Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80851) python1 válasza Woodslave (#80842) üzenetére


python1
veterán

Én a csajom mellett még cibálni is szoktam a pélót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80852) Woodslave válasza _NCT (#80850) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt is leírjuk 100x. Urológia.. ;] Azt kell "hazudni" ;] hogy nem kívánod annyira a szexet..

Python: 17 év felett azt már nem szexnek hívom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80853) _NCT válasza Woodslave (#80852) üzenetére


_NCT
őstag

Jó de ezen kívül vérkép, koleszterin stb mérést is akarok. Az meg nem urológia. Csak nem tudom háziorvos tud-e olyat hogy ezekre adjon beutalót, vagy kiröhög ha egy ilyen kéréssel besétálok. Mondjuk ismerve az egészségügyet fél évre rá kapnék időpontot.

(#80854) Woodslave válasza _NCT (#80853) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja sima vérkép a háziorvos reszortja, tesztovizsgálat nem. Beutaló nem kell urológiára. Nem tudom pesten hogy megy. Itt vidéken másnap besétáltam ahová tartozom, qrva sokat voltak, majd elmentem a másik város rendelőjébe és annyira kedves arcom van hogy levették a vért ott is. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80855) kolosanyi válasza aelod (#80830) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most amúgy még az evezőpad merült fel bennem. Elsődlegesen nem nekem lenne, én zömében akkor használnám, amikor rossz idő van - bár most épp esőben futottam kint -, viszont a család többi tagjának lehet, hogy jobb lenne, mert több izomcsoportot megdolgoztat egyszerre.

Az insportlineos gépekkel van valakinek tapasztalata? Tetszik, hogy ott megadják a maximális ajánlott magasságot is. Őszintén szólva nem nagyon bízom bennük, mert vettem náluk gimnasztikai labdát meg ajtókeretes önmegtartó húzódzkodót 2 éve, utóbbit anyagfáradás miatt szépen tönkrement, pedig 140 kilós terhelhetőség volt ráírva.

(#80856) God Vazzeg válasza kolosanyi (#80855) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Van egy evezőpadunk amit egy 153kg-os 2m-es csávó szokott használni rendszeresen. Jahh előtte sétált is a futópadunkon, ameddig meg nem láttam, és rá nem kérdeztem a súlyára, mivel 125kg-ig tud a futópadunk :D De nem lett baja szerencsére, pedig elég sokat sétálgatott rajta. Szerintem evezőpadon nincs ami elromoljon nagy testsúlynál se :F

(#80857) kolosanyi válasza God Vazzeg (#80856) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi szépen. :R

(#80858) Zola007 válasza kolosanyi (#80857) üzenetére


Zola007
veterán

egy minőségi evezőpad kerül annyiba mint egy minőségi szobabringa

Az evezőpaddal általában az az alapvető probléma, hogy az emberek az hiszik kötélhúzó verseny.
Ha a használó nem sajátítja el az evezés helyes technikáját, akkor idővel kicsinálja a - főleg alsó- hátát.

Azt írtad eveztek a családból többen is, gondolom ez nem lesz nálatok akadály. Viszont édesanyád már nem biztos hogy olyan hajlékony, hogy az elejétől jó technikával evezzen, erre ügyeljetek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80859) madle


madle
őstag

Nagyon is van jelentősége az FSH és LH szintnek! Majd keresek egy ehhez kapcsolódó írást a bodybuilding fórumról amit ott efit írt! Tök jól le szokta vetíteni a dolgokat nekünk halandóknak.

(#80860) pocokxx válasza Woodslave (#80844) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mármint diétához mennyire passzol...? :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#80861) kolosanyi válasza Zola007 (#80858) üzenetére


kolosanyi
veterán

Rendben, köszi szépen neked is. Figyelni fogunk rá.

