Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80401) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#80394) üzenetére


Zola007
veterán

sportoltam én is igazoltan az antidopping szövetség szabályai szerint, tudom, hogy nézni kellett milyen szemcseppet írnak fel a kötőhártyámra, mert tiltólistás volt az összetevő

Nem ilyen szintű dolgokra gondoltam mint koffein.
Főleg azért mert azt már levették a tiltólistáról.

Nagyon sok anyag csak versenyen számít, felkészülési időszakban kimutatható lehet, az nem gond.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80402) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#80401) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van igazolt eredméyed h tiszta vagy?
mert Phelpsnek van egy csomó, róla el is hiszem ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80403) Zola007 válasza Jorus (#80398) üzenetére


Zola007
veterán

A slag azért van ott, mert azt jelképezi, hogy halandó jómunkásembernek is elérhető fizikum.
Toldi Zsuzsi képén majd mosogatószivacs és bableveses fazék fog szerepelni, hogy a háziasszonyok is megnyugodjanak. :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80404) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#80402) üzenetére


Zola007
veterán

Nincs, de elég rám nézni :DDD és vérvétel nélkül megadják a naturál plecsnit.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80405) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#80404) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt nem kiinézetre adják, szerintem még a fogkrémben is van olyan ami tiltott szer

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#80406) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#80405) üzenetére


Zola007
veterán

random van szűrés, hozzánk sose jöttek.
De másik csapatból Pesten fogtak meg pár gyereket szúrópróbán (amerikai foci)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80410) Jorus


Jorus
nagyúr

Tömegelős volt már?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#80411) kolosanyi válasza userxy (#80392) üzenetére


kolosanyi
veterán

Meglátták a sok zöldséget és el is vesztetted őket. Legközelebb egy TeCső videót kell csinálni aesthetic bodybuilding motivation címmel, egy reszelős dubsteppel a háttérben, meg valami kurva nagy életbölcsességgel a nyitó képsorokon. Úgy már menne is a fapfap. ;]

(#80412) userxy válasza kolosanyi (#80411) üzenetére


userxy
őstag

Nem mernek véleményt mondani :DDD

(#80413) kolosanyi válasza userxy (#80412) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én ma elmentem lábazni futni. Végig 130 feletti pulzussal nyomtam, most reggelre le fog esni az összes izmom!!!

;]

(#80414) kk831228 válasza kolosanyi (#80413) üzenetére


kk831228
addikt

Már most leeset... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#80415) Dicker válasza kolosanyi (#80413) üzenetére


Dicker
őstag

Mi esik le?
;]

(#80416) kolosanyi válasza kk831228 (#80414) üzenetére


kolosanyi
veterán

& (#80415) Dicker
Baszki, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan megtörténik! :O :D

(#80417) Siobahn válasza kolosanyi (#80416) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Francnak nem toltál egy shaket... :DD

- Siobahn -

(#80418) Zola007 válasza Jorus (#80410) üzenetére


Zola007
veterán

A terem mögött van egy McDonalds, csak néztem mikor mentem el előtte, hogx tömve volt és még a McDrive résznél is 8-10 autó állt sorban

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80419) -Mike- válasza Zola007 (#80418) üzenetére


-Mike-
addikt

Gluténmentes burgert zabált mindenki, tuti.

(#80420) kolosanyi válasza -Mike- (#80419) üzenetére


kolosanyi
veterán

Salátát!!44!

(#80421) -Mike- válasza kolosanyi (#80420) üzenetére


-Mike-
addikt

Remélem te meg nyújtottál futás után is.

;]

(#80422) Eagl3 válasza kolosanyi (#80413) üzenetére


Eagl3
veterán

Van ilyen mellpántos pulzusmérőd?

(#80423) Woodslave


Woodslave
nagyúr

voltam az atta nem kifejezés. Tegnap nem voltam ezért ma be kellett pótolni a Smolov Jr. utolsó napját és némi mell-váll-tricpesz az érzés kedvéért.

