Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) kolosanyi válasza venge (#53399) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dexar lehet, hogy szeretne. ;]

(#53402) Dicker válasza kolosanyi (#53401) üzenetére


Dicker
őstag

Ki tudja a mai világban...Feri, vagy Teri.. Úgyis divatos a hátsóbejárat, mint a crossfit. Tehát levonhatjuk a következtetést a tudományos alapokon. (crossfit=bzik)

Yeffy DJ:

Nem első számú autó, annak meg szerintem elmegy. Egyszer volt, valamelyik tuningtalálkozón régebben. Nem hivatalos versenyekre néha, ha jól tudom eljár, de amúgy teljesen utcai autó. Vicc az egészbe, hogy ami benne van többet ér lassan, mint az autó. :DDD

(#53403) kolosanyi válasza Dicker (#53402) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt az ellenszenvet szerencsétlen crossfitterekkel szemben... :DDD

------------------------------

Amúgy állig húzást ki szokott itt végezni? Sokan ellenzik, mert vállgyilkos, van aki azt mondja, hogy jó, csak figyelni kell a fogásszélességre és akkor nem gáz... Én időről időre előveszem, például most épp megint elkezdtem csinálni, szerintem jó kis gyakorlat tud lenni.

(#53404) Yeffy válasza Dicker (#53402) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD ezt a levezetést, behaltam :))

értem. azt gondoltam, hogy nem ezzel ingáznak a Nagykörúton meg az M1-M7 kivezetőn :D de azért akkor is elég elborult szerintem. mondjuk elugranék szívesen ilyen versenyre, tudnék nézelődni.
hát nem is csodálom, amiket belepakolhattak, + a szoftver :( szerintem nem "csak" "lassan" ér többet :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#53405) Woodslave válasza venge (#53399) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig már feltöltöttem a yutubra :( :D

amúgy nem pattanáson ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53406) Dicker válasza kolosanyi (#53403) üzenetére


Dicker
őstag

Próbáltam szakszerű lenni. ;]

Én nem csinálom. Az egyetlen gyakorlat, ami kattogást vált ki a vállamban, de már 10 éve...pedig nincs baja. Foghatom akárhol, csinálhatom kötött pályán, vagy szabadon. Bemelegítő gyakorlatnak jó az üres harmincas rúd, de ez a plafon.

(#53407) Yeffy válasza Woodslave (#53405) üzenetére


Yeffy
veterán

én csodálkoztam is rajta, hogy honnan ilyen tájékozott a seggeddel kapcsolatban, de mondom nem kötekszem, mert ő sem szokott :D ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#53408) venge


venge
tag

:DD
Hülyék vagytok, te mind!

(#53409) BÁ Nutrition válasza venge (#53408) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gyúrtok te mind amúgy? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53410) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Na jó feladom itt a komolyabb témákat, inkább beállok a sorba.

Színtholt hol kapok olcsón??? + kamerát hogy lefotózzam a seggem?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#53411) BÁ Nutrition válasza Miamiquake (#53410) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

keresd deszart priviben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53412) kolosanyi válasza Miamiquake (#53410) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem a szilikon implantátum jobb seggre, tartósabb. ;]

(#53413) venge válasza Miamiquake (#53410) üzenetére


venge
tag

Ez a beszéd! Próbáltam segíteni, de nem találtam! :K

(#53414) BÁ Nutrition válasza venge (#53413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezen ne múljon :) [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53415) Dicker válasza BÁ Nutrition (#53414) üzenetére


Dicker
őstag

"Health & Beauty" :))

(#53416) venge válasza BÁ Nutrition (#53414) üzenetére


venge
tag

Ugyanitt kamera is kapható! :K

(#53417) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Király, és ha a jobb bicóba belenyomon véletlen az egészet akkor át tudom masszírozni a másik karomba is?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#53419) venge válasza Miamiquake (#53417) üzenetére


venge
tag

:DD
Na látod! Kezdesz beilleszkedni! :C

kolosanyi: Ezt kár volt! Most lebuktattad bát! (Ő volt, pár évvel korábban)

[ Szerkesztve ]

(#53420) Miamiquake válasza venge (#53419) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Én már most tudom hogy izmos leszek itt.

Majd töltök fel fotókat is persze, jó betyárcsimbókosokat.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#53421) Zola007 válasza Miamiquake (#53417) üzenetére


Zola007
veterán

Persze
Csak míg áthalad a törzseden addig lesz egy is mellékíze :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#53422) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#53376) üzenetére


Zomb€€
őstag

:C

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53423) #65313280 válasza Miamiquake (#53417) üzenetére


#65313280
törölt tag

Szalonnabőrrel dörzsöld át és akkor izmosabbnak fogsz tűnni! Nekem bejött!