(#80862) Woodslave válasza pocokxx (#80860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne így gondolkozz :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80863) gianni85 válasza pocokxx (#80860) üzenetére


gianni85
veterán

Attól függ mennyire előrehaladott a diétád. Egy kis panír szerintem nem gond, bár ha vacak étolajban tocsogva sül, az már gáz (szar zsír + szar szénhidrát egyszerre nagyon nem jó). Én pl simán tolom még a diéta elején a rántott húst, bár egy ideje csak kókuszzsírral főzünk itthon.

(#80864) userxy


userxy
őstag

Srácok segítsetek nekem.. :DDD Nagyon nagy marketing szagot érzek és erősítsetek meg, hogy jól gondolom-e avagy sem.

Ez a tészta

Az van ráírva, hogy 100 gramm ~330 kcal és milyen fantasztikus magas fehérje és csökkentett szénhidrát van benne. De erre konkrét adat nincs.

A kcal alapján meg egy sima 4 tojásos tészta is ugyanezt tudja nem értem akkor hogy a reklámon kívül mi a sporttészta benne :D

Ha 80% al ch csökkentett, hogy az brokiba lesz ugyanannyi kcal ? :D Fehérje gokszal turbózták tuti :D

[ Szerkesztve ]

(#80865) gianni85 válasza userxy (#80864) üzenetére


gianni85
veterán

Simán teljes kiőrlésű tésztának néz ki, én is ilyet szoktam venni spaghettit és pennét, igaz a tesco saját márkájából

(#80866) userxy válasza gianni85 (#80865) üzenetére


userxy
őstag

De ehhez nem kell ilyen átbaszás marketing duma hogy ilyen 50% 80 % ch csökkentett meg izé hozé kamu az egész :D

(#80867) Dexar007 válasza userxy (#80866) üzenetére


Dexar007
veterán

De neked ez ugysem kell. Nem sportolsz. ;]

Give me your cum,bull!

(#80868) dni válasza userxy (#80864) üzenetére


dni
őstag

Én a Gyermelyinek a Divita tésztáját szoktam venni, 23g fehérje van 100g tésztában.

(#80869) userxy válasza Dexar007 (#80867) üzenetére


userxy
őstag

Előbb nézz a tükörbe aztán kóstolgass ;]

(#80868) dni Ennek legalább hiteles az adatai és ki is jön a 30% ch csökkentés matematikailag is. :DDD
Nem úgy mint a fentebb linkeltnek a 50 meg a 80%

DE !!!! Azért a gyermelyi se figyel oda a részletekre nagyot mondásoknál 11 g fehérje divita

22g fehérje divita

No kérem akkor melyik igaz WTF ennyire ostobák dolgoznak ott is hogy ilyenekre nem figyelnek

[ Szerkesztve ]

(#80870) Woodslave válasza userxy (#80869) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos én vagyok hülye, de mindkét link ugyanaz az oldal és sehol nem látok 11-et, de 22-tt se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80871) userxy válasza Woodslave (#80870) üzenetére


userxy
őstag

Nem te vagy-----

Szarul linkeltem.... :DDD

11,8g

Így már jó, jobb oldalt van egy tápérték nyíl azt lehet le kell nyitni ,hogy megjelenjen a táblázat.

A kedvedért pontosítok 23,3 csak, hogy szép napod legyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#80872) Woodslave válasza userxy (#80871) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fikázni csak pontosan, szépen ;] :P

egészen jól elvagyok a sima főtt rizsemmel amíg nem eszek néha az asszony pergős rizséből :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80873) FollowTheORI válasza userxy (#80871) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elírták... és a 11.8 a rossz... gondolom szarul copy pastelt vagy felülírt táblázat. :D

A kalória nem jön ki 12g fehérjével.

A trükkje az hogy kevesebb a CH, de több a zsír meg a fehérje a "normál" tésztához képest, közel azonos kalória mellett..