Guggolás 10*3 118kg nem mondanám hogy mint egy rakéta, de ment faxán. Szuperszettben fekvenyomás 90kg szintén 10*3 ez se volt probléma. Egészen jól éreztem magam addig amíg rá nem jöttem, hogy a guggoló súllyal inkább fekvenyomást illene csinálni :O :D De mindegy az öltőző tükre megvigasztalt. :D (jól torzít)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80424) kolosanyi válasza -Mike- (#80421) üzenetére


kolosanyi
veterán

Természetesen, de őt is megnyújtogatnám. ;]

(#80422) Eagl3
Polar M400-am van.

(#80425) -Mike-


-Mike-
addikt

Edzéshez egy kis mjuzik [link] Ez felnyomja a vérnyomást, idegből fogod ráncigálni az egykezest;]

[ Szerkesztve ]

(#80426) Zola007 válasza -Mike- (#80425) üzenetére


Zola007
veterán

Éjjen Berki :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80427) GoTReX


GoTReX
őstag

Sssztakrva

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#80428) kk831228 válasza -Mike- (#80425) üzenetére


kk831228
addikt

Ne vicceljünk már, ez a motivation artist : dögös robi

;]

Soha többet nem lábazok 4 napja izomhely láz... :O
Csak a boo.. ik lábaznak most már rájöttem... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#80429) sutyesz96 válasza -Mike- (#80425) üzenetére


sutyesz96
őstag

Babolcsi szabolcsi gyerek vagyook, mulatni mulatni én tudook.

Nemár ez most nagyon a fejembe mászott. :Y :O

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#80430) Dani82


Dani82
senior tag

a hétvégén megemeltem a ch-t ilyen 300-350g-ra, mert elkezdtem hintáztatni.
Ilyenkor telibaszott glikogénraktárakkal, meg ch-val van értelme futni, zsírégetés szempontjából, vagy hagyjam az egészet a picsába? :D

(#80431) -Mike- válasza Dani82 (#80430) üzenetére


-Mike-
addikt

Futni akkor kell ha kergetnek.

(#80432) kolosanyi válasza Dani82 (#80430) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van. Maradj aerob zónában (max pulzus 70-80%-a) és egy 40-45 percet tolj. Aerob zónában kb fél óra után indul meg a zsírégetés. Célpulzus kalkulátor.

(#80433) FollowTheORI válasza Dicker (#80415) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A vércukra... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80434) Tenken válasza Dani82 (#80430) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem van, én egy idő után nem nagyon tudok lejjebb menni aerob nélkül. Kis víz kijön rögtön, meg megdobja az anyagcserét is.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#80435) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kapja be Doug Miller. Csináltam egy képet, annyira természetes mint ő. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80436) Dicker válasza Woodslave (#80435) üzenetére


Dicker
őstag

Szatírkodsz a teraszon?

(#80437) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vajon ma is legyőzik? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#80438) madle


madle
őstag

Tegnap sikeresen lesérültem, elég komoly lett a dolog, mára jött ki. Fekvenyomtam szűken, az a vicc nem ott volt a gond, hanem ahogy letettem a súlyt és hirtelen felültem, a nyakam úgy meghúzódott, hogy estére annyira fájt, hogy nem tudtam aludni, ma pedig gyakorlatilag nem tudom mozgatni, ill. tartani sem a saját fejem. egyszerűen előre van engedve a fejem, mint egy hülyének és csuklyából tartom. fél napot bírtam, de mostmár le kellett feküdnöm, mert szarrá-porrá durrant a csuklyám.

Sőt nem is a nyakam húzódhatott meg hanem a gerincem mentén valami, a nyakamhoz közel, de kisugárzik mindkét oldalára. Fordítani egyáltalán nem tudom, csak lógatni, hátamra feküdni sem, szinte az lehetetlen lenne. sőt egy pohár vizet sm tudok meginni üresre. :O :O

Holnap megyek egy sportmasszőrhöz, ő eddig csodákat tett velem az ilyen sérüléseimmel, remélem most is. Kapok tapaszt rá, az szokott gyorsítani a gyúgyuláson.
Volt már veletek ilyen? Esetleg valami krém/izomlazító?

