végre megvan a topiktagok titka. :DDD

(#8767) meroly válasza BomiBoogie (#8766) üzenetére


meroly
veterán

ez boozy ;]

spammer: tudod te mennyi gyógynövény vagy a jägerben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8768) Yeffy válasza Ijk (#8762) üzenetére


Yeffy
veterán

mi folyik itt napok óta, he... -.-"

Boxi, tégy már rendet, mert mára f_sz kivan...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8769) spammer válasza BomiBoogie (#8766) üzenetére


spammer
veterán

A topiktagok titka ez:

(Katt a képre! Nem szúrom be a gifet, mert nagy méretű.)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8770) kNG válasza spammer (#8769) üzenetére


kNG
senior tag

:DDD :DD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8771) BomiBoogie válasza spammer (#8769) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez mennyire jó, még fake létére is. :C

(#8772) #11527168


#11527168
törölt tag

spammer ilyeneket hol találsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8773) brownus válasza spammer (#8769) üzenetére


brownus
veterán

lol :DDD

(#8774) meroly válasza spammer (#8769) üzenetére


meroly
veterán

Ez most komoly? Még jó hogy ebéd után néztem meg, de kb olyan egy-két mozdulata mintha rejszolna :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#8775) BomiBoogie válasza meroly (#8774) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak egy-két? :D

(#8776) #11527168 válasza BomiBoogie (#8775) üzenetére


#11527168
törölt tag

:DD

(#8777) Coccolino_O válasza Szaky (#8749) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tehát aki nem mozog semmit, nem figyel oda semennyire se a kajálására, de viszont szed vitamint, az egészséges lesz. Aha. :)

#8765: A farkad nem nő tőle véletlen? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8778) BomiBoogie válasza Coccolino_O (#8777) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az csak a mellékhatása. :D

(#8779) shteer válasza #11527168 (#8772) üzenetére


shteer
titán

Ott ahonnan megrendelte :)

..szerintem jónak tűnik

(#8780) Szaky válasza Coccolino_O (#8777) üzenetére


Szaky
tag

Ezt hol olvastad? :F

(#8781) Coccolino_O válasza Szaky (#8780) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Lenkei nem a haverom, meg csak nem is az O vitaminjait szedem, de legalább megpróbál tenni valamit azért hogy egészségesebb valóban éljen a sok tudatlan balfasz. Olcsóbb megvenni a vitaminokat, mint utána kezeltetni magad."

Az "egészséges" élet nem ott kezdődik, hogy megveszed havonta a vitamint, és akkor minden el van intézve.

(#8782) meroly válasza shteer (#8779) üzenetére


meroly
veterán

:D

Impossible is nothing

(#8783) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Túl nagy a csend ma, bedobom a bombát.

less qq more pewpew!

(#8784) Sotho válasza Polacheck (#8783) üzenetére


Sotho
őstag

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ :((( :((( ;] 2.50 ki eza kötsög?

(#8785) Jojo5 válasza Polacheck (#8783) üzenetére


Jojo5
őstag

Ű b@zzeg, rajongó tábor meg tököm... :DDD

kar vót', jó volt, főleg a hölgy edzőpartnerem miatt... :C
azt a "benedek bencét" meg nem nagy cummó überelni főleg nem kinézetben... leültem :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8786) #11527168 válasza Polacheck (#8783) üzenetére


#11527168
törölt tag

Fegyencnagyi + azigaziférfi láfjtiltgyerek. Neeeeeeeeee :C :O

Jojo ez nem kérdés, csak venni kell egy feszülős Zara pólót és megvan a fizikum :DD Ja meg jönnek a jobbnál jobb nők (ahogy a videó is mutatja ;] )

[ Szerkesztve ]

(#8787) God Vazzeg válasza Polacheck (#8783) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A gyereknek ha ilyen lenne a stílusa dumával az életben is, tényleg "átütő" sikere lenne :DDD ;]

(#8788) Szaky válasza Coccolino_O (#8781) üzenetére


Szaky
tag

Persze hogy nem, de nem is ezt írtam le. Próbálj meg valami másba belekötni, pl, hogy pedig tuti a haverom vagy vizionálj valami mást, vagy inkább ne írjál f@szságokat, bar tudom az utóbbi nagyon nehéz! :)

(#8789) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

(#8790) kNG válasza BomiBoogie (#8789) üzenetére


kNG
senior tag

:DDD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8791) meroly válasza Polacheck (#8783) üzenetére


meroly
veterán

Ez perverz :DDD

Impossible is nothing

(#8792) spammer válasza Polacheck (#8783) üzenetére


spammer
veterán

Jól megviselte a nőt a fogyás, 28 évesen kinéz vagy 40-nek. Ez a lájtfiltes kötsög meg ütni való :W És még a Molnár Ilona is nála edz, hát beszarok. Igazi celebfitneszfasz lesz ez a csávó.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8793) Polacheck válasza spammer (#8792) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Az meg kicsoda?

less qq more pewpew!

(#8794) spammer válasza Polacheck (#8793) üzenetére


spammer
veterán

Molnár Ilona, színésznő, sokat szinkronizál. De aszongya, neki is ilyen "erős" férfias baxogatás kell, hogy edzeni tudjon ;]

Így kell pin@kat felszedni, látjátok, milyen könnyen megy ennek a lájtiltes nyominak is :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8795) #11527168 válasza spammer (#8794) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem tudom, én enyhén szólva sem ájultam el ettől a felhozataltól. Ezeket megtarthatja nyugodtan ;]

(#8796) DirtyFREE válasza #11527168 (#8795) üzenetére


DirtyFREE
tag

Az attól függ mi a cél... :U
Mennyiség avagy minőség! ;]
spammer:Meg van a kulcs kell egy ilyen férfias blog!
Rám is jó hatással volt a videó!
Az előbb vette ki a kutya a kezemből a bundás kenyeret le is bsztam érte keményen! ;]

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#8797) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Akármekkora gyökér is, azért el kell ismerni ezt a lájftiltes gyereket. Egy bloggal felverekedi magát celebnek és még meg is él belőle. Honlapján néztétek a "program árakat"?

(#8798) meroly


meroly
veterán

Kici kínai szezámmagos cirke, kici riz betáplálása folyamatban :DDD

Impossible is nothing

(#8799) kNG válasza meroly (#8798) üzenetére


kNG
senior tag

Magad csináltad vagy ilyen kínais kajáldából van? Mert az ott készített "húsok" nem sok csirkemellet láttak... :(

Szerk.: Néha jó az tény, múltkor nálunk is volt kínaiból hozott...púposra szedtem a mélytányért, úgy hogy majd kiesett belőle a kaja, és nem laktam vele jól pöppet sem...leöblítettem 3 dl tejjel, és ettem mellé még 1 banánt, és akkor éreztem hogy van valami a gyomromban...LOL

Tegnap csináltam csirkemellből és ananászból csípős édes mártással saját magam, na az igen...azzal jól is laktam (tudtam is hogy mi volt benne)! :P

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#8800) Eagl3


Eagl3
veterán

Nyúlgerinc rizzsel és párolt zöldségekkel. Vót' má' jobb, kicsit rágós lett szegénykém. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.