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80874) Dani82 válasza userxy (#80864) üzenetére


Dani82
senior tag

Myprotein protein pasta Ez a tuti, nagyon finom. Ch tolto napokon isten spagettit lehet csinalni belole

(#80875) Zola007


Zola007
veterán

Mi a fene?
Nagy hirtelen elkezdtétek számolni a növényi fehérjét?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80876) FollowTheORI válasza Zola007 (#80875) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mivel a búzában kb 14g van max... minden más hozzáadott állati (+jav általában. :P). :D

Én nem számolok semmit, de az Aldiban szoktam a Natur Aktiv tk spagettit venni, ha épp tésztázni akarok. Ebbe nincs se tojás, se protein, se fehérje hozzáadva. ;] :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80877) Zola007 válasza FollowTheORI (#80876) üzenetére


Zola007
veterán

OMG
Ez aztán a logikus érvelés...
Mintha a hozzáadott nem lehetne növényi.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80878) Woodslave válasza Zola007 (#80877) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért a növényi fehérjével mi történik a szervezetben? :F komolyan kérdezem :K nem mintha számolni akarnám (mondjuk amúgy se számolom)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80879) Dicker válasza userxy (#80869) üzenetére


Dicker
őstag

Öreganyám 10 tojásos tésztájában több a fehérje, ennyi erővel az meg lehetne a Gyúrós Penne.

(#80880) kolosanyi válasza Zola007 (#80875) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én eddig is számoltam. ;]

(#80881) userxy válasza Zola007 (#80875) üzenetére


userxy
őstag

Én eddig is számoltam. Veganok is építenek izmot. Szóval na érted. :)))

(#80882) Dexar007 válasza kolosanyi (#80880) üzenetére


Dexar007
veterán

En nem.Bani sem szamolja. :K

Give me your cum,bull!

(#80883) Zola007 válasza Woodslave (#80878) üzenetére


Zola007
veterán

Semmi különös
Jobban függ az emészthetőségük és a biológiai hozzáférhetőségük az adott egyén szervezetétől.
A biológiai hasznosulás kétoldalú érem, az egyik amit annyira szeretnek a tápkieg cégek hájpolni, hogy "nem teljes az aminosav profil". Ez igaz, de az emésztési folyamat sem úgy nézi, hogy megettem a csirkemellet 13:30-kor, akkor annak kutya kötelessége 14:17-re 100%-ban a véremben lennie.
Ez vegáknál számít nagyon, de mivel nem magában esszük általában a növényeket, ezért ott kiegészül szépen és a szervezet sem hülye, hogy azonnal megy a kukába, ha nincs felhasználó szövet, akkor keringeti még egy ideig a véráramban azokat a növényi eredetű aminosavakat is, nem bontja le őket azonnal, főleg olyan emelt fehérje bevitelnék, ami a sportolókra jellemző, szinte mindig fölöslegben van valamelyik AS.

Az érem másik oldala pedig az alapvető emészthetőség. Nem ugyanúgy bontja mindenki a zabot, babot, búzát.
De még napszakonként és évszakonként is változik. Sőt, attól függ, hogy mit ettünk vagy ittunk mellé.
Szóval ez egy sokkalta komplexebb folyamat, mint ahová azt a táplálékkiegészítő gyártók leegyszerűsítik.

#80880) kolosanyi : én is számolom, bár inkább úgy 0,5-0,6 szorzóval

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80884) kolosanyi válasza Dexar007 (#80882) üzenetére


kolosanyi
veterán

De nem is izmos, még koksszal se. ;]

(#80883) Zola007
Én például most teljes kiőrlésű kenyeret ettem vajjal, nyírfacukros lekvárral, meg fél liter tejjel. Elvileg a gabonafélék biológiai értékét feljavítja a tej, jó párosítás a kettő. Na most akkor valójában mennyi lehet a hasznos fehérjebevitel ennél az étkezésnél, tényleg 29 g, vagy csak 18, mert a kenyér nem számít, vagy inkább 23,5 a te számítási módszereddel? Meg úgy egyébként számít ez valamit? Van egyáltalán hobbi szinten különbség 1 / 1,5 / 2 vagy még több g fehérje beviteli értékek között testsúlykilogrammonként? Mert azt tudom, hogy amikor abszolút nem számoltam semmit, és mamakoszton voltam csak, akkor is tudtam erősödni és izmosodni is, de a napi 250-300 grammos fehérjebevitelnél se vettem észre semmi különöset, csak több pénzt adtam ki kajára. De lehet, hogy valami én csinálok rosszul és kellett volna különbséget látnom, éreznem. Igazából mindegy is, mert én erős akarok lenni, nem izmos. :D