(#80439) kolosanyi válasza madle (#80438) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs neked nyaki porckorong kiboltosodásod? Az szokott ilyeneket csinálni.

(#80440) madle válasza kolosanyi (#80439) üzenetére


madle
őstag

Eddig nem tudtam róla, ez egy hirtelen mozdulat volt amit akkor éreztem is hogy megrándult. Azóta meg amit leírtam. Előtte semmi bajom nem volt. :O

(#80441) kolosanyi válasza madle (#80440) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem biztos, hogy az van amit mondok, sőt remélem nem. Mindenesetre belinkelem: nyaki porckorongsérv tünetei.

(#80442) Woodslave válasza kolosanyi (#80441) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagy szopás ez baxa meg el se olvasom inkább..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80443) madle válasza kolosanyi (#80441) üzenetére


madle
őstag

És hol lehetne ezt megnézetni? MRI vizsgálatot szoktak ilyenkor csinálni vagy pontosan hogyan mérik fel a helyzetet?

(#80444) kolosanyi válasza madle (#80443) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, MR mutatja ki rendesen. Ha csak ilyen röntgenre elküldenek, meg mondják, hogy kenje Fastul géllel, tuti elmúlik, akkor nem igazán akarnak veled foglalkozni. Esetleg próbálj meg egy gyógytornászt, az segíteni szokott.

(#80445) madle válasza kolosanyi (#80444) üzenetére


madle
őstag

Okés, holnap első utam amugy is oda lesz, utána meg majd kiderül. Remélem azért nem az a probléma amit mondasz, hanem csak egy szimpla húzódás.

(#80446) Woodslave válasza madle (#80445) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Qrvára kell figyelni minden mozdulatra. Tényleg már az se mindegy hogy áll fel az ember a padról...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80447) Dani82 válasza Woodslave (#80446) üzenetére


Dani82
senior tag

Jaja, elképesztően egyszerűen le lehet sérülni, nem is kell hozzá nagy súly, de szerintem tök kiszámíthatatlan mikor következik be, hiába az alapos bemelegítés, nyújtás.
Nekem pl a jobb vállam 5 hónapja tropa. kisugárzik a csuklyámba és a nyakamba is. Aludni sem tudok nagyon rajta. Annyi volt hogy oldalemelés közben kicsit elnéztem balra. De semmi hirtelen mozdulat, se nagy súly, se rángatás. Szépen koncentráltam csináltam valamiért elnéztem közben balra és pakk. Belenyilalt, utána még nemis volt olyan szar, de másnaptól kezdve ugyanez, hogy nem bírtam tartani a fejem stb. Azóta is érzem szinte mindig, csak elkezdtem hozzászokni.

HIIT volt. Betöltve ch-val annyira nem volt megerőltető, ebből 25 perc tényleg elég? 10 kör volt, pulzus a csúcsokon ilyen 160-170, a rest intervallokban 115-120. utána még levezettem 10p bicajjal.

(#80448) Woodslave válasza Dani82 (#80447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezért szeretek guggolni meg felhúzni. Ha sérülök legyen már oka baxa meg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80449) szőröscica


szőröscica
addikt

Mell-tricepsz volt, jó volt.

(#80450) userxy


userxy
őstag

Lehet fikázni a saját súlyos tornás gyakszikat meg Sanyit oltogatni miatta.

De egy dologban igenis jó és kellene csinálni mindenkinek kondi mellett.

Az pedig az, hogy olyan segédizmokat is megdolgoztat amiket a kondiba az életbe sehogyse fogtok megedzeni. És jönnek a fasz kis lesérülések olyantól, hogy súlyemelés közbe kicsit oldalra nézel.

Ennek a gondolatnak szenteljetek egy perces gondolkodást. Az egészségetek múlik rajta.

Egy jó edzéstervbe simán belefér és hobbi szinten sokkal hasznosabb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.