Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60475) Zola007 válasza margithid (#60472) üzenetére


Zola007
veterán

nekem is azóta pattanásos az egyik vállam, mióta turmixozok
mondjuk szerintem az első bemelegítőkrém amit használtam, az is kibszott a bőrömmel ,lehet hogy onnan indul valami allergia
(#60474) meunier: jó, hát mondjuk rajtam a pati az ilyen 2-3mm, nem ilyen 2 centis kráter. Némelyiken nálunk is akkora duncsok vannak, mint aki beleesett egy méhkasba

#60469) shteer: én még azt imádom, mikor nyomom a szettet, nem tudom, hogy a sggemen vagy szemem vegyek levegőt, erre odajön megkérdezni, hogy mennyi van még hátra, stb.?

Múltkor azt hittem lekeverek az egyik személyi edzőnek egyet a kézisúlyzóval. Új srác, nem rég jött át egy másik teremből, de qrva nagy az arca, a többieknek akik kezdettől ott vannak együtt nincs akkora.
Csinálom a gyakorlatot, magam mögötti padra tettem a törcsit, hogy mondom majd lehuppanok, ha meghaltam.
Nyomom, odajön a padavan, hogy szabad-e a pad?

Intek fejjel hogy nem. Tükörből láttam, hogy odamegy a mesteréhez, az meg megindul felém mint valami hasmenéses orrszarvú. Tizenvalahanyadikat nyomom a súlyba, erre odajön, kérdezi, hogy szabad, intek megint hogy nem, erre megkérdezi hangosabban. Na erre már nem mondtam semmit. Erre megkérdezi fennhangon, meg elkezdi kopogtatni a vállam. Na pont akkor lett végem, leraktam a súlyzót és mondtam neki, hogy szabad, de sorozat közben én egy szót nem szólok, még akkor se fizetnek, egyébként meg ritka nagy tahóság zavarni bárkit is gyakorlat közben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.