___________________________________

Ja, egyébként mamám isteni finom ebédet csinált most. A javaslatomra úgy készítette a zöldborsó főzeléket, hogy nem liszttel sűrítette, hanem a zöldség felét leturmixolta, a másik felét meg simán hozzáadta. Frankó sűrű lett és tényleg nagyon finom íze volt. Nem tett hozzá semmit egyébként, maga a borsó is jó lehetett ezek szerint. Sült hússal, vagy tojással tök jók az ilyen dolgok.

Ő meg örült, hogy kelendő a főzelék. :D

[ Szerkesztve ]

(#80885) KoVee84


KoVee84
senior tag

Pecan pie vagy Peanut cookie ízesítésű májprotkó fehérjét kóstolta már valaki? Nem tudom milyet rendeljek, mondjuk a Tiramusu meg Stracciatella is szóba jöhet.

Amiket eddig kóstoltam tőlük, egy kivételével mind jó volt:
csoki
vanília
mentás-csoki
fehércsoki
cookies&cream
karamellás csoki
vajkaramella
ananász -> ez botránysz@r

(#80886) Woodslave válasza kolosanyi (#80884) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ilyen kaját le mersz ide írni :Y :( viszlát tényleg nem tudok mást mondani ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80887) kolosanyi válasza Woodslave (#80886) üzenetére


kolosanyi
veterán

IIFYM!!!4! ;]

(#80888) Zola007 válasza kolosanyi (#80884) üzenetére


Zola007
veterán

totál empirikus úton működik.
Persze neki lehetne állni teljesen precíz diétás kontroll és napirend mellett belgyógyászati, vérvételi, egyéb laborvizsgálatok hadával kivizsgálni mit-hogy-mikor-mennyire emésztesz és hogy hasznosul.
Az biztos, hogy nekem pl a 1,5/ttkg kevés, egyszerűen fogyok és erőt vesztek mellette, CK enzimem magas, tehát izmot bontok aktívan.
Nekem kell sport mellé a 2-2,2g/ttkg.

Valószínűleg fehérjét "pazarol" a szervezetem, felszívódás vagy a szöveti hasznosulás nem tökéletes.
Csak ez régen nem tűnt fel, míg benyomtam a liter tejet, megettem ebédre a fél csirkét, estére meg rántottát, sajttal, stb,
Mióta számolom a makrókat, azóta látom, hogy mennyi fehérjét is megettem és régen. Én magamnak kísérleteztem ki egy étrendet
3 éve 98%-ban pontosan grammra megvan hogy mit ettem, rendszeresen mértem a tömegem, írom az edzéseimet, rendszeres vérkép
Ebből tudom, hogy milyen makró módosítás merre tolja el a mérleget.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80889) Woodslave válasza Zola007 (#80888) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R te megérdemelnéd hogy izmos legyél, kár hogy soha nem fog megtörténni :(

;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80890) Zola007 válasza Woodslave (#80889) üzenetére


Zola007
veterán

ez van
tudni kell beletörődni :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80891) Woodslave válasza Zola007 (#80890) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem tudok :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80892) kolosanyi válasza Zola007 (#80888) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg azt veszem észre magamon, hogy a szénhidrátra vagyok érzékeny. Ha kevés, nulla energiám van, ha sok, akkor meg hízok, hiába jó a kalóriabevitelem. Ezért is egy ideje több zsír, kevesebb ch felállásban nyomom és működik. A fehérjebevitelre meg úgy látszik toleránsabb vagyok.

(#80889) Woodslave
Ez fejben dől el. Szerintem a topik döntő többsége már bőven elég izmos - kivéve Dexart ;] - ahhoz, hogy ne legyen szégyenkezni valója, ha meg kell jelenni valahol.