(#53424) venge válasza kolosanyi (#53418) üzenetére


venge
tag

Indul tőlünk az egyik srác a bécsi, az oroszlányi, a szegedi testépítő versenyen, elküldtem neki ezt a videót.
Hátha tanul belőle valamit! Mit lehet tudni! :)

(#53425) Miamiquake válasza Zola007 (#53421) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Kemény vagyok, kibírok mindent, csak izmosnak látszódjanak a(z) izmaim.

De lábra nem gyúrok mert van mackónadrágom.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#53426) kolosanyi válasza venge (#53424) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jobb karizom, feszítsd meg. Most a hátizomzat... :DDD

(#53427) Dicker válasza kolosanyi (#53426) üzenetére


Dicker
őstag

Ezt nem kell megtalálni az interneten, ezt kidobja magából... A gyerek azt se tudja melyik a bal meg a jobb oldal.

(#53428) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

53as a bickóm. :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53429) Coccolino_O válasza Miamiquake (#53425) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lábra tényleg fölösleges edzeni. Úgyis naponta járkál az ember. :K

(#53430) Sanyi.il válasza kolosanyi (#53418) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

9:40, leköptem a laptopot... :DDD

(#53431) kolosanyi válasza Dicker (#53427) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy én nem akarom elhinni, hogy vannak ekkora marhák. Tuti azért adnak neki pénzt, hogy hülyét csináljon magából... :))

BÁ Nutrition
Szép. :R

(#53432) Miamiquake válasza Coccolino_O (#53429) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Én nem járok. Mindenhova kézenállva megyek, mert attól nő a bickósom + színtól de ezt csak mi tudjuk.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#53434) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#53431) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

állítólag crossfites volt a csávó és később nemsfizikbe versenyzett ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53435) Dicker válasza kolosanyi (#53431) üzenetére


Dicker
őstag

Amúgy ugyanolyan gatyája van, mint Ijk-nak. Gyanús nekem...

(#53436) Ribi


Ribi
nagyúr

(#53437) Ijk válasza kolosanyi (#53418) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vótmá. Egyébként elég szánalmas dolog kispénzen megvett fogyatékosok megalázásával való "szórakoztatás".

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53438) Dicker válasza Ribi (#53436) üzenetére


Dicker
őstag

Szép a cipőd, crossfites vagy?

;]

(#53439) rwin5 válasza Ribi (#53436) üzenetére


rwin5
őstag

Tegnap láttam a kondinkban egyik srác kb ~22-23 éves ő is pink cipőben volt és szerinte nincs is ezzel semmi baj. Külföldről rendelte kb 20e Ft-nyi dollárért. Evvan, ez a /menő/ És az a vicc, hogy nem is ilyen 40 kilós vaságyas, hanem egy egész normál fizikumú srác.

*Bár nem szóltam be neki túlzottan, mert én meg alkar, vádli szőrtelenítésen voltam kb 2 napja és van aki meg ezt tartja ratyisnak, én meg pont leszarom ezt (is) ;]

[ Szerkesztve ]

(#53440) N.Ferry válasza kolosanyi (#53433) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Látod tudsz te normálisat is linkelni ha nagyon akarsz ;] :C

Walking Dead

(#53441) Shadowbull válasza Dicker (#53398) üzenetére


Shadowbull
addikt

E60 M5?

Kar elbarmolni azt a remek motort. :(

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53442) Shadowbull válasza kolosanyi (#53388) üzenetére


Shadowbull
addikt

Hat ez az. Olvastam en is mindenfele szamokat 1g-tol 3g-ig, de nem ez a gond, hanem az hogy mire kell szamolni. Testsulykilogrammra? Zsirmentes testtomegre? Netto izomtomegre? Mert kurvara nem mindegy am, itt jon meg a "mi meg ketto" problematikaja.

Vegyunk ket 100 kilos csavot, az egyik legyen 10%-os testzsirral egy kigyurt testalkat a masik meg 30%-os testzsirral egy pohos irodista.

Mindetten olvasgatnak es arra jutnak hogy nekik 2g kell.