[ Szerkesztve ]

(#80893) Zola007 válasza kolosanyi (#80892) üzenetére


Zola007
veterán

nekem mindegy mennyi a zsír, 250g CH alatt zombi vagyok.

Nekem ami 83 kiló szinten tartására bevált heti 4 edzés mellé a következő:

200g fehérje (ebből ~50g növényi)
380g CH
80g zsír

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80894) Dexar007 válasza kolosanyi (#80892) üzenetére


Dexar007
veterán

ahhoz, hogy ne legyen szégyenkezni valója, ha meg kell jelenni valahol."

Ez alapbol hibas felfogas. :)

Give me your cum,bull!

(#80895) kolosanyi válasza Dexar007 (#80894) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi benne a hiba? A sport elsősorban számomra a teljesítményről szól, az csak egy - egyébként igen kellemes - mellékhatása, hogy izmot szed fel az ember, jobban néz ki. Viszont az, hogy 110 kiló vagyok, vagy 112 ugyanolyan testzsírszázalék mellett, szerintem teljesen mindegy. Nem az fogja meghatározni az életem, hogy 42-es a karom, vagy 45-ös (nem tudom most mekkora, nem is érdekel).

Ez az, amit a kisebb termetű emberek nem értenek meg soha. Mi van akkor, ha felszedsz plusz 10 kilót? Nem leszel okosabb, ügyesebb, erősebb, gyorsabb, csak egy számmal nagyobb ruhát kell venned mindenből. Nem lesz nagyobb önbizalma ettől senkinek, a csajok se fognak az ölébe hullani és sikeresebb se lesz.

Sőt, mondok mást. Az egész hárdkór testépítősdi csak önbizalomhiányhoz, kiégéshez, meg súlyos esetben személyiségtorzuláshoz vezethet hosszú távon. Mindenki mutáns szörny akar lenni, de nem lesz még felkokszolva sem, aztán ebből fakadnak a problémák. Pedig pont az lenne a lényege egy hobbinak, hogy örömöt okozzon, szívesen csinálja az ember, de rengeteg hobbigyúrósnál az ellenkezője valósul meg.

Természetesen ha ésszel csinálja az ember, akkor ugyanolyan jó sport, mint a többi. Átlag sportolni vágyóknak az egyik legkényelmesebb és leghatékonyabb megoldás még mindig lemenni egy konditerembe edzeni, de itt is az arányokat kell megtalálni.

(#80896) Dexar007 válasza kolosanyi (#80895) üzenetére


Dexar007
veterán

Mondjuk ez nekem kicsit ellentmondasosnak tunik,az elozo mondatodhoz kepest. :DDD De ezzel a reszevel mar egyetertek.

Give me your cum,bull!

(#80897) Ijk válasza kolosanyi (#80895) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az ember mindig többet akar.
Én is, de külső hormonális behatás nélkül. Hosszútávra tervezek mindig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#80898) kolosanyi válasza Dexar007 (#80896) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem. Ne legyen azért a mai szóval élve "aputeste" az embernek, nézzen ki valahogy, legyen tartása, de aztán az, hogy mekkora a vádlija, meg a nyak kerületéhez hogy viszonyul a felkar és hozzá az alkar kerülete... Nem tök mindegy? :N

(#80897) Ijk
Ez ok, csak az arányokat kell megtalálni. Nekem legalábbis ez a meglátásom erről. Ezzel a "nem vagyok izmos" meg "nem leszek izmos" dologgal a legkevésbé se tudok egyetérteni.

(#80899) FollowTheORI válasza kolosanyi (#80898) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akinek elég nagy annak mindegy... akinek meg nincs annak nem. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80900) Dexar007 válasza kolosanyi (#80898) üzenetére


Dexar007
veterán

Miert nezzen ki valahogy? Mert mindenkinek szep-buzinak kell a mai vilagban lennie? Nem ertek egyet az aputest lobbival,mint ahogy a ,,dagadt no is jo no " lobbival sem,de ez azert mar tenyleg vicces.
Nem jott at Bunny ertekrend..csalodtam benned. ;]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.