Namost alapbol mindketten 200g-ot kezdenek tolni naponta. Jo ez igy? Nyilvanvaloan nem, hiszen maga az izomzat ami valojaban felhasznalja a feherjet kettojuknel dramaian elter. Igy az egyik vagy tul keveset vagy a masik tul sokat eszik.

semmi gond, szamoljanak zsirmentes testtomeggel, az egyiknel 90 kilo, igy neki napi 180g adodik, a masiknal 70 kilo, neki 140g. Hoppahoppa, a masodiknal maris 30%-kal kevesebb feherjerol beszelunk!

Nade legyen a legtutibb szamitas a netto izomtomegre vetitve. Jovan bakker de az mennyi? Mert ugye le kell vonni a csontozat, a kotoszovetek, a bor, az agy, az idegrendszer, a ver, a belso szervek stb. tomeget. De mennyi az konkretan?

ha mindenfele szamitast megnez az ember, akkor gyakorlatilag az jon ki hogy a peldaembereknek napi 100g-tol 300g ig barmi lehet jo, barmelyik mellett lehet ervelni, barmelyikre lehet forrast talalni.

Es akkor meg ott van a novenyi forras problematikaja. Kihagyjuk? Ne hagyjuk ki? Reszben hagyjuk ki? Ha nem akkor miert igen?

Szoval nekem ne jojjon senki a "grammpontos tiszta kajalas"ra valo hivatkozassal mert az nem mas mint illuzio.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53443) N.Ferry válasza Shadowbull (#53442) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Nyilván a zsírmentes tömeggel "érdemes" számolni,növényi fehérjét meg kihagyjuk és kész,nem kell ezt azért túlbonyolítani szerintem,de én úgy gondolom és tapasztalom,hogy a grammpontos kajálás igenis fontos ennél a sportnál.
:R

Walking Dead

(#53444) Woodslave válasza Shadowbull (#53442) üzenetére


Woodslave
nagyúr

alapvetően egyetértek, de nem csak az izmok használják a fehérjét. Tehát igazából azt kellene meghatározni, hogy az izmokat kivéve az általános fenntartáshoz mennyi fehérje kell, majd meghatározni a pontos izomtömeget és azt hogy ennek növeléséhez mennyi fehérjére van szüksége. Ehhez pontosan be kellene lőni a többi makrót, hogy a szervezet még véletlenül se fehérjét használjon energiaforrásként.

Árulja már el valaki hogy leszünk így izmosak? :Y :F (én sehogy de másnak hogy sikerült? :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53445) Morris válasza Woodslave (#53444) üzenetére


Morris
veterán

Hát én sem! :)

(#53446) Shadowbull válasza Woodslave (#53444) üzenetére


Shadowbull
addikt

bizonyam. Es akkor meg ott van a genetikai hatter: egyaltalan nem biztos hogy ket ember egyforman hasznalja a feherjet, egyforma az anyagcsereje, es ugyanazokat a szabalyokat lehet rajuk huzni.

Igazabol egy tuti modszer van az izmosodasra, a koxolas :O az mindig bevalik.

Az osszes tobbi meg szerencse kerdese. Sajna az ember naturalban nem ussza meg a kiserletezest, es meg az sem biztos, mert konnyen lehet hogy betud egy effektet egy tenyezonek a tucatbol, kozben masik harom kombinacioja okozza valojaban amit figyelembe sem vett :)

Egy biztos: az edzest nem usszuk meg, a tobbi az asztrologiai szamitasokkal egyenerteku tudomanyos szempontbol :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53447) kolosanyi válasza Shadowbull (#53442) üzenetére


kolosanyi
veterán

Koxúni kő, attó nő a zizom. :DD
Amúgy csoporttársam mondta, hogy az ő lakhelyén a cigók cukros vizet isznak edzés után, mert attól lehet nőni. Lehet ez a titkos recept...

(#53448) paye válasza kolosanyi (#53447) üzenetére


paye
tag

Állítólag a sitten is így edzenek... :F / inzulin-löket? /

[ Szerkesztve ]

(#53449) Woodslave válasza Shadowbull (#53446) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én megint hajlok sajnos afelé, hogy sajnos nincs más út, mint egy alacsonyabb tzs megcélzása. Vagy fehérjét tartva, ingadozni, hátha lassan de csak izom jön (vagy főleg) De az hogy alig kajálok többet aztán csak a seggem meg az úszógumim nő az nem opció. Arra se nagyon számíthatok, hogy valahogy felnövelem a súlyom, aztán szálkásítok valahogy vissza, akkor előrébb leszek, csak a folyamat nehezebb. (abból a szempontból mindenképpen, hogy xarabbul érzem magam végig)

megint válságban vagyok gyerekek :O ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53450) Jorus válasza Woodslave (#53449) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nincs más út, kezdj el crossfitezni